CORPORATE

Plus Timing, bir eğitim ve organizasyon şirketi olan Macera Akademisi’nin 4 markasından biridir. 2004 yılından beri  yarış organize eden MCR RaceSetter markasından edinilen tecrübelere dayanılarak, ortaya çıkan ihtiyaçlar ve ihtiyaçlara çözüm üretecek kaynak bulunamamasından dolayı 2013 yılında Plus Timing markası kurulmuştur. 

Her geçen gün, yarışları kaliteleri açısından birbirinden ayıran önemli etkenlerden birinin de zamanlama hizmetinin olduğu daha da belirginleşmektedir . Gelişen teknolojiyle beraber zamanlama hizmeti sadece yarış sonunda sürelerin açıklamasıyla değil sonuçların canlı olarak tüm dünyadan anlık olarak takip edilebilmesi, Facebook-Twitter gibi sosyal medyalarda sonuç mesajlarının paylaşımı, dijital sertifika (ya da basılı), email /sms yoluyla sonuç bildirimi, koşucunun ara noktalardan geçiş süreleri gösterilmesi, sadece kendisinin çekildiği fotoğrafların filtrelenerek gösterilmesi, kiosklar üzerinden sonuç/kayıt sorgulanması gibi ek hizmetlerle ön plana çıkmaktadır.

Ekibimizin, genç, aktif spor yapan ve mühendislik alt yapısına sahip bir kadrodan oluşmasının verdiği güç ile sadece süre tutarak değil hem ek hizmetler sunarak hem de organizatörlerin yaşadığı sıkıntılara çözüm sunarak organizasyonlara değer katmayı hedeflemekteyiz.

İşimizi bizim eğlencemiz. Eğlenirken yorulmayız, olanla yetinmeyiz, her zaman daha iyisini isteriz. Her geçen gün değişiyoruz, gelişiyoruz, yenileniyoruz.

Yapabileceklerimizin sınırı olmadığına ancak hayal gücünün sınırı olduğuna inanıyoruz. Siz hayal edin biz yapalım .

Gizlilik Politikamız ve Aydınlatma metnini okumak için lütfen tıklayınız.