Patili Koşu

Date : 30-11--1 - 05-05-2019

Location : Intercity Istanbulpark

http://www.plustimer.com

Event

Patili Koşu Parkuru

30-11--1 / 05-05-2019

Quota Left : 146

75 ₺

Organizer

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

+905332948860

http://www.mcr-racesetter.com

All Activities
Registered participants

Nedir?

4 ayaklı dostlarımızla birlikte koşacağımız özel temalı, eğlenceli mi eğlenceli bir koşudur. Bu keyifli koşuya katılmak için ödeyeceğiniz kayıt bedelinin bir kısmı korunmaya muhtaç dostlarımız için çalışan HAÇİKO derneğine bağışlanır.

Kurallar:

- Bütün köpekler sahipleri ile birlikte ve tasmalı olarak yarışa katılabilirler.
- Her katılımcı sadece bir köpek ile katılabilir.
- Köpekler 4 aylık ve üstü olmalı, aynı zamanda tüm aşıları tam olmalıdır. Aşı kartları ile birlikle kimlikleri ile katılabilirler.
- Yarışa başlarken ve ilk metrelerde köpeğinizin tasmasını olabildiğince kısaltıp size yakın olmasını sağlamalısınız.
- Tüm yarış boyunca köpeğiniz kontrolünüz dahilinde olmalıdır.
- Saldırgan köpekler yarışa alınmayacaktır.
- Köpeğin dışkısını toplamak katılımcının sorumluluğundadır.


1.Yarışma parkurları katılımcıların güvenliği düşünülerek düzenlenmiştir. Katılımcı olarak, koşu organizasyonlarında risklerin tamamen yok edilemeyeceğini, güvenliğinin maksimum olabilmesi için yarışma organizasyonunun aktardığı ve duyurduğu kurallara tamamen uymam gerektiğini kabul ediyorum.

2.Yarış halka açık alanlarda yapılacağı için katılımcı olarak genel trafik ve toplum kurallarına uymakla yükümlü olduğumu kabul ediyorum.

3.Organizasyon kuralları dışında davranmak, geçilmesi tehlikeli/ yasak alanlara girmek, yarış sırasında 3. şahısların veya kurumların can ve mal güvenliğine zarar vermek yasaklanmıştır ve tamamen benim sorumluluğumdadır, yarış organizasyon komitesi ve sponsorlar sorumlu olamaz.Organizasyon komitesi yarışma kurallarına, diğer yarışmacılara, organizasyon görevlilerine, yerel halka ve geçerli kanunlara, etik ilkelere saygı göstermeyen, kural dışı ve rahatsız edici davranışlarda bulunan kişileri tespit anında yarış dışı bırakabilir, start almasını engelleyebilir, yarış bitmiş ise derecelerini iptal edebilir, madalya ve ödüllerini geri isteyebilir, devamen yarışlarına kayıt kabul etmeme ve kayıtlıysa kaydını iptal etme hakkını saklı tutar.

4.Doktor tarafından fiziksel aktivite kısıtlaması getirilmiş kişilerin doktorlarına danışması önerilir. Aerobik efor harcamasında sakınca olan, sürekli gözetim altında olması gereken, sara rahatsızlığı olan, yükseklik korkusu olan kişilerin kendi sağlıkları açısından sakıncalıdır. Bu yarışa katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelim olmadığını, bu koşu için fiziki olarak yeterli olduğumu beyan ederim.

5.Organizasyon sırasında yapılacak her türlü video, fotoğraf, ses ve benzeri çekim, kayıt ve dökümanların reklam dahil tüm yasal amaçlı kullanımlarına izin veriyorum.

6.Kayıt sırasında verdiğim bilgilerin doğru ve güncel olduğundan sorumlu olduğumu kabul ediyor ve yarışmayla ilgili olarak e-mail, adres ve telefonumdan bana ulaşılmasına izin veriyorum.

7.Ad, soyad, ülke, yaş, kulüp\şirket bilgilerimin organizasyon tarafından internet siteleri, sosyal medya ve basında bilgilendirme, ticaret ve pazarlama amaçlı yayınlanmasını kabul ediyorum.

8.Macera Akademisi’nin şimdiki ve gelecek organizasyonlar hakkında bilgilendirme amaçlı mail ve kısa mesaj göndermesine izin verdiğimi kabul ederim.

9.İmzaladığım bu belge ile ben, kendi adıma ve varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına 'Patili Koşu' yarışında, yarış öncesi ve sonrası aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir sakatlık, kayıp veya hasar durumunda organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların, organizasyon temsilcilerinin sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu; Yarışma Kurallarını okuyup kabul ettiğimi; bu yarışa katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelim olmadığını, bu koşu için fiziki olarak yeterli olduğumu, kabul ve beyan ederim.

10.1 Bütün köpekler sahipleri ile birlikte ve tasmalı olarak yarışa katılabilirler.
10.2 Her katılımcı sadece bir köpek ile katılabilir.
10.3 Köpekler 4 aylık ve üstü olmalı, aynı zamanda tüm aşıları tam olmalıdır. Aşı kartları ile birlikle kimlikleri ile katılabilirler.
10.4 Yarışa başlarken ve ilk metrelerde köpeğinizin tasmasını olabildiğince kısaltıp size yakın olmasını sağlamalısınız.
10.5 Tüm yarış boyunca köpeğiniz kontrolünüz dahilinde olmalıdır.
10.6 Saldırgan köpekler yarışa alınmayacaktır.
10.7 Köpeğin dışkısını toplamak katılımcının sorumluluğundadır.

Yukarıda bilgileri yazan kendimin ve yasal velisi olduğum çocuğumun Macera Akademisi’nin organize ettiği Patili Koşu isimli koşuya katılmasını; yarışma Internet sitesi ve KAYIT FORMU sayfasında yazılı bütün koşul ve şartları da kabul ederek onaylıyorum.