Geyik Koşuları 17 Şubat 2019

Date :17-02-2019

Location : Belgrad Ormanı

Trail Run

http://www.geyikkosulari.com

Event

4K - 17-02-2019

Quota Left : 29

14K - 17-02-2019

Quota Left : 9

28K - 17-02-2019

Quota Left : 9

Bambi Parkuru - 17-02-2019

Child Event- Quota Left : 17

Organizer

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

+905332948860

http://www.mcr-racesetter.com

All Races

1.Yarışma parkurları katılımcıların güvenliği düşünülerek düzenlenmiştir. Katılımcı olarak, koşu organizasyonlarında risklerin tamamen yok edilemeyeceğini, güvenliğinin maksimum olabilmesi için yarışma organizasyonunun aktardığı ve duyurduğu kurallara tamamen uymam gerektiğini kabul ediyorum.

2.Yarış halka açık alanlarda yapılacağı için katılımcı olarak genel trafik ve toplum kurallarına uymakla yükümlü olduğumu kabul ediyorum.

3.Organizasyon kuralları dışında davranmak, geçilmesi tehlikeli/ yasak alanlara girmek, yarış sırasında 3. şahısların veya kurumların can ve mal güvenliğine zarar vermek yasaklanmıştır ve tamamen benim sorumluluğumdadır, yarış organizasyon komitesi ve sponsorlar sorumlu olamaz.Organizasyon komitesi yarışma kurallarına, diğer yarışmacılara, organizasyon görevlilerine, yerel halka ve geçerli kanunlara saygı göstermeyen, kural dışı ve rahatsız edici davranışlarda bulunan kişileri yarış dışı bırakabilir, devamen yarışlarına kayıt kabul etmeme ve kayıtlıysa kaydını iptal etme hakkını saklı tutar.

4.Doktor tarafından fiziksel aktivite kısıtlaması getirilmiş kişilerin doktorlarına danışması önerilir. Aerobik efor harcamasında sakınca olan, sürekli gözetim altında olması gereken, sara rahatsızlığı olan, yükseklik korkusu olan kişilerin kendi sağlıkları açısından sakıncalıdır. Bu yarışa katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelim olmadığını, bu koşu için fiziki olarak yeterli olduğumu beyan ederim.

5.Organizasyon sırasında yapılacak her türlü video, fotoğraf, ses ve benzeri çekim, kayıt ve dökümanların reklam dahil tüm yasal amaçlı kullanımlarına izin veriyorum.

6.Kayıt sırasında verdiğim bilgilerin doğru ve güncel olduğundan sorumlu olduğumu kabul ediyor ve yarışmayla ilgili olarak e-mail, adres ve telefonumdan bana ulaşılmasına izin veriyorum.

7.Ad, soyad, ülke, yaş, kulüp\şirket bilgilerimin organizasyon tarafından internet siteleri, sosyal medya ve basında bilgilendirme, ticaret ve pazarlama amaçlı yayınlanmasını kabul ediyorum.

8.Macera Akademisi’nin şimdiki ve gelecek organizasyonlar hakkında bilgilendirme amaçlı mail ve kısa mesaj göndermesine izin verdiğimi kabul ederim.

9.İmzaladığım bu belge ile ben, kendi adıma ve varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına Geyik Koşuları yarışında , yarış öncesi ve sonrası aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir sakatlık, kayıp veya hasar durumunda organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların, organizasyon temsilcilerinin sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu; Yarışma Kurallarını okuyup kabul ettiğimi; bu yarışa katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelim olmadığını, bu koşu için fiziki olarak yeterli olduğumu, kabul ve beyan ederim.

10- İptal ve İade Koşulları: 
Yarışa katılımdan herhangi bir sebeple vazgeçildiği taktirde şu iptal ve iade koşulları uygulanır:

• Yarış gününe 60 gün kalana kadar olan iptal taleplerinde yarış ücretinin %70i,
• Yarış gününe 30 gün kalana kadar olan iptal taleplerinde yarış ücretinin %50si iade edilir.
• Yarış gününe 30 günden az kala olan iptal taleplerinde yarış ücreti iade edilmez.
• Yarış ücreti ve göğüs numarası başka yarışa veya başka kişiye devredilemez.

Yukarda bilgileri yazan kendimin ve yasal velisi olduğum çocuğumun Macera Akademisi’nin organize ettiği "Geyik Koşuları" isimli koşuya katılmasını; yukarıdaki kuralları, yarışma internet sitesi ve KAYIT FORMU sayfasında yazılı bütün koşul ve şartları da kabul ederek onaylıyorum.

Firstname Lastname
Mahir Ergun
Erhan Ergun
Dilek Özgürel QNB Finansbank
Fetanet Özveren Yıldız Run Club - Runarchy RC
Kenan Kibici Caddebostan masterleri
Pinar Mumcu Rundamental
Kuzey Varol
Asil Acar
Tanem Sönmez
Umut Birinci Eker I Run Team
Gaelle Berthet
Damien Berthet
Peri Su Özgen Sio
Emir Çakmak
Burak Erman Türkçelik
Ugur Yilmaz
Taner Saribiyik
Barbaros Bartu Evkuran Kadiköy Runners
Semih Sertan Challenginn
Ekin Keskin Tohum Otizm Vakfı
Yaşar Kayikci Eker I Run Team
Serdar İnan
Merve Doğan WaterRunners
Cemal Derman
Onur Kalkandelenli Nestle
Fulya Arslan
Kerem Aki
Ilker Erdoğan BeatRunCrew
Deniz Kirbaç
Mehmet Bulca Ziraat Katılım
İbrahim Hanif Koyun No Reason Co.
Misra Bayrak
Seda Öztürk
Kadir Ufuk Birinci Eker I Run Team
Sadik Unutmaz Eker I Run Team
Yavuz Karaburun Team1
Selçuk Sabuncu Sasfit
Hakan Karaaslan TOFAŞ
Ebide Gökengin JCI Bahçeşehir
İsmail Uyanik
Erdinc Kef
Berker Demiryol
Mustafa Kemal Yildiz BÜYÜKDERE Spor Kulübü
Hülya Sayar
Elis Karadeniz
Bora Döken
Esra Yeşim Aydoğdu Adım Adım Bursa
Füsun Ünal Adım Adım
Serkan Yildiz AKUT
Pinar Sarica
Gökhan Kiliç JCI Bahçeşehir
Deniz İnal WaterRunners
Emre Akman
Azra Akgun
Damla Akgun
Cem Boren Koçer
Mina Güven
Guven Onur Afacan
Burak Basaran
Ayşenur Hüseyinoğlu
Pelin Kazanc
Çinar Özlü
Nagehan Küçük
Bora Aybey
Murat Ege Kilinç
Deniz Aksüt
Merve Onler Runarchy
Sevim Hülya Önler
Defne Mehmetzade Tohum Otizm Vakfı
Funda Özmen Lets Running Team
Perçem Döner
Özkan Vural Runarchy
Özlem Ertal TOFAŞ
Erdem Ciğizoğlu
Doğu Özden TOFAŞ
Ezgi Aydin TEKFEN Koşar Adım
Necati Turan
Nilufer Kaya ALİKEV Runners
Öykü Karabiyik TOFAŞ
Elif Köroğlu TOFAŞ
Mustafa Demirkiran TEKFEN Koşar Adım
Mehmet Aydin
Özcan Yalçinkaya
Veli Bakir
Yavuz Selim Kökten Sarıgeçililer
Muhammed Ali İldiz
Ayşe Kilinç TOFAŞ
Ergün Ceylan
Yusuf Kaya TEKFEN Koşar Adım
Elif Demirbilek TOFAŞ
Serkan Alkan
Ünal Gedik
Rengin Aydinbaş TOFAŞ
Sera Dursunoglu
Hakan Kiraz
Arda Akduman ENKA Spor
Ugur Karabatak Tekfen Koşar Adım
Mehmet Murat Ulukan TOFAŞ
Oğuzhan Hizarcioğlu TEKFEN Koşar Adım
Burak Çekil TEKFEN Koşar Adım
Merve Gürbulak TEKFEN Koşar Adım
Ersin Ceylan Yüz Bin Koş
Bariş Polat Rundamental
Mehmet Bakircioglu Odtumist
Umut Tüzün TEKFEN Koşar Adım
Sedat Dursunoglu
Berker Sari
Orhan Şahin TEKFEN Koşar Adım
Mehmet Ali Kirmizioğlu
Yonca Şengün Zapatero Coom TEKFEN Koşar Adım
Merve Ay TEKFEN Koşar Adım
Meltem Gürbulak TEKFEN Koşar Adım
Sertaç Öztürk TEKFEN Koşar Adım
Cihan Atbaş TEKFEN Koşar Adım
Memnune Şentürk TEKFEN Koşar Adım
Kemal Bozkurt TEKFEN Koşar Adım
Banu Kiper Yüz Bin Koş
Şükrü Kahvecioğlu TOFAŞ
Tuğba Alan TOFAŞ
Muhammed Kurt TOFAŞ
Uğur Çolak TOFAŞ
Pinar Morpinar adidas Runners İstanbul
Görkem Aka
Ata Yildiz
Selim Levent Guvenilir
Alin Balta
Mehmet Balta
Çinar Erdem
Buğra Görmüş
Eray Ünal
Serdar Işikönder
Meltem Ata adidas Runners İstanbul
Ayça Elmas Adım Adım
Ayşe Maden
Nihat Altuntaş
Soyer Ersoy
Eda Cebeci Adım Adım Florya
Murat Yeşiltaş Yarımada Koşu Grubu
Tahir Erol Çantali Rundamental
Burak Bacak
Vasif Erkut Er BeatRunCrew
Özgür Özdoğan Koşu Dünyamız
Emine Nadar
Cengiz Akyüz Yarımada Koşu Grubu
Halil Onalt ALİKEV Runners
İdris Tosun Noa GYM
Zeynep Nil Çakir
Pinar Pinarevli Yalçin Adım Adım
Yiğit Çevik
Lev Rybalka
Emir Özer Öz
Ahmet Gokdere
İlayda Göçmen
Davut İnce Macfit
Mehmet Ege Keleş Sasfit
Semra Akpinar Kadiköy Runners
Burak Evkuran
Sim Guven
Miray Türker
Hazal Türk
Onuralp Öztürk Nike Run Club
Cenk Erman
Murat Kilinç QNB Finansbank
Ahmet Mengültaci QNB FİNANSBANK
Güneş Yilmaz Tema
Miguel Zapatero Coomonte
Nesrin Emektar
Ayşe Defne Biçer
Tuana Türkerden MAJÖR SPOR KULÜBÜ
Sevda Töremiş Adım Adım
Selçuk Eruçman
Cemal Atik
Muhammet Ali Besdil Koşu Dünyamız
Murat Türkçelik
Egemen Sönmez İstanbul Triatlon Kulübü
Aykut Önen
Mina Yilmaz
Tatsiana Danilevich
Yasemin Yilmaz
Evren Yilmaz
Doğuşcan Öztaş Adım Adım Maçka
Ebru Akdağ
Deniz Topaloğlu
Hüseyin Yavuz
Steve Mölter LG Lübeck
Kemal Kadir Özkarakaş Red Team
Rüzgar Özkarakaş Red Team
Ahmet Çayiroğlu
Duru Ertuğ WaterRunners
Sinan Caferzade RoadRunner Koşu Kulübü
Derin Ertuğ WaterRunners
Yiğit Alp
Metin Alp BeatRunCrew
Osman Müslüm
Kubilay Kürtür
Zekiye Rana Taşova Boğaziçi Atletizm
İris Benardete Tohum Otizm Vakfı
Kaan Sevil Tohum Otizm Vakfı
Mustafa Baykuş
İde Ezgi Önal
Ali Gülbay
Elif Deniz Şen Waterrunners
İlay Alsan WaterRunners
Kamil İnak QNB Finansbank
Eylül Karaca
Pinar Nalçin
Deniz İpek Etleç
Bade Bahar Etleç
Esra Etleç
Yasemin Sayit WaterRunners
Asli Sayit Team Istrunbul
Uygar Alimli adidas Runners İstanbul
Fuat Kalafat Sasfit
Asli Soydan
Derin Aralp WaterRunners
Derin Aralp WaterRunners
Özge Özçep
Tolga Tarakci BeatRunCrew
Sinan Aksu istanbul triatlon kulübü
Resul Dinç
Sezer Aydin
Naime Varol Intersport Running Team
Furkan Bayrak Esta pilates
Radnega Zeyneb Uğurlu WaterRunners
Mateo Arman Minasyan
Luka Mert Minasyan
Ejder Tekin Erişti
Berfin Öztürk
Fatih Topçu Asla Durma
Alper Deniz
Birsen Nilay Taşlik
Elif Yildiz Waterrunners
Didar İskender WaterRunners
Elif Su Usta ITÜ GVO
Kerem Önder Tohum Otizm Vakfı
Cem Çağlar
Parmis Abrari
Sirac Akbas Spartan Run
Bülend Arikan
Eliz Hephiz WaterRunners
Duru Kümbüloğlu BOSCH Spor Kulübü
Defne Kümbüloğlu WaterRunners
Yeliz Mert
Şirin Mine Kiliç MAXIDO RUNNING TEAM
Eren Utkan QNB Finansbank
Özgür Öktem QNB Finansbank
Volkan Kurşun
Tilbe Topuz QNB Finansbank
Tolga Güler QNB Finansbank
Filiz Gül
Işil Gündüz
Cansu Cibelik
Nehir Aydemir WaterRunners
Tuğçe Akaltun KPMG
Bülent Avci
Yasin Pamuk ÇAGET
Baki Tanrigül Yarımada Koşu Grubu
Osman Selman adidas Runners İstanbul
Hamdi Yüksel Ataşehir Atletizm
Namik Budak Bursa Masterler
Murat Erkale Koşu Dünyamız
Çelik İngin
Ekmel Çakmakçi Adım Adım
Cengiz Biyikli
Cenap Biyikli
Serap Alimli adidas Runners İstanbul
Nil Turfan
İlker Turhan
Kadir Çelik Dogus Otomotiv
Sultan Akarsu Engin
Sahin Engin
Alara Erseven
Gokce Gozek Tohum Otizm Vakfı
Fatma Siki istanbul masterleri atletizm kulübü
Lina Doğan WaterRunners
Gökhan Polat Yarımada Koşu Grubu
Defne Ertem Tohum Otizm Vakfı
Tülay Direkli
Osman Direkli
Ayla Direkli
Recep Kaan Direkli WaterRunners
Selin Kohen Tohum Otizm Vakfı
Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye
Simin Nur Ebil
Irmak Ayhan WaterRunners
Levent Ayhan WaterRunners
Adnan Ek
Bulut Ali Yildiz
Ömer Bayram
Batu Attila
Elmas Yilmaz Altigöz Beylikdüzü Triatlon Grubu
Ayse Ertürer
Mert Gönenç c
İrem Gönenç Eczacıbaşı Voleybol Kulübü
Ekin Betül Yeşil
Ayşe Yilmaz Flight Team
Mustafa Kerem Darici
Atakan Güldiken
Daron Yöndem
Ata Sina Akçaözoğlu
Mina Akçaözoğlu
Doruk Süslü
Ali Emre Eldem İESU Running Team
Mustafa Genc Koşu Tutkunları
Murat Kale
Zeynep Cengiz
Alja Rems Kaygisiz
Erdem Kurdoglu Studiocamp Runners
Salim Akdaş WaterRunners
Cem Eser Yola Adım Adım Florya
Muharrem Dağidir adidas Runners İstanbul
Mestan Turhan Galatasaray Spor Kulübü
Haluk Telkes
Taha Guntulun
Can Öztürk Rundamental
Edip Taşova Nike Run Club
Dursunali Görücü
Destan Öztürk
Ayhan Özsoy Rundamental
Mehmet Ekinci Koşu Dünyamız
Mercan Aslan i
Okyanus Aslan lions
Tevfik Can Duva TEGV
Filiz Civelek Adım Adım
Enes Sefa Doğan
Alis Hoşboy
Riza Cengiz
Haktan Yiğit Cengiz
Zeynep Ülker
Cem Karaca
Duygu Ceman
Özgür Erer adidas Runners İstanbul
Tugay Demir
Çetin Kunduraci Yüz Bin Koş
Tanzer Satir Aydos 537
Murat Dalkiliç
Mehmet Erdoğan
Selin Göksoy WaterRunners
Özgür Tansoy AV Sporting Team
Mehmet Koçdemir
Ali Arda Tayan
Omer Naci Tayan
Elif Sayin WaterRunners
Gökçe İncedayi QNB Finansbank
Aknur Kosova
Aknur Kosova
Cihan Ayluçtarhan
Elif Deniz Şen WaterRunners
Zeynep Şişman Şen WaterRunners
Guillermo Pinedo
Masal Çelik İtü gvo
Osman Polat Yarımada Koşu Grubu
Ömer Egil Osuruk Running
Arnaud Mace DECATHLON TURKEY
Grove Scarborough
Şenol İnce Adım Adım
Mahir Ozan Korkmaz
Kristina Okan
İrfan Berkant Okan
Hatice Yurttas
Filiz Bayraktar
Anka Uysal Tohum Otizm Vakfı
Naz Esmer Tohum Otizm Vakfı
Hakan Caglayan Yüz Bin Koş
Boris Fitz
Atakan Yilmaz IESU Running Team
Sevgi Çakmak
Emirhan Camuka Kuzey Geyikleri DSK
Mert Karainci
Şehmus Özdoğan MZM
Hüseyin Çakirli
Eda Gemici
Ahmet Hakan Ünsal KİRPİ
Alara Donmez Tohum Otizm Vakfı
Tolganay Bayetova Kazpost Run Team
Serhat Ural
Betul Sen
İrem Sönmez ANADAK - Anadolu Dağcılık
Didem Özkun
Cengiz Asmazoğlu BeatRunCrew
İlay Altay
Nihal Kansu Marsrun
Ahmet Sahinoz
Ela Oyku Celik
İsmet Kemal Celik
Müge Gezgic
Yasmin Erkohen Tohum Otizm Vakfı
Selin Donmez Tohum Otizm Vakfı
Semih Aldiş Tohum Otizm Vakfı
Ata Mutluşan Tohum Otizm Vakfı
Elif Turan Tohum Otizm Vakfı
Mertcan Öztürk
Garen Kösedağ Tohum Otizm Vakfı
Selvija Bajrami
Defne Yildirim Tohum Otizm Vakfı
Yagmur Ozturk Tohum Otizm Vakfı
Zeynep Kirim Tohum Otizm Vakfı
Suleyman Birdal adidas Runners İstanbul
Deniz Eşrefoğlu
Halil Yaşin Ümraniye belediyesi gençlik ve spor kulübü derneği
Mehmet Ali Kiper
Zeynep Meltem Baş Aydos 537
Ahmet Can Bozkurt
Serpil Budak Spartan Run
Defne Bahar Tohum Otizm Vakfı
Mehtap Tan adidas Runners İstanbul
Tufan Günal
Serhat Yanikoğlu
Sinem Demir
Alina Dağlioğlu
Kaya Tufekci
Doruk Tufekci
Mert Damar
Mila Ceman
Cihan Ayger Rundiamo
Ceren Kürdeşoğlu
Ali Emre Üçüncüoğlu Yapı Kredi Spor Kulübü
Nalan Bayrak Zirve Dagcilik
Yasin Kansu NOVARTIS
Emir Toker
Bahadir Kocaaslan pozitif
Yasemin Alan Adım Adım Florya
Hilmi Güven Twilight Team
Naime Vatansever
Anil Can Kaya
Alican Oğuz
Mustafa Yenen AKUT
Ahsen Dağlioğlu
Can Aksu Rundiamo
Havin Başaran
Nazim Başaran
Bariş Aydin
Burçin Atli
Alp Ünlütokmak BOCED
Ali Ünlütokmak Rundamental
Sarp Ünlütokmak Rundamental
Ferhat Sevil
Bariş Canbulut ARTOS BOTANİK & PEYZAJ
Gülnur Başer Aydos 537
Fuat Bozak pozitif
Ercan Şen WaterRunners
Ertuğ Kalafatoğlu
Hayriye Ok Aydos 537
Mehmet Ali Ok Aydos 537
Gülce Akbal
Fulya Karacaoğlu
Merve Kirtil
Ali Atlier
Şevki Cilasun Hantal İstanbul Oryantiring Grubu
Aysegul Ozduman Kadiköy Runners
Kerem Memiş
Mahdi Noori
Begüm Özüekren Kasapoğlu WaterRunners
Görkem Devrani
Emir Köksal Bingöl
Pinar Koşarsoy
Recep Sari
Duru Naz Ünlü
Olcay Ünlü
Güngör Aknesil Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü
Mert Yalçin
Mahmut Kerem Erdoğmuş
Ceren Erdoğmuş
Mert İzgi Runarchy
Pelin Özkurt
Eylemcan Güneş İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
Erkan Aygün
Julia Pinedo none
Jay Templing
Jasmine Templing
Deniz Kertmen
Batu Helvaci
Kerem Sadi Ekiz
Mehmet Muhtar Gucum
Akin Kiliç
Alperen Birim
Asya Mercan
Kaan Kirik
Başak Sayar Yüz Bin Koş
Neriman Göktekin
Semih Kizilsu Adım Adım
Muzaffer Özmen Odtumist
Yaşar Uğurdoğan
Haldun Koçak
Soner Temür
Yuksel Sariboga
Şerife Göktekin Temür
A. Çinar Sariboğa
Deniz Göktekin
Cansu Şat adidas Runners İstanbul
İlder Tokgöz
Canan Şat AR Group
Ali Özkan
Kerem Yakişkan
Asya Göktaş
Utku Emirdağ
Orhan Göktaş
Seray Göncü
Mustafa Oğuzhan Özkan
Mehmet Hakan Tekelioğlu
Hikmet Kaymak
Çiğil Uzun Beylikdüzü Triatlon
Yaman Özuyguntaş
Serra Ağan
Hande Şahin
Emre Özkara
Mahmut Yavuz İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Zafer Aşlamaci
Orhan Nohutçu
Utku Dorduncu
Selim Efe Ural Adım Adım Florya Çaylaklar
Yavuz Ali Şenol Adım Adım Florya Çaylaklar
Süleyman Cengiz
Selin Üçekiz
Ecem Ödemiş
İsa Ödemiş
Meyra Gizem Çinar
Burcu Sönmez Yüz Bin Koş
Siegfried Vogt
Mehmet Çatalağaç Adım Adım Bursa
Koral Bayraktar
Özgür Erim adidas Runners İstanbul
Erdem İnokay Spartan Run
Elif Tuba Şavli
Ebru Uzun
Fulya Erdem
Muhlisenur Özge Özel İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
Melis Uzun İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
Abdullah Tuğluk Tohum Otizm Vakfı
Sedat Eren
Elif Uyanik
Hande Tan
Emre Çetin
Cüneyt Karaöz BeatRunCrew
Hakan Karahan Nike Run Club
Laure Chevalier adidas Runners İstanbul
Ersin Oğuz adidas Runners İstanbul
Çinar Ozan Edebali
Batu Çelebi
Göktürk Çelebi
İlay Çelebi
Zeynep Sarialemdaroğlu KPMG
Utku Gür Adım Adım
Turgut Baş Aydos 537
Deniz Hazer KPMG
Oguzhan Yalcin
Damla İpek ODAK GÜVENLİK
Günay Kaynak adidas Runners İstanbul
Mehmet Nuri Yilmaz
Bariş Aşkan OldschoolFT
Can Tüzer
Pelin Serpen
Ayhan Serpen
Ediz Kuru
Özgün Hergül
Süleyman Tirozoğliu İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Hasan Dönmez İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Cihan Asrak Marathonist
Fatih Vicil
Aziz Faruk Akinli
Bade Koçhan
Melike Nur Araz
Mert Öz Boğaziçi Atletizm
Huseyin Ercument Akilli
Bade Akilli
İlker Demiryol
Marco Deriu
Anet Namli
Nihat Senyuva
Duygu Birol Yüz Bin Koş
Bilal Caber adidas Runners İstanbul
Tuğba Boz
Tunay Ofli
Alp Karikoglu
Samet Ay
Bilal Çil
Devrim Kurtuluş
Erkan Kurtuluş
Dilan Urun
Sarp Tiryakioglu
Büşra
Burcu Özgen SİO
Sadi Özgen SİO ( Sporcu İnsan Olan )
Duygun Yurteri İstanbul Triatlon Spor Klübü
Hakan Doğukan Savaş
Metin Göymen
Zafer Mesut Zorlu
Gamze Altunbaş
Neşe Kaya
Mehmet Sayar
Dogan Tufan
Galip Akkaya Marathonist
Kahraman Karadeniz Valencia Ciudad del running
Ayça Çömlekçiler
Dilara Danişmanli adidas Runners İstanbul
Mehmet Güzel Decathlon Running Team
Orhan Tat
Ümit Çakmak
Özkan Atar
Gülhan Yaşar Adım Adım
Bariş Duran
Emin Ozden
Güray Tatli Adım Adım Bursa
Yavuz Meydanci
Mehmet Türkmen
Berk Kermen TEKFEN Koşar Adım
Sudaay Tat
Ömer Faruk Kutluer Beylikdüzü Triatlon
Yalçin Balci Adım Adım Bursa
Şaban İlimsever Ataşehir Atletizm
Attila Destan Kuru
Duygu Özdemir
Esen Erdoğanli BeatRunCrew
Mesut Kabaer
Hatice Zeylan
Anil Barutçu
Erkan Bacak Bilinçli Amatör
Yağiz Ali Diri
Adilet Bagishev KG-Runners
Osman Nuri Kaygisiz
Metin Bağci Runforlife
Mehmet Kamil Topal
Bahadir Kurnaz
Güldan Kalem İZGA
Yavuz Öztel
Gokay Durmaz
Duru Yavaş
Yiğit Ali Yildirim
Nihat Atabey
Soner Yenimol macerakolik
Yilmaz Ahçioğlu İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Halit Koçloğ
Muharrem Serhat Çulhalik Training Zone
Serdar Laçalar Twilight Team
Mert Çetin Adım Adım
Serhat Bozkurt
İpek Gülenç
Muhammet Aksu EKOCCS
Başak Han
Alkan Han
Emre Darboğaz
Sezgin Mutlu
Meryem Avci
Orhan Ölmez
Furkan Babur N
Tarik Babur ANKE MİMARLIK & PEYZAJ
Arda Sesüren Tohum Otizm Vakfı
Ahmet Babur KERVAN PEYZAJ & ANKE MİMARLIK
Ahmet Ari Yarımada Koşu Grubu
Akin Esgin
Ferah Nur Şola
Tolga Zengin
Orhan Tola
Cengiz Han
Kaan Özçelik Marathonist
Kartal Kaska
Serkan Erşan Non Stop Running
Baris Ozturk
Özlem Can Güngör Adım Adım Maçka
Ata Kuban Galatasaray Spor Kulübü
Ayşe Kuban Galatasaray Spor Kulübü
Murat Şencan Rundamental
İnci Yilmaz
Erkut Erdogan
Serkan Imrak Marathonist / Twilight Team
Suat Kumaş Patentürk
Lorraine Fussey Istanbul Expat Runners
Batuhan Kürdeşoğlu
Ilker Nigiz Microsoft Türkiye
Utku Erdem Özer Marathonist
Erkan Öztürk
Fatih Coşkun
Turgut Kozan Pembe Panter JK
Okan Aram adidas Runners İstanbul
Doğanay Oğuzhan Beylikdüzü Triatlon
Ali Kursad Ganiyusufoglu
Caner Aksoylu
Erdinç Dinçer GT Run On The Cloud
Fuat Aydin adidas Runners İstanbul
Mustafa Selçuk Akalan
Kaan Kalafatoğlu
Adnan Erim Beylikdüzü Triatlon
Eray Önler Team Finish Nerede
Hikmet Dulundu
Semih Ural Adım Adım Florya
Nurcan Dulundu
Aykut Aydoğmuş Spartan Run
Zülfin Güniz Manazoğlu
Mert Kalafatoğlu
Can Ayaz TEKFEN Koşar Adım
Ulaş Manazoğlu
Okan Geniş
Kübra Gültekin adidas Runners İstanbul
Elif Simsek Topcu UNO
Mustafa Sahin
Ebru Önler Team Finish Nerede
Uğur Özgü
Elbeyi Karakoç
Nusret Erkan Topçu
Ecem Koç Adım Adım
Fatih Yildiz adidas Runners İstanbul
Erdi Buğra Şen Aydos 537
Ateş Soysal
Cemal Gümüş Ziraat Katılım
Çağlar Soysal