19 Mayıs 1919 Koşusu

Tarih :23-05-2021

Yer : Koşuya uygun her yer

Sanal Yarış

https://19mayis1919kosusu.com/

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Emine Çağlayan Ankara 10K 1153 Adım Adım Ankara
Sercan Balbunar Kırklareli 5K 2133 Babaeski Spor
Ali Ruhi Aşar İstanbul 5K 2131
Mustafa Mert Çetin Ankara 19K 164 Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü
Gizem Yiğit İstanbul 5K 2132 Adım Adım
Rafet Manyas İstanbul 10K 1152
Yaşar Kayikci İstanbul 10K 1151 Eker I Run Team
İbrahim Deniz Mersin 1,9K 4086
Nagehan Atik Tekirdağ 10K 1150 AKUT
İbrahim Yavuz İstanbul 5K 2130 Runperest
Nuran Baykal Adana 1,9K 4087 BiKoşuAdanaSK
Doğukan Doğu Ankara 5K 2129
Arzu Güleç İstanbul 1,9K 4085
Metin Günvar İzmir 10K 1148
Adil Bozpolat Nevşehir 10K 1147
Mehmet Önelge Adana 19K 163 BiKoşuAdana
Adil Bozpolat Nevşehir 5K 2128
Bünyamin Kiliçaslan İstanbul 1,9K 4084 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ebru Ceylan Ankara 10K 1145
Hande Kündeş Ankara 1,9K 4083
Onur Açikel İzmir 5K 2127 Unilever Spor Kulübü
Remle Gökçe Ankara 1,9K 4082
Hafize Gamze Taşdöven İzmir 19K 162
Hafize Gamze Taşdöven İzmir 10K 1144
Hafize Gamze Taşdöven İzmir 5K 2126
Hafize Gamze Taşdöven İzmir 1,9K 4081
Emine Çağlayan Ankara 1,9K 4080 Adım Adım Ankara
Özgür Özmen Ankara 10K 1143 Adım Adım Ankara
Yücel Arslan İzmir 19K 161
Osman Necdet Argat Bursa 19K 160 Runformance
Umut Bursa İzmir 10K 1149 Karşıyaka One Team
Naciye Albayrak İstanbul 1,9K 4079 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 5K 2125 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 10K 1142 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ruziye Kabak Kırklareli 10K 1141 Babaeski Spor
Ali Çetinkaya Erzurum 1,9K 4078 Theodosius team
Emre Öztuna İstanbul 19K 159 Adım Adım
Kubilay İhsan Demir Antalya 19K 158
Mehmet Türker Ankara 19K 157
Mehmet Türker Ankara 10K 1140
Mehmet Türker Ankara 5K 2124
Mehmet Türker Ankara 1,9K 4076
Zeynep Göktepe İstanbul 5K 2123 RUNFORMANCE
Armağan Kaan Akyüz Muğla 1,9K 4077 Final Akademi Okulları
Tuğba Akyüz Muğla 1,9K 4075 Final Akademi Okulları
Akif Efe Erzurum 19K 156 Tial25
Cenk Timuralp İstanbul 10K 1139
Cem Mustafa Etçi Bursa 5K 2122 Bursa Tofas
Merve Duman Sakarya 10K 1138
Ömer Candönmez Isparta 19K 155 RUNS N ROSES
Ömer Candönmez Isparta 10K 1137 RUNS N ROSES
Ömer Candönmez Isparta 5K 2121 RUNS N ROSES
Konçuy Sivrioğlu Bursa 10K 1136 Adım Adım Bursa
Ömer Candönmez Isparta 1,9K 4074 RUNS N ROSES
Enver Yusuf Sivrioğlu Bursa 10K 1135 SDC Yüzme Spor Kulübü
Adil Bozpolat Nevşehir 1,9K 4073
Serdar Anlaş Bursa 19K 154 Adım Adım Bursa
Tyger Biliz İstanbul 19K 153
Servet Kilinçaslan Zonguldak 5K 2120
Coskun Bayir Burdur 5K 2119
Coskun Bayir Burdur 1,9K 4072
Coskun Bayir Burdur 10K 1134
Ali Ruhi Aşar İstanbul 1,9K 4071
Erkal Hascan İstanbul 19K 152 Adım Adım
Bahadir Soğukkuyu İzmir 10K 1133
Gökhan Coşkun Ankara 19K 151 Adım Adım Ankara
Atilla İnceelli Addis Ababa 10K 1132 Rundamental
Aykut Çelikbaş İstanbul 19K 150 Salomon Turkey
Ramazan Yilmaz Kırklareli 19K 149 Ege Maraton
Ramazan Yilmaz Kırklareli 1,9K 4070 Ege Maraton
Seda Atila İstanbul 19K 148
Burak Çiray Gazimağusa 1,9K 4069
Hüseyin Can Pinar İstanbul 5K 2118 Nike Run Club
Özay Atasoy İzmir 1,9K 4068 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Arzu Güleç İstanbul 5K 2117
Banu Akyel Ankara 5K 2116
Banu Akyel Ankara 1,9K 4067
Emre Gülen İstanbul 5K 2115
Cengiz Akyüz İstanbul 19K 147 Yarımada Koşu Grubu
Özgür Arun Antalya 10K 1131 SENEX
Levent Alkişlar Ankara 19K 146 Ankyra Spor Kulübü
Özgür Arun Antalya 5K 2114 SENEX
Korhan Aker Nevşehir 5K 2113
Özgür Tuğrul Ankara 1,9K 4066
Hakan Tabakçioğlu İzmir 10K 1130 Adım Adım İzmir
Enis Akay Bursa 10K 1129 Adım Adım Bursa
S. Eylül Özkaya İstanbul 1,9K 4065
Bahadir Değirmenci Hatay 10K 1128
Enes Özbey İstanbul 5K 2112
Selçukhan Şengüler Adana 1,9K 4064
Doğukan Ağdirlioğlu Manisa 10K 1126
Umut Ozdemir Moskova 5K 2111
Özgün Su Kaya Bilecik 5K 2110
Ercan Akpay İstanbul 19K 145 Anadoluhisarı İdmanyurdu
Bülent Metin Göymen İstanbul 10K 1127 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Oğuzhan Öztürk Antalya 19K 144 Manavgatrunners
Batuğhan Belli Samsun 19K 143
Ali Sahin İstanbul 19K 142 3215
Haci Köksaldi Şırnak 10K 1125
Nedim Üren Üren Antalya 1,9K 4063 N
Naciye Albayrak İstanbul 19K 141 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Nedim Üren Üren Antalya 19K 140 N
Enver Yusuf Sivrioğlu Bursa 5K 2109 SDC Yüzme Spor Kulübü
Konçuy Sivrioğlu Bursa 5K 2108 Adım Adım Bursa
Christine Adams İstanbul 10K 1124
Aslihan Pulat İstanbul 10K 1123
Batuğhan Belli Samsun 10K 1122
Ebubekir Güler İstanbul 1,9K 4062
Umut Yukaruç Nevşehir 5K 2107
Emre Taşçi Balıkesir 10K 1121
Mustafa Araz Şırnak 10K 1120
Levent Paraci Ankara 19K 139 Adım Adım Ankara
Bora Koçoğlu İzmir 5K 2106 Karşıyaka One Team
Cumhur Özkan Ankara 5K 2105
Nuriye Kaymak Ankara 5K 2104
Serdar Bektaş İstanbul 10K 1119 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Serdar Bektaş İstanbul 5K 2103 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Serdar Bektaş İstanbul 1,9K 4061 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Lütfiye Özpak Adana 19K 138 BiKoşuAdanaSK
Ebru Turuç Adana 19K 137
Erdoğan Kibar Konya 10K 1118 Konya Masterler Atletizm Spor Kulübü
Nergis Türkoğlu İstanbul 19K 135 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Nergis Türkoğlu İstanbul 10K 1117 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Nergis Türkoğlu İstanbul 5K 2102 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Nergis Türkoğlu İstanbul 1,9K 4060 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Emine Gozde Ozgurel Ankara 10K 1116 Başkent Bisiklet
Alper Dalkiliç İstanbul 19K 136 Columbia Montrail Türkiye
Aylin Ozuzun İstanbul 19K 134 AZUN Sigorta -Aktif ve Sağlıklı Yaşam Klübü
Aylin Ozuzun İstanbul 1,9K 4059 AZUN Sigorta -Aktif ve Sağlıklı Yaşam Klübü
Ramazan Sait Nurdağli Ankara 19K 133 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Recep Çerçioğlu Zonguldak 5K 2101 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Mustafa Atağ İstanbul 10K 1115 Tria Triatlon Spor Kulübü
Halit Özalp Kırklareli 5K 2100 Babaeski Spor
İbrahim Yavuz İstanbul 5K 2099 Beykoz Karlıtepe ilk-ortaokulu
Atilla Karabay İstanbul 19K 132 skyrunnerturkey
Hakan Ömer Tunca Ankara 5K 2098 AnıttepeRuhu
Serdar Solak İstanbul 10K 1114 Serdar Bektaş Spor Klübü
Hülya Cengiz İstanbul 10K 1113
Uğur Erenözlü İstanbul 10K 1112
Mehmet Zahir Kül İstanbul 19K 131 Kyanirunningtr
Davut Hazar İstanbul 19K 130 AKUT
Medet Alibeyoğlu Ankara 19K 129 Runurban
Mustafa Araz Şırnak 5K 2097
Uğur Vahtettin Aydin Zonguldak 19K 126 Generali Sigorta
Alpaslan Yilmaz Erzurum 10K 1110 DSİ Palandoken Masterlar
Yasin Küçükbahar Bursa 19K 125 Bursa Koşu Akademisi
Alpaslan Yilmaz Erzurum 5K 2096 DSİ Palandoken Masterlar
Ömer Oklu Denizli 19K 124 Denizli Büyükşehir Belediye Spor
Ebru Çakmak İstanbul 19K 123
Gencer Yetim İstanbul 19K 122
Meryem Bakis Adana 5K 2095 BiKoşuAdana
Abdullah Burakçin Gaziantep 19K 121 Run A Bike
Ulaş Arslangiray İzmir 19K 120
Mustafa Tekinel Ankara 19K 119 Runner’s High SRC
Suleyman Askargenc Ankara 19K 118
Deniz Pehlivanli Balıkesir 10K 1109
Neslihan Narin İstanbul 10K 1108
Tuğrap Şimşek Ankara 19K 117
Sedef Ece Ozkan İstanbul 10K 1107
Selcen Topbasan İzmir 10K 1106
Gonca Ateş Arikan Adana 19K 116 BiKoşuAdana
Tanju Baş Ankara 19K 115 Runner's High
Koray Arslan İstanbul 5K 2094
Koray Arslan İstanbul 1,9K 4058
Alper Kurt Ankara 10K 1105 Adım Adım Ankara
Ali Ruhi Aşar İstanbul 10K 1104
Fikri Haşal Bursa 19K 114 Bursa Masterler
Berk Aşkan İstanbul 10K 1103
Serkan Yildiz İstanbul 19K 113 Short Trail Sarıyer
Adalet Çimen Ankara 5K 2093 .
Abdurrahim Manav Tekirdağ 5K 2092
Abdurrahim Manav Tekirdağ 1,9K 4057
Abdurrahim Manav Tekirdağ 10K 1102
Abdurrahim Manav Tekirdağ 19K 112
Savaş Arson İstanbul 10K 1101 Adım Adım
Emin Emre Eren Antalya 19K 111 Adım Adım Antalya
Fevzi Uzgişi İzmir 19K 110 Adım Adım İzmir
Mehmet Ali Uzun Adana 5K 2091 BiKoşuAdana
Meltem Aydin Adana 5K 2089 BiKoşuAdana
Ayhan Deli Adana 5K 2090 BiKoşuAdana
Mehmet Pars Sezer Adana 5K 2088 BiKoşuAdana
Figen Karadede İzmir 1,9K 4055
Gökhan Kutkan Mersin 1,9K 4054
Yahya Karadede İzmir 1,9K 4056
Müge Daştan İstanbul 19K 109 Trainingzone
Müge Daştan İstanbul 5K 2087 Trainingzone
Müge Daştan İstanbul 1,9K 4053 Trainingzone
Müge Daştan İstanbul 10K 1100 Trainingzone
Kemai Karaarslan İstanbul 10K 1099
Erol Baykuş İzmir 10K 1098
Meral Kalpakoglu İstanbul 19K 108
Cengiz Tamer Mutlu Ankara 5K 2086 Adım Adım Ankara
Şükrü Fatih Nurdağli Ankara 19K 107 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Aliekber Kazmaci İstanbul 19K 106
Harun Erbil Adana 19K 105 BiKoşuAdana
Onur Azcan İstanbul 19K 104 Aydos 537
Savaş Kutkan İstanbul 19K 103
Mehmet Mustafa Kaya Gaziantep 19K 102 RunABike
Selçuk Akbaba İstanbul 19K 101 AKUT
Osman Tolga Togo İstanbul 10K 1096
Selçuk Akbaba İstanbul 5K 2085 AKUT
Selçuk Akbaba İstanbul 1,9K 4052 AKUT
Selçuk Akbaba İstanbul 10K 1095 AKUT
Yurdalan Ünlü Bursa 10K 1094 Tofaş Türk Metal Atletizm Takımı
Ayten Gün İstanbul 19K 100
Selcen Topbasan İzmir 5K 2084
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 10K 1093
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 5K 2083
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 1,9K 4051
Ozcan Kose İstanbul 19K 99 ZirvedeileR
Bekir Alanyali Londra 19K 98 Adım Adım
Mustafa Türkaydin İzmir 10K 1092
Emrul Kocaman Tekirdağ 5K 2082
Ömer Faruk Düzen Antalya 10K 1091
Aykut Duman Sakarya 10K 1090
Cihan Durmaz İstanbul 5K 2081 Adım Adım
Ayhan Kürekçi İstanbul 19K 97 Aydoskartalları_537
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 19K 96
Riza Levent Özsaraç İzmir 10K 1089
Efe Aksan İstanbul 10K 1088 -
Cengiz Tamer Mutlu Ankara 10K 1087 Adım Adım Ankara
Beste Bozdağ Ankara 5K 2080 TUSAŞ TRİATLON SPOR KULÜBÜ
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul 10K 1086 -
Vedat Kalfa İzmir 19K 95 Adım Adım İzmir
Meral Çağlar İzmir 19K 94
Sinan Koşay Bolu 19K 93
Candan Duran İzmir 19K 92 Doruk Dağcılık
Ezgi Yildiz Bursa 1,9K 4050 Bursa Uğur Okulları
Asiye Veral İstanbul 5K 2078 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Alkim Arin Ankara 10K 1084 TUSAŞ Spor Kulübü
Uluç Taşçi İstanbul 10K 1083
Coskun Bayir Burdur 19K 91
Burak Çinar Tekirdağ 1,9K 4049 Yüz Bin Koş
Fatih Özdemir İzmir 19K 90 V E C İ H İ
Suat Taşkin Bursa 19K 89 Oyak Renault Kosuyor
Emrullah Hasar Tekirdağ 5K 2079
Zeynep Sarya Çelik Ankara 10K 1082
Ayşegül Eygi İstanbul 19K 88 Tempo Atletizm
Tunç Şevik İzmir 10K 1081
Tuğba Ünlü Timurkaynak Ankara 10K 1080 Kolejliler Koşuyor
Karin Tiraşin Flekkefjord 10K 1079 PAN Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Emine Beşler Çeber Ankara 5K 2077
Soner Sezer Bursa 10K 1078 16RUNNN
Selma Kiliç İstanbul 5K 2076 Adım Adım Florya Çaylaklar
Meltem Karaarslan İstanbul 10K 1097 Adım Adım
Mehmet Ari İçel 5K 2075 MERSİN RUNNING
Can Yalçin İstanbul 19K 87
Tyger Biliz İstanbul 1,9K 4048
İbrahim Şen Tekirdağ 19K 86 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 10K 1077 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 5K 2074 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 1,9K 4047 AKUT
Hasan Gürsaka İstanbul 19K 85 AKUT
Tuncay Karamustafa İstanbul 5K 2073 Adım Adım Maçka
Ceyda Türel London 19K 84 Adım Adım
Evren Kar İstanbul 19K 83 Bireysel
Evren Kar İstanbul 10K 1076 Bireysel
Evren Kar İstanbul 5K 2072 Bireysel
Evren Kar İstanbul 1,9K 4046 Bireysel
Göknur Nogratli İstanbul 1,9K 4045 Adım Adım
Ali Berkman İstanbul 5K 2071 Sahil bisiklet ekibi
Elena Polyakova Istanbul 19K 82 Columbia Montrail Türkiye
Aylin Karanfil İzmir 10K 1075 Sports’N More
Nazim Esendemir İstanbul 19K 81
Nilufer Keskin İstanbul 10K 1074
Abdullah Çerçioğlu İstanbul 5K 2070
Canpolat Akbay İstanbul 10K 1073 BeatRunCrew
Aykut Ceylan İzmir 19K 80 Adım Adım İzmir
Savas Lutfi Kara İzmir 19K 79 Team Run.Bo
Savas Lutfi Kara İzmir 10K 1072 Team Run.Bo
Firat Olcay Ankara 10K 1071
Makbule Tamkaş İstanbul 1,9K 4044 Kosaradim Lösev
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 19K 78 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 10K 1070 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 5K 2069 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 1,9K 4043 AKUT
Tolga Güler İstanbul 19K 77 QNB Finansbank
Gülay Gündoğdu Ankara 19K 127
Nejmettin Ertem Ankara 5K 2068
Seyhan Erdem Ankara 5K 2067 Ankara Koşuyor
Serdar Anlaş Bursa 10K 1069 Adım Adım Bursa
Mertkan Keçe Ankara 5K 2066
Berk Aşkan İstanbul 1,9K 4042
Fatih Karaaslan Bursa 19K 76
Berk Aşkan İstanbul 5K 2065
Budak Timuralp İstanbul 19K 75
Selçuk Şen Kocaeli 10K 1068 ÇAGET
Mehmet Berkay Kiliçoğlu İstanbul 5K 2064
Ersin Çiçek Samsun 19K 74 Samsun Atakum Run Club
Cem Bili Tekirdağ 1,9K 4041
Savaş Terli İzmir 10K 1067
Hüseyin Kerem Şenal İstanbul 10K 1066 tempo atletizm
Fatih Kundes Ankara 19K 73
Cahit Bülent Çarkgil Kocaeli 19K 72 ÇAGET
Esin Erdoğan İzmir 1,9K 4040
Erhan Erdoğan İzmir 19K 71
Nuran Baykal Adana 19K 70 BiKoşuAdanaSK
Selda Çavdar Balıkesir 10K 1065 Adım Adım
Serdar Dündar İstanbul 5K 2063
Özleyiş Mavi İzmir 5K 2062
Ali Çayir Ankara 10K 1064
Fatih Çalikuşu İstanbul 10K 1063 Salomon Turkey
Mehmet Berkay Kiliçoğlu İstanbul 1,9K 4039
Turgut Arslan İzmir 5K 2061 Karşıyaka One Team
Turgut Arslan İzmir 1,9K 4038 Karşıyaka One Team
Zeynel Senan İstanbul 19K 69 Adım Adım
Ebru Ceylan Ankara 5K 2060
Elif Ecem Çeltek Ankara 1,9K 4037
Bengisu Çeltek Ankara 1,9K 4036 Ankara Yüzme Kulübü
Murat Aral İstanbul 5K 2059 Yok
Deniz Küçük İstanbul 1,9K 4035
Nesrin Çetingöz İstanbul 5K 2058
Emine Çağlayan Ankara 5K 2056 Adım Adım Ankara
Aykan Balik Kocaeli 19K 68 FikirHastası
Mehmet Köse Bursa 19K 67 Türkiye Bilardo Federasyonu
Hakan Çanak Malatya 10K 1111 HBHS44 SPORT
Aysun Yavuzcan İzmir 10K 1062 Karşıyaka One Team
İlbey Varol Yalova 10K 1061
Erdem Varol Balıkesir 10K 1060
Veli Anil Öztürk Antalya 10K 1058
Yavuz Koptaş Ankara 5K 2057 DSİ Palandoken Masterlar
Ziya Öğütcü Ankara 10K 1059 Adım Adım Ankara
Aytaç Gültekin İstanbul 19K 66 Adım Adım
Mustafa Kemal Kerpel Manisa 19K 65 Vestel Roadrunner Team
Ahmet Kirnak İstanbul 19K 64
Muzaffer Mustafaoğlu Bursa 5K 2055
Yalçin Balci Bursa 19K 63 Adım Adım
Umut Başoğlu İstanbul 5K 2054 Kuzey Geyikleri DSK
Aliye Ayta İstanbul 10K 1085 Kuzey Geyikleri DSK
Aliye Ayta İstanbul 5K 2053 Kuzey Geyikleri DSK
Aliye Ayta İstanbul 1,9K 4034 Kuzey Geyikleri DSK
Hakan Ulusöver İstanbul 10K 1057
Nuri Yilmaz Konya 5K 2052 Konya Master Atletizm
Beyhan Alibaşic Sakarya 5K 2051
Özgür Ak İstanbul 19K 62
Erdinç Battal Kocaeli 10K 1056
Sencer Sönmez Yalova 19K 61
Serdar Bektaş İstanbul 19K 60 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Aysel Kiliç Eskişehir 5K 2049
Burcu Yilmaz Eskişehir 5K 2048
Nuri Akkaş Ankara 10K 1054
Neslihan Narin İstanbul 5K 2047
Uğur Işik İzmir 10K 1053 Adım Adım İzmir
Gazanfer Filiz Balıkesir 10K 1052 Körfez Koşu
Hatice Şanli İstanbul 19K 58
Didem Nasman Filiz Balıkesir 10K 1051 Körfez Koşu
Erem Örs İstanbul 19K 57 Adım Adım
Hatice Şanli İstanbul 10K 1050
Erem Örs İstanbul 10K 1049 Adım Adım
Ayhan Kiravat İstanbul 19K 56
Nesibe Şanli İstanbul 19K 55
Cenap Biyikli İstanbul 19K 54
Sare Ayça Tokat İzmir 5K 2045
Karin Dilay Çimen İzmir 5K 2046
Mehmet Semerci Balıkesir 5K 2044 Dursunbey atletizm.
Zehra Özbek Zonguldak 1,9K 4032 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Dilara Özkan İstanbul 10K 1048 Adım Adım Florya Çaylaklar
Zeki Çevik Manisa 10K 1047
Evrim Gök Çanakkale 19K 52
Özgür Yüksel Ankara 1,9K 4030 Adım Adım Ankara
Ercan Kitapçioğlu İstanbul 10K 1045 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Yaşar Kayikci İstanbul 19K 51 Eker I Run Team
Ömer Kaya Kayseri 19K 50 Erciyes GESK
Şükrü Karademir Kayseri 1,9K 4029 Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü
Bekir Ulu Kayseri 1,9K 4028 Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü
Ege Altay Düzyol İzmir 10K 1044
Mehmet Çetin Gaziantep 19K 49 Gaziantep atletizm kulübü
Yusuf Oral İstanbul 10K 1043 CLEAR SİGORTA
Taha Berat Koptaş Ankara 1,9K 4026 DSİ Palandoken Masterlar
Dilmin Küçükbarak İstanbul 10K 1042
Abdüllatif Karakuzu Afyon 1,9K 4025 Afyonkarahisar Atletizm gençlik ve spor derneği
Görkem Yilmaz İzmir 19K 48 Karşıyaka One Team
Albina Yiğit Ankara 10K 1041 Adım Adım
Hulya Kubilay Çanakkale 19K 47
Pinar Erdem Gaziantep 19K 46
Hülya Kizmaz Manisa 10K 1040
Hülya Kizmaz Manisa 5K 2042
Hülya Kizmaz Manisa 1,9K 4024
Cenk Subaşi Kocaeli 19K 45
Cenk Subaşi Kocaeli 10K 1039
Cafer Kösedaği İstanbul 19K 44
Mustafa Acilar İstanbul 5K 2041
Dicle Deniz İstanbul 5K 2040
Seren Çataltepe İstanbul 19K 43 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Zafer Özer Gaziantep 19K 42
Serhat Polat Gaziantep 19K 41 Koşu Dünyamız
Göksun Ünsal Balıkesir 19K 40
Semra Bulut İstanbul 19K 39
Leyla Ofli İstanbul 19K 38 Trainingzone
Adil Şanli Adana 19K 37
Çağdaş Özer Gaziantep 19K 36 Runtep
Ceyhun Alaca İzmir 1,9K 4023 İzmir Run Team
Duygu Özal Alaca İzmir 1,9K 4022 İzmir run team
Kubilay Tolga Ergün Balıkesir 10K 1038
Candogan Akkaya Bursa 19K 35 BUKA (Bursa Koşu Akademisi)
Murat Olcay Ankara 5K 2039 Galatasaray Spor Kulübü
Kerem Özgenel Muğla 10K 1037 AkademiKoşu
Mesut Öztürk Bursa 19K 34 BOSCH Spor Kulübü
Mertcan Oragaz Ankara 5K 2038
Mertcan Özcan Tekirdağ 5K 2037 Koşu Tutkunları
Ömer Güleroğlu İzmir 5K 2036
Mehmet Keleş İstanbul 19K 33 Koşu Dünyamız
Oguz Bora Percinel Zonguldak 19K 31 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Recep Sari Kocaeli 19K 32
Ebru Önler Tekirdağ 10K 1036 Team Finish Nerede
Ufuk Arda İzmir 10K 1035 İzmir büyükşehir belediyesi gençlik ve spor kulübü
Nihat Serttaş İstanbul 19K 30 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ali Uğur Öztunca İstanbul 10K 1034 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Şeyma Tarhan İzmir 5K 2035
Dudu Karakaya Polat Gaziantep 19K 29 Gaziantep Büyüksehir Belediyesi Spor kulubü
Selçukhan Şengüler Adana 5K 2034
Selçukhan Şengüler Adana 10K 1033
Pelin Pelis İzmir 5K 2033 Antalyaspor
Hasan Kasapoğlu Bursa 10K 1031
Bünyamin Kiliçaslan İstanbul 5K 2032 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Can Yilmaz İstanbul 1,9K 4021
Akin Akoğlu Antalya 1,9K 4020
Akin Akoğlu Antalya 5K 2031
Akin Akoğlu Antalya 10K 1032
Turgut Arslan İzmir 10K 1030 Karşıyaka One Team
Murat Turan Balıkesir 10K 1029 muratinayakizleri
Burcu Elibol İstanbul 10K 1028
Beyzanur Ataş İstanbul 5K 2030
Yusuf Yilmaz Kocaeli 10K 1027 ÇAGET
Beyzanur Ataş İstanbul 1,9K 4019
Erdal Albayrak İstanbul 19K 28
Murat Ertürk Çanakkale 5K 2029
Berkay Sezer İstanbul 19K 27
Ozge Gencturk İstanbul 5K 2028
Uğur Ege İstanbul 10K 1026
Uğur Ege İstanbul 5K 2027
Celil Akman Bursa 5K 2026 Bursa Triatlon
Ecem Koç İstanbul 10K 1025 BeyfitRUN
Ayhan Ari İzmir 19K 128 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Serkan Gülşen Bursa 1,9K 4018
Murat Arda Oğuz Kocaeli 10K 1024
Fatih Olak Afyon 19K 26 AFYON ATLETİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Eren İlseven İstanbul 10K 1023 aydos team
Tayfun Pehlivan Muğla 19K 25 Sanofi Runners
Murat Kazan Bursa 10K 1022 Adım Adım Bursa
Kürşat Şahin İzmir 19K 24 Karşıyaka One Team
Mecit Çelebi Kilis 19K 22
Hüsnü Erdoğdu Bursa 19K 23 Eker I Run Team
Yakuphan Erbay Bursa 5K 2025 s.s. bosch çalışanları tüketim kooperatifi
Oktay Çetin İstanbul 10K 1021
Emine Çalik Ankara 5K 2024
Emine Çalik Ankara 1,9K 4017
Hakan Çolak İstanbul 10K 1020
Hüseyin Erbil Bursa 19K 21
Mete Çalik Ankara 1,9K 4016
Atilla Çalik Ankara 5K 2023
Atilla Çalik Ankara 1,9K 4015
Hüseyin Erbil Bursa 10K 1019
Hüseyin Erbil Bursa 5K 2022
Hüseyin Erbil Bursa 1,9K 4014
Murat Kazan Bursa 19K 20 Adım Adım Bursa
Remzi Aygun İstanbul 10K 1018 Salomon Turkey
Serdar Anlaş Bursa 1,9K 4013 Adım Adım Bursa
Aren Duraslan İstanbul 1,9K 4012 ShapeUp İstanbul
Sadri Kulu Bursa 10K 1017 BOSCH Spor Kulübü
Kenan Tansu Utku İstanbul 19K 19
F.zerrin Hasircioğlu İzmir 5K 2021
Utku Sari Muğla 19K 18 Ferdi
Cüneyt Şenol İzmir 10K 1016 Garanti Run
Mustafa Ali Gezgin Balıkesir 19K 17 cargill runners
Egemen Dağ İzmir 10K 1015 Karşıyaka One Team
Hasan Kadir Yilmaz Bursa 5K 2020
Hasan Kadir Yilmaz Bursa 10K 1014
Hasan Kadir Yilmaz Bursa 19K 16
Binnur Yaman İstanbul 1,9K 4011 Adım Adım
Ali Dinç Bursa 19K 15
Muzaffer Ergun Gözet Edirne 19K 14 TRAKDOSK (TRAKYA DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ)
Akin Akoğlu Antalya 19K 13
Hasan Dönmez İstanbul 19K 12 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Esin Aydin İzmir 5K 2019 Seterm Teknik
Özge Yamak Ankara 10K 1013
Özge Yamak Ankara 5K 2018
Christine Adams İstanbul 5K 2016
Rabia Karaağaç İstanbul 5K 2015
Can Tüzer İstanbul 19K 11
Banu Şahin İzmir 10K 1012 Adım Adım İzmir
Tüley Metin İzmir 5K 2013
Ebru Çapar Gaziantep 10K 1011
Gökhan Sapmaz İstanbul 5K 2012
Ali Kiratli Gaziantep 19K 10 RunABike
Remle Gökçe Ankara 5K 2014
Ayca Celikbilek İstanbul 5K 2011
Ömer Atilla Erdoğan Ankara 19K 9 Ankyra Spor Kulübü
Asli Razbonyali Ankara 10K 1010
Haci Otkun Trabzon 5K 2017
Zafer Türkmenoğlu İzmir 1,9K 4010 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Zafer Türkmenoğlu İzmir 19K 8 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Zafer Türkmenoğlu İzmir 5K 2010 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Güldan Kalem İzmir 19K 7 İZGA
Zafer Türkmenoğlu İzmir 10K 1009 Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü
Evrim Babayigit İstanbul 5K 2009
Bülent Aktaş Ankara 1,9K 4009
Burak Tetik Bursa 5K 2008 Gbk
Ali Şahin İzmir 1,9K 4008 Şişecam
Ali Şahin İzmir 5K 2007 Şişecam
Ali Şahin İzmir 10K 1008 Şişecam
Ali Şahin İzmir 19K 6 Şişecam
Neslihan Karadaş Çanakkale 10K 1007
Neslihan Karadaş Çanakkale 5K 2006
Muzaffer Mustafaoğlu Bursa 10K 1006
Atilla Çalik Ankara 10K 1005
Caner Mete İstanbul 19K 5
Caner Mete İstanbul 5K 2005
Caner Mete İstanbul 1,9K 4007
Elmas Karayel İstanbul 1,9K 4006
Ersavas Gudul İstanbul 1,9K 4003 Team Run.Bo
Ersavas Gudul İstanbul 19K 2 Team Run.Bo
Ersavas Gudul İstanbul 10K 1002 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 19K 1 Team Run.Bo
Ersavas Gudul İstanbul 5K 2002 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 10K 1001 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 5K 2001 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 1,9K 4002 Team Run.Bo
Rabia Karaağaç İstanbul 1,9K 4001
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 19K 3 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 10K 1003 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 5K 2003 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 1,9K 4004 İstanbul Oryantiring Grubu
Caner Mete İstanbul 10K 1146
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 19K 59 Adım Adım
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 10K 1055 Adım Adım
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 5K 2050 Adım Adım
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 1,9K 4033 Adım Adım
Özden Varol İstanbul 1,9K 4027
Fatih Çengel Zonguldak 19K 53 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 10K 1046 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 5K 2043 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 1,9K 4031 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü