Akbatı Koşusu

Tarih :01-04-2018

Yer : Esenyurt - Bahçeşehir, Akbatı AVM

Yol Koşusu

http://www.akbatikosu.com

Parkurlar

10K Parkuru - 01-04-2018

Kalan Kontenjan : 213

5K Parkuru - 01-04-2018

Kalan Kontenjan : 259

Çocuk Koşusu - 01-04-2018

Çocuk Parkuru- Kalan Kontenjan : 94

Organizatör

MCR Racesetter - Akbatı

Yarışmacı İlişkileri

+90533 294 8860

http://www.mcr-racesetter.com

Tüm Yarışları
AKBATI KOŞUSU KURAL KABUL VE EK FERAGATNAME BEYANI

1-Akbatı Koşusu parkurları ilan edildiği saatte toplu çıkış ile başlar. 

2- Göğüs numaraları hep önden görünür olacak şekilde takılır. 

3-İşaretli parkurlar takip edilerek koşulur. İşaretleme boya, şerit ve kurdelelerle yapılabilir. En önden araç gidecektir. Yarış günü işaretlenmiş parkur önceden ilan edilenden farklı olabilir. Parkur üzerinde kurulan sayıda hakem noktasından geçmek ve geçtiğini ispatlamak yarışmacının kendi sorumluluğudur. Yarışmacı parkuru koşarak bitirmek zorundadır, herhangi bir araç kullanımı yasaktır ve kullanımı halinde yarışmacı diskalifiye edilir. 

4- Parkurları tamamlayanlara ilgili parkur için bitirme madalyası verilir. 

5- Yarışmada zaman tutma, net zaman (Finiş çizgisi anı-Start çizgisi anı) şeklinde yapılır. Ancak; 5K parkurunda Genel erkekler ve kadınlar ilk 5, 10K parkurunda Genel erkekler ve kadınlar ilk 10 sıralaması oluşturulurken start işareti anı temel alınır ve ne zaman başlangıç halısından geçildiğine bakılmaksızın finiş çizgisini önce geçen önde bitirmiş olarak kabul edilir. 

6- Katılımcılar Risk Kabul Formu'nu imzalayarak kendi sorumlulukları ile yarışırlar. 

7- GPSli kol saati kullanmak ve organizasyonun verdiği data ile koşmak, kulaklıkla müzik dinlemek serbesttir. 

8-Yarışma sırasında genel trafik, mülkiyet ve güvenlik kurallarına uymak yarışmacının kendi sorumluluğudur. Organizasyon tarafından men edilmiş bölge, geçit ve yöntemler kullanılması yasaklanmıştır.Bu kuralın ihlali durumda oluşacak hukuki sorunların muhatabı yarışmacıdır, organizasyon sorumlu tutulamaz. 

9- Yarışmayı çeşitli sebeplerle bırakanlar MUTLAKA organizasyona haber verir ve varışa gelir. 

10- Akbatı koşusu parkurlarında RFID çip sistemi kullanılacaktır. - Çip okutmak yarışmacının sorumluluğudur. Çipini kaybeden yarışmacı diskalifiye edilir. 

11- Yarışma boyunca çekilen fotoğraf ve diğer görüntülerin hakları organizasyona aittir, herhangi bir hak talep edilemez. 

12- Yarışma sırasında burada yazmayan konularda TAF (Türkiye Atletizm Federasyonu) kuralları uygulanır. 

13- Koşucular Akbatı H. ve Macera Akademisi'nin gelecek ve şimdiki organizasyonları hakkında bilgilendirme amaçlı mail ve kısa mesaj gönderme hakkına; organizasyon boyunca çekilen görsellerin ve sonuçların web üzerinden dağıtım hakkına sahip olduğunu kabul eder. Hiçbir kişisel bilgi diğer firmalarla paylaşılmayacaktır. 

14- Yarışmaya katılan herkes bu kural ve şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
Ad Soyad
Oltan Aksaç Spartan Run
Ugur Yilmaz
Alp Germeyanoğlu My Gym
Ece Yilmaz
Mehmet Nuri Yilmaz
Tuğçe Şencan
Rojin Özkaya
Rozalin Çiçek
Harun Bingöl
Serhat Taş
Onur Taş
Eyüp Altin
Mehmet Eren Kotanci
Bilal Çağlayan
Azat Özkaya
Kardelen Mengübeti
Ceyda Türel Adım Adım
Rabia Özkaya
Eyüp Sarihan
Esra Garip
Berfin Soyalp
Volkan Silistreli Nike Run Club
Kürşat Deniz Eczacıbaşı Koşu Takımı
Aleyna Karaca
Ata Karagedik Kulüp Yok
Husnu Altay MAC GMall
Nihal Kansu Marsrun
Serkan Gönül Eczacıbaşı Koşu Takımı
Can Durmaz Adım Adım
Turker Uslu
Esra Kucukyalcin Nike Run Club
Bülent Çoban
Ismail Kaya
Nurbin Uzun
Mehmet Akgün
Muhammed Furkan Deniz
Sümeyye Yilmazoğlu
Hasan Ali Bulut
Ahmet Ceyhan Atlethico Fanila
Samet Kiliç
Adem Artok
Melek Büyükmak
Emir Enes İnce
Muhammed Ali Kuş
Yusuf Kaya
Bulut Rüzgar
Caner Özalp
Ramazan Özalp
Delil Sönmez
Aras Bariş Pakir
Nehir Yildiz
Havin Güneşsu
Beren Sedef Yildirim
Melisa Aydin
Didem Eşiyok
Ahmet Efe Yaşar
Rüya Sila Kaya
Rojda Kayacan
Tofig Aliyev
Esra Çiray
Evin Özdağ
Ali Karaduman
Yaşar Biçakçi İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Kadir Sancaktar Rebel Runners
Davut Hazar AKUT
Şebnem Güner
Yaşar Hazar AKUT
Selim İyibozkurt
Emre Yilmazsoy
Rüya Yilmaz
Uğur Küpeli CEVİZ DALI
Elif Gürsoy CEVİZ DALI
Şilan Ayyildiz Beşiktaş Spor Kulübü
Alemitu Gezzane
Muzaffer Erdoğan Pegasus Running Team
Davut İnce
Uraz Polat BeatRunCrew
Can İğdeli
Sabahattin Kaya Koşu Dünyamız
Murat Özbatir Akkök Runners
Irmak Balkan
Bilal Onur Akbaş Yarımada Koşu Grubu
Gülbahar Aksoy Rebel Runners
Cihan Uygur El Capitan
Mustafa Kula Adım Adım
Alpaslan D.yalçin
Batuhan Dindar Rebel Runners
Haluk Eren Korkmaz
Ercan Sever
Mehmet Türker Volt Floyd
Seda Kaya Volt Floyd
Adem Gunes Volt floyd
Enes Özkutlu
Murat Taştan BeatRunCrew
Hilal Türkeli Volt Floyd
Yasemin Hamamcioğlu Volt Floyd
Maral Sağbazar BeatRunCrew
Nurjemal Durnazarova Volt Floyd
Serhat Dizdaroğlu
Ali Karaaslan Volt Floyd
Ali Can Yildiz GoyGoy Runners
Bilal Çalişan Volt Floyd
İlker Gügercin
Ekrem Dibi Volt Floyd
Cem Deger BeatRunCrew
Hüseyin Güler Rebel Runners
Yigit Guzel BeatRunCrew
Kürşat Güner BeatRunCrew
Rami Fahri Yildizli Adım Adım Florya
Habil Özkan
Muhammed Eymen Oral
Eda Tansever
Funda Erdoğan
Can Yilmaz
İskender Güney adidas Runners İstanbul
Hasan Gürsaka AKUT
Elif Bilginoğlu
Nurdan Eren BeatRunCrew
Zafer Dörttaş Adım Adım Florya Çaylaklar
Tarik Harman Innovia spor kulubu
Rezzan Sila Harman Innovia spor kulubu
Hana Harman
Eyşan Özdemir
Feral Sunar
Yaman Sunar
Hope Mandel Adım Adım
Tuncel Sunar HASVAK
Merve Aslan BeatRunCrew
Fikret Yelbey
Salih Aslan
Batuhan Özer Ümraniye belediyesi spor klubü
Rabia Özer
Eldar Abayev luka
Gülden Karadag
Eylül Türkyilmaz
Anil Sevinç BeatRunCrew
Önder Eren Dijital Fikirler
Fatih Dikyurt Akkök Runners
Sila Onalt BeatRunCrew
Bekir Sancak Adım Adım
Ruzgar Sevim
Halil Onalt ALİKEV Runners
Ekin Sevim
Ayşen Onalt ALİKEV Runners
Tuğçe Ceyhan adidas Runners İstanbul
Yağiz Gökmen BeatRunCrew
Cemre Tuncay BeatRunCrew
Duygu Karahasanoğlu BeatRunCrew
Sleshi Adare
Melih İlker Gücüyener
Murat Fahrettin Demirkan Runarhcy
Ali Orhun
Zeliha Yeşil BeatRunCrew
Gizem Diler BeatRunCrew
Müge Kisaalioğlu Intersport Running Team
Mehmet Bulca Bursa Tofas
Mehmet Sezer BeatRunCrew
Cüneyt Polat BeatRunCrew
Elif Altay Arçelik
Metin Deniz
Güler Deniz
Yusuf Şener
Hüsnü Kara ÇAGET
Bahar Doğan BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
Esra Özçelik Özçelikspor
Reyhan Uğurata Rundamental
Başak Ağdaş ECZACIBAŞI KOŞU TAKIMI
Bariş Dursun
Seval Güney Koşu Tutkunları
Gürel Fiçici
İsmet Kemal Celik
Erkan Taniş İBB Spor kulübü
Ersin Mete Adım Adım
Taha Yekta Kaya
Ceren Kir
Yiğit Mahmut Kaya
Vahide Kir
Mari Korkchi
Demet Sezgin
Sevinç Sezgin Muharremoğlu
Murat Aydin adidas Runners İstanbul
Esin Çatmaci
Tufan Günal
Gürşah Çekiç adidas Runners İstanbul
Kemal Kir KANKARUN
Sinan Gürsoy Beştelsiz Spor Kulübü
Filiz Çetinkaya
Hande Toprak
Burak Yiğit adidas Runners İstanbul
Can Yetgin
Ali Coşkun Duyak
Emrah Yetgin
Murat Özeren Adım Adım
Soner Demirbaş Koşu Tutkunları
Göker Kara
Muammer Büyük Koşu Dünyamız
Belkiz Mutluay SchindleRun
Pinar Özcan
Emre Yildirim Bahcesehir ihtisas klubü
Naci Yalçinkaya Atletico Fanila
Murat Güneş Mersin Meski SK
Şebnem Saydam Star Pilates Running Team
Yunus Yilmaz
Kaan Sertbakan
Tolga Gümüştekin
Mahmut Özkarataşlioğlu Koşu Dünyamız
Hüseyin Çinar AKUT
Adalet Imamoglu
Gökhan Çankaya Koşu Dünyamız
Gürkan Okul İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Mustafa Öztürk adidas Runners İstanbul
Semih Ural Adım Adım Florya
Umut Çakir Akkök Runners
Çinar Darende
Sarp Darende
Kerim L Guvenilir Guvenilir
Berkan Dursun Bingöl
Bariş Sadet
Kudsay Karakoç SEKBANLAR
Gurbuz Kocogul
Eren Ortaeri Beşiktaş
Mazlum Şahin Beşiktaş
Hüseyin Can Pinar Rebel Runners
Pelin Durali Patentürk
Ece Emil
Alas Bozok Kenaroğlu
Sebahattin Çinkiliç AKUT
Ersin Ceylan Yüz Bin Koş
Murat Yavuz Koşu Dünyamız
Erdoğan Kalay Yüz Bin Koş
Hakan Özdemir Patentürk
Umida Aktaş Avcılar Koşu
Gözde Genç Patentürk
Nil Kunduraci
Sufi Stoner adidas Runners İstanbul
Mehmet Atakan Tokgöz TEGV
Suat Kumaş Patentürk
Turgut Uzun Akkök Runners
Gülşah Uzun Akkök Runners
Ehliman Şen
Serkan Küçük
Gözde Özer
Ada Elif Döş
Muhammet Girgin
Zeka Birman
Meltem İlhan AKUT
Nihal Ünal
Ozlem Geceren
Zeynep Duru Daşkan
Melike Tuana Demirci
Simay Denizli
Nagehan Erdoğan
Riza Cengiz
Haktan Yiğit Cengiz
Ege Çelikkanat Geç
Furkan Geç
Eda Çelikkanat
Arda Sakin
Mustafa Sakin
Şilan Ayyildiz Beşiktaş Spor Kulübü
Fatih Saraçoğlu ÇADOSK
Saim Erdoğan Turkcell Kosu Takimi
Gurcan Pamuklu
Zafer Mesut Zorlu
Ahmet Olhan
Muzaffer Önder
Damla Yücel
Aydin Balkan
Cemil Yaci Mercedes Spor Kulübü
Kemal Üney Mercedes Spor Kulübü
Ahmet Yücedağ Mercedes Spor Kulübü
Coşkun Öztürk Mercedes Spor Kulübü
Avni Salman Mercedes Spor Kulübü
Bülent Yaci Mercedes Spor Kulübü
Cem Yak
Süheyl Firat Borusan Run
Eylul Kahveci
Sedat Siğirci ECZANE AKBATI
Hale Elmas Siğirci ECZANE AKBATI
Iana Hliebova
Fatih Korkunç TSK Spor Gücü
Cengiz Emral Avrasya Kosu Grubu
Merve Yüksel
Cemre Kiliç
Elif Asya Metin
Levent Yaci Mercedes Spor Kulübü
Mehmet Ali Kiliç
Neriman Şen Sağlık için koş
Filiz Göker fenerbahçe
Güray Tatli Adım Adım Bursa
Kadir Öğüt
Şengül Avşar TEGV
Şirin Fiçici
Derya Hilal Karahan
Yasemin Alan Adım Adım Florya
Kaan Korkut
Yilmaz Fidan Koşu Tutkunları
Selin Esma Yenimol #macerakolik
Defne Ecrin Yenimol #macerakolik
Soner Yenimol macerakolik
Rana Korkunç
Zeynep Bersu Sarikaya
Irmak Taniş
Tansel Kutlu
Gizem Kutlu
Riza Kartli Garanti Run
Mert Saraçoğlu
Alev Rutkay
Sermin Balci
Abdulhalik Çağiran esenyutr belediyesi spor okulları
Reyhan Güneş Adım Adım
Can Birlik
Özge Güler MBT Runners
Valeri Kohen
Jale Kohen
İlker Kökçe adidas Runners İstanbul
Özlem Helvaci
Çağlar Mercan
Orhan Başibüyük Koşu Tutkunları
Ufuk Hizarslan Beylikdüzü Triatlon
Huseyin Aktas
Çisil Uzun Beylikdüzü Triatlon
Koray Tuncay
Muhammed İnan
Selçuk Yalçin
Mehmet Alpar
Halil Yaşin Ümraniye belediyesi gençlik ve spor kulübü derneği
Aytekin Karataş Gazi Koşu Grubu
Tuğba Öztürk
Kübra Kurt
Engin Yildiz Project Team
Sadun Bekar Project Team
Yücel Ay ZEYTİNBURNU MALİ MÜŞAVİRLER MUHASEBECİLER BİRLİĞİ
Mustafa Anbar Adım Adım
Ayşe Gonca Batili
Ceyda Demiray
Kuzey Kaya
Çiğil Uzun İkizler Oto Koşu Takımı
Arda Demir
Gülten Özdemir
Hilmi Ararat
İbrahim Erata Ümraniye belediyesi gençlik ve spor kulübü derneği
Gül Dinç
Ela Öykü Çelik
Şirin Mine Kiliç MAXIDO RUNNING TEAM
Meyra Gizem Çinar
Hazal Atik
Melisa Aydin
Elifnur Yilmaz
Cafer Şahin
Erdinç Kazak Akkök Runners
Merve Yilmaz
Mediha Turgut Adım Adım Florya
Erol Çoban
Doğanay Oğuzhan Beylikdüzü Triatlon
Ceren Çiçek adidas Runners İstanbul
Djbaki Karasin
Kayla Meseri
Mehmet Rüzgar Başköylü innovia koşu klubü
Ömer Kuzey Gümüş innovia koşu klubü
Erhan Gümüş Adım Adım
Berk Topçak Eyüboğlu Çamlıca İlkokulu
Ebubekir Güler
Huseyin Şirin Aplus Run Team
Salih Köprülüoğlu BİDOST
Duru Yavaş
Furkan Zengin
Nehir Karpat
Serhat Bakan
Hüseyin Kurt HKP
Emel Güler
Burak Lafci
Ahmet Can Bozkurt
Osman Özhan Kafali Koşu Tutkunları
Esin Adanur BeatRunCrew
Ayşegül Alper
Elif Eflin Çebi
Cem Eser Yola Adım Adım Florya
Selin Işik Mercedes Spor Kulübü
Isa Yildizli
Sabahattin Kaya Koşu Dünyamız
Binnur Yaman Adım Adım
Elif Duru Öztürk
Behlül Kataş
Hasan Sin
Sabina Craciun
Banu Duran Adım Adım Florya
Nil Elver Borusan Run
Tuna Cebeci
Levent Çebi İstanbul Kayaşehir spor kulübü
Bade Koçhan
Nadas Öztora
Fatma Eyüpoğlu
Didem Kayra Tez
Zeynep Göktepe Adım Adım Florya
Hayrullah Demirbaş
Hüseyin Berdan Sağlam
Ömer Reşta Acar Esenyurt Acarspor
Ayşe Nisa Acar Esenyurt Acarspor
Mustafa Baştürk
Eren Birdal
Bade Kanbay Marathonist
Hande Orman
Namik Kemal Kesler
Burhan Kesler
Cemalettin Solmaz
Berkay Aksoy
Ceren Eyüboğlu
Yusuf Levent Özdemir
Mehmet Selim Eyüboğlu
Eda Zeynep Uluyol Yapı Kredi Spor Kulübü
Güler Kahraman adidas Runners İstanbul
Kudret Altak adidas Runners İstanbul
Tuğba Çakir KanguRUN
Semih Arslanoğlu Paraşüt
Çetin Kunduraci Yüz Bin Koş
Mert Kaan Kaban
Nazan Bekmezci
Ceren Bekmezci
Ümit Göktepe MBT Runners
Didem Altay
Ezgi Özgür
Sezgin Özgür
Fikret Bora Bozdoğan Koşu Dünyamız
Osman Demirhan Twilight Team
Uğur Güney Koşu Tutkunları
Yuksel Duman Spartan Run
Reyhaniye Vatansever
İlhan Vatansever İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Cem Sönmez
Diren Sönmez
Devrim Sönmez
Baris Keskin
Gülşah Sağir Akkök Runners
Serhan Demirtaş adidas Runners İstanbul
Funda Şendur Özcan
Ümit Özcan
Saniye Karataş
Mert Ayaydin
Emir Ayaydin
Ercan Kiran
Izzet Cenk Yazicioglu
Ezgi Keskin
Can Efe Kurtuluş
Selçuk Sikça ÇAGET
Saliha Yuksel ANTALYA SPOR
Bahadir Tama ANTALYA SPOR
Oğuz Karataş
Tuğçe Çakir
Aliekber Gezer
Kerem Sadi Ekiz
Cem Demirci Decathlon Running Team
Oğuzhan Bozdoğan Adım Adım
Tezcan Acu kızıl yıldız
Feyzullah Turap Koşu Tutkunları
Hikmet Kaymak
Elifcan Özakhun
Çinar Batikan
Nil Yilmaz
Rabia Yilmaz
Zeynep Mert
Şahin Rençber
Gökçen Güven Vahyettin Yıldırım Spor Kulübü
Veli Biçakçi
Seda Kurtuldu Mudanya Koşu Grubu
Zeynep Aydemir adidas Runners İstanbul
İsmail Demirel
Oğulcan Aksoy
İlkim Dinç
Sadik Kuzu Anadolu Hayat Emeklilik
Demet Yelken Anadolu Hayat Emeklilik
Tugce Aydin Yayla Anadolu Hayat Emeklilik
Ali İhsan Uğurlu Anadolu Hayat Emeklilik
Hasan Taner Bozdoğan Adım Adım
Merve Kökoğlu
Tufan Çetin Tufan
Onur Yayak adidas Runners İstanbul
Ayşe Ecrin Yilmaz İZNİK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Â.taha Kartal
Nazan Abravca
Sena Kartal
İsmail Kartal Mbtrunners
Esra Kartal
Abdurrahman Göker
Tuana Umay Göker
Tusem Ece Göker KANARYA
Kartal Kaska
Çağan Mete Ceylan
Saime Müge Durusoy
Serkan Memiş
Altan Can Güçlü
Revna Şensoy YOK
Sena Şensoy YOK
Efecuma Dağ
Ertuğrul Keskin
Eren Keskin
Mustafa Yenen AKUT
Yasemin Meryem Demirel ATAKUM MASTERLER KOŞU GRUBU
Berkay Gül
Metin Turuncu adidas Runners İstanbul
Eylül Güney
Fatih Vicil
Ülker Yoldaş Zübeyde hanım
Emrah Eraslan
Ceyhun Sönmez
Ali Aydin Akkök Runners
Zümra Tekay
Selin Uysal
Cumhur Gelibolu İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Enida Bajgoric
Naciye Albayrak
Feyzullah Dilek
Ceylan Aksut adidas Runners İstanbul
Oğuz Göynü ManowarrioR
Ceren Aral Bahçeşehir Koleji
Mete Aral Fuat Sezgin Fen Lisesi
Ceyhun Demirci Decathlon Running Team
Özge Dundar Adım Adım
Egehan Avcu
Hasan Emre Aral Adım Adım
Yusuf Özdemir Koşu Dünyamız
Isa Atar
Murat Çakmak
Sabahat Taşkin
Merve Taşkin
Alisa Bilun Uzunkaya
Armina Nevanur Uzunkaya
Aydin Rençber
Sevgi Deniz Yildiz
Sadi Özgen SİO ( Sporcu İnsan Olan )
Ayşegül Kenaroğlu
Mehmet Çinar Yildirim
İsmail Karaçay Mercedes Spor Kulübü
Ayhan Aydin
Ayberk Enez
Emirhan Yiğit Ziraat Katılım
Polat Kiraz
Avsin Kasikci
Uğur Ogün Taşkin
Nurettin Günay
Peri Su Özgen Sio
Mehmet Kaan Sağli
Mertcan Özcan Koşu Tutkunları
Ramazan Aşkin
Emre Çikin
Ilgaz Hasan Doksan
M.m Candan Kutlubay
Aman Permanov
Serkan Erşan Non Stop Running
Mehri Sezgin KanguRun
Erdem Yilmaz YMK
Özlem Yildiz
Berke Dündar
Bora Dündar
Alja Rems Kaygisiz
Osman Nuri Kaygisiz
Tolga Dundar Adım Adım
Sibel Çalişkan Çoban
Mustafa Araç Izmir Atletizm Spor
Mina Naz Oytun
Defne Ece Karakaş
Mehmet Deniz Karakaş
Ömer Faruk Sirli
Ahmet Ozyigit Yüz Bin Koş
Simge Yuksel Yüz Bin Koş
Perihan Özdemir
Melis Turhan Akkök Runners
Özge Akkanat Akkök Runners
Pinar Güntekin Adım Adım
Beril Hülya Güntekin Arçelik Spor Kulübü
İrem Torun Adım Adım
Emre Guntekin Koç Topluluğu Spor Kulübü
Yusuf Özdemir
Miray Mertli
Hakan Çoban
Hatice Özkan
Selma Kiliç Adım Adım Florya
Özlem Duygu adidas Runners İstanbul
Ziya Kuş
Özlem Kafali Koşu Tutkunları
Arzu Rodop
Yasin Kansu NOVARTIS
Bahadir Mehmet İnceoglu
Şükrü Karaosmanoğlu Koşu Tutkunları
Kazim Gökhan Koşu Tutkunları
Bülent Sağir Akkök Runners
Mustafa Ayyildiz ÇAGET
Bülent Avci
Kahraman Karadeniz Valencia Ciudad del running
Batu Özkan RJTR
Can Özkan RJTR
Hakan Özkan RJTR
Hakan Karahan Nike Run Club
Betül Çorbacioğlu Yaprak MBT Runners
Defne Seçkin
Serdar Yaprak MBT Runners
Batuhan Kerem Güzey İBB SPOR KULÜBÜ
Sezen Sever
Mehmet Çitlak
Göksenin Nizam Akkök Runners
Anil Nizam Akkök Runners
Gökhan Özyurtkan
Efe Aybay
Sevilay Aksoy
Masal Baş
Ayşegül Sakarya
Cengiz Seyhan İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Büşra Özdemir
Eda Kaya
Mücahit Bilican
Uğur Maslamani
Emir Demir
Mete Yiğit Özcan İST.İBB SEFAKÖY YÜZME HAVUZU
Sercan Uzun
İrem Dağlioğlu
Yiğit Dağlioğlu
Zukhra Sert Yüz Bin Koş
Sami Gülcüoğlu
Volkan Acicbe
Gülbahar Cakici Nike Run Club
Hilal Bektemür
Hakan Oytun Marathonist
Turgay Turan ÇAGET
Ozan Hancer Akkök Runners
Ramazan İncir
Selçuk Şen ÇAGET
Burcu Özgen SİO
Nazmi Aydin KANGURUN
Özlem Özbatir
Ömer Eliçelik
Nurcan Topal
Kerem Ozcapkin
İhsan Gökşin Durusoy
Burçak Eyüboğlu
Alize Dinçkök Eyüboğlu
Cenk Eyüboğlu
Mehmet Ulugergerli
Şule Terzioğlu
Aydin Cemal ÇAGET
Orçun Doğuç Siemens
Naile Banuhan Yürükoğlu
Kerim Ege Güler ÇAGET
Erdem Güler ÇAGET
Süleyman Güler ÇAGET
Volkan Ozekinci Adım Adım
İnanç Tüzüner ALİKEV Runners
Zeynep Işik Runformance
Ayberk Berat Alpar Türkiye izcilik federasyonu
Aydin Perksu
Ruya Perksu
Muazzez İlgen Aydin kanguRUN
İlge Naz Aydin kunguRUN
Iskender Kanbay Marathonist
Soner Güney Anadolu Hayat Emeklilik
Leyla Berkel
Makbule Didem Berkel
Beycan Kirbaç GT Run On The Cloud
Ahmet Sevim
Taha Binici
Nursel Albayrak Mercedes Spor Kulübü
Ahmet Albayrak Mercedes Spor Kulübü
Zehra Tanyel
Ruzgar Tanyel
Metin Tanyel İstanbul Triatlon Spor Klübü
Sadik Güçtekin
Yahya Vural Kaya
Aylin Yüksel
Yeliz Kaya
Yücel Güven
Yusuf Yilmaz ÇAGET
Burcu Sönmez Yüz Bin Koş
Duru Ozcapkin
Derin Ozcapkin
Pinar Tezcan
Can Ödiyet
Asli Ödiyet
Suleyman Birdal adidas Runners İstanbul
Rahmi Coşan
Fatih Çalikuşu SISTEM REKLAM
Bahattin Çiniç
Dursun Sari Survey Turkey
Halit Koçloğ
Behice Yilmaz
Caner Odabasoglu YDK - Yıldızlı Dağcılar