Kurabiye Adam Kros Duatlon

Tarih :28-01-2018

Yer : Reşadiye Mesire Alan

Patika KoşusuBisikletDuatlon

https://www.kurabiyeadamkrosduatlon.com/

Parkurlar

Bireysel

Kalan Kontenjan : 28

Takım

Takım Yarışı- Kalan Kontenjan : 9

Organizatör

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

+905332948860

http://www.mcr-racesetter.com

Tüm Yarışları
Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp TAKIM
Caner Odabasoglu İstanbul Takım 206 Adım Adım
Ad Soyad
Kayahan Kalkan
Fatih Topçu İstanbul Bireysel 47 Asla Durma
Oğuzhan Biçer İstanbul Bireysel 46 MtbClub
Onur Uçar İstanbul Takım 205 Boot Camp İstanbul
Ad Soyad
Muhammet Yasin Güler
Adnan Sedef İstanbul Bireysel 45 ALDOSK
Yusuf Kartar istanbul Takım 204 Team KAÇKAR
Ad Soyad
HARUN ARMAN
Atacan Yavuz İstanbul Bireysel 44 mtbclub.net
Koral Bayraktar İstanbul Takım 203
Ad Soyad
Recep Burak Satılmış
Riza Cengiz İstanbul Bireysel 43
Ugurtan Ugur İstanbul Bireysel 42 Mtbclub
Eyüp Öztürk İstanbul Bireysel 41 MTBCLUB
Kemal Koyunlu Bireysel 40 MTBClub
Cem Kandemir İstanbul Bireysel 39 MTBCLUB
Oleg Astanin İstanbul Bireysel 38 Yüz Bin Koş
Emre Çizioğlu istanbul Bireysel 37
Nejat Düzel Bireysel 36 Çekmeköy Bisiklet grubu
Ömer Lütfi Soylu Bireysel 35
Cem Çelikkol İstanbul Bireysel 34
Ufuk Türkoğlu üsküdar Bireysel 33
Siegfried Vogt İstanbul Bireysel 32
Mustafa Yeşilkaş İstanbul Bireysel 31 Çekmeköy bisiklet kulübü
Engin Börekçi İstanbul Bireysel 30 Çekmeköy Bisiklet Grubu
Yilmaz Canbolat İstanbul Bireysel 29 Çekmeköy Bisiklet Grubu
Hakan Yayla Bireysel 28
Muharrem Findik İstanbul Bireysel 27
Okan Bilir Bireysel 26
Aydin Sevki İstanbul Bireysel 25 İstanbul Bisiklet Spor Klübü
Mehmet Torsun İstanbul Bireysel 24 Cekmekoy bisiklet grubu
Muzaffer Efendioğlu İstanbul Bireysel 23 ÇEKMEKÖY BİSİKLET
Selim Şenok İstanbul Takım 202
Ad Soyad
BURAK YİĞİT
Serkan Binici İstanbul Bireysel 22 ÇEKMEKÖY
Gürkan Aydin İstanbul Bireysel 21 Çekmeköy Bisiklet Gurubu
Gürkan Kaya Bireysel 20
Fuat Akiş İstanbul Bireysel 19
Yavuz Alagöz İstanbul Bireysel 18 Çekmeköy bisiklet grubu
Yunus Emre Alkan İstanbul Bireysel 17
Ümit Yilmaz Atik İstanbul Bireysel 16 Çekmeköy Bisiklet Grubu
Pelin Bayram İstanbul . Takım 201 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ
Ad Soyad
OĞUZ ÇEVİK
Martin Bernhart Antalya Bireysel 15 Albis
Sarp Tunga Yilmaz Bireysel 14 Ferdi
Haldun Bozkurt İstanbul Bireysel 13 İstanbul Oryantiring Grubu
Umut Korkmaz İstanbul Bireysel 12 BALSPOR
Alper Şensan İstanbul Bireysel 11 BALSPOR
Elena Salmina İstanbul . Bireysel 10
Kursad Bilmiş İstanbul Bireysel 9
Cihan Özdamar İstanbul Bireysel 8
Burak Karacik İstanbul Bireysel 7 TEMP
Muammer Yildiz İstanbul Bireysel 6
Didem Dogruol İstanbul . Bireysel 5 TEAM KEMER
Ejder Tekin Erişti İstanbul Bireysel 4
Nermin Fenmen Ankara . Bireysel 3 Ankara GSM
Onur Yayak İstanbul Bireysel 2 adidas Runners İstanbul
Alptekin Başkir İstanbul Bireysel 1 Babaeski Spor