19 Mayıs 19 saat 19 dakika Bayrak Koşusu

Tarih :19-05-2020

Yer : #evdekos - Canlı yayın - Live Run GTM +3

Macera Yarışı

https://19mayis1919kosusu.com/

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Ece Şanivar Koçak Adana Saat 06:00 - 07:00'de koş 6026 BiKoşuAdana
Yilmaz Ahçioğlu İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2023 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Fatma Yelda Duran Tekirdağ Saat 09:00 - 10:00'de koş 9043
Tugba Hunili Adana Saat 06:00 - 07:00'de koş 6025 Bikoşuadana
Azad Ertaş Mardin Saat 03:00 - 04:00'de koş 3009 Zergan spor kulübü
Umut Temel Mardin Saat 03:00 - 04:00'de koş 3010 Zergan sıpor külübü
Elman Javani İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9042 Tria Triatlon Spor Kulübü
Uğur Kaplan Antalya Saat 14:00 - 15:00'de koş 14030 Tohum Otizm Vakfı
Imashka Özlem Asanalieva İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11034 Nike Run Club
Kevser Bayir Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7043
Birce Bayir Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7042
Ferruh Yayci Kocaeli Saat 02:00 - 03:00'de koş 2022
Onur Kahyaoğlu Samsun Saat 14:00 - 15:00'de koş 14029 ENKA Spor
Betül Uğuz İzmir Saat 08:00 - 09:00'de koş 8032
Leila Sfandyari İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9041 Tria Triatlon Spor Kulübü
Veli Ali Yasel Ankara Saat 14:00 - 15:00'de koş 14028 Adım Adım Ankara
Cenker Savaş Balıkesir Saat 02:00 - 03:00'de koş 2021
Yasemin Akyüz İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14027 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Tuğçe Odabaşi İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9040
Görkem Hasirci Balıkesir Saat 02:00 - 03:00'de koş 2020 ERDEK ATLETİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Arda Çoğulu İzmir Saat 09:00 - 10:00'de koş 9039
Doguhan Altintas Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2019 Yeni mamak gençlik spor kulübü
Ayşe Çağlar Balıkesir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14026 Akademik dağcılık kulübü
Oktay Şensoy Antalya Saat 13:00 - 14:00'de koş 13013 Antalya Polis Spor Gücü
Salih Fidan Ankara Saat 14:00 - 15:00'de koş 14025 Yeni mamak g.s.k
Dilşah Çoğulu İzmir Saat 09:00 - 10:00'de koş 9038
Cemre Nur Öğüt İzmir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14024
Akin Öcal Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2018 Yeni mamak gençlik spor kulübü
Filiz Dikmen İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11033
Ümmiye Baş Durak Kiel Saat 07:00 - 08:00'de koş 7041
Zahide Yildiz Eskişehir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14023
Beyazit Tür İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14022 adidas Runners İstanbul
İshak Tok İçel Saat 14:00 - 15:00'de koş 14021 Mersin yükselspor
Zafer Yozbatiran Gaziantep Saat 14:00 - 15:00'de koş 14020 Gaziantep ihtisas spor kulübü
Ismail Bayram Eskişehir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14019
Burak Durak Kiel Saat 07:00 - 08:00'de koş 7040
Sibel Gökçe Özdemir Çanakkale Saat 02:00 - 03:00'de koş 2017 Çanakkale
Ümit Çağlar Balıkesir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14018 Akademik Dağcılık Kulübü
Gamze Demirbağ Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2016 Ziraat Katılım
Bilal Demirbağ Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2015 Yeni Mamak Gençlik ve Spor Klubü
Adem Işildak İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2014
Damla Deniz Muğla Saat 08:00 - 09:00'de koş 8031
Emre Ardiç İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11032 Tria Triatlon Spor Kulübü
Pinar Gülkapan İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13012 Garmin Türkiye Running Team
Berat Meydan İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14017
Yasemin Ardiç İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11031 Tria Triatlon Spor Kulübü
Ayşegül Öncel İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14016 Tria Triatlon Spor Kulübü
Enes Malik Koca Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2013 Yeni Mamak belediyesi
Caner Keskin İzmir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14015
Süleyman Göv Gaziantep Saat 14:00 - 15:00'de koş 14014 Islahiye atletizm
Canan Ertunk İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9037
Sinemnur Erarslan Kayseri Saat 03:00 - 04:00'de koş 3008 Fenerbahçe sk.
Nesli Uz Yalim İzmir Saat 02:00 - 03:00'de koş 2012
Mehmet Aydingör İzmir Saat 06:00 - 07:00'de koş 6024 izmirkoşugücü
Salih Karayaka Samsun Saat 09:00 - 10:00'de koş 9036
Dilmin Küçükbarak İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12016
Bartualp Oduncu Ankara Saat 14:00 - 15:00'de koş 14013
Ercan Dogan İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7039
Sedanur Hökerek Tekirdağ Saat 06:00 - 07:00'de koş 6023 Redfoxesrunning
Selinay Karagöz Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10030 Mamak belediyesi
Besim Muslu İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14012
Nara Jabrayilova Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15050
Serkan Imrak İzmir Saat 10:00 - 11:00'de koş 10029 Twilight Team
Metin Turunç İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9035
Ersin Erdoğan İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13011 Ultrun
Hakan Ömer Tunca Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7038 AÇI İLKOKULU
Serdar Kurşun Gaziantep Saat 06:00 - 07:00'de koş 6022 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Defne Ilgaz İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15049 Tria Triatlon Spor Kulübü
İlkim Ardiç İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11030 Tria Triatlon Spor Kulübü
Tuna Erol Balıkesir Saat 15:00 - 16:00'de koş 15048
Bülent Yavuz Malatya Saat 15:00 - 16:00'de koş 15047 Yeni olimpiyat spor kulübü
Serkan Mete İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15046
Sema Ilgaz İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15045 Tria Triatlon Spor Kulübü
Elif Numanoğlu İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8030
Mahir Mert Oran Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15044 Yeni Mamak Gençlik S.K
Ruşen Kaçan İçel Saat 15:00 - 16:00'de koş 15043
Bekir Ulu Kayseri Saat 07:00 - 08:00'de koş 7037 Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü
Oktay Firat İzmir Saat 06:00 - 07:00'de koş 6021 Karşıyaka One Team
Edanur Esen Ordu Saat 01:00 - 02:00'de koş 1050
Selim Pilavci İzmir Saat 09:00 - 10:00'de koş 9034 Ege Maraton
Bekir Ulu Kayseri Saat 15:00 - 16:00'de koş 15042 Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü
Şüheda Kiliç Kırklareli Saat 12:00 - 13:00'de koş 12015
Ayşe Çağlar Balıkesir Saat 03:00 - 04:00'de koş 3007 Akademik dağcılık kulübü
Batuhan Can Yilmaz Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15041 yeni mamak spor külübü
Mustafa Yildirim Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1049 YENİ MAMAK GSK
Zehra Babayigit Tekin Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1048
Elif Nergis Konakci Muğla Saat 09:00 - 10:00'de koş 9033
Korhan Aker Nevşehir Saat 15:00 - 16:00'de koş 15040
Semih Kaya Adana Saat 16:00 - 17:00'de koş 16053
Eylem Ercan İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15039
Sinan Koşay Bolu Saat 07:00 - 08:00'de koş 7036 TSK spor gücü
Ahmet İnan Kırıkkale Saat 02:00 - 03:00'de koş 2011
Doguhan Altintas Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1047 Yeni mamak gençlik spor kulübü
Elif Çakiroğlu İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1046 tria triatlon spor kulübü
Selva Uner Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1045
Selman Faruk Gençtürk İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1044 Team Run.Bo
Canay Dalli İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15038
Firdevs Nisa Firat Ankara Saat 03:00 - 04:00'de koş 3006 Mamak. belediyesi
Cenk Akbulut İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1043
Ekrem Taşkin Balıkesir Saat 15:00 - 16:00'de koş 15037 Karesibelediyespor
Zeynep Melis Haykir Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15036 Mamak Belediyesi
Cemalettin Başak İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1042
Ali Emrah Ari Bursa Saat 14:00 - 15:00'de koş 14011 İbn-i sina özel sporcular spor kulübü
Ertan Dogan İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7035 Tria Triatlon Spor Kulübü
Ramazan Sait Nurdağli Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9032 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Mehmet Şahin Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16052 Ankara aAtetizm Federasyonu
Özgür Murat Eskişehir Saat 07:00 - 08:00'de koş 7034
Kaan Kirik İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15035
Meyyit Ibrahim Sevinç Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1041 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Yusuf Kayra Dinç Afyon Saat 12:00 - 13:00'de koş 12014
Elena Polyakova Istanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15034 Columbia Montrail Türkiye
Mehmet Şahin Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15033 Ankara aAtetizm Federasyonu
Ege Sayin Ankara Saat 06:00 - 07:00'de koş 6020
Azat Çelebi Çelebi Ağrı Saat 01:00 - 02:00'de koş 1040 ENKA Spor
Beyza Cakmak Bartın Saat 15:00 - 16:00'de koş 15032
Yağmur Tülek Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9031
Fevzi Uzgişi İzmir Saat 08:00 - 09:00'de koş 8029 Adım Adım İzmir
Gülay Altun Rosemoon Muğla Saat 15:00 - 16:00'de koş 15031 BodRunners
Nehir Meriç Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10028 mamak belediyesi
Nihal Tirpan Dilmaç Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9030 Çayyolu training
Demir Doğan İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7033 Tria Triatlon Spor Kulübü
Yiğit Tezcan Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15030 MAMAK BELEDİYESİ
Ali Cem Aktas Antalya Saat 01:00 - 02:00'de koş 1039 Limit Sensin
Burak Taha Yilmaz Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16051 Mamak belediyesi
Sevgi Nur Dağlioğlu Tekirdağ Saat 15:00 - 16:00'de koş 15029
Gülefer Mete İzmir Saat 10:00 - 11:00'de koş 10027 İDADİK
Yusuf Özceylan İzmir Saat 01:00 - 02:00'de koş 1038 Team Run.Bo
Oğuzhan Öztürk Antalya Saat 07:00 - 08:00'de koş 7032 MANAVGATRUNNERS
Riza Dinçer Adana Saat 06:00 - 07:00'de koş 6019 ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ
Yüksel Gültekin Kütahya Saat 09:00 - 10:00'de koş 9029 Bir sevdadir BİNGÖL
Fatma Siki İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12013 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ayşe Yavuz Dinç Afyon Saat 12:00 - 13:00'de koş 12012
Enes Bilir Van Saat 15:00 - 16:00'de koş 15028 ENKA Spor
Özlenen İpek Günad İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11029 Tria Triatlon Spor Kulübü
Tolga Perk Kayseri Saat 15:00 - 16:00'de koş 15027 Red Bull TR
Elif Duran İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11028 adidas Runners İstanbul
Ayşe Yavuz Dinç Afyon Saat 01:00 - 02:00'de koş 1037
Zikrullah Şahin Van Saat 04:00 - 05:00'de koş 4007 Bodrum Sağlık Vakfı
Erdem Efe Adana Saat 07:00 - 08:00'de koş 7031 BiKoşuAdana
Zikrullah Şahin Van Saat 15:00 - 16:00'de koş 15026 Bodrum Sağlık Vakfı
Elif Gündüz Artvin Saat 09:00 - 10:00'de koş 9028
Bike Geckinli İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1036 Team Run.Bo
Azat Çelebi Çelebi Ağrı Saat 15:00 - 16:00'de koş 15025 ENKA Spor
Savas Lutfi Kara İzmir Saat 01:00 - 02:00'de koş 1035 Team Run.Bo
Yasemin Akyüz İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15024 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Fatih Korkunç İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15023 19MAYIS1919
Özkan Çakmak Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1034
Tuncay Aktaş İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16050 DAĞ TREK DOĞA SPORLARI
Selim Korkmaz İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1033 Malatya44Runners
Ersavas Gudul İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1032 Team Run.Bo
Mehmet Kaçar İzmir Saat 01:00 - 02:00'de koş 1031 Team Run.Bo
Davut Hazar İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1030 Ultra Çaylak Runners
Eda Keskin Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9027
Emre Gürgen Eskişehir Saat 16:00 - 17:00'de koş 16049
Azat Çelebi Çelebi Ağrı Saat 16:00 - 17:00'de koş 16048 ENKA Spor
Naime Varol İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8028 Intersport Running Team
Müge Özmen İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16047 Adım Adım
Nurcan Benli İzmir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14010
Özlem Çetin İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11027 IRC
Fatih Olak Afyon Saat 16:00 - 17:00'de koş 16046 İSCEHİSAR ATLETİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Özenç Aygün İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12011 Tria Triatlon Spor Kulübü
Hüseyin Seçil İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9026
Ceren Yapici İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13010
Nebi Demir Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1029
Polat Dede Antalya Saat 02:00 - 03:00'de koş 2010 Rossist
Mehmet Kabil Altun İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16045 İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K.
Deniz Bayazit Firtina Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16044
Sabiha Demir Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1028
Esin Kuzu Antalya Saat 16:00 - 17:00'de koş 16043
Hikmet Şevke Malatya Saat 16:00 - 17:00'de koş 16042 TeamŞevke
Beril Kumsal Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10026
Kerim Beydagi İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11026 Adım Adım
Durcihan Demir Gümüşhane Saat 08:00 - 09:00'de koş 8027
İlyas Seyfi Altikanoğlu İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6018
İsmail Kayirilan Nevşehir Saat 02:00 - 03:00'de koş 2009 Middle Earth Travel
Fatma Hacioğlu Bilecik Saat 01:00 - 02:00'de koş 1027
Ege Can Parlar İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1026
Kadir Arslan Balıkesir Saat 01:00 - 02:00'de koş 1025
Nil Osmanoglu Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9025 ODTÜ MARATON
Firtina Ultan Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16041
Sabahaddin Özgün Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7030 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Seda Yildiz İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6017
Necmettin Dervent İzmir Saat 01:00 - 02:00'de koş 1024
Ansi Rona İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1023
Budak Timuralp İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12010
Kardelen Kaptan Şevke Malatya Saat 16:00 - 17:00'de koş 16040 TeamŞevke
Yekta Yiğit Dinç Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1022 Ankyra Spor Kulübü
Fatih Topçu İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15022 Asla Durma
Mustafa Güler Bursa Saat 15:00 - 16:00'de koş 15021 Mülkiye Mezunları
Mehmet Merk Kahramanmaraş Saat 16:00 - 17:00'de koş 16039 Kahramanmaraşsimyakoleji
Melis Şentürk Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16038
Zeynep Bora Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1021
Rasim Aşkin Dilan Eindhoven Saat 16:00 - 17:00'de koş 16037 Ankara Koşuyor
Mehtap Saydam Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10025 Ankara Koşuyor
Egemen Dağ İzmir Saat 07:00 - 08:00'de koş 7029 Karşıyaka One Team
Gülden Akin İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16036
Cenk Subaşi Kocaeli Saat 11:00 - 12:00'de koş 11025
Sertan Deniz İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9024
Hasan Sahan Edirne Saat 02:00 - 03:00'de koş 2008 Karşıyaka
Muammer Odabaşi İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13009 TuranElbetBirGün
Görkem Altunbaş Isparta Saat 07:00 - 08:00'de koş 7028
Gul Erdemir İzmir Saat 11:00 - 12:00'de koş 11024
Yusuf Aydin Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16035
Cem Şentürk Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10024
Emre Şen Zonguldak Saat 16:00 - 17:00'de koş 16034 Çaycuma togaspor
Serkan Özel Antalya Saat 16:00 - 17:00'de koş 16033
Çağlar Kasim Muğla Saat 16:00 - 17:00'de koş 16032 Tsk Spor Gücü
Funda Özmen İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8026 Flight Team
Tuğba Tafli Kayseri Saat 16:00 - 17:00'de koş 16031
Mustafa Güler Bursa Saat 16:00 - 17:00'de koş 16030 Mülkiye Mezunları
Muhammed Fatih Bal Kütahya Saat 16:00 - 17:00'de koş 16029 Ferdi
Oğuz Civan Kütahya Saat 16:00 - 17:00'de koş 16028 ferdi
Çetin Afsar Saföz İçel Saat 16:00 - 17:00'de koş 16027
Şükrü Fatih Nurdağli Ankara Saat 08:00 - 09:00'de koş 8025 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Elif Bayram Erzurum Saat 08:00 - 09:00'de koş 8024
Fatima Helvaci Özenç Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1020 Spoemrt international
Umut Mert Dumlu Denizli Saat 16:00 - 17:00'de koş 16026
Pinar Şimşek Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7027 Adım Adım Ankara
Emin Cem Sönmez Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10023
İsmet Özler Bursa Saat 10:00 - 11:00'de koş 10022 L❤️VE RUN
Gul Canakcioglu İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1019
Hanife Çelik Kayseri Saat 06:00 - 07:00'de koş 6016 Erciyese Doruk gençlik ve spor kulübü
Derya Budak Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7026
Serkay Karabiyik İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17051 Piyalepaşa spor klübü
Elifnur Çinkiliç Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1018 Adım Adım Ankara
Serkan Macit Samsun Saat 16:00 - 17:00'de koş 16025
Burak Namkulu Adana Saat 16:00 - 17:00'de koş 16024 Yüz Bin Koş
Zafer Özer Gaziantep Saat 15:00 - 16:00'de koş 15020
Gülfer Altun Samsun Saat 17:00 - 18:00'de koş 17050
Esma Parmak Kahraman Casablanca Saat 14:00 - 15:00'de koş 14009 Bosphorus Runners
Ercan Ari Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17049
Emrah Esin İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1017 adidas Runners İstanbul
Firat Dizman Kırklareli Saat 16:00 - 17:00'de koş 16023 Babaeski Spor
Yavuz Agacdan Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17048
Emirhan Hocaoğullari İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11023
Mustafa Ari Antalya Saat 07:00 - 08:00'de koş 7025
Ayşe Yilmaz İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8023 Salomon Turkey
Burcu Başaran İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10021
Özer Başaran İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10020
Atilla Çalik Ankara Saat 08:00 - 09:00'de koş 8022
Ceren Özçelik Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17047
Ayşe Özcan Niğde Saat 16:00 - 17:00'de koş 16022
Murat Değirmenci Ankara Saat 01:00 - 02:00'de koş 1016 Adım Adım
Zehra Uzunali İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15019
Burak Fidan Nevşehir Saat 01:00 - 02:00'de koş 1015 Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü
Ece Upçin İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10019
Reyhan Mengi İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10018 Muğla Büyükşehir Belediyesi
Aliriza Dikici İçel Saat 16:00 - 17:00'de koş 16021
Aslihan Aysev Geneva Saat 11:00 - 12:00'de koş 11022 AthletismViseuGenevr
Mujde Tarhan İzmir Saat 10:00 - 11:00'de koş 10017
Irmak Şenol İzmir Saat 15:00 - 16:00'de koş 15018
Selçuk Akbaba İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17046 AKUT
Erdem Akdogan İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1014 adidas Runners İstanbul
Melis Şenol İzmir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14008
Elif İnanç İzmir Saat 10:00 - 11:00'de koş 10016
Emine İçyer Balıkesir Saat 00:00 - 01:00'de koş 69 Balıkesir Oryantiring Klübü
Berk Kaya İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9023
Ender Kivanç Kunt Adana Saat 06:00 - 07:00'de koş 6015 BiKoşuAdana
Onder Tatlikalp Antalya Saat 06:00 - 07:00'de koş 6014
Olena Cansiz İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17045
Oguzhan Erdem Kırklareli Saat 18:00 - 19:00'de koş 18051
Satilmiş Gündoğdu Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16020 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Ali Özkan Adana Saat 05:00 - 06:00'de koş 5007
Emrah Kut Bolu Saat 17:00 - 18:00'de koş 17044
Remzi Aygun İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7024 Salomon Turkey
Bike Geckinli İstanbul Saat 04:00 - 05:00'de koş 4006 Team Run.Bo
Kürşat Şahin İzmir Saat 07:00 - 08:00'de koş 7023 Karşıyaka One Team
Elif Yarsuvat İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8021
Ertan Çetinkaya İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 68
Bünyamin Kiliçaslan İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10015 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Damla Çelik İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17043 ENKA Spor
Dilek Boğa Bursa Saat 00:00 - 01:00'de koş 67 TSF Compounds
Olena Cansiz İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9022
Berk Bakar Kars Saat 15:00 - 16:00'de koş 15017
Hikmet Marasli Erzurum Saat 17:00 - 18:00'de koş 17042 Parıltı Derneği
Bilal Caber İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17041 adidas Runners İstanbul
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16019 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15016 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14007 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13008 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12009 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11021 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10014 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9021 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8020 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7022 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6013 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 05:00 - 06:00'de koş 5006 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 04:00 - 05:00'de koş 4005 -
Kader Yildirim İzmir Saat 16:00 - 17:00'de koş 16018
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 03:00 - 04:00'de koş 3005 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2007 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1013 -
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17040 -
Fatih Tuzemen Erzurum Saat 17:00 - 18:00'de koş 17039 DSİ Palandoken Masterlar
Mehmet Pars Sezer Adana Saat 06:00 - 07:00'de koş 6012 BiKoşuAdana
Nimet Saral Salih Adana Saat 17:00 - 18:00'de koş 17037 BiKoşuAdana
Kübra Sarioğlu Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17036
Niyazi Eren Adana Saat 17:00 - 18:00'de koş 17035 BiKoşuAdana
Serap Meltem Batur İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12008 Adım Adım
İsmail Kayar Gaziantep Saat 00:00 - 01:00'de koş 66 İSLAHİYE ATLETİZM
Ayhan Deli Adana Saat 07:00 - 08:00'de koş 7021 BiKoşuAdana
Serap Meltem Batur İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13007 Adım Adım
Gokhan Sertel İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 65
Şehnaz Akyildiz Balıkesir Saat 17:00 - 18:00'de koş 17034
Tuğçe Şişmaner Tokat Saat 17:00 - 18:00'de koş 17033
Savaş Kutkan İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10013
Hatice Yildirim İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15015
Elif Ecem Çeltek Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17032
Çağatay Domaç İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 64 Koşucanlar
Suat Latif Güney İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11020 Adım Adım Florya Çaylaklar
Bekir Ulu Kayseri Saat 01:00 - 02:00'de koş 1012 Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü
Muhammet Emin Kocaaliler Erzurum Saat 17:00 - 18:00'de koş 17031 Dsı palandoken masterler
Merve Nur Eken Kayseri Saat 11:00 - 12:00'de koş 11019
Asli Simay Abik Ankara Saat 00:00 - 01:00'de koş 63
Emma Bentham İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9020 Karşıyaka One Team
Anil Bakar İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15014 Yasam spor kulubu
Bakiye Özkan İzmir Saat 17:00 - 18:00'de koş 17030
Murat Dağaslan Antalya Saat 01:00 - 02:00'de koş 1011
Murat Dağaslan Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 62
Abdullah Tuncal Manisa Saat 17:00 - 18:00'de koş 17029
Mahmut Görmüş Şanlıurfa Saat 17:00 - 18:00'de koş 17028
Alper Kurt Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17027 Adım Adım Ankara
Ekrem Oflu Antalya Saat 07:00 - 08:00'de koş 7020
Serhat Kokluer İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 61
Özkan Aykut İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17026 TEKFEN Koşar Adım
Elif Atlihan Denizli Saat 00:00 - 01:00'de koş 60
Emirhan Çinar Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 59
Levent Paraci Ankara Saat 00:00 - 01:00'de koş 58 Adım Adım Ankara
Alkim Arin Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7019 TUSAŞ Spor Kulübü
Haktan Erkin Erdem İzmir Saat 11:00 - 12:00'de koş 11018
Halil Aktan Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 57 limitsensin
Ahmet Can Avci Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 56 Limit Sensin
Mehmet Emin Avcil Antalya Saat 01:00 - 02:00'de koş 1010
Mehmet Emin Avcil Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 55
Ali Cem Aktas Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 54 Limit Sensin
Emirhan Çinar Antalya Saat 01:00 - 02:00'de koş 1009
Fatih Çalikuşu İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17025 SISTEM REKLAM
Seyhan Erdem Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18050 Ankara Koşuyor
Hulya Artuk İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8019
Hakan Demiröz Konya Saat 18:00 - 19:00'de koş 18049 Ankara Koşuyor
Dilem Kocak Ankara Saat 05:00 - 06:00'de koş 5005 BiKoşuAdana
Berkay Özkum Kocaeli Saat 17:00 - 18:00'de koş 17024 Galatasaray Spor Kulübü
Catherine Watson Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9019 Ankara Koşuyor
Mustafa Pehlivan Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15013 Adım Adım Ankara
Efe Aksan İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 53 -
Cansu Bulsu İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11017 Adım Adım
Uğur Artuk İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11016 BURGAN RUNNERS
Şahin Demirkiran Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 52 Antalya Bisiklet Sevenler
Gizem Barak İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16017
Hande Bolata İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8018 Burgan Runners
Gönül Midesiz İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8017 AKUT
Bülent Avci İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7018
Meltem Aydin Adana Saat 06:00 - 07:00'de koş 6011 BiKoşuAdana
Yasemin Öz Ankara Saat 11:00 - 12:00'de koş 11015
Can Karakus Ankara Saat 15:00 - 16:00'de koş 15012 Bisiklet Mi Dedin
Bayram Eroğlu İzmir Saat 00:00 - 01:00'de koş 51 GALSPOR
Gökay Yildiz İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15011
Necdet Şirin Kırklareli Saat 18:00 - 19:00'de koş 18048 Babaeski Spor
İnci Yilmaz İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17023 Adım Adım Florya Çaylaklar
Suleyman Cavusoglu İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6010 Dinamo Tuzla
Göksel Aslan Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16016 Adım Adım Ankara
Senem Erdoğan İzmir Saat 08:00 - 09:00'de koş 8016 AKUT
Altug Dincgor İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7017 Adım Adım
Serhat Can Cetin Samsun Saat 18:00 - 19:00'de koş 18047
Uğur Yeşil Gaziantep Saat 15:00 - 16:00'de koş 15010 GAZİANTEP MASTERLER ATLETİZM SPOR KLÜBÜ
İpek Kirmizi İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18046
Efe Aksan İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18045 -
Ayça Çaliş İzmir Saat 00:00 - 01:00'de koş 50
Can Uğur Oflamaz Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18044 Ankara Koşuyor
Servet Kaya Gaziantep Saat 01:00 - 02:00'de koş 1008
Nermin Fenmen Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7016 ÇSA
Oğuz Sönmez İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11014 TEAM 1
Aylin Sezenler Arbak Ankara Saat 08:00 - 09:00'de koş 8015 Ankara Koşuyor
Özgür Özmen Ankara Saat 00:00 - 01:00'de koş 49 Adım Adım Ankara
Elifcan Kivrak Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16015 Ankara Koşuyor
Ömür Çakir İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10012 stopALS
Ismail Güven Gaziantep Saat 00:00 - 01:00'de koş 48
Dilek Zengin Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2006 Adım Adım Ankara
Hatice Kardak Ankara Saat 12:00 - 13:00'de koş 12007 Ankara Koşuyor
Galip Akkaya İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6009 Marathonist
Emrullah Önalan Erzurum Saat 18:00 - 19:00'de koş 18043 DSİ Palandoken Masterlar
Gözde Coşan Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18042 Ankara Koşuyor
Gani Göral Ankara Saat 07:00 - 08:00'de koş 7015 ODTÜ MD Maraton
Aylin Göral Ankara Saat 00:00 - 01:00'de koş 47 ODTÜ MD Maraton
İbrahim Caner İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 46
Çağlar Yergök Ankara Saat 11:00 - 12:00'de koş 11013 Ankara Koşuyor
Büşra Karataş Yergök Ankara Saat 11:00 - 12:00'de koş 11012 Ankara Koşuyor
Mehtap Saydam Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9018 Ankara Koşuyor
Gülhan Çakir İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12006 Adım Adım
Zoran Milovanovic Smederevska Palanka Saat 08:00 - 09:00'de koş 8014 POSK Jasenica
Hesna Buket Tolan Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16014 Adım Adım Ankara
Selma Kiliç İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7014 Adım Adım Florya Çaylaklar
Can Uğur Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10011 Ankara Koşuyor
Utku Kürkçü Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18041 Ankara Koşuyor
Ahmet Akbulut İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 45 Adım Adım İzmir
Mustafa İşliyen Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9017
Akin Kaygisiz Ankara Saat 05:00 - 06:00'de koş 5004 Ankara Koşuyor
Bora Uysal Ankara Saat 08:00 - 09:00'de koş 8013 Ankara Koşuyor
Murat Kasapbas İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7013
Nurhan Koral Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10010
Nurhan Koral Ankara Saat 14:00 - 15:00'de koş 14006
Tahir Murat Tortopoğlu İstanbul Saat 05:00 - 06:00'de koş 5003
Ayşe Yardim Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18040
Belda Atilla İzmir Saat 14:00 - 15:00'de koş 14005 Karşıyaka One Team
H Hüseyin Uluçay Nevşehir Saat 17:00 - 18:00'de koş 17022 Kapadokya Kaplanları
Berk Menemenli İzmir Saat 18:00 - 19:00'de koş 18039
Nilufer Poyraz İzmir Saat 13:00 - 14:00'de koş 13006
Salih Yasit Denizli Saat 00:00 - 01:00'de koş 44 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Salih Yasit Denizli Saat 18:00 - 19:00'de koş 18038 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Haci Otkun Trabzon Saat 14:00 - 15:00'de koş 14004
Uğur Aslan Diyarbakır Saat 18:00 - 19:00'de koş 18037 Ziraat Katılım
Muhammed Doruk Şenşakrak İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15009
Mustafa Araç İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17021 Alpin Outdoor
Ebru Alisağoğlu Kilis Saat 18:00 - 19:00'de koş 18036
Mustafa Burç Deniz Edirne Saat 18:00 - 19:00'de koş 18035 TRAKDOSK Trakya Doğa Sporları Kulübü
Nüşabe Paşazade Paşazade Girne Saat 08:00 - 09:00'de koş 8012 KAPADOKYA Kaplanları
Didem Zahide Kurap İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9016
Serkan Özdemir Muğla Saat 18:00 - 19:00'de koş 18033 Orman spor
Asli Özmen Bolu Saat 00:00 - 01:00'de koş 43
Ferruh Üste Muğla Saat 16:00 - 17:00'de koş 16013 Ege Maraton
Ceyhun Eker İzmir Saat 13:00 - 14:00'de koş 13005
Ersan Tali İzmir Saat 04:00 - 05:00'de koş 4004 Karşıyaka One Team
Seda Şahin İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12005 İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K.
Hakan Çakiroğlu İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 42 Salomon Turkey
Birsen Toker İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8011
Nüşabe Paşazade Paşazade Girne Saat 03:00 - 04:00'de koş 3004 KAPADOKYA Kaplanları
Nüşabe Paşazade Paşazade Girne Saat 18:00 - 19:00'de koş 18034 KAPADOKYA Kaplanları
Murat Alper Tali İstanbul Saat 04:00 - 05:00'de koş 4003 BiKoşuAdana
Hasan Kabal İstanbul Saat 04:00 - 05:00'de koş 4002 Sasfit
Hasan Kabal İstanbul Saat 03:00 - 04:00'de koş 3003 Sasfit
Hasan Kabal İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2005 Sasfit
Hasan Kabal İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 41 Sasfit
Hasan Kabal İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1007 Sasfit
Sule Eren İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7012 Adım Adım Florya Çaylaklar
Evren Marlali İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16012
Hakan Akyalçin İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1006 Aydos Atletizm Klubü
Başaran Canbulat İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8010
Devrim Guner Giresun Saat 06:00 - 07:00'de koş 6008
Ahmet Kurap İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9015 Yüz Bin Koş
Muhammet Lord İzmir Saat 18:00 - 19:00'de koş 18032
Handan Konter İzmir Saat 15:00 - 16:00'de koş 15007
Erkan Sevinç İzmir Saat 12:00 - 13:00'de koş 12004 Karşıyaka One Team
Sanem Karacan Orfanli İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6007
Ghadir Jalilpour Dinabad Tebriz Saat 00:00 - 01:00'de koş 40
Ertaç Muş Karabük Saat 07:00 - 08:00'de koş 7011
Ayaz Kerem Acun İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15008 Yaşam otizm spor kulübü
Sinan Karakurt İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14003 Yaşam otizm spor kulübü
İpek İrem Ülkü Manisa Saat 16:00 - 17:00'de koş 16011
Alperen Birim İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1005 Runformance
Özge Özkan İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16010 Adım Adım Bursa
Yusuf Değirmenci Bartın Saat 17:00 - 18:00'de koş 17020
Cengiz Akyüz İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18031 Yarımada Koşu Grubu
Cengiz Akyüz İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17019 Yarımada Koşu Grubu
Muharrem Kaplan İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6006 Boğaziçi Atletizm
Serdar Picak İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9014
Davut Hazar İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18030 Ultra Çaylak Runners
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18029 -
Davut Hazar İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17018 Ultra Çaylak Runners
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 39 -
Nil Erdem İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 38 Borusan Spor Kulübü
Edip Taşova İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13004 Nike Run Club
Nuri Öncü Antalya Saat 17:00 - 18:00'de koş 17038
Mahmut Yavuz İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 37 Inbody Tr
Mehmet Araci İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18028 Yapı kredi
Mustafa Kiziltaş Muğla Saat 07:00 - 08:00'de koş 7010 BANDAK
Dilek Yilmaz Muğla Saat 16:00 - 17:00'de koş 16009 ÖZEL FETHİYE HATEM İLKOKULU
Mehmet Soytürk İzmir Saat 08:00 - 09:00'de koş 8009 Salomon Turkey
Serkan Yildiz İstanbul Saat 03:00 - 04:00'de koş 3002 AKUT
Koray Dever Balıkesir Saat 15:00 - 16:00'de koş 15006 Balıkesir Oryantiring
Musa Metin İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8008
Doğancan Alpay Çorum Saat 18:00 - 19:00'de koş 18027
Can Cimenser İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15005
Erdinç Kazak İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9013 Akkök Runners
Semih Ural İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9012 Garanti Yatırım
Yasin Küçükbahar Bursa Saat 00:00 - 01:00'de koş 36
Ferdi Girişken Manisa Saat 01:00 - 02:00'de koş 1004 Vestel Roadrunner
Mustafa Öztürk İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14002 adidas Runners İstanbul
Ercan Akpay İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18026 Anadoluhisarı İdmanyurdu
Aras Erdem Güzel İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9011 BeatRunCrew
Olena Cansiz İstanbul Saat 14:00 - 15:00'de koş 14001
Mustafa Akarsu İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18025 adidas Runners İstanbul
Sezgin Can Oymak Aydın Saat 06:00 - 07:00'de koş 6005 Kuşadası Anadolu Lisesi
Olena Cansiz İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1003
Hami Gökhan Telkenar İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9010
Tamer Kilic İstanbul Saat 05:00 - 06:00'de koş 5002
Onur Yildiz Ankara Saat 11:00 - 12:00'de koş 11011
Burak Yilmaz Ankara Saat 00:00 - 01:00'de koş 35
Akin Eren İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7009 Antrum Crossfit
Asli Yerci İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8007 Antrum Crossfit
Hasan Kadir Yilmaz Bursa Saat 16:00 - 17:00'de koş 16008
Sedanur Hökerek Tekirdağ Saat 10:00 - 11:00'de koş 10009 Redfoxesrunning
Göksun Demirel Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9009 Red Foxes
Ercan Cingi İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7008
Çiçek Turgut İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15004
Zeliha Petek İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 34
Fikret Güngör Kocaeli Saat 17:00 - 18:00'de koş 17017 Atletizm tempo
Selen Solmaz İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15003
Engin Özel Antalya Saat 18:00 - 19:00'de koş 18024 Nike Run Club
Emre Yalin İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18023
Onur Baran providence Saat 18:00 - 19:00'de koş 18022 Kirim ekibi
Gülay Gündoğdu Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17016
Cengiz Seyhan İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9008 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Murat İhsan Erzurumluoğlu İzmir Saat 10:00 - 11:00'de koş 10008
Betül Soyukut İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10007 BeatRunCrew
Ismail Sukru Ekmekci Bursa Saat 09:00 - 10:00'de koş 9007
Ibrahim Emmedik Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17015 Redfoxes
Özgür Güner İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17014
Utku Doğan Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18021
Kadir Aksu İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13003 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Kadir Aksu İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7007 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Kadir Aksu İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18020 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Kadir Aksu İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 33 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Kadir Aksu İstanbul Saat 03:00 - 04:00'de koş 3001 Yıldız Parkı Koşu Grubu
Elif Tepeli Ankara Saat 06:00 - 07:00'de koş 6004
Yasemin Hamamci Bursa Saat 09:00 - 10:00'de koş 9006 Orjin Automotive
Onur Altuğ Sakalli Ankara Saat 02:00 - 03:00'de koş 2004 Red Foxes
Hüseyin Açar Bolu Saat 18:00 - 19:00'de koş 18019
Hasan Mutlu Kırklareli Saat 18:00 - 19:00'de koş 18018
Metin Çokhizli Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17013
Tc Şükran Çokhizli Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17012
Taner Çokhizli Ankara Saat 17:00 - 18:00'de koş 17011
Ayhan Genç Ankara Saat 18:00 - 19:00'de koş 18017
Hasan Uman İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11010 TEGV
Güneş Coştur İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11009 Yüz Bin Koş
Anil Öztürk Antalya Saat 11:00 - 12:00'de koş 11008
Murat Olcay Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10006 Galatasaray Spor Kulübü
Müge İrepoğlu İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16007 Karşıyaka One Team
Serkan Macit Samsun Saat 17:00 - 18:00'de koş 17010
Mehmet Bora Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 20
Sevde İlhan İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2003 Run to eat
İpek Aydemir Antalya Saat 00:00 - 01:00'de koş 32
Gökmen Kiliçoğlu İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11007 Adım Adım Florya Çaylaklar
İbrahim Cem Altinöz Çanakkale Saat 16:00 - 17:00'de koş 16006
Deniz Cereb İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7006
Ahmet Uzpekar İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11006
Bülent Şahin İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7005 İstanbul Oryantiring Grubu
Bilge Yilmaz Balıkesir Saat 00:00 - 01:00'de koş 31 4players
Muhammed Çiçekdemir Denizli Saat 17:00 - 18:00'de koş 17009 Adım Adım
Muhammed Çiçekdemir Denizli Saat 18:00 - 19:00'de koş 18016 Adım Adım
Üzeyir Söylemez Bursa Saat 17:00 - 18:00'de koş 17008 RunÜzorun
Emin Başarir Bolu Saat 17:00 - 18:00'de koş 17007
Musa Akbulut Samsun Saat 17:00 - 18:00'de koş 17006 Samsun Karadeniz Spor Kulübü
Musa Akbulut Samsun Saat 18:00 - 19:00'de koş 18015 Samsun Karadeniz Spor Kulübü
Bike Geckinli İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 30 Team Run.Bo
İsmet Şahin Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10005 Artvin Ultra
İsmet Şahin Ankara Saat 09:00 - 10:00'de koş 9005 Artvin Ultra
İsmet Şahin Ankara Saat 08:00 - 09:00'de koş 8006 Artvin Ultra
Nilüfer Özçevik Samsun Saat 16:00 - 17:00'de koş 16005 Runtheman
Mehmet Unal California Saat 17:00 - 18:00'de koş 17005
İlknur Yaman İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17004 adidas Runners İstanbul
Canan Yildiz Şahin İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7004 İstanbul Oryantiring Grubu
Ecesu Alyanak İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18014 TOFD
Bora Çoban Antalya Saat 04:00 - 05:00'de koş 4001
Gökhan Külekçi Giresun Saat 18:00 - 19:00'de koş 18013 Giresun Maraton Kulübü
Elif Özcan Balıkesir Saat 07:00 - 08:00'de koş 7003
Ali Çelebi İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 29 İstanbul Oryantiring Grubu
Ömer Kiziltaş İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15002
Selçuk Akbaba İstanbul Saat 01:00 - 02:00'de koş 1002 AKUT
Haci Ali Uludağ Adıyaman Saat 00:00 - 01:00'de koş 28 Adıyaman ferdi
Ali Öz Giresun Saat 17:00 - 18:00'de koş 17003 Giresun Maraton
Burcu Gündüz İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9004
Umida Aktaş İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9003 Avcılar Koşu
Zekiye Aksoy Samsun Saat 00:00 - 01:00'de koş 27
Engin Tümer Kocaeli Saat 16:00 - 17:00'de koş 16004 S2R team
Göknur Nogratli İstanbul Saat 15:00 - 16:00'de koş 15001 Adım Adım
Arzu Güleç İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16003
Emre Balci İstanbul Saat 17:00 - 18:00'de koş 17002
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun Saat 01:00 - 02:00'de koş 1001 Runtheman
Onur Sepetçioğlu İstanbul Saat 16:00 - 17:00'de koş 16002 Karşıyaka One Team
Günay Kaynak Tekirdağ Saat 10:00 - 11:00'de koş 10004 ODAK GÜVENLİK
Bilun Ayhan İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 26
Sidika Buran Kırklareli Saat 05:00 - 06:00'de koş 5001 Babaeski Spor
Mustafa Buğan Samsun Saat 17:00 - 18:00'de koş 17001
Yakup Gündüz İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9002 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Meriç Aşer Ankara Saat 10:00 - 11:00'de koş 10003 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Gülseren Yildiz Üstündağ İzmir Saat 18:00 - 19:00'de koş 18012 AKUT
Gülseren Yildiz Üstündağ İzmir Saat 08:00 - 09:00'de koş 8005 AKUT
Fulya Gumusburun İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18011 ITU Masters Swimming
Duygu Kaplan İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18010
Lütfü Yilmaz Isparta Saat 00:00 - 01:00'de koş 25 BJK
Cihan Yildiz İzmir Saat 18:00 - 19:00'de koş 18009 Radyosport
Nurullah Delioğlu İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8004
Zeynep Ozer Yildiz Antalya Saat 07:00 - 08:00'de koş 7002 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2002 AKUT
Ahmet Ziya Mortaş Kayseri Saat 11:00 - 12:00'de koş 11005 Gelengiler
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10002 AKUT
Güldan Kalem İzmir Saat 08:00 - 09:00'de koş 8003 İZGA
Fatih Kocaman Tekirdağ Saat 18:00 - 19:00'de koş 18008 AKUT
Mustafa Yilmaz İstanbul Saat 02:00 - 03:00'de koş 2001 İZNİK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Pinar Ayik İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12003 Move it
İbrahim Şen Tekirdağ Saat 18:00 - 19:00'de koş 18007 Arçelik
Serdar Dündar İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6003
Turgut Arslan İstanbul Saat 12:00 - 13:00'de koş 12002
Farhod Khamidov Dushanbe Saat 18:00 - 19:00'de koş 18006 UNICEF
Adalet Imamoglu İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11004
Elif Numanoğlu İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13002
Atilim Altun İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18005 GLOBAL BARTER RUN
Özlem Avci İstanbul Saat 11:00 - 12:00'de koş 11003
Canan Coşkun Manisa Saat 11:00 - 12:00'de koş 11002
Cansu Arica Manisa Saat 11:00 - 12:00'de koş 11001
Müge Daştan İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 24 MErak etME
Hasan Özgün Özyilmaz İzmir Saat 12:00 - 13:00'de koş 12001
Müge Daştan İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18004 MErak etME
Bade Tomruk İstanbul Saat 09:00 - 10:00'de koş 9001 Made in Çelik
Cansu Arica Manisa Saat 18:00 - 19:00'de koş 18003
Akin Taş İstanbul Saat 13:00 - 14:00'de koş 13001
Ufuk Navarro Tebar İstanbul Saat 07:00 - 08:00'de koş 7001
Canan Coşkun Manisa Saat 18:00 - 19:00'de koş 18002
Duygu Hilal Ankara Saat 16:00 - 17:00'de koş 16001
Özlem Avci İstanbul Saat 18:00 - 19:00'de koş 18001
Sifir Bir İzmir Saat 06:00 - 07:00'de koş 6002 Karşıyaka One Team
Ebru Turhan Kırklareli Saat 08:00 - 09:00'de koş 8002 TRAKYA KOŞU GURUBU
Lacin Oge İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 23
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul Saat 08:00 - 09:00'de koş 8001 İstanbul Oryantiring Grubu
Alpaslan Yağmuroğlu İstanbul Saat 06:00 - 07:00'de koş 6001
Alpaslan Yağmuroğlu İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 22
Bike Geckinli İstanbul Saat 10:00 - 11:00'de koş 10001 Team Run.Bo
Murat Özeren İstanbul Saat 00:00 - 01:00'de koş 21 Adım Adım