BATA ÇIKA MUDRACE 2017

Tarih :17-09-2017

Yer : Dalia Beach-Kilyos

Macera Yarışı

http://www.batacika.com/

Parkurlar

5K - 10:00
120 ₺ 90 ₺ için son 8 gün
5K - 11:00
120 ₺ 90 ₺ için son 8 gün
5K - 12:00
120 ₺ 90 ₺ için son 8 gün
5K - 14:30
120 ₺ 90 ₺ için son 8 gün
7-12 yaş Maceracılar - 11:30
60 ₺ 40 ₺ için son 8 gün
7-12 yaş Maceracılar - 13:00
60 ₺ 40 ₺ için son 8 gün
7-12 yaş Maceracılar - 15:00
60 ₺ 40 ₺ için son 8 gün
4-6 yaş Maceracılar 11:45
60 ₺ 40 ₺ için son 8 gün
4-6 Yaş Maceracılar 13:15
60 ₺ 40 ₺ için son 8 gün
4-6 Yaş Maceracılar 15:15
60 ₺ 40 ₺ için son 8 gün

Organizatör

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

0212 281 79 75

http://www.maceraakademisi.com

Tüm Yarışları
Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Takım Adı
ÇINAR ÖZOĞUL İstanbul 4-6 Yaş Maceracılar 13:15
KAYHAN ÖZOĞUL Balıkesir 5K - 12:00
ARAS BERAT BOZKURT İstanbul 4-6 Yaş Maceracılar 13:15
BERFIN BOZKURT İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
ERKAN BOZKURT İstanbul 5K - 12:00
KEREM BOZKURT İstanbul 5K - 12:00
EBRU DOĞAN Zonguldak . 5K - 10:00
MLK KARAAĞAÇ İstanbul . 5K - 10:00
MEHMET DOGAN İstanbul 5K - 11:00
ERDAL KARAGÜL İstanbul 5K - 11:00
RANA DEMİR İstanbul . 5K - 11:00
POYRAZ YOLA İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
ZEYNEP ÖYKÜ DEMİR İstanbul . 4-6 yaş Maceracılar 11:45
OSMAN DEMİR İstanbul 5K - 10:00
YASEMİN TÜRKAN . 5K - 10:00
ZAFER TÜRKAN 5K - 10:00
BERAT SUNGUR İstanbul . 5K - 11:00
EGE SUNGUR İstanbul 4-6 yaş Maceracılar 11:45
FIRAT SUNGUR İstanbul 5K - 10:00
SELÇUK AY İstanbul 5K - 10:00
MİLA ILİK İstanbul . 4-6 yaş Maceracılar 11:45
ASLI YERCİ İstanbul . 5K - 10:00
BAHADIR DİNLER İstanbul 5K - 12:00
NİL ŞİŞMANOĞLU İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
YAĞMUR ŞİŞMANOĞLU İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
GULFEM ŞİŞMANOĞLU İstanbul . 5K - 10:00
NİZAMETTİN GÜNDOĞAN İstanbul 5K - 10:00
ÖZLEM GÜNDOĞAN İstanbul . 5K - 10:00
HELİN KIRAN İstanbul . 4-6 yaş Maceracılar 11:45
TAYLAN KIRAN İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
BERK CAN TORGAY İstanbul 5K - 11:00
HANDE ÖZGEN İstanbul . 5K - 11:00
SERKAN ERMİŞ İstanbul 5K - 10:00
ÖZHAN CARMAN İstanbul 5K - 10:00
DUYGU ECE İstanbul . 5K - 10:00
DENİZ ECE İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
DEFNE ECE İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
KUBİLAY ECE İstanbul 5K - 10:00
AZİZE BİLEK İstanbul . 5K - 10:00
RABİA ŞEYMA MENGİ İstanbul . 5K - 10:00
AYŞE YILMAZ İstanbul . 5K - 10:00
REYHAN MENGİ İstanbul . 5K - 10:00
NURTEN UĞUR İstanbul . 5K - 10:00
SELMA KILIÇ İstanbul . 5K - 10:00
DENİZ GÜNER İstanbul . 5K - 10:00
MELEK NUR AKCAM İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
LEYLA AKCAM İstanbul . 5K - 10:00
CEM ESER YOLA İstanbul 5K - 10:00
TUNA PAK İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
AYBERK PAK İstanbul 5K - 10:00
YASİN KANSU İstanbul 5K - 14:30
BERRAK AK İstanbul . 4-6 yaş Maceracılar 11:45
MERT KOCABAŞ İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
HÜSEYİN YILMAZ İstanbul 5K - 10:00
NESLİHAN KİRAZ TEPE İstanbul . 5K - 10:00
İSMAİL TEPE İstanbul 5K - 10:00
MENDERES AYBABA İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
ADRİAN AYBABA İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
KHRYSTYNA ANTSİFEROVA AYBABA İstanbul . 5K - 10:00
ASYA ESEN İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
SEMRA ESEN İstanbul . 5K - 10:00
İDİL NECİPOĞLU İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
HANDE ÇEKİN NECİPOĞLU İstanbul . 5K - 10:00
DENİZ KUMBASAR İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
ALEXANDRA KUMBASAR İstanbul . 5K - 10:00
TUĞÇE AK İstanbul . 5K - 10:00
DURU AK İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
EMRE AK İstanbul 5K - 10:00
YILDIZ SARI İstanbul . 5K - 10:00
GUNGOR AKBAL İstanbul 5K - 10:00
ZEKİ KOEN İstanbul 5K - 10:00
SELAMET CAN İstanbul 5K - 10:00
BURAK YALMAN İstanbul 5K - 14:30
HENA DEMİR İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 15:00
DURU DEMİR İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 15:00
PELİN İÇİL İstanbul . 5K - 10:00
MUSTAFA İÇİL İstanbul 5K - 10:00
OĞUZ DEMİRAĞ İstanbul 5K - 10:00
HAKAN FİDAN İstanbul 5K - 10:00
HALİT KARA İstanbul 5K - 11:00
NAZLI ERTAN İstanbul . 5K - 11:00
GÖKHAN BAYKAL İstanbul 5K - 10:00
UĞURCAN ÜNLÜER Ankara 5K - 12:00
HALİL DAL Eskişehir 5K - 12:00
YUSUF ADALI İstanbul 5K - 11:00
GÖRKEM DOGAN İstanbul 5K - 10:00
BARIŞ ŞEN İstanbul 5K - 10:00
SEMİH SALHON İstanbul 5K - 10:00
ALİ MURAT ALKANLI İstanbul 5K - 10:00
ERDEM GUNAY İstanbul 5K - 10:00
GİZEM GUNAY İstanbul . 5K - 10:00
ONUR GÜNAY İstanbul 5K - 10:00
ERCÜMENT YAPAL İstanbul 5K - 12:00
EREN ERENTAY İstanbul 5K - 11:00
OZAN ALİ DÖNMEZ İstanbul 5K - 10:00
CEREN CAN İstanbul . 5K - 12:00
HAYATİ OKTAY İstanbul 5K - 12:00
YASEMİN OKTAY İstanbul . 5K - 12:00
EMRECAN KOÇ İstanbul 5K - 11:00
HAZAL ERTÜZÜN İstanbul . 5K - 11:00
KEREM ÖZTAŞ İstanbul 5K - 11:00
UTKU ERDİNÇ İstanbul 5K - 11:00
AYŞE ECRİN YILMAZ İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
MUSTAFA YILMAZ İstanbul 5K - 10:00
İPEK YASAR İstanbul . 5K - 11:00
CEREN CELAYİR İstanbul . 5K - 11:00
AHMET CELAL ZIRZAKIRAN İstanbul 5K - 12:00
TURGUT KOZAN İstanbul 5K - 10:00
KEMAL KIR İstanbul 5K - 10:00
MERT CEMİLOGLU İstanbul 5K - 11:00
NAZMİ AYDIN İstanbul 5K - 10:00
MEDET BULUT İstanbul 5K - 11:00
ELİF ŞİMŞEK İstanbul . 5K - 12:00
AYSUN ESENYEL İstanbul . 5K - 12:00
NUSRET ERKAN TOPÇU İstanbul 5K - 12:00
FATİH KOCA İstanbul 5K - 11:00
B. DOGAN GÖÇER İstanbul 5K - 10:00
ÇAĞLAR SOYSAL İstanbul 5K - 12:00
GÖKÇE SOYSAL İstanbul . 5K - 10:00
SEVİM BEGÜM SÖZER Ankara . 5K - 12:00
ZEYNEP ERPOLAT İstanbul . 5K - 11:00
ERGÜL ÇAKIR İstanbul 5K - 10:00
CEMAL ATİK İstanbul 5K - 12:00
HASAN ŞİMŞEK İstanbul 5K - 12:00
MUNZUR AŞKIN İstanbul 5K - 11:00
YUNUS BÜYÜKTÜRK İstanbul 5K - 11:00
İLHAN ÖZSOY İstanbul 5K - 11:00
CİGDEM DENİZ İstanbul . 5K - 11:00
ALKIM ECE GÜNEY İstanbul . 4-6 Yaş Maceracılar 13:15
İLKNUR GÜNEY İstanbul . 5K - 12:00
KORAY GÜNEY İstanbul 5K - 12:00
MERVE ONLER İstanbul . 5K - 11:00
DEMİRHAN DOSDOĞRU İstanbul 5K - 11:00
ALP MAHİR İstanbul 4-6 Yaş Maceracılar 13:15
YUNUS EMRE DİLBER Bursa 5K - 11:00
SERCAN ŞENGÜL İstanbul 5K - 11:00
ERİNÇ TAŞDEMİR İstanbul 5K - 11:00
HÜSEYİN KOÇ İstanbul 5K - 11:00
MUSTAFA ELMAS İstanbul 5K - 11:00
SALİHA KAYA İstanbul . 5K - 14:30
ECE TÜRKYILMAZ İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 15:00
БАРНО ТЕШЕБАЕВА İstanbul . 5K - 12:00
NAZ BUYLAŞOVA İstanbul . 5K - 12:00
NADİRA ODURAKAEVA İstanbul . 5K - 12:00
AZİZ CHELİK İstanbul 4-6 Yaş Maceracılar 13:15
ECRİN ALEMDAR İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
EMRAH ALEMDAR İstanbul 5K - 12:00
NAZ AKYALI İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
RASİM AKYALİ İstanbul 5K - 10:00
DENİZ GÜLSEREN İstanbul . 5K - 11:00
MURAT KABİL İstanbul 5K - 10:00
MÜCAHİT ÖZKAYA İstanbul 5K - 12:00
ATTİLA DESTAN KURU İstanbul 4-6 yaş Maceracılar 11:45
EDİZ KURU İstanbul 5K - 10:00
SEDAT SABAK İstanbul 5K - 11:00
BARIŞ BOZYİĞİT İstanbul 5K - 10:00
BURCU BOZYİĞİT ER İstanbul . 5K - 10:00
ERTAN ER İstanbul 5K - 10:00
ERDEM AYDOĞDU İstanbul 5K - 10:00
FİLİZ PİSTOF İstanbul . 5K - 11:00
RUKAN SEVGİ İstanbul 5K - 11:00
VEYSİ GLSRN İstanbul 5K - 11:00
CENGİZHAN ŞEREMET İstanbul 5K - 11:00
EMİNE ÖZCAN İstanbul . 5K - 11:00
BETÜL KAYNAR İstanbul . 5K - 11:00
AKIN ÜLGER İstanbul 5K - 11:00
LATİFE ŞEN İstanbul . 5K - 11:00
FATMA ÖZTÜRK İstanbul . 5K - 11:00
SELÇUK ACAR İstanbul 5K - 11:00
SENA SAMSUNLU İstanbul . 5K - 11:00
OKAN BULUŞ İstanbul 5K - 11:00
DİLEK SÜNGÜ İstanbul . 5K - 11:00
BERİL ÖZEN İstanbul . 5K - 11:00
NİLGÜN GEZER İzmir . 5K - 11:00
KAAN ARAF İstanbul 5K - 11:00
CENGİZ ACAR İstanbul 5K - 11:00
ARİFE ACAR İstanbul . 5K - 11:00
DENİZ İSTANBUL ATALAY İstanbul 5K - 11:00
FATMA ERKEK İstanbul . 5K - 11:00
KORHAN TURAN İstanbul 5K - 11:00
ZEYNEP TURAN İstanbul . 5K - 11:00
FEVZİ ZENGİN İstanbul 5K - 11:00
GÜLAY KONAK İstanbul . 5K - 11:00
BURÇE ÇELİK İstanbul . 5K - 11:00
ARİF YAZİCİ İstanbul 5K - 11:00
REŞAT EMRE AYVACI İstanbul 5K - 11:00
BURCU KOCAVELİOGLU İstanbul . 5K - 11:00
ÖZGÜR BOLAT İzmir 5K - 10:00
SEDA KURTULDU İstanbul . 5K - 10:00
YASEMİN CORAKLİ İstanbul . 5K - 11:00
KUZEY BOLAT İzmir 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
DENİZ BAŞOL İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
KUZEY BAŞOL İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
PINAR CEYLAN İstanbul . 5K - 11:00
ESRA ÜNLÜ ÇAKIL İstanbul . 5K - 12:00
ATAHAN ÇAKIL İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
GİRAY ÇAKIL İstanbul 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
İDİL DOĞAN İstanbul . 5K - 12:00
NEHİR ESENYEL İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
BANU HEPŞEN BOLAT İzmir . 5K - 10:00
ILKER NİGİZ İstanbul 5K - 14:30
TUĞRUL AKÇAOĞLU İstanbul 5K - 11:00
UĞUR UTKU SEZER İstanbul 5K - 11:00
UMUT ODUNCULAR İstanbul 5K - 11:00
EMRE SEZER İstanbul 5K - 11:00
ALAZ MASAL BULUT İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
DOĞA İREM TEKİN İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 13:00
PINAR EDA BÖLE İstanbul . 5K - 11:00
BERRAK SU YILMAZ Greater Manchester . 5K - 10:00
ÖZAY YILDIRIM İstanbul . 5K - 12:00
KIVANÇ YILDIRIM İstanbul 5K - 12:00
İLGE NAZ AYDIN İstanbul . 7-12 yaş Maceracılar - 11:30
MUAZZEZ İLGEN AYDIN İstanbul . 5K - 10:00
ALBERİC MONGRENİER İstanbul 5K - 11:00
MUHAMMED EMRE KARABULUT İstanbul 5K - 10:00
METİN ÇINAR İstanbul 5K - 10:00
SEDA ÇINAR İstanbul . 5K - 10:00
ÇAĞRI MANŞ İstanbul 5K - 11:00
AYTEN GÜN İstanbul . 5K - 10:00
AYSEL YILMAZ İstanbul . 5K - 10:00
NURTEN IŞIK İstanbul . 5K - 10:00
BURAK KEPKEP İstanbul 5K - 10:00
AKIN EREN İstanbul 5K - 10:00
MUJGAN ALTUNBİLEK İstanbul . 5K - 12:00
RAMAZAN AKÇAM İstanbul 5K - 10:00
HALİT OSMAN İstanbul 5K - 10:00
GÜLHANIM AKÇAM İstanbul . 5K - 10:00
ERHAN YAZKAN İstanbul 5K - 10:00
TONYA SHEVCHENKO istanbul . 5K - 10:00
HASAN UYAR İstanbul 5K - 12:00
SULTAN MEHMET AKÇAM İstanbul 5K - 10:00
HÜSEYİN ATASEVER İstanbul 5K - 10:00
BAHAR BALTACI İstanbul . 5K - 10:00
DENİZ SATIR İstanbul . 5K - 10:00
PINAR BAŞOL İstanbul . 5K - 10:00
TUĞÇE KAYGUSUZ İstanbul . 5K - 12:00
HANDE KISTAK İstanbul . 5K - 11:00
ZEYNEP DİNÇER İstanbul . 5K - 11:00
MARGUS VENT Istanbul 5K - 11:00
OYA TRKMN İstanbul . 5K - 12:00