Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Abdurrahim Manav Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1990
Adalet Çimen Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2069 .
Ahmet Mumcu Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1947 Rocket Team Ultra
Ali Uğur Öztunca İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1935 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Aliye Ayta İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2004 Kuzey Geyikleri DSK
ALPER DALKILIÇ İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2135 Columbia Montrail Türkiye
Arzu Güleç İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2118
Asiye VERAL İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2130 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Aslınur Keskin İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2027 Mersin running
Atilla Çalık Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1927
aydın Şahin İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2030 Nevale
Aykut Çelikbaş İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1919 Salomon Turkey
Aylin Ozuzun İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2083 AZUN Sigorta -Aktif ve Sağlıklı Yaşam Klübü
Ayşe Köse Aydın 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2070
Ayşe çağla Koyulhisar Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2053
Aytug Celikbas Toronto 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1968
Bahadır Cavcar İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2095
Banu Akyel Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2024
Barış Küçük İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2068 Arsiyan Koşu Grubu
Bengisu Çeltek Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1962 Ankara Yüzme Kulübü
BERK AŞKAN İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2049
Berker Taşoluk İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1972 Kadiköy Runners
Bike Geckinli İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1942 Team Run.Bo
BİRSEN TOKER İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2092 Sampiyon Cimnastik Kulübu
BORA KOÇOĞLU İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2099 Karşıyaka One Team
Budak Timuralp İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1969
Burak ÇIRAY Gazimağusa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2120
Burak Çınar Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1993 Yüz Bin Koş
Burcu Elibol İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2100
Burcu Tunç Çanakkale 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2080
Bünyamin Kılıçaslan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1933 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
CAN ERTURAN Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2065 BiKoşuAdanaSK
Celil Akman Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1985 Bursa Triatlon
Cengiz Akyüz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2117 Yarımada Koşu Grubu
Cenk Subaşı Kocaeli 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1920
Cetin Tapar İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2094 Elopar
Cihan Baykal İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1995
Coskun Bayir Burdur 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1994
Çağrı Tuncay İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2019
Çetin Oruç İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2002
Deniz Ada İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1971 Salomon Turkey
Deniz Küçük İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1939
Deniz Demirci Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2079 Mersin Running
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1940 Adım Adım
Didem Nasman Filiz Balıkesir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1950 Körfez Koşu
Dinçer Kayalı Muğla 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1957
Doğa Çapanoğlu İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2112 Mavi Karga
Doğukan Doğu Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2109
Duygu Özal ALACA İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1936 İzmir run team
Ebru Uğurlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2127 Çılgınişsevenler
Ebru Turuç Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2088
Efe Aksan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2125 -
Ekin Kara Erzincan 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2115
Elena Polyakova Istanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2025 Columbia Montrail Türkiye
Elif Ecem Çeltek Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1961
Elmas Karayel İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2105
Emin Emre Eren Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2063 Adım Adım Antalya
Emine Çalık Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2102
emine ay İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2009
Emine Beşler Çeber Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2038
Emine gozde Ozgurel Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2085 Başkent Bisiklet
Emrah Çetinkaya Muğla 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1963
emre berberoglu İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2018
Emrul Kocaman Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2017
Emrullah Hasar Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1992
Enis Akay Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2111 Adım Adım Bursa
Enver Yusuf Sivrioğlu Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2103 SDC Yüzme Spor Kulübü
Ercan Akpay İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2114 Anadoluhisarı İdmanyurdu
Erçin Çaçan Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2096 Core Runners
eren ilseven İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1930 aydos team
Erhan Olgun İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2104
Erkal Hascan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2134 Adım Adım
Ersin Erdoğan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2128 Ultrun
ESMA PARMAK Casablanca 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2032 BOSCH Spor Kulübü
fatih çengel Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2040 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Kocaman Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1980 AKUT
Fatih Topçu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2087 Asla Durma
Fikri HAŞAL Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1991 Bursa Masterler
FUNDA ÜNEL İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2023 MERSIN RUNNING
gencer yetim İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2056
Gizem Dedebağı Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2058 Adım Adım Ankara
Gökçe Emsal Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2060
Gökhan Coşkun Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2124 Adım Adım Ankara
Göknur Nogratlı İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1974 Adım Adım
Görkem Altunbaş Isparta 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1925
Güldan Kalem İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2045 İZGA
Güray Göçer İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2029 KIRPART
Hacı Otkun Trabzon 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1926
HAKAN KAYA Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2055 Kdz.Ereğli Koşu Grubu
Hakan Turan Sakarya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2013 Sakarya Spor Lisesi Spor Kulübü
Hakan Çanak Malatya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1959 HBHS44 SPORT
HAKAN ÖMER TUNCA Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2076 AnıttepeRuhu
Halit Tosyalı Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2007
Hasan Gürsaka İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1976 AKUT
Hasan Uğur ABAOĞLU Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2037 MERSİN RUNNİNG
Hatice Abaz Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2077 Gazi Koşu Grubu
Hülya Kızmaz Manisa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2064
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1967 AKUT
Isa Atar Ordu 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2039
İbrahim Çöp İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1984 AKUT
İbrahim Şahin İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2113
İbrahim Şen Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1977 AKUT
İbrahim Berk Tokdemir İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2001 Mersin Running
Kadriye Arslan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2034 Adım Adım
Kayhan Ateş Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2073
Kenan Akman Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1983 Adım Adım Bursa
Konçuy Sivrioğlu Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2101 Adım Adım Bursa
Kürşat Şahin İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2061 Karşıyaka One Team
Levent Alkışlar Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2123 Ankyra Spor Kulübü
Lütfiye Özpak Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2048 BiKoşuAdanaSK
Mahmut Yavuz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2119 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
MEHMET ARI İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1978 MERSİN RUNNING
Mehmet ÖNELGE Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2033 BiKoşuAdana
Mehmet Çetin Gaziantep 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1944 Gaziantep atletizm kulübü
Mehmet TÜRKER Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2129
Mehmet MEŞE Muğla 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1960
Mehmet Ali OK İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2026 Aydos 537
MEHMET BERKAY KILIÇOĞLU İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1987
Mehmet Serkan Özten İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1938
Mehmet Zahir KÜL İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2074 Kyanirunningtr
Meltem Aydın Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2035 BiKoşuAdana
Mert Derman Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1966
Mertcan Özcan Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1937 Koşu Tutkunları
MERYEM BAKIS Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2057 BiKoşuAdana
Mete Çalık Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1928
Metin AKSEKÜ İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1975 Kadiköy Runners
Mine Kardeşoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2108
MUHAMMET KADİR KARAYAKA Giresun 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2014
Murat Erdal Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1965
murat arda oğuz Kocaeli 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2082
Mustafa Türkaydın İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2015
Mustafa Burç Deniz Edirne 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1924 TRAKDOSK Trakya Doğa Sporları Kulübü
Mustafa Ozgur Ates Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2042 MERSİN RUNNİNG
Mustafa uğur Cebeci Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2062
Muzaffer Özmen İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1996 Odtumist
Müge Daştan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2050 Trainingzone
Müge Bingüllü İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2005 Mersin Running
Naciye Albayrak İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2093 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Ozcan İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2012 MERSİN RUNNING
nagehan atik Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2010 AKUT
Namık Budak Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1986 Bursa Masterler
Nazif Akca İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1973
Nazim Esendemir İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1970
Nergis Türkoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2086 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Neslihan Karadaş Çanakkale 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1921
Neslihan Narin İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1951
NİHAN DAMLA TUNA İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2090 Hedefim Sensin
Nihat Serttaş İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2072 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Nilgün Sever Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2020
Nuri Yılmaz Konya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1954 Konya Master Atletizm
Nuriye Kaymak Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2098
Oğuz Şahin İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2052
Ozan Şimşek İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2006 İDADİK
ozcan kose İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1997 ZirvedeileR
Ömer OKLU Denizli 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2059 Denizli Büyükşehir Belediye Spor
Ömer Faruk KÜÇÜK Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2075
Özay ATASOY İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2126 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özgün Su Kaya Bilecik 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2107
Özgür Yüksel Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1948 Adım Adım Ankara
Özgür Tuğrul Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2051
Özgür Ak İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1989
Pinar Erdem Gaziantep 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1943
RABİA KARAAĞAÇ İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1923
Ramazan YÜMLÜ Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2044 BiKoşuAdana
Ramazan Sait NURDAĞLI Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2078 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Recep Çerçioğlu Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2081 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
S. Eylül Özkaya İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2110
Sami Gökçel Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2054 Mersin Running
Satılmış Gündoğdu Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2031 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Selçukhan Şengüler Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1934
Selman Faruk Gençtürk İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2043 Team Run.Bo
Sena Yüksel İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1981 Kadiköy Runners
Sencer Sönmez Yalova 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1953
SERDAL DOĞRU İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1988 MERSİNRUNNING
SERDAR DÜNDAR İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2089
SERDAR BEKTAŞ İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2131 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Serdar Anlaş Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1952 Adım Adım Bursa
Serkan Yıldız İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2132 Short Trail Sarıyer
Serkan Sezer İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2084 Bold Union
Serkan Gülşen Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2091
Serpil Uslu Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2106 Bireysel
Sevgi Nur Dağlıoğlu Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1955
Sıtkı Gönen Kahramanmaraş 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1931 4players
Sinan Koşay Bolu 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2003
Sude Mercan İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1999 Unilever Spor Kulübü
Süheyl Güleç Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2067 Genç subaylar
süleyman akar Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1946
Şükriye YILMAZ İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2036 Adım Adım
Şükrü Fatih NURDAĞLI Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2028 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Taha Oguz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2047 Baklavateam
Taner Yavuzcan Edirne 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2008 Keşan Gençlik Merkezi
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2122 İstanbul Oryantiring Grubu
Tekin Alabaş Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2041 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Tolga Uz Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2121 ANKYRA TRIATLON SK
Toprak Sepici İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1945
Tunç Şevik İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1998
Turgut Arslan İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1932 Karşıyaka One Team
Tyger Biliz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1979
Uğur Vahtettin AYDIN Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2066 Generali Sigorta
Umut Başoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1964 Kuzey Geyikleri DSK
Veli Anıl Öztürk Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1958
Yalçın Balcı Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2133 Adım Adım
Yasin KÜÇÜKBAHAR Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2000 Bursa Koşu Akademisi
YAŞAR KAYIKCI İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2071 Eker I Run Team
Yeliz Özmuhacır Bayır Burdur 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2011
yigit tosun Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1929 Adım Adım Bursa
Yigit Koksel İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2021 Mobiliz
Yuksel Duman İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1982 Kadiköy Runners
Yurdalan Ünlü Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2022 Tofaş Türk Metal Atletizm Takımı
Yusuf Özceylan İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2046 Team Run.Bo
YÜCEL ARSLAN İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2097
Yücel Özer ÖZKÖK Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2116 Ankyra Spor Kulübü
Zafer Türkmenoğlu İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1922 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Zehra Özbek Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1949 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2016 -
Ziya Öğütcü Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1956 Adım Adım Ankara