Çeşme Weekend 2019

Date :21-09-2019

Location : Çeşme/İzmir

Road RunSwimming

http://www.cesmeweekend.org

Sign Up

Firstname Lastname City Gender Event Club
Erdal Gürbüz İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MS Ar. Der.
Elvan Demirez İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MS Ar. Der.
Sadik Çelik İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MS Ar. Der.
Elvan Demirgenç İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton R.E.D. Runners
Gülçin Arasan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MS Ar. Der.
Gökmen Aras İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MS Ar. Der.
Selahattin Kurt İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MS Ar. Der.
Hacer Uslu İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Gaziemir belediyesi atletizm spor kulübü
Eda Özke İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt floyd
Tuna Tarkan İzmir Minik Adımlar
Ela Tarkan İzmir Minik Adımlar
Evşen Çokuslu İzmir 5K Koşu
Tülay Yakan İzmir 5K Koşu Volt floyd
Ogan Tüzel İzmir Stand Up Paddle 1500m
Ogan Tüzel İzmir Stand Up Paddle 600m
Yusuf Sariçam İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt floyd
Sunar Sariçam İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt floyd
Aykut Eren Canüzmez İzmir 1,5K Yüzme
Aykut Eren Canüzmez İzmir 5K Koşu
Cem Balçu İzmir 5K Koşu
Özlem Kutlutürk İzmir 10K Koşu RUNKAFKAF
Selim Balçu İzmir Minik Adımlar
Defne Balçu İzmir Minik Adımlar
Elif Kazanan Cun İzmir 5K Koşu
Nevra Kapkaç İzmir 10K Koşu
H. Ece Pehlivanoğlu İzmir 10K Koşu RUNKAFKAF
Nazli Irmak Cetiner İzmir 1,5K Yüzme GÖZTEPE SPOR KLÜBÜ
Murat Kapkac İzmir 5K Koşu
Hanzade Gungoren İzmir 5K Koşu
Teoman İlter İZMİR Minik Adımlar
Aydin Buğra İlter İzmir 10K Koşu
Kaan Yurdakul İzmir Minik Adımlar
Kagan Gurkan izmir Minik Adımlar R.E.D. Runners
Melis Okay İzmir Minik Adımlar
İlker Tarkan İzmir 5K Koşu
Ozveri Okay İzmir 5K Koşu
Özgür Çakir İzmir 5K Koşu
Eray Demir İstanbul 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Kerem Aksen Aydın 10K Koşu Kusadasi Belediyesi Triathlon ve Spor Klübü
Mehmet Aksen Aydın 10K Koşu Kusadasi Belediyesi triathlon ve spor klubu
Kemalettin Okkaoğlu İzmir 5K Koşu
Gamze Önel İzmir 5K Koşu Karşıyaka One Team
Onur Açikel İzmir 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Onur Açikel İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Unilever Spor Kulübü
Yaser Masanoglu İstanbul 1,5K Yüzme İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K.
Burak Gungoren İzmir 10K Koşu
Onur Kanier İzmir 10K Koşu
Zafer Ulucay İzmir 1,5K Yüzme Unilever Spor Kulübü
Cem Demirci İzmir 10K Koşu
Kerem Çavuşoğlu İstanbul 1,5K Yüzme
Yağmur Yarol İzmir 5K Koşu
Elif Koç İzmir 5K Koşu
Didem Veryeri İzmir 5K Koşu
Didem Veryeri İzmir Stand Up Paddle 600m
Ceyda Güven İstanbul 5K Koşu Adım Adım
Cihan Türkay İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Burak Bakirsoy İzmir 1,5K Yüzme Mavi Karga
Onur Koseoglu İzmir 1,5K Yüzme Mavi Karga
Birkan Yurdakul İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton BBOM
Emre Tünel İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt Floyd
Yasemin Alan İstanbul 10K Koşu
Sadik Başar Manisa 21K Çeşme Yarı Maraton
İlkay Akbulut İzmir 5K Koşu Karşıyaka one team
Alajos Kiss Izmir 21K Çeşme Yarı Maraton HASE
Melisa Hazar Çalli İzmir 10K Koşu
Nağme Yücetürk İzmir 5K Koşu İzmir büyükşehir ve Spor Kulübü
Alis Ceren Köken İzmir Minik Adımlar
Semih Sertan İstanbul 10K Koşu Challenginn
Ezgi Köken İzmir 1,5K Yüzme
Huseyin Şirin İstanbul 10K Koşu APLUS RUN TEAM
Gülşen Tokaç İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Unilever Spor Kulübü
Güçlü Okay İstanbul 5K Koşu
Güçlü Okay İstanbul 1,5K Yüzme
Semanur Akmete İzmir 10K Koşu MACfit
Enver Peker Adıyaman 21K Çeşme Yarı Maraton
Bengu Faralyali İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Sencer Yildiz İstanbul 5K Koşu
Beliz Ersoyluoğlu İzmir 5K Koşu
Ufuk Özdiler İzmir 5K Koşu WildRunners
Alev Aksoy İstanbul 10K Koşu
Ozlem Tanrikulu İzmir 5K Koşu
Gökay Bayat İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton TRI3RIDERS
Nuray Bulut Göktepe İstanbul 5K Koşu BeatRunCrew
Alev Aksoy İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Güzin Teoman İzmir 5K Koşu Ferdi
Sencer Yildiz İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Olcay Peker Muğla 21K Çeşme Yarı Maraton R.E.D. Runners
Gülçin Ayşe Atay İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Eker I Run Team
Evren Bayan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton İzmir Masterları Atletizm Kulübü
Servet Tecellioğlu İzmir 10K Koşu
Okay Yavas İstanbul 5K Koşu Arrocap
Serap Arikoglu İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Murat Çekirdek İzmir 10K Koşu
Oğuz Helvaci İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
İlker İkier İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Mehmet Zembilli İstanbul 10K Koşu Bal&Kaymak
Ahmet Burak Kaya İzmir 5K Koşu Volt Floyd
İbrahim Koçarslan İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Hill side city club
Önnur Toprak İzmir 10K Koşu
Tayfun Carli Bursa 21K Çeşme Yarı Maraton Eker I Run Team
Özlem Gültekin İzmir 5K Koşu
Rüzgar Karaoğluol izmir Minik Adımlar
Gökay Kiliç İzmir 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Dilek Altintaş İzmir 5K Koşu
Serhan Refik Koseoglu İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Dante sports
Ahmet Şentürk İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt Floyd
Hasan Yildiz İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Yeşim Taşpinar İzmir 10K Koşu
Riza Atalan Manisa 21K Çeşme Yarı Maraton
Taner Ay İzmir 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Oktay Bayik İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Canan Uğur İzmir 5K Koşu
Alper Çoban İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt floyd
Cengiz Akmete izmir Minik Adımlar
Bade Akmete Izmir Minik Adımlar
Firat Zülkadir İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Ömer Faruk Singin İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Koştur.co
Tolga Turğay İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Bariş Cankir İzmir 10K Koşu Ptt
Cenk Kinikarslan İzmir 10K Koşu
Fatih Gürbüz İstanbul 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Murat Özbek İstanbul 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Simay Agaoglu İzmir Minik Adımlar Ege Maraton
Mustafa Ağaoğlu İzmir 10K Koşu Ege Maraton
Uzay Mete Çalişkan İzmir Minik Adımlar
Arda Meric İzmir 10K Koşu
Tülin Okyay İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Tülin Okyay İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Deniz Sirman İstanbul 10K Koşu Unilever Spor Kulübü
Zeynep Kahveci İstanbul 10K Koşu
Taner Alatan İzmir 5K Koşu Alatan Runners
Gülşen Tokaç İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Unilever Spor Kulübü
Ogeday Rodop İstanbul 10K Koşu
Doğuş Karatay İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt Floyd
Erhan Altun Bursa 21K Çeşme Yarı Maraton
Halil Doğan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Ersan Tali İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Sarp Gemici izmir Minik Kulaçlar
Bedri Şimşek İzmir 5K Koşu
Gayenaz Acar İzmir Minik Adımlar Koşu Dünyamız
Gul Erdemir İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Umut Adem İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton R.E.D. Runners
Tunca Meric İzmir 10K Koşu
İlker İkier İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Tuncay Çalişkan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Kemal Akova İstanbul 10K Koşu Garanti Run
Mustafa Öktem İzmir 5K Koşu
Oya Aykac İzmir 1,5K Yüzme
Ozgur Sari İzmir 1,5K Yüzme
Göktuğ Eser izmir Minik Adımlar
Elif Acar İzmir 10K Koşu Koşu Dünyamız
Hüsnü Kemal Özkan İzmir 10K Koşu
Ogun Ozkan İzmir 10K Koşu
Batuhan Dönmez İzmir 1,5K Yüzme
Fatih Topçu İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Asla Durma
Anil Sarikişla İzmir 1,5K Yüzme
Fatih Topçu İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Asla Durma
Sanem Arzu Karakir İzmir 10K Koşu
Cihan Karakir İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Ali Arcan Gülaç İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Simay Kaya İzmir Minik Adımlar
Ahmet Bayram Manisa 10K Koşu Manisa büyük şehir belediye spor külübü
Sinan Dayi İzmir 10K Koşu
Ozgur Demir Muğla 10K Koşu
Feridun Ergün Antalya 21K Çeşme Yarı Maraton
Seydi Kirez İzmir 5K Koşu
Özhan Sünneli İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Barkin Arda Izmır Minik Adımlar Karşıyaka One Team
Ufuk Arda İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Defne Harunoğlu İzmir Minik Adımlar Mavi Karga
Zeynep Kahveci İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Serhat Acar İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Koşu Dünyamız
Ergin Harunoğlu İzmir 5K Koşu
Onur Tungar İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Bülend Arikan İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Mumtaz Aktas İstanbul 10K Koşu
Zeynep Gul Aktas İstanbul 10K Koşu Adım Adım
Liviu Calin Nicoara Cluj 21K Çeşme Yarı Maraton
Elif Ece Kuregibuyuk İstanbul 10K Koşu Tricore Academy
İlhan Sever İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Hamit Efe Karaçam İzmir 5K Koşu
Fulya Şahin İstanbul 10K Koşu
Dikmen Edgu İstanbul 1,5K Yüzme
Günay Ocak Aydın 21K Çeşme Yarı Maraton İzmir Koşu Gücü
Rifat Demir İzmir 10K Koşu
Bora Koçoğlu İzmir 5K Koşu Karşıyaka One Team
Ozun Koyuncu Yildirim Ankara 21K Çeşme Yarı Maraton Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Ömer Faruk Seven İstanbul 1,5K Yüzme
Utku Gür İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Adım Adım Florya Çaylaklar
Semih Ural İstanbul 1,5K Yüzme Garanti Yatırım
Rukiye Azra Okumuş datça -muğla Minik Adımlar
Mehmet Zembilli İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Bal&Kaymak
Duygun Yurteri İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Ogeday Rodop İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Hayriye Özbadur İzmir 10K Koşu
Cihan Karaoğluol İzmir 10K Koşu
Oktay Kanyilmaz İzmir 10K Koşu Çeşme Bisiklet
Arda Ergene İzmir 10K Koşu
Ali Volkan Özlük İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Semih Çokçeken İstanbul 10K Koşu Güçlü Beygirler
Güven Kutlu İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Ayça Çömlekçiler İstanbul 10K Koşu
Melda Fatma Derviş İstanbul 10K Koşu
Batuhan Emre Ateş İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Gökhan Yalçuk İzmir 10K Koşu
Altay Güngörsün İzmir 5K Koşu
Ufuk Aracioğlu İzmir 5K Koşu
Ahmet Biçer İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton BBOM (Başka Bir Okul Mümkün) İzmir
Ece Calp İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton İzmir Atlantis Spor Kulübü
Özlem Çelik İstanbul 10K Koşu Adım Adım Florya Çaylaklar
Senem Arikan İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Sasfit
Gülhan Çakir İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Adım Adım
Çetin Çetiner İzmir 10K Koşu GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
Ozan Hoşyilmaz İzmir 10K Koşu
Dilek Uluçay İzmir 10K Koşu
Özgür Suna İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Özlem Ör İstanbul 1,5K Yüzme Galatasaray Spor Kulübü
Oğuz Şengezer İzmir 10K Koşu
İpek Tunç İstanbul 5K Koşu
Elif Sultan Gezici Kütahya İzmir 5K Koşu
Bariş Kütahya İzmir 5K Koşu
Ozgur Kasim Adibelli İzmir 10K Koşu
Pierre Gentric ISTANBUL 10K Koşu
Ahmet Ozyurek İzmir 10K Koşu Singer Brothers
Bedriye Özyürek İzmir 10K Koşu Smyrna Runners
Zeliha Özdemir İstanbul 10K Koşu Adım Adım Florya Çaylaklar
Muzaffer Karakuş İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
İkra Sila Okumuş MUĞLA Minik Adımlar
Serhan Çamlica İzmir 10K Koşu
Timuçin Gülaç İzmir 1,5K Yüzme GÖZTEPE
Merdan Çayir İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton BAKIRKÖY ATASPOR KULÜBÜ
Ali Volkan Özlük İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Ceyda Keçeli Sakarya 10K Koşu Otokar
Ufuk Aybar Sakarya 21K Çeşme Yarı Maraton Otokar
Ahu Selin Ay İstanbul 5K Koşu
Ayça Bedük İzmir 10K Koşu
Ilker Eroğlu Sakarya 5K Koşu Otokar
Asli Aslan Pöchlarn 5K Koşu
Emin Canver İstanbul 5K Koşu
Filiz Gentric İstanbul 10K Koşu Galatasaraylı Sporcular Derneği
Şirin Yilmaz İstanbul 10K Koşu Adım Adım Florya
Vilius Cesnakas İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Hülya Julia Sirp İzmir 10K Koşu Just Run
Nurullah İzmiroğlu İzmir 1,5K Yüzme
Burak Ökten İzmir 1,5K Yüzme VELOKSK
Utku Gür İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Adım Adım
Devrim Güçlü İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Ender Özke İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Volt floyd
Esra Koçer Sakarya 10K Koşu Otokar
Sinem Yalçinkaya İstanbul 1,5K Yüzme Adım Adım Florya
Doğan Aclan Onat İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Alime Cinar İzmir 10K Koşu Dante Sports Club
Can Uçkan Yüksel İzmir 5K Koşu
Mine Özbey Öztürk İzmir 10K Koşu
Ferda Falay İzmir 10K Koşu Ege Maraton
Derya Beştaş İstanbul 5K Koşu Çaykur Rizespor
Cihan Durmaz İstanbul 10K Koşu Adım Adım
Sena Çinar Sakarya 5K Koşu Otokar
Kasim Kozan Sakarya 21K Çeşme Yarı Maraton Otokar
Hüdaverdi Öztürk İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Smynas runners
Damla Gözütok İzmir 5K Koşu Karşıyaka One Team
Ahmet Yavuz Sakarya 21K Çeşme Yarı Maraton OTOKAR
Yusuf Arinç Yetik Kocaeli 5K Koşu Otokar
Tayfun Çakmak Sakarya 10K Koşu Otokar
Yasin Kansu İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton NOVARTIS
Fethi Polat Sakarya 5K Koşu OTOKAR
Gazi Kurtul Sakarya 10K Koşu Otokar
Anilcan Akkol Sakarya 10K Koşu OTOKAR
Uğur Çömlekçioğlu Sakarya 10K Koşu otokar
Ali Elmas Sakarya 5K Koşu Otokar
Arda Ergene İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Sadik Gezer Sakarya 10K Koşu otokar
Cem Partanaz Sakarya 10K Koşu Koç Topluluğu Spor Kulübü
Özkan Arslan Sakarya 10K Koşu OTOKAR
Ayça Çömlekçiler İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Aylin Ekinci Sakarya 10K Koşu Otokar
Yavuz Faruk Çelebi Sakarya 10K Koşu OTOKAR
Caner Çopur Sakarya 21K Çeşme Yarı Maraton Otokar
Yasin Kalkay Sakarya 10K Koşu Otokar
Serhat Kurhan Sakarya 21K Çeşme Yarı Maraton Otokar
Melek Çobor Sakarya 10K Koşu Otokar
İhsan Sarioğlu Sakarya 10K Koşu Otokar
Serkan Yilmaz İstanbul 10K Koşu Otokar
Ece Özen Sakarya 5K Koşu Otokar
Adnan Güçlü Sakarya 5K Koşu Otokar
Merve Deniz Kozan Sakarya 10K Koşu Otokar
Burcu Sarigül Sakarya 5K Koşu Otokar
Sezgin Şahin Sakarya 5K Koşu Otokar
Ümit Filiz Sakarya 10K Koşu Otokar
Çağri Baltaoğlu Sakarya 10K Koşu Otokar
Zafer Şen Bolu 5K Koşu OTOKAR KOŞU KLÜBÜ OTORUN
Gökberk Özpirinççi İstanbul 10K Koşu Otokar
Derya Kuş Sakarya 21K Çeşme Yarı Maraton Otokar
Doğa Özkan İZMİR Minik Adımlar
Efsa Özkan İZMİR Minik Adımlar
Tuna Özkan İZMİR Minik Adımlar
Kutluhan Özkunt İzmir 10K Koşu Mavi Karga
Ela Artun İstanbul 10K Koşu
Hakan Demirdağ Eskişehir 10K Koşu
Umut Uyar İstanbul Minik Adımlar ENKA Spor
Hülya Oktay İzmir 1,5K Yüzme Marathon Masters
Murat Doyranli Eskişehir 10K Koşu
Altan Ferhat Yildirim İzmir 5K Koşu
Ersin Kurşunoğlu Denizli 21K Çeşme Yarı Maraton çal belediyespor
Mert Filibeli İzmir 10K Koşu
Berna Eroğlu Filibeli İzmir 10K Koşu
Taylan Güçeli İzmir 1,5K Yüzme
Emrah Bilgin Bursa 5K Koşu Coats
Korel Tuncan Manisa 1,5K Yüzme
Çetin Çetiner İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
Ahmet Biçer İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) BBOM (Başka Bir Okul Mümkün) İzmir
Cevat Çağlar Özbüyük İzmir 10K Koşu Adım Adım İzmir
Duygu Özcan İstanbul 5K Koşu adidas Runners İstanbul
Duygu Özcan İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) adidas Runners İstanbul
Kemal Özkan İzmir 10K Koşu Çeşme Bisiklet
Arda Erşan İzmir 10K Koşu
Gunes Uçkan Aral İzmir 5K Koşu
Murat Aral İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Melisa Afyon Aydın Minik Adımlar
Öztan Velipaşalar İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Bireysel
Ümit Göktepe İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton MBT Runners
Yusuf Özceylan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Team Run.Bo
Sönmez Menteş İzmir 10K Koşu
Utku Özcan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Marathon masters
Pelin Gürhan İzmir 5K Koşu Karşıyaka One Team
Revna Vural İstanbul 10K Koşu
Gokhan Ceylan İstanbul 10K Koşu
Bekir Tuzcuoğlu İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Bora Erbaş İzmir 5K Koşu
Esra Erbaş İzmir 5K Koşu
Yusuf Afyon Aydın 5K Koşu
Nida Şahin İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Sedat Koprulu İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton prekazi
Poyraz Yamaner İZMİR Minik Adımlar
Okan Galip Cam İstanbul 10K Koşu
Kaya Yamaner İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Aydin Gökçen İstanbul 10K Koşu
Revna Vural İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Aydin Gökçen İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Bayram Acar Burdur 21K Çeşme Yarı Maraton Gölhisar Gençlik ve Spor Kulubü
Alya Tutak IZMIR Minik Adımlar BOCED
Asya Tutak izmir Minik Adımlar R.E.D. Runners
İrem Küreğibüyük İstanbul 10K Koşu
Yasemin Koskor İzmir 10K Koşu
Hakan Kahraman İzmir 10K Koşu
Can Çakmak İzmir 1,5K Yüzme
Berke Can Uslu İzmir 1,5K Yüzme DefineX
Adnan Başargan İzmir 1,5K Yüzme Marathon Masters
Siraç Karasu Ankara Minik Adımlar
Aysun Zehra Ünal Ankara 5K Koşu
Mehmet Aydingör İzmir 5K Koşu izmirkoşugücü
Tonguç Akiş İzmir 1,5K Yüzme Gordion
Aybüke Pabuçcu Çanakkale 1,5K Yüzme Gordion
Alper Köksoy İzmir 1,5K Yüzme
Caglar Okur Eskişehir 1,5K Yüzme
Emir Karagüler İstanbul 10K Koşu
Gunes Uçkan Aral İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Murat Aral İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Ahmet Batu Karaçam İzmir Minik Adımlar
Bade Karaçam İzmir Minik Adımlar
Ece Göksügür İZMİR Minik Adımlar
Metehan Göksügür İZMİR Minik Adımlar
Nadim Göksügür İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Celal Cundoglu İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Dilek Konukcu İstanbul 10K Koşu Mercedes Spor Kulübü
Haldun İvdil İzmir 10K Koşu
Furkan Aktaş İzmir 10K Koşu Team DefineX Koşu
Tarkan Taspinar İstanbul 10K Koşu Karşıyaka One Team
Ozun Koyuncu Yildirim Ankara Kombine (Yüzme+Koşu) Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Duygun Yurteri İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Kemal Sezgin İzmir 10K Koşu Koşu Tutkunları
Zeynel Dalkiliç Aydın 10K Koşu
Yasemin Çam İstanbul 10K Koşu
Okay Yavas İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Arrocap
Fatih Buzgan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Fındıkzade Spor Kulübü
Cumhur Gelibolu İstanbul 1,5K Yüzme İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Yiğit Gözübüyük İstanbul 10K Koşu
Lale Can İstanbul 10K Koşu
Derya Beştaş İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Çaykur Rizespor
Bulent Birgul İstanbul Stand Up Paddle 1500m West Coast Flava
Gokhan Ceylan İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Murat Karatepe İzmir 5K Koşu Definex Running Team
Oğuz Bingül İzmir 1,5K Yüzme DefineX Koşu Kulübü
Pars Kemal Erbaş İzmir Minik Adımlar
Defne Ege Erbaş İzmir Minik Adımlar
Mine Ikican Kortel İzmir 1,5K Yüzme Alaçatı Salı Bisikletçileri
Kivanç Dörttaş İstanbul Minik Adımlar Adım Adım
Teoman Kivrak Nyon 10K Koşu
Uğur Güler Aydın 1,5K Yüzme
Melda Fatma Derviş İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Christoph Brunner Istanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Mert Acun İzmir 1,5K Yüzme GÖZTEPE
Firat Karaatli İzmir 1,5K Yüzme GÖZTEPE
Mediha Turgut İstanbul 10K Koşu Adım Adım Florya
Melis Akgün Bursa Minik Adımlar
Selin Akgün Bursa Minik Adımlar
Cevdet Özgür Bayazit İzmir 10K Koşu
Ziyap Ölker İzmir 1,5K Yüzme
Cenap Biyikli İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Hale Ozsoy İstanbul 10K Koşu
Irmak Ercoşkun İZMİR Minik Adımlar
Selen Yildirim İzmir 5K Koşu
Altan Ferhat Yildirim İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Gülşah Karatekin İstanbul 10K Koşu
Gamze Findik İstanbul 10K Koşu Marlin Spor Klübü
Barkin Can Eyikara İstanbul 10K Koşu
Şeniz Ay İstanbul 5K Koşu spartan
Bora Erbaş İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Mehmet Onur Özsemerci İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Esra Erbaş İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Ahmet Bicil İzmir 10K Koşu EFES
Erkan Öztürk İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Osman Çakir İstanbul 1,5K Yüzme Boğaziçi Olimpik Yüzme Spor Kulübü
Mustafa Pehli,vanlar İstanbul 1,5K Yüzme
Fatma Özden Uğur İzmir 5K Koşu
Korhan Turan İzmir 10K Koşu Mavi Karga
Alime Cinar İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Dante Sports Club
Esra Esma Karaosmanoğlu İstanbul 10K Koşu Adım Adım
Fatih Gürbüz İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Oya Dolay İzmir Minik Adımlar Izmir Atletizm Spor
Başak Akyollu İstanbul 10K Koşu
Cem Karakoyun İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) FİT STONE
Su Yuksel İZMİR Minik Kulaçlar
Su Yuksel İZMİR Minik Adımlar
Utku Özcan İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Marathon masters
Barkin Can Eyikara İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Can Uçkan Yüksel İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Özgür Demirgören İzmir 1,5K Yüzme
Gülpinar Ulu Sevim İstanbul 10K Koşu Garanti Yatırım
Engin Özüduru İstanbul 5K Koşu Üsküdar Su Sporları Kulübü
Kuzey Nam İstanbul 5K Koşu
Tahir Sülük İstanbul 5K Koşu
Bengisu Avci İzmir 1,5K Yüzme
Christoph Brunner Istanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Doğa Çapanoğlu İzmir 10K Koşu Mavi Karga
Tc Emine Aksoy Aşit İzmir 1,5K Yüzme
Görkem Gündoğdu İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Ferhat Nalbant İzmir 10K Koşu Volt Floyd
Sönmez Mentes İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Baris Unal İzmir 10K Koşu
Zeynep Naz Ünal izmir Minik Kulaçlar
Ekrem Çinar Ünal izmir Minik Kulaçlar
Sidika Unal İzmir 10K Koşu
Sibel Yildiz Antalya 10K Koşu Volt Floyd
Sedat Deniz İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Emre Yildizoğlu İstanbul 1,5K Yüzme
Egem Sena Korkut İzmir 10K Koşu Mavi Karga
Yigit Guven İstanbul 5K Koşu Uskudar Su Sporları Kulubu
Birke Toksöz İstanbul 5K Koşu
Alper Eriş Bursa 21K Çeşme Yarı Maraton
Can Odabaşoğlu istanbul Minik Adımlar
Yavuz Fero İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Elif Ece Kuregibuyuk İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Tricore Academy
İrem Küreğibüyük İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Semih Ural İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Garanti Yatırım
Keriman Ünal İzmir 10K Koşu
İsmail Önder Ünal İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton KPMG RUNNERS
Seda Uzun Aydin İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Tevfik Kardelen İstanbul 10K Koşu Garanti Yatırım
Erhan Kurt İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Garanti Yatırım
Sedat Haşhaş İstanbul 1,5K Yüzme
Steve Kretschmer İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Seda Noyan Kansuk İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton MARATON MASTERS
Neslihan Ağiş İstanbul 10K Koşu Agis Law
Serra Kretschmer İstanbul 10K Koşu
İsmail Kartal İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton MBT Runners
Doğa Çapanoğlu İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Mavi Karga
Ece Calp İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) İzmir Atlantis Spor Kulübü
Züleyha Kiliç İzmir 5K Koşu Macfit
Harun Hasbi Ayzit İzmir 10K Koşu
Onur Berkay Sürmeli İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Korhan Turan İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Mavi Karga
Bülent Araç İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Halil Doğan İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Kutluhan Özkunt İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Mavi Karga
Erinç Atilla İzmir 5K Koşu Fokker Elmo Turkey
Berkay Aksoy İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Tayfun Pehlivan İzmir 10K Koşu SANOFİ RUNNERS
Birke Toksöz İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Zeynep Sezi Korkut İzmir Minik Adımlar Mavi Karga
Egem Sena Korkut İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Mavi Karga
Nuket Bodur Kiran İzmir 5K Koşu Mavi Karga
Nuket Bodur Kiran İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Mavi Karga
Berk Gören İzmir 1,5K Yüzme
Mustafa Necip Dündar İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton adidas Runners İstanbul
Orhan Efe Temel İzmir Minik Adımlar
Gülhan Avci İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Güçlü Beygir
Spela Groselj Ljubljana 21K Çeşme Yarı Maraton Istanbul Expat Runners
Ali Kaan Kolbaşi İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Engin Özüduru İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Üsküdar Su Sporları Kulübü
Seda Uzun Aydin İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Karşıyaka One Team
Dinçer Yilmaz İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton İstanbul Oryantiring Grubu
Salih Manavoğlu Bursa 10K Koşu
Emel Seçer Yilmaz İzmir 10K Koşu İstanbul Oryantiring Grubu
Erten Genç Çanakkale 10K Koşu
Erhan Ercan İzmir 5K Koşu
Nil Ilgin İstanbul 10K Koşu
Mevsim Ercan İzmir Minik Adımlar
Emre Ayirtir İzmir 10K Koşu MACFit
Gamze Kizildag İzmir 5K Koşu GÖZTEPE
Murat Kizildag İzmir 10K Koşu GÖZTEPE
Sümeyya Yilmaz İstanbul 10K Koşu Groupama Sigorta A.Ş.
Ebru Ural İstanbul 10K Koşu
Aylin Şahin İstanbul 10K Koşu
Hanife Akkaya İstanbul 10K Koşu
Öztan Velipaşalar İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Bireysel
Duygu Kartal İstanbul 1,5K Yüzme
Misischi Philippe İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Sevcan Gültepe İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Naci Erkan Çanakkale 10K Koşu
Ege Ekiz Izmir Minik Adımlar Güçlü Beygir
Buğra Dağdeviren İzmir 10K Koşu
Derya Parlak İstanbul 10K Koşu Groupama Sigorta
Kadir Yücel İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton wwf_türkiye
Başak Han İzmir 1,5K Yüzme
Alkan Han İstanbul 1,5K Yüzme
Emrah Bilgin Bursa 1,5K Yüzme Coats
Baskin Demirpehlivan İzmir 1,5K Yüzme
Mehmet Sevinin İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton YDS Yüksek Doğa Severler
Can Akgün Bursa Minik Adımlar
Can Akgün Bursa Minik Kulaçlar
Güran Özgül İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Hatice Akyildiz İzmir 5K Koşu Momiko Running Team
Hasan Hüseyin Erdoğan Bursa 10K Koşu Momiko Running Team
Onur Saygi İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton BeatRunCrew
Melis Ece Ünal İzmir 1,5K Yüzme
Kenan Aksoy İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Erdem Karakoç Bursa 10K Koşu
Ali Erman Erten İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Murat Özgiller 1,5K Yüzme
Yigit Guven İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Uskudar Su Sporları Kulubu
Asli Yiğit İstanbul 5K Koşu Spartan Run
Beste Dipçin Ankara 10K Koşu
Serkan Dipçin İzmir 10K Koşu
Şenay Demir İzmir 10K Koşu Adım Adım İzmir
Egemen Dağ İzmir 1,5K Yüzme Karşıyaka One Team
Şeniz Ay İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) spartan
Hurşit Gürlek İzmir 10K Koşu
Nurgül Atkaya İzmir 5K Koşu
F.zerrin Hasircioğlu İzmir 10K Koşu Dante Sports
Sedat Deniz İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Meltem Yalçinkaya İzmir 10K Koşu
Görkem Yilmaz İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Tarik Küçükler İzmir 1,5K Yüzme Nike Run Club
Egemen Atkaya İzmir 5K Koşu
Akin Savaş Toklu İstanbul 1,5K Yüzme
Yesim Kip İstanbul 5K Koşu İSTANBUL YÜZME İHTİSAS KULÜBÜ
Sureyya Ahmet Kip İstanbul 1,5K Yüzme İSTANBUL YÜZME İHTİSAS KULÜBÜ
Banu Duran İstanbul 10K Koşu Adım Adım Florya
Onur Murat Inal İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton OMINAL
Nihan Comden İstanbul 1,5K Yüzme
Arzu Korkmaz İzmir 10K Koşu DANTE SPORTS CLUB
Ali Cenk Keskin İstanbul 10K Koşu
Firdes Mehmetoglu Kırklareli 21K Çeşme Yarı Maraton Adım Adım
Batuhan Türk Ordu 1,5K Yüzme
Cansu Öztanir Samsun 1,5K Yüzme
Batuhan İsa Atilla İzmir Minik Adımlar Karşıyaka One Team
Belda Atilla İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Bülent Omay İzmir 1,5K Yüzme
Itir Uz İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Dante Sports /Veganrunner
Pelin Pelis İzmir 10K Koşu Antalyaspor
Yalçin Baştürk Muğla 21K Çeşme Yarı Maraton Sasfit
Merve Taşkin İstanbul 10K Koşu AKUT
Ayşegül Övünç İzmir 10K Koşu Dante Sports
Gökhan Bilgen İzmir 10K Koşu DANTE SPORTS CLUB
Şadi Gödek İzmir 1,5K Yüzme MARATON MASTERS
Aynur Çarikcioğlu İstanbul 1,5K Yüzme istanbul anadolu spor kulübü
Güner Ayar İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Abidin Çakmak İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Hakan Kahramanoğlu Kırklareli 21K Çeşme Yarı Maraton
Filiz Gentric İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Galatasaraylı Sporcular Derneği
Ali Cenk Keskin İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Pierre Gentric Istanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Kadri Öğmen İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Pinar Keskin İstanbul 10K Koşu
Sabahattin Yesilyurt İzmir 1,5K Yüzme
Mehmet Agaoglu İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Ege Maraton
Selis Onel Ankara 1,5K Yüzme Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Klübü Derneği
Gazanfer Sabuncu İstanbul 10K Koşu
Okan Galip Cam İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Yasemin Çam İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Savaş Demirpençe İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Deniz Ariç İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Koşu Tutkunları
Cihangir Nergiz İzmir 1,5K Yüzme
Cihangir Nergiz İzmir 1,5K Yüzme
Gamze Findik İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Marlin Spor Klübü
Pelin Pelis İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Antalyaspor
Hale Ozsoy İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Cenap Biyikli İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Sabri Üçelli Balıkesir 1,5K Yüzme
Hasan Aydinlioğlu Balıkesir 1,5K Yüzme
Bülend Arikan İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Dilek Uluçay İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Mehmet Mehti Kizilboğa İzmir 5K Koşu
Şengül Kizilboğa İzmir 5K Koşu
Melih Akhalil İzmir 10K Koşu Adım Adım İzmir
Ferda Falay İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Ege Maraton
Hande Nilay Falay İzmir 1,5K Yüzme Ege Maraton
Dilek Kurt İzmir 10K Koşu Dante Sports Club
Alper Arslan istanbul Minik Adımlar
Hasan Arslan İstanbul 5K Koşu
Gürsel Koçak İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton dantesportclub
Deren Çalişkan Manisa Minik Adımlar
Ömür Kizil Manisa 10K Koşu Adım Adım İzmir
Sevcan Şenkaya İzmir 10K Koşu Adım Adım İzmir
Yüksel Çalişkan Manisa 10K Koşu Adım Adım İzmir
Meltem Yalçinkaya İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Ulviyeidil Erzen İzmir 1,5K Yüzme İDADİK
F.zerrin Hasircioğlu İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Dante Sports
Uğur Doğan İzmir 1,5K Yüzme Marathonmasters
Seda Noyan Kansuk İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) MARATON MASTERS
Memduh Kansuk İzmir 1,5K Yüzme MARATON MASTERS
Seda Yalçin İzmir 1,5K Yüzme Marathone Masters
Poyraz Tanriverdi İstanbul Minik Kulaçlar Adım Adım Ankara
Bülent Tanriverdi Manisa 1,5K Yüzme
Mustafa Furkan Erarslan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
Mustafa Furkan Erarslan İzmir 1,5K Yüzme Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
Yalçin Baştürk Muğla Kombine (Yüzme+Koşu) Sasfit
Steve Kretschmer İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Turan Kaygusuz İzmir 10K Koşu Dante Sports
Serra Kretschmer İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu)
Keriman Ünal İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Melis Ece Ünal İzmir 10K Koşu
Görkem Yilmaz İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Karşıyaka One Team
Zeki Soypaçaci İzmir 1,5K Yüzme
Gülsün Tanriverdi Soypaçaci İzmir 1,5K Yüzme İYTİK
Selahattin Hasköy Manisa 1,5K Yüzme
Gökhan Şahin İstanbul 10K Koşu TRANSMED GURME RUNNERS
Oğuzhan Şahin İstanbul 5K Koşu TRANSMED GURME RUNNERS
Halis Tokur İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Haydar Buğa İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
İsmail Önder Ünal İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) KPMG RUNNERS
Doğan Çetiner İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Mehmet Birgehan İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Özgür Önal İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Sinem İnan İzmir 10K Koşu
Levent Çetinkaya İzmir 10K Koşu
Tayfun Bingol İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton TRANSMEDGurmerunners
Oktay Kanyilmaz İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Çeşme Bisiklet
Muzaffer Taylan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Dante Sports
Arzu Korkmaz İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) DANTE SPORTS CLUB
Ali Atlier İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Kemal Özkan İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Çeşme Bisiklet
Sibel Terlankus İzmir 5K Koşu Dante sports
Gülten Bayram İzmir 10K Koşu DANTE SPORTS
Ozan Hoşyilmaz İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Ayşegül Övünç İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Dante Sports
Gökhan Bilgen İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) DANTE SPORTS CLUB
Alp Avni Yelkenbicer İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Karşıyaka One Team
Halenur Kebapçi İzmir 10K Koşu PAN DSK
F.gülce Hakgüder izmir 5K Koşu
Nehir Ariç İzmir Minik Adımlar
Tolga Tay İzmir 10K Koşu Dante Sports
Gülşen Eser İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Dante Spor Klubü
Karin Tiraşin Flekkefjord 21K Çeşme Yarı Maraton PAN Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Kardelen Kaptan Şevke Malatya 21K Çeşme Yarı Maraton TeamŞevke
Hikmet Şevke Malatya 21K Çeşme Yarı Maraton TeamŞevke
Mustafa Oruçoğlu İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Aytekin Söylemez İzmir 1,5K Yüzme Dante Sports /Veganrunner
Anil Guclu İzmir 10K Koşu Karşıyaka One Team
Kerem Ömer Erten İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Göztepe SK
Özlem Yildiz İzmir 10K Koşu
Funda Kaya İstanbul 1,5K Yüzme
Aysegul Kaya İstanbul 1,5K Yüzme
Alp Avni Yelkenbicer İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Karşıyaka One Team
İhsan Vanli İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton Ford Otosan Atletizm Topluluğu
Cumhure Alkan İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton
Hakki Gül İzmir 1,5K Yüzme FERDİ
Ahmet Burak Kaya İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Volt Floyd
İbrahim Koçarslan İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Hill side city club
Arda Erşan İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Senem Arikan İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Sasfit
Itir Uz İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Dante Sports /Veganrunner
Onur Murat Inal İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) OMINAL
F.gülce Hakgüder izmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Deniz Yilmaz İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Güçlü Beygir
Merdan Çayir İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) BAKIRKÖY ATASPOR KULÜBÜ
Deniz Soyak İZMİR Minik Adımlar KPMG
Tolgahan Soyak İzmir 10K Koşu
Jülide Gündüz İstanbul 1,5K Yüzme Hareket Candir
Özgür Suna İzmir Kombine (Yüzme+Koşu)
Kerem Ömer Erten İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) Göztepe SK
Şerare Jale İstanbul 10K Koşu
Kemal Sezgin İzmir Kombine (Yüzme+Koşu) Koşu Tutkunları
Gonca Unal İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton İstanbul Oryantiring Grubu
Hüseyin Dertop İstanbul 10K Koşu Adım Adım Florya Çaylaklar
Deniz Ekiz Izmir Minik Adımlar Güçlü Beygir
Onur Ekiz İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton Güçlü Beygir
Aydan Özenç İzmir 10K Koşu TBK FanClub
Orçun Öperli İzmir 10K Koşu TBK FanClub
Adnan Tarhan Manisa 10K Koşu
Beren Çakar izmir Minik Adımlar TBK FanClub
Çinar Özenç izmir Minik Kulaçlar TBK FanClub
Çinar Özenç izmir Minik Adımlar TBK FanClub
Gürhan Özenç İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton TBK FanClub
Alper Tutak İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton R.E.D. Runners
Mustafa Kerem Darici İstanbul 21K Çeşme Yarı Maraton
Mehmet Unal İzmir 21K Çeşme Yarı Maraton İstanbul Oryantiring Grubu
Gonca Unal İstanbul Kombine (Yüzme+Koşu) İstanbul Oryantiring Grubu