19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Bayrak Koşusu 2021

Tarih :19-05-2021

Yer : Koşuya uygun her yer

Sanal Yarış

https://www.myvirtualpace.com/?race=3

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Alper Dalkiliç İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2135 Columbia Montrail Türkiye
Erkal Hascan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2134 Adım Adım
Yalçin Balci Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2133 Adım Adım
Serkan Yildiz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2132 Short Trail Sarıyer
Serdar Bektaş İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2131 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Asiye Veral İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2130 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Mehmet Türker Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2129
Ersin Erdoğan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2128 Ultrun
Özay Atasoy İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2126 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Ebru Uğurlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2127 Çılgınişsevenler
Efe Aksan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2125 -
Gökhan Coşkun Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2124 Adım Adım Ankara
Levent Alkişlar Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2123 Ankyra Spor Kulübü
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2122 İstanbul Oryantiring Grubu
Tolga Uz Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2121 ANKYRA TRIATLON SK
Burak Çiray Gazimağusa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2120
Mahmut Yavuz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2119 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Arzu Güleç İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2118
Cengiz Akyüz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2117 Yarımada Koşu Grubu
Yücel Özer Özkök Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2116 Ankyra Spor Kulübü
Ekin Kara Erzincan 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2115
Ercan Akpay İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2114 Anadoluhisarı İdmanyurdu
İbrahim Şahin İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2113
Doğa Çapanoğlu İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2112 Mavi Karga
Enis Akay Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2111 Adım Adım Bursa
S. Eylül Özkaya İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2110
Doğukan Doğu Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2109
Mine Kardeşoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2108
Özgün Su Kaya Bilecik 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2107
Serpil Uslu Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2106 Bireysel
Elmas Karayel İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2105
Erhan Olgun İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2104
Enver Yusuf Sivrioğlu Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2103 SDC Yüzme Spor Kulübü
Emine Çalik Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2102
Konçuy Sivrioğlu Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2101 Adım Adım Bursa
Burcu Elibol İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2100
Bora Koçoğlu İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2099 Karşıyaka One Team
Nuriye Kaymak Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2098
Yücel Arslan İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2097
Erçin Çaçan Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2096 Core Runners
Bahadir Cavcar İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2095
Cetin Tapar İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2094 Elopar
Naciye Albayrak İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2093 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Birsen Toker İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2092 Sampiyon Cimnastik Kulübu
Serkan Gülşen Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2091
Nihan Damla Tuna İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2090 Hedefim Sensin
Serdar Dündar İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2089
Ebru Turuç Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2088
Fatih Topçu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2087 Asla Durma
Nergis Türkoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2086 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Emine Gozde Ozgurel Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2085 Başkent Bisiklet
Serkan Sezer İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2084
Aylin Ozuzun İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2083 AZUN Sigorta -Aktif ve Sağlıklı Yaşam Klübü
Murat Arda Oğuz Kocaeli 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2082
Recep Çerçioğlu Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2081 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Burcu Tunç Çanakkale 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2080
Deniz Demirci Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2079 Mersin Running
Ramazan Sait Nurdağli Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2078 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Hatice Abaz Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2077 Gazi Koşu Grubu
Hakan Ömer Tunca Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2076 AnıttepeRuhu
Ömer Faruk Küçük Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2075
Mehmet Zahir Kül İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2074 Kyanirunningtr
Kayhan Ateş Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2073
Adalet Çimen Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2069 Adım Adım Ankara
Bariş Küçük İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2068 Arsiyan Koşu Grubu
Süheyl Güleç Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2067 Genç subaylar
Uğur Vahtettin Aydin Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2066 Generali Sigorta
Can Erturan Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2065 BiKoşuAdana
Hülya Kizmaz Manisa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2064
Emin Emre Eren Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2063 Adım Adım Antalya
Mustafa Uğur Cebeci Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2062
Kürşat Şahin İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2061 Karşıyaka One Team
Gökçe Emsal Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2060
Ömer Oklu Denizli 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2059 Denizli Büyükşehir Belediye Spor
Gizem Dedebaği Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2058 Adım Adım Ankara
Gencer Yetim İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2056
Meryem Bakis Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2057 BiKoşuAdana
Hakan Kaya Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2055 Kdz.Ereğli Koşu Grubu
Sami Gökçel Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2054 Mersin Running
Ayşe Çağla Koyulhisar Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2053
Oğuz Şahin İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2052
Özgür Tuğrul Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2051
Müge Daştan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2050 OnkoFit
Berk Aşkan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2049
Lütfiye Özpak Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2048 BiKoşuAdana
Taha Oguz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2047 Baklavateam
Yusuf Özceylan İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2046 Team Run.Bo
Güldan Kalem İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2045 İZGA
Ramazan Yümlü Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2044 BiKoşuAdana
Selman Faruk Gençtürk İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2043 Team Run.Bo
Mustafa Ozgur Ates Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2042 MERSİN RUNNİNG
Tekin Alabaş Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2041 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2040 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Isa Atar Ordu 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2039
Emine Beşler Çeber Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2038
Hasan Uğur Abaoğlu Mersin 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2037 MERSİN RUNNİNG
Şükriye Yilmaz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2036 Adım Adım
Meltem Aydin Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2035 BiKoşuAdana
Kadriye Arslan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2034 Adım Adım
Mehmet Önelge Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2033 BiKoşuAdana
Esma Parmak Casablanca 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2032 BOSCH Spor Kulübü
Satilmiş Gündoğdu Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2031 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Aydin Şahin İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2030 Nevale
Güray Göçer İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2029 KIRPART
Şükrü Fatih Nurdağli Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2028 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Aslinur Keskin İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2027 Mersin running
Mehmet Ali Ok İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2026 Aydos 537
Banu Akyel Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2024
Funda Ünel İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2023 MERSIN RUNNING
Elena Polyakova Istanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2025 Columbia Montrail Türkiye
Yurdalan Ünlü Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2022 Tofaş Türk Metal Atletizm Takımı
Yigit Koksel İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2021 Mobiliz
Nilgün Sever Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2020
Çağri Tuncay İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2019
Emre Berberoglu İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2018
Emrul Kocaman Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2017
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2016 -
Muhammet Kadir Karayaka Giresun 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2014
Mustafa Türkaydin İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2015
Hakan Turan Sakarya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2013 Sakarya Spor Lisesi Spor Kulübü
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2011
Nagehan Atik Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2010 AKUT
Emine Ay İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2009
Taner Yavuzcan Edirne 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2008 Keşan Gençlik Merkezi
Halit Tosyali Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2007
Ozan Şimşek İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2006 İDADİK
Müge Bingüllü İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2005 Mersin Running
Aliye Ayta İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2004 Kuzey Geyikleri DSK
Sinan Koşay Bolu 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2003
Çetin Oruç İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2002
İbrahim Berk Tokdemir İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2001 Mersin Running
Sude Mercan İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1999 Unilever Spor Kulübü
Tunç Şevik İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1998
Yasin Küçükbahar Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2000
Ozcan Kose İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1997 ZirvedeileR
Muzaffer Özmen İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1996 Odtumist
Coskun Bayir Burdur 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1994
Cihan Baykal İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1995
Burak Çinar Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1993 Yüz Bin Koş
Ayşe Köse Aydın 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2070
Emrullah Hasar Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1992
Fikri Haşal Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1991 Bursa Masterler
Abdurrahim Manav Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1990
Özgür Ak İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1989
Serdal Doğru İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1988 MERSİNRUNNING
Mehmet Berkay Kiliçoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1987
Namik Budak Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1986 Bursa Masterler
Celil Akman Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1985 Bursa Triatlon
Naciye Ozcan İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2012 MERSİN RUNNING
İbrahim Çöp İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1984 AKUT
Kenan Akman Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1983 Adım Adım Bursa
Yuksel Duman İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1982 Kadiköy Runners
Sena Yüksel İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1981 Kadiköy Runners
Fatih Kocaman Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1980 AKUT
Tyger Biliz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1979
Mehmet Ari İçel 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1978 MERSİN RUNNING
İbrahim Şen Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1977 AKUT
Hasan Gürsaka İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1976 AKUT
Metin Aksekü İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1975 Kadiköy Runners
Göknur Nogratli İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1974 Adım Adım
Nazif Akca İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1973
Berker Taşoluk İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1972 Kadiköy Runners
Deniz Ada İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1971 Salomon Turkey
Nazim Esendemir İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1970
Budak Timuralp İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1969
Aytug Celikbas Toronto 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1968
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1967 AKUT
Mert Derman Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1966
Ahmet Mumcu Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1947 Rocket Team Ultra
Murat Erdal Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1965
Umut Başoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1964 Kuzey Geyikleri DSK
Emrah Çetinkaya Muğla 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1963
Bengisu Çeltek Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1962 Ankara Yüzme Kulübü
Elif Ecem Çeltek Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1961
Mehmet Meşe Muğla 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1960
Hakan Çanak Malatya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1959 HBHS44 SPORT
Veli Anil Öztürk Antalya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1958
Dinçer Kayali Muğla 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1957
Ziya Öğütcü Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1956 Adım Adım Ankara
Sevgi Nur Dağlioğlu Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1955
Nuri Yilmaz Konya 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1954 Konya Master Atletizm
Sencer Sönmez Yalova 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1953
Serdar Anlaş Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1952 Adım Adım Bursa
Neslihan Narin İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1951
Didem Nasman Filiz Balıkesir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1950 Körfez Koşu
Zehra Özbek Zonguldak 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1949 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Özgür Yüksel Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1948 Adım Adım Ankara
Yaşar Kayikci İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2071 Eker I Run Team
Süleyman Akar Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1946
Mehmet Çetin Gaziantep 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1944 Gaziantep atletizm kulübü
Toprak Sepici İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1945
Pinar Erdem Gaziantep 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1943
Aykut Çelikbaş İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1919 Salomon Turkey
Deniz Küçük İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1939
Nihat Serttaş İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 2072 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Mehmet Serkan Özten İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1938
Mertcan Özcan Tekirdağ 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1937 Koşu Tutkunları
Duygu Özal Alaca İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1936 İzmir run team
Ali Uğur Öztunca İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1935 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Selçukhan Şengüler Adana 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1934
Bünyamin Kiliçaslan İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1933 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Turgut Arslan İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1932 Karşıyaka One Team
Sitki Gönen Kahramanmaraş 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1931 4players
Eren İlseven İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1930 aydos team
Yigit Tosun Bursa 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1929 Adım Adım Bursa
Mete Çalik Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1928
Atilla Çalik Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1927
Haci Otkun Trabzon 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1926
Görkem Altunbaş Isparta 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1925
Mustafa Burç Deniz Edirne 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1924 TRAKDOSK Trakya Doğa Sporları Kulübü
Rabia Karaağaç İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1923
Zafer Türkmenoğlu İzmir 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1922 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Neslihan Karadaş Çanakkale 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1921
Cenk Subaşi Kocaeli 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1920
Bike Geckinli İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1942 Team Run.Bo
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1940 Adım Adım
İ E Ankara 19 Mayıs 19 Saat 19 Dakika Koş 1941