Reebok Mudrace Kilyos

Date :23-09-2018

Location : Kilyos

Adventure Race

http://www.reebokmudrace.com

Event

5K Elit Atletler - 10:00

RACE_USER_COUNT : 108

180 ₺ 120 ₺ for last 11 day
5K Yaş Grubu - 11:00

RACE_USER_COUNT : 101

170 ₺ 110 ₺ for last 11 day
5K Yaş Grubu - 12:00

RACE_USER_COUNT : 116

160 ₺ 100 ₺ for last 11 day
5K Yaş Grubu - 14:30

RACE_USER_COUNT : 138

150 ₺ 90 ₺ for last 11 day
4-12 Yaş Maceracılar 13:00

RACE_CHILD_PAR- RACE_USER_COUNT : 126

75 ₺ 49 ₺ for last 42 day

Organizer

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

+905332948860

http://www.mcr-racesetter.com

All Races
Firstname Lastname City Gender Event BIB number Club
Burcu Emel . 5K Yaş Grubu - 11:00
Ahmet Yiğit Altinay İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Ebru Önler Tekirdağ . 5K Yaş Grubu - 11:00 Team Finish Nerede
Eray Önler Tekirdağ 5K Yaş Grubu - 11:00 Team Finish Nerede
Deniz Kaya Erten İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Elifnur Gündoğar İstanbul . 5K Yaş Grubu - 11:00 Wolfhaven
Nil Abalioglu İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Can Tetik İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Nil Özenç İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Markus Enver Soysal İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Eva Ela Soysal İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Ege Akman İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Seren Namli Aluç İstanbul . 5K Yaş Grubu - 14:30
Yasin Alp Aluç İstanbul 5K Yaş Grubu - 14:30
Ahmet Akif Yalman İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Bootcamp İstanbul
Sina Karaca İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Reza Nour İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Turhan Bulad İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Tufan Günal İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Oğuzhan Erdemir İstanbul 5K Yaş Grubu - 14:30
Esma Tunçdemir İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00 Çukur Takımı
Seda Elif Bilici İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00 Çukur Takımı
Yakup Orhan İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 Çukur Takımı
Minel Topçuoğlu . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Büşra Hamdemirci İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Mihrican Bilici İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00 Çukur Takımı
Ömer Hakan Bilici İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 Çukur Takımı
Serhan Soncu İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Fusun Konyali Ankara . 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Berkkan Güler İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Mehmet Volkan Özakün İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Fatih Coşkun 5K Yaş Grubu - 14:30
Ahmet Akbulut İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 Adım Adım İzmir
Şule Mandalas İstanbul . 5K Yaş Grubu - 14:30
Öner Cicek Ankara 5K Yaş Grubu - 11:00 Raydan Cikanlar
Şura Zopun İstanbul . 5K Yaş Grubu - 14:30
Burak Bozkurt 5K Yaş Grubu - 11:00 Raydan Çıkanlar
Okan Geniş İstanbul 5K Yaş Grubu - 14:30
Murat Cudal Ankara 5K Yaş Grubu - 11:00
Can Embiya Çalatli Ankara 5K Yaş Grubu - 11:00 Raydan Çıkanlar
Emir Orali İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Fahri Yildiz İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Hayrettin Sönmez İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Emel Eren İstanbul . 5K Yaş Grubu - 14:30 Adım Adım Florya
Murat Yavuz İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 Koşu Dünyamız
Serhat Bozkurt İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Bahar İrisuluk İstanbul . 5K Yaş Grubu - 11:00
Ateş Soysal İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00 ATEŞSPOR
Gökçe Soysal İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Sedat Solmaz İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 Koşu Tutkunları
Serkan Solmaz İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Toprak Kaya 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Mustafa Çelik İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 CEVİZ DALI
Eray Atak İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 CEVİZ DALI
Zeynep Fulya Adakan Ankara . 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Uğur Küpeli İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 CEVİZ DALI
Sevgi Karacali İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00 Adım Adım
Korhan Karacali İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 adidas Runners İstanbul
Mert Çetin Balıkesir 5K Elit Atletler - 10:00 Adım Adım
Orkun Perk İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Rukan Sevgi İstanbul 5K Yaş Grubu - 14:30 Kanser savaşçıları
Tolga Baykal İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Caghan Yazgan İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Demir Sağlamer İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Nisa Kocabiçak İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Basak Oktay . 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Tuğba Özen İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Faruk Yigen Ankara 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Damla Şahin İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00 Bootcamp İstanbul
Sevilay Şişman İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00
Beyza Demirtaş İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00
Barbaros Demirtaş İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Abdulla Zahi AMMAN 5K Elit Atletler - 10:00
Tolga Karpuz 5K Yaş Grubu - 12:00
Sarp Rafet Kuscu İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Dilara Hayta İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Mustafa Güler İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 Çocuk Bilim Özel Eğitim
Özge Taşdemir . 5K Yaş Grubu - 12:00 Generali Sigorta
İslam Atalay İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00 Myclub Team
Bariş Aşkan İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Vera Aydinbaş İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00 bootcamp
Rüzgar Cem Koloğlu İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Ünsal Koloğlu İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Özer Öztürk İzmir 5K Elit Atletler - 10:00 Kültürpark Rotary Kulübü
Attila Destan Kuru İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Uğur Ogün Taşkin İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Özgür Menteş İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Esat Akinci İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Ceren Aktün İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Şerif Barbaros Aktün İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Adem Ayhan Yildiz 5K Yaş Grubu - 12:00
Gülsüm Dede İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Mehmet Ali Özen İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Hüseyin Atasever İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Kağan Koçak İstanbul 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Özgür Güner İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
İbrahim Kara İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 adidas Runners İstanbul
Deniz Topçu İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Volkan Koçak İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Ahmet Volkan Çekici İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Gülcan Çekici . 5K Yaş Grubu - 11:00
Tamer Nas 5K Yaş Grubu - 11:00 Inner Armour Academy
Asya Erdogan İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Ece Erdogan İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Murat Erdogan İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Yeşim Erdoğan İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00
Tuğçe Kaygusuz İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Cansu Kabay Ankara . 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Emre Cebenay İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Beril Kaya İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Zafer Kaya İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Metin İlkin Ercantekin 5K Yaş Grubu - 11:00 Oldschool Functional Training
Nil Şişmanoğlu İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Yağmur Şişmanoğlu İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Gulfem Şişmanoğlu İstanbul . 5K Yaş Grubu - 11:00
Çağla Daştan İstanbul . 5K Yaş Grubu - 11:00 RunWild
Doğasu Sağir İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00 RunWild
Mustafa Ercan Uçar İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Boot Camp İstanbul
Emir Tahsin Kademoglu İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Bootcamp İstanbul
Parinaz Seifloo İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00 Boot Camp İstanbul
Cansu Uçar İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00 Boot Camp İstanbul
Oldaş Pinar İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Antrum Crossfit
Eda Kiliç İstanbul . 5K Yaş Grubu - 11:00
Firat Akpinar İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Ayşe Ecrin Yilmaz İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00 İznik Doğa asporları Kulübü
Erdinç Uzun İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Alp Kohen İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Tulu Simav İstanbul . 5K Elit Atletler - 10:00
Ari Rozant İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Bariş Bozyiğit İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Ertan Er İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Melih Hancioğlu Ankara 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Aynur Güler İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Hüseyin İnan 5K Yaş Grubu - 11:00
Selim Yüksel İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 OLDSCHOOL FT
Murat Şenel Ankara 5K Yaş Grubu - 11:00 Ankararunnersclub - ARC
Bilgi Erişir 5K Yaş Grubu - 14:30
Rüya Beril Çaliş İstanbul . 5K Yaş Grubu - 14:30 Alpin Outdoor
Elif Sekman İstanbul . 5K Yaş Grubu - 12:00
Gokhan Kazcilar İstanbul 5K Yaş Grubu - 12:00
Bade Kazcilar İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Pelin Burcu Daştan İstanbul . 5K Yaş Grubu - 11:00 RunWild
Halit Koçloğ İstanbul 5K Yaş Grubu - 14:30
Meriç Akpinar İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Boğaziçi Atletizm
Elif Ela Erginer İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Zeynep Ayten Erginer İstanbul . 4-12 Yaş Maceracılar 13:00
Serdar Yildirim Tokat 5K Elit Atletler - 10:00
Rasim Karaman İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Berker Taç İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
U.can Gür İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Kadidos
Buğra Gedizli 5K Elit Atletler - 10:00
Ateş Erdoğan İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Volkan Karaosmanoğlu İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Yildirim Atalay İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 Global Yatırım Holding
Ilker Nigiz İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 Microsoft Türkiye
Mehmet Çulcu İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00 İt Sürüsü
Batuhan Karahan İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00 adidas Runners İstanbul
Soner Ergen İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Sami Piroğlu İstanbul 5K Elit Atletler - 10:00
Yiğit Alp İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00
Metin Alp İstanbul 5K Yaş Grubu - 11:00