Tarih :06-08-2021
Yer : İznik
Patika KoşusuUltra Maraton
http://www.iznikultra.comAd | Soyad | Şehir | Cinsiyet | Parkur | Göğüs No | Kulüp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Poyraz | Baş | İSTANBUL | Çocuk Koşusu | 9017 | |||
Kuzey | Baş | İSTANBUL | Çocuk Koşusu | 9016 | Adım Adım | ||
Mira | Uysal | istanbul | Çocuk Koşusu | 9013 | |||
Rabia | Karaağaç | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3080 | |||
Defne | Sevil | İzmir | Çocuk Koşusu | 9015 | Runformance | ||
Ozan | Tekbaş | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3079 | U.R.O. Team | ||
Kaan | Tuna | Ankara | Derbent Patika 25K | 1003 | FNSS | ||
Sena | Saraç | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3077 | |||
Mehmet Celal | Bucak | Ankara | Çocuk Koşusu | 9014 | |||
Seden | Saraç | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3078 | |||
Sougand | Setayesh Nia | Tehran | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3074 | AJ Club | ||
Gölge | Kapkin | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2202 | Hedefim Sensin | ||
Onur Yusuf | Çinar | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2203 | Pubinno Inc. | ||
Mustafa | Araç | İstanbul | Çamdibi 13K | 4174 | |||
Servet | Çataltepe | İstanbul | İznik Ultra 160K | 47 | Arçelik | ||
Tayfun | Çakmak | Sakarya | Çamdibi 13K | 4171 | Otokar | ||
Recep | Donmez | Sakarya | Çamdibi 13K | 4170 | |||
Ebru | Uğurlu | İstanbul | Çamdibi 13K | 4169 | Art of Run | ||
Fethi | Polat | Sakarya | Çamdibi 13K | 4168 | Otokar | ||
Kerem | Birkan | Ankara | Çocuk Koşusu | 9012 | |||
Özkan | Arslan | Sakarya | Çamdibi 13K | 4166 | Otokar | ||
Gazi | Kurtul | Sakarya | Çamdibi 13K | 4165 | Otokar | ||
Veli | Yilmaz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1010 | Otokar | ||
Selim | Burus | İSTANBUL | Çocuk Koşusu | 9011 | |||
Yavuz Faruk | Çelebi | Sakarya | Çamdibi 13K | 4164 | Otokar | ||
Caner | Çopur | Sakarya | Derbent Patika 25K | 1009 | Otokar | ||
Kadir | Yekta | Sakarya | Derbent Patika 25K | 1008 | Otokar | ||
Ceyda | Keçeli | Sakarya | Çamdibi 13K | 4163 | Otokar | ||
Esra | Koçer | Sakarya | Çamdibi 13K | 4162 | Otokar | ||
Muhammet Alparslan | Açikgöz | Sakarya | Derbent Patika 25K | 1007 | Otokar | ||
Şamil | Sağ | Sakarya | Çamdibi 13K | 4161 | Otokar | ||
Uğur | Çömlekçioğlu | Sakarya | Çamdibi 13K | 4159 | Otokar | ||
Bülent | Demir | Sakarya | Çamdibi 13K | 4158 | Otokar | ||
Eray | Korkmaz | Kocaeli | Derbent Patika 25K | 1006 | Otokar | ||
İhsan | Sarioğlu | Sakarya | Çamdibi 13K | 4157 | Otokar | ||
Derya | Kuş | Sakarya | Derbent Patika 25K | 1005 | Otokar | ||
Pinar | Mumcu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1004 | Rundamental | ||
Koray | Şahin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1197 | Art of Run | ||
Eylül | Orhan | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3073 | |||
Goktug Attila | Kirec | AYDIN | Çocuk Koşusu | 9010 | Mahir Ozgur Damar Ilkokulu | ||
Tevfik Can | Duva | İstanbul | Çamdibi 13K | 4155 | 42+ Akademi | ||
Emre | Özyurt | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3076 | |||
Cüneyt | Şenol | İzmir | Çamdibi 13K | 4154 | Garanti Run | ||
Huseyin | Şirin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1245 | Aplus Run Team | ||
Erdinc | Kef | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1244 | BOYNER DYNAMIC TEAM | ||
Daglar | Gucbilmez | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4153 | |||
Tolga | Soyak | Balıkesir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3072 | |||
Arife | Emre | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3070 | ||||
Mehmet | Büyükçapar | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1242 | RÜZGAR BÜYÜKÇAPAR KOŞU TAKIMI | ||
Mert | Arici | Balıkesir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3071 | Best Runners | ||
Emir Kaan | Kebapçi | Bursa | Çocuk Koşusu | 9009 | |||
İsmet | Özler | Bursa | Çamdibi 13K | 4151 | Yenişehir Belediye Spor kulübü | ||
Serkan | Turhan | Kırklareli | Göllüce Patika 35K | 2199 | Lüleburgaz Runners | ||
Ferize | Gümüş | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4150 | Best Runners | ||
Bariş | Dönmez | İstanbul | Çamdibi 13K | 4149 | |||
Eren | Soydal | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3069 | |||
Belis Ela | Kaya | Gaziantep | Çocuk Koşusu | 9008 | RunABike | ||
Abdullah | Uzun | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3068 | |||
Duygu | Sarisan | İstanbul | Çamdibi 13K | 4152 | |||
Meryem Elif | Ayyildiz | Istanbul | Çocuk Koşusu | 9007 | Running Academy | ||
Asya | Tutak | IZMIR | Çocuk Koşusu | 9006 | |||
Alya | Tutak | IZMIR | Çocuk Koşusu | 9005 | BOCED | ||
Bugra | Yildizli | IZMIR | Çocuk Koşusu | 9004 | R.E.D. Runners | ||
Seda Nur | Şaki | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3067 | |||
Cengiz Onur | Batan | İstanbul | Çamdibi 13K | 4148 | |||
Banu | Topçu Diren | İstanbul | Çamdibi 13K | 4147 | |||
Deniz | Ada | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1243 | Salomon Turkey | ||
Ayhan | Esen | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2200 | Art of Run | ||
Zeynep Nil | Çinar | Bursa | Çocuk Koşusu | 9003 | |||
Deniz Ece | Engin | Balıkesir | Çocuk Koşusu | 9002 | Best Runners | ||
Aysegul | Ozduman | İstanbul | Çamdibi 13K | 4146 | Kadiköy Runners | ||
Semih | Çiğdem | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4145 | Best Runners | ||
Hasan | Kiyak | Sakarya | Derbent Patika 25K | 1241 | SONRADAN KOŞUCULAR | ||
Ömer Can | Dorken | Sakarya | Derbent Patika 25K | 1240 | SONRADAN KOŞUCULAR | ||
Gamze | Turhan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1069 | MG ATLETİZM SPOR KULÜBÜ | ||
Murat | Astekin | İzmir | Çamdibi 13K | 4142 | |||
Kuzey | Varol | ist | Çocuk Koşusu | 9001 | |||
Onur | Sert | Sakarya | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3066 | R.E.D. Runners | ||
Abdülkadir | Topkaraoğlu | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2158 | Training Zone | ||
Ebru | Akdağ | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1026 | |||
Uğur | Gürses | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2166 | Ataşehir Atletizm | ||
Şule | Tekin | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4139 | |||
Alla Eddine | Bouzidi | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4138 | Best Runners | ||
Efkan | Engin | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4137 | Best Runners | ||
Anil | Şarkoğlu | İstanbul | Çamdibi 13K | 4136 | YDK - Yıldızlı Dağcılar Spor Kulübü Derneği | ||
Emir | Büyükyildiz | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4058 | Best Runners | ||
Çiğdem | Büker | Kocaeli | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3064 | |||
Onur | Sunay | Balıkesir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3011 | |||
Samiye | Yildirim | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4005 | RunTheMan | ||
Selcuk | Bostanci | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2043 | Runformance | ||
Beşir | Ovali | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1237 | |||
Cüneyt | Şencan | Yalova | Derbent Patika 25K | 1234 | OZIRUN | ||
Sezgin | Oturmaz | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 316 | AKUT | ||
Emre | Tascan | İstanbul | Çamdibi 13K | 4031 | Kadiköy Runners | ||
Adalet | Çimen | Ankara | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3062 | |||
Coşkun | Coşkuner | Eskişehir | Derbent Patika 25K | 1236 | BADgers | ||
Selma | Akgün | Muğla | Çamdibi 13K | 4134 | |||
Olcay | Özkan | Eskişehir | Çamdibi 13K | 4133 | BADgers | ||
Parisa | Farhadiroodbari | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1233 | Rundamental | ||
Seren | Çataltepe | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1232 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Caner | Erdoğan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1231 | |||
Ilker | Nigiz | İstanbul | Çamdibi 13K | 4132 | BeatRunCrew | ||
Derya | Demiral | Isparta | Çamdibi 13K | 4131 | Runrosens | ||
Emine | Bulamaci | İstanbul | Çamdibi 13K | 4140 | Kadiköy Runners | ||
Bike | Geckinli | İstanbul | Çamdibi 13K | 4135 | Team Run.Bo | ||
Zeynep | Sunay | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4130 | |||
Mehmet Ömrü | Sunay | Balıkesir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3060 | |||
Fatma Bahar | Sunay | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4129 | |||
Serkan | Sevinç | Bursa | Derbent Patika 25K | 1230 | |||
Vedat | Savur | İstanbul | Çamdibi 13K | 4128 | |||
Kemal Evren | Çelik | İstanbul | Çamdibi 13K | 4126 | |||
Mihraç | Ayan | Muğla | Çamdibi 13K | 4124 | |||
Bilal Ayberk | Aydoğdu | Van | Derbent Patika 25K | 1055 | VanRun | ||
Rukiye Seyran | Erakin | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3059 | Adım Adım | ||
Muhterem | Karaağaç | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3057 | BUKA Bursa Koşu Akademisi | ||
Mehmet Sedat | Yakut | Ankara | Derbent Patika 25K | 1225 | SPX | ||
Ersin | Sarac | Taylors | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3058 | Adım Adım Bursa | ||
Tansu | Bozgöz | Aksaray | Derbent Patika 25K | 1229 | |||
Umut | Çakmak | Ankara | Çamdibi 13K | 4177 | |||
Semih | Sertan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1224 | Boyner Dynamic Team | ||
Belgin | Karslioglu | İstanbul | Çamdibi 13K | 4121 | |||
Bahar | Baltaci | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1223 | SPX | ||
İhsan | Leblebici | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1202 | Merrellturkiyerunningteam | ||
Elkhan | Hasanli | Bursa | Çamdibi 13K | 4119 | |||
Yakup | Şenocak | Yalova | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3075 | |||
Funda | Kiyikci | Sakarya | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3056 | |||
Şahin | Atik | Muğla | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3055 | |||
Arif Anil | Babacan | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4118 | Best Runners | ||
Hakan | Tilgel | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 337 | Ankara Orienteering Spor Kulübü | ||
Yaşar | Anter | Muğla | Çamdibi 13K | 4117 | İzmir Masterları Atletizm Kulübü | ||
Tayfun | Can | Eskişehir | Göllüce Patika 35K | 2197 | Sasfit | ||
Mestan | Turhan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 502 | mgrunningteam | ||
Ahmet | Sevilmiş | Afyon | Dağ Maratonu 55K | 509 | |||
Hazhir | Farahmand | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 579 | Rundamental | ||
Onur | Yayak | Kırklareli | Derbent Patika 25K | 1220 | KOŞTURAN | ||
Pinar | Yalabik | Ankara | Çamdibi 13K | 4116 | |||
Ateş | Yalabik | Ankara | Çamdibi 13K | 4114 | |||
Işil | Ataçoğlu | İstanbul | Çamdibi 13K | 4115 | Kadiköy Runners | ||
Mehmet Gürsel | Yeğen | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1219 | Rundamental | ||
Bariş Onur | Özdemir | İstanbul | Çamdibi 13K | 4113 | BeatRunCrew | ||
Veysel | Uyanik | Muğla | Derbent Patika 25K | 1221 | |||
Hüseyin | Açay | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3054 | Sultanbeyli Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Muhammet | Orhan | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3053 | Sultanbeyli Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Musa | Gökhan | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3052 | Sultanbeyli Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Açelya | Başbuğ Erten | İstanbul | Çamdibi 13K | 4111 | Babaeski Spor | ||
Ashley Jon | Hayes | Muğla | Derbent Patika 25K | 1217 | |||
Simay | Ateş | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1185 | Rundamental | ||
Oğuz Alp | Bekircan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 595 | Taşdelen Group | ||
Selçuk | Dolaz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1039 | |||
Gülşen | Coşar | İstanbul | Çamdibi 13K | 4112 | |||
Ulas | Tol | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2192 | |||
Ghaith | Arrat | İstanbul | Çamdibi 13K | 4110 | |||
İsmail | Turan | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4107 | Best Runners | ||
Kadir | Altinöz | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4106 | Best Runners | ||
Koray | Bozunoğullari | Bursa | Çamdibi 13K | 4105 | |||
Serap | Arslan | Adana | Çamdibi 13K | 4104 | |||
Korhan | Aker | Nevşehir | Çamdibi 13K | 4101 | |||
Özgür | Çapraz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1215 | |||
Gökhan | Cumbul | Bursa | Derbent Patika 25K | 1214 | Core Runners | ||
Halil | Çelen | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4108 | Best Runners | ||
Selda | Çavdar | Balıkesir | Çamdibi 13K | 4144 | Best Runners | ||
Selda | Çavdar | Balıkesir | Göllüce Patika 35K | 2153 | Best Runners | ||
Valeriya Vildan | Mutlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1238 | |||
Ayhan | Demiriz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1213 | |||
Tolga | Celtekligil | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1067 | |||
Murat | İlbuğa | Yalova | Çamdibi 13K | 4100 | |||
Muhammed | Çamarasi | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3050 | Sultanbeyli Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Sinan | Burus | İstanbul | Çamdibi 13K | 4098 | |||
Ahmet Lütfi | Demirhan | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1212 | Edincikspor | ||
Erin | Ergin | Ankara | Çamdibi 13K | 4094 | |||
Tarik | Demirbilek | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1105 | EDİNCİKSPOR ATLETİZM | ||
Mehtap | Çap | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1218 | Runformance | ||
Mehmet | Goş | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1100 | Edincikspor | ||
Erinç | Çaylak | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1025 | EDİNCİKSPOR ATLETİZM | ||
Abdülcelil | Bayar | Ankara | Çamdibi 13K | 4092 | TUSAŞ Spor Kulubü | ||
Yalçin | Balci | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2038 | BUKA Bursa Koşu Akademisi | ||
Mahmut | Yavuz | İzmir | Orhangazi Ultra 90K | 301 | MYRC | ||
Kadri | Suner | İzmir | Derbent Patika 25K | 1208 | Brothas | ||
Emre | Kaçar | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4091 | |||
Ali | Özen | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2190 | Rundamental | ||
Selim | Güçbilmez | İstanbul | Çamdibi 13K | 4090 | |||
Barbaros | Aydin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1206 | |||
Emre | Dökücü | İstanbul | Çamdibi 13K | 4089 | Rundamental | ||
Ozan | Ozcan | İzmir | Derbent Patika 25K | 1205 | |||
Adem | Can | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1084 | |||
Aysun | Can | İstanbul | Çamdibi 13K | 4088 | |||
Burçin Uğur | San | Eskişehir | Derbent Patika 25K | 1082 | |||
Emre | Evcim | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3049 | BUKA Bursa Koşu Akademisi | ||
Ahmet Serhat | Siğman | Bursa | Derbent Patika 25K | 1073 | Core Runners | ||
Cenk | Kinikarslan | İzmir | Çamdibi 13K | 4087 | Mermaid's Squad | ||
Orhan Murat | Gürson | İzmir | Çamdibi 13K | 4086 | GMDRUNNERS | ||
Hakan | Çağlayan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1204 | Yüz Bin Koş | ||
Serkan | Yaliz | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2039 | Kolejliler Koşuyor | ||
Ayşegül | Akdoğan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 508 | Short Trail Sarıyer | ||
Rezeda | Galyamova | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 504 | |||
Emine | Zeybek | İstanbul | Çamdibi 13K | 4109 | Runprest | ||
Buminhan | Tunç | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3048 | MG Running | ||
Sevde | Gökhan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 529 | Rundamental | ||
Can | Kalin | Bursa | Çamdibi 13K | 4125 | |||
Serdar | Tüysüz | Eskişehir | Derbent Patika 25K | 1083 | TUR-HALL | ||
Muzaffer | Acar | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1064 | Rundamental | ||
Ali | Sahin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1227 | 3073 | ||
Cenk Kutay | Karakaş | Bursa | Derbent Patika 25K | 1203 | |||
Hasan Hüseyin | Çubukçu | İzmir | Derbent Patika 25K | 1119 | |||
Asli | Hacaloğlu | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 507 | Team Istrunbul | ||
Hakan | Yildiz | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 616 | Team Corendon | ||
Ogün | Özel | Eskişehir | Derbent Patika 25K | 1200 | Sasfit | ||
Alper | Uysal | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 580 | |||
Faruk | Camadan | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 324 | |||
Merve | Ülker | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1235 | |||
Mine Rana | Kahramanoğlu | Bursa | Çamdibi 13K | 4083 | Koşan Olimpik Anneler | ||
Gökçe | Ziya | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1133 | adidas Runners İstanbul | ||
Fatih | Çalikuşu | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 511 | SISTEM HOLDING | ||
Ümit | Göktepe | İstanbul | Çamdibi 13K | 4077 | MBT Runners | ||
Selcuk | Aytac | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2185 | |||
Murat | Baki | Ankara | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3047 | Kolejliler Koşuyor | ||
Utku | Kürkçü | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2184 | TUSAŞ SPOR KULÜBÜ | ||
Selman Batu | Kuğu | Ankara | Çamdibi 13K | 4075 | TUSAŞ SPOR KULÜBÜ | ||
Bilge | Baki | Ankara | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3046 | Kolejliler Koşuyor | ||
Okan | Aram | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2183 | Mussan İplik | ||
Zulal | Caliskan | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 339 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Mustafa | Aydin | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4074 | |||
Adem | Çakir | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4073 | |||
Burcu | Gezegen | İstanbul | Çamdibi 13K | 4072 | |||
İrem Bengisu | Binici | İstanbul | Çamdibi 13K | 4070 | Rundamental | ||
Yener | Aydin | İstanbul | Çamdibi 13K | 4069 | ÇAGET | ||
Batuhan | Sakal | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 613 | Rundamental | ||
Selin | Sargut | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1037 | Running Academy | ||
Serkan | Sargut | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1199 | Running Academy | ||
Hüsnü | Kara | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4071 | ÇAGET | ||
Bülent | Tuncel | Bursa | Çamdibi 13K | 4068 | |||
Rengin | Barişici | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3045 | |||
Arzu | Barişici | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3044 | |||
Refik | Barişici | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3043 | |||
Elmir | Askarov | Bakı şəhəri | İznik Ultra 160K | 7 | Ultra Runners Azerbaijan | ||
Özge | Lalegül Ülker | Ankara | Derbent Patika 25K | 1041 | Bold Union | ||
Sabri | Aksu | Kütahya | Çamdibi 13K | 4067 | Koçfinans koşu kulübü | ||
Lorraine | Fussey | Istanbul | Çamdibi 13K | 4065 | Istanbul Expat Runners | ||
Furkan | Kaplan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 554 | Rundamental | ||
Lokman | Sirakaya | Eskişehir | Çamdibi 13K | 4066 | Eskişehir Runners | ||
Elena | Töreli | İzmir | Orhangazi Ultra 90K | 307 | Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü | ||
Ayça | Çömlekçiler | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2204 | Battalbrothers | ||
Kumsal | Pinargözü | İstanbul | Çamdibi 13K | 4078 | No Reason Co | ||
Onur | Yazman | Yalova | Çamdibi 13K | 4063 | |||
Baran | Nalbantoglu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1050 | Rundamental | ||
Maryam | Tahbaz | Tehran | Göllüce Patika 35K | 2165 | Persian Trail Runner | ||
Serkan | Sökmenli | Eskişehir | Çamdibi 13K | 4127 | fk running | ||
Can | Artam | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 306 | |||
Osman Necdet | Argat | Bursa | Orhangazi Ultra 90K | 304 | Runformance | ||
Umut | Erdal | İzmir | Derbent Patika 25K | 1045 | |||
İsmail | Coşgun | Eskişehir | Dağ Maratonu 55K | 612 | |||
Gülşah | Barişici | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3042 | |||
Osman | Çalişkan | Muğla | Dağ Maratonu 55K | 609 | Running Academy | ||
Kaan | Bilgin | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 610 | |||
Bariş | Özdemir | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 607 | Adım Adım | ||
Evren | Özkarakaşli | İstanbul | İznik Ultra 160K | 5 | |||
Niyazi | Senol | Ankara | Çamdibi 13K | 4143 | |||
Feryal | Singin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1195 | Koştur | ||
Faruk | Harbeed | İstanbul | Çamdibi 13K | 4061 | Rundamental | ||
Tarkan | Yaran | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2178 | Rundamental | ||
Ercan | Erciş | İstanbul | Çamdibi 13K | 4059 | Rundamental | ||
Özgül | Küçük | İstanbul | Çamdibi 13K | 4178 | Adım Adım | ||
Tekin | Alabaş | Zonguldak | Dağ Maratonu 55K | 615 | Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü | ||
Ayşe Zeynep | Güldiken | İstanbul | Çamdibi 13K | 4076 | 42+ Akademi | ||
Özgür | Tetik | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 505 | Running Academy | ||
Ayla | Gökmen | Ankara | Derbent Patika 25K | 1066 | |||
Tuğba | Tetik | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 506 | Running Academy | ||
İrem | Koçak | İstanbul | Çamdibi 13K | 4057 | Team Tria | ||
Cenk | Kalfaoglu | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2050 | |||
Spela | Groselj | Ljubljana | Çamdibi 13K | 4056 | |||
Christoph | Brunner | Istanbul | Derbent Patika 25K | 1194 | Istanbul Expat Runners | ||
Baha | Balkan | Ankara | Derbent Patika 25K | 1193 | Ataşehir Atletizm | ||
Feray | Polat | İstanbul | Çamdibi 13K | 4055 | Rundamental | ||
Efe | Polat | İstanbul | Çamdibi 13K | 4054 | Rundamental | ||
Naim | Saraç | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3041 | |||
Mehmet | Aydingör | İzmir | Çamdibi 13K | 4062 | İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Klübü | ||
Ali | Yolcu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1192 | |||
Burcu | Cetinkaya | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2173 | |||
Mehmet | Toprak | Bursa | Çamdibi 13K | 4053 | |||
Erdal | Öbekli | Nevşehir | Derbent Patika 25K | 1191 | Kaplam | ||
Ezgi | Silsupur | Eskişehir | Çamdibi 13K | 4051 | Sasfit | ||
Pelin | Börcek | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2172 | Ankyra Spor Kulübü | ||
Atilla | Koyuer | Nevşehir | Derbent Patika 25K | 1198 | KPMG | ||
Julide | Arslan | İstanbul | Çamdibi 13K | 4027 | Runformance | ||
Ismail | Arbaoui | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2170 | Rundamental | ||
Ali | Gümüştekin | Eskişehir | Göllüce Patika 35K | 2168 | |||
Onur Murat | Inal | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2179 | OMINAL | ||
İsmet | Akçay | Samsun | Göllüce Patika 35K | 2169 | Atasam Koşu Kulübü | ||
Gökhan | Seçkin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1190 | Runformance | ||
Ümit | Gökhan | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3051 | Sultanbeyli Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Süleyman Burak | Ünal | Ankara | Derbent Patika 25K | 1189 | Kolejliler Koşuyor | ||
Ali | Orhun | İstanbul | Çamdibi 13K | 4049 | Runformance | ||
Eylül | Yardimci | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3040 | |||
Sami | Özkan | Yalova | Çamdibi 13K | 4048 | |||
Abdullah | Özdemir | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 601 | 42+ Akademi | ||
Mehmet Yağiz | Aytepe | İstanbul | Çamdibi 13K | 4047 | trainingzone | ||
Abdullah | Haşimoğlu | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2164 | |||
Aykut | Sakallioglu | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2125 | Trainingzone | ||
Mustafa Utku | Unal | Çorum | Çamdibi 13K | 4046 | 3E Running Club | ||
Cihan | Örki | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1188 | |||
Cavit Saygin | Ataogul | İstanbul | Çamdibi 13K | 4045 | |||
Ayşe | Zeren | İstanbul | Çamdibi 13K | 4102 | Do Koşu Kulübü | ||
Çağlar | Kebapçi | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2163 | AKUT | ||
Lütfi | Göktuğ | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1186 | Runist | ||
Bayram | Tan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1184 | Fındıkzade Spor Kulübü | ||
Melike | Ekerim | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1222 | |||
Engin Can | Başoğlu | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2162 | ODTÜ Maraton | ||
Eren | Ünlü | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1183 | Runformance | ||
Salih Sencer | Düzyol | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2108 | |||
Ece | Büyükyurt | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2084 | |||
Emir | Ozdemir | Ankara | Çamdibi 13K | 4044 | Runformance | ||
Mert | Çetin | İstanbul | Çamdibi 13K | 4042 | Fahrenheit 98.6 | ||
Aliakbar | Jalalifard | Tehran | Dağ Maratonu 55K | 600 | AJ Club | ||
Zeynep | Göktepe | İstanbul | Çamdibi 13K | 4043 | Runformance | ||
Yunus | Gürbüz | Konya | İznik Ultra 160K | 23 | Konya Masterler Atletizm Spor Kulubü | ||
Serdar | Duzgun | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1182 | Runformance | ||
Süleyman Ozan | Baltaci | Antalya | Göllüce Patika 35K | 2161 | Adım Adım Antalya | ||
Çağla | Demircioğlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1180 | Runformance | ||
Fatih | Gürbüz | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 598 | Manda İdman Yurdu | ||
Hüseyin | Asar | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1181 | Logo Runners Platform | ||
Murat | Dandin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1187 | Trainingzone | ||
Ahmet | Dağ | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1179 | Koşu Dünyamız | ||
Nurettin | Karabul | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 596 | |||
Ilhan | Yilmaz | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2159 | Doğa Aktiviteleri Grubu | ||
Volkan | Binici | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 522 | |||
İrem Can | Ayaz | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 501 | Runformance | ||
Emel | Yilmaz | İstanbul | Çamdibi 13K | 4041 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Mehmet Fatih | Kiliç | Yalova | Çamdibi 13K | 4079 | |||
Ahmet Kerem | Yildiz | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 302 | Runformance | ||
Letifşah | Bozkurt | Yalova | Çamdibi 13K | 4039 | |||
Ahmet | Çayiroğlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1027 | |||
Çiğdem | Kalaycioğlu | Antalya | Dağ Maratonu 55K | 605 | |||
Can | Yalçin | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2155 | |||
Hasan | Süel | İstanbul | Çamdibi 13K | 4038 | |||
Gizem | Erol | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1152 | |||
Yaman | Kurt | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2154 | Kollejliler Koşuyor | ||
Farnaz | Setayeshinia | Tehran | Göllüce Patika 35K | 2157 | AJ Club | ||
Veronika | Kvasova | Novosibirsk | Çamdibi 13K | 4040 | |||
Narmineh | Mohammadtavoli | Tehran | Göllüce Patika 35K | 2160 | |||
Hümeyra | Sayin | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3063 | Runperest | ||
Zeliha | Çakir | İstanbul | Çamdibi 13K | 4099 | Runperest | ||
Orhan | Güner | Yalova | Çamdibi 13K | 4037 | Subaşıspor | ||
Hüsnü | Köse | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2152 | |||
Borga | Akvardar | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 593 | Babaeski Spor | ||
Cihan | Çelebi | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2066 | Runformance | ||
Ahmet | Akyildiz | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3039 | |||
Yildirim | Osman | İstanbul | Çamdibi 13K | 4160 | Runformance | ||
Serhat | Acar | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 590 | Koşu Dünyamız | ||
Meriç | Diren | İstanbul | Çamdibi 13K | 4030 | |||
Rutkay | Barişici | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3038 | |||
Ceren | Şentürk | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3037 | |||
Emre | Çetin | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2148 | |||
Behnan | Gültaş | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1178 | Trainingzone | ||
Caglar | İscioglu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1174 | |||
Vehbi | Kurşun | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1176 | Runformance | ||
Irem | Kocacan | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3036 | |||
Sinem | İscioglu | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3035 | |||
Onur Altuğ | Sakalli | Hatay | Derbent Patika 25K | 1201 | Red Foxes | ||
Dilşad | Dönmez Bilgili | İstanbul | Çamdibi 13K | 4103 | |||
Mehmet | Demir | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 328 | |||
Semiha | Bekil | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2150 | |||
Hürmüz | Biçer | Yalova | Çamdibi 13K | 4029 | |||
Serdar | Bektaş | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3034 | SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ | ||
Ferhan | Yurtcanli | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1175 | Logo Runners Platform | ||
Can | Şaylan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1173 | Logo Runners Platform | ||
Abdulkadir | Altintas | Lyon | Derbent Patika 25K | 1172 | |||
Efe | Aksan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 585 | |||
Emin | Erol | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2193 | Art of Run | ||
Sadik | Alaybeyoğlu | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 541 | |||
Baki | Şahin | Ankara | İznik Ultra 160K | 24 | RED FOXES RUNNING | ||
Nejat | Cingi | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3033 | BeatRunCrew | ||
Dmitrii | Kvasov | Novosibirsk | Göllüce Patika 35K | 2149 | |||
Nurullah | Kuş | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1171 | Do Koşu Kulübü | ||
Selçuk | Şen | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4026 | ÇAGET | ||
Seda | Kurtuldu | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 305 | AKUT | ||
Hülya Julia | Soysal | İzmir | Derbent Patika 25K | 1166 | Just Run | ||
Hakan | Özel | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2024 | Doğuş Koşu Kulübü | ||
Tugce | Aydin Yayla | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3032 | Ferdi | ||
Ayşe | Avci | İstanbul | Çamdibi 13K | 4021 | TRAİNİNGZONE | ||
Cem | Yildirim | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1164 | |||
Rikki | Roath | Fargo | İznik Ultra 160K | 44 | |||
Gürbüz | Güzey | İstanbul | Çamdibi 13K | 4015 | Güriş | ||
Alper | Ulusoy | İstanbul | Çamdibi 13K | 4023 | Do Koşu Kulübü | ||
Ugur | Name | Bursa | Çamdibi 13K | 4020 | Merga Yazılım | ||
Uğur | Ege | İstanbul | Çamdibi 13K | 4019 | |||
Sadik | Toprak | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3030 | |||
Merve | İşler | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2007 | Trainingzone | ||
Mehmet Kaan | Toprak | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3029 | |||
Naser | Farhangi | tehran | İznik Ultra 160K | 8 | WODRUNNERS | ||
Sümeyye | Dede | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1169 | Trainingzone | ||
Sena | Apaydin | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3031 | |||
Kaan | Erman | İstanbul | Çamdibi 13K | 4022 | Trainingzone | ||
Esra | Engur | İstanbul | Çamdibi 13K | 4016 | Trainingzone | ||
Çağatay | İvgen | Eskişehir | Çamdibi 13K | 4018 | |||
Ayşenur | Kozanoğlu | İstanbul | Çamdibi 13K | 4033 | Trainingzone | ||
Müge | Daştan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1170 | ART OF RUN | ||
Mehmet Cemil | Türkeri | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2010 | Trainingzone | ||
Gülsüm | Topkaraoğlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1168 | Training Zone | ||
Leyla | Ofli | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1167 | Trainingzone | ||
Ömer | Aytepe | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2180 | Trainingzone | ||
Kerem | Çalkiliç | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 592 | Runformance | ||
Zuhal | Turhan | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2145 | PersPiProjects | ||
Abdurrahim | Merdan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1162 | Runperest | ||
Mehmet | Güzel | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2146 | Trainingzone | ||
Onur | Yavaş | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 591 | Trimethus Triatlon | ||
Tarik | Anbarci | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2144 | adidas Runners İstanbul | ||
Ümit | Çilingir | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1163 | Runperest | ||
Bahadir | İşseven | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2003 | Training Zone | ||
Damla | Baybora | Aydın | Çamdibi 13K | 4014 | |||
Ali | Tetik | Aydın | Çamdibi 13K | 4013 | |||
Serkan | Erdem | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2142 | |||
Berkkan | Güler | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 588 | Ourbroad | ||
Elias | Hernandez | eliasnhernandez1@gma | Dağ Maratonu 55K | 589 | |||
Nesrin | İşseven | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2004 | TrainingZone | ||
Sena | Poyraz Baş | Bursa | Derbent Patika 25K | 1161 | |||
Salim | Duran | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3028 | |||
Elif | Baş | Bursa | Çamdibi 13K | 4012 | |||
Emircan | Baş | Bursa | Derbent Patika 25K | 1160 | |||
Ayhan | İmre | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2138 | |||
Yalçin | Özkan | Bursa | Çamdibi 13K | 4011 | |||
Feyza | Özbudak Mert | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3027 | |||
Serdar | Ayyildiz | İstanbul | Çamdibi 13K | 4028 | Running Academy | ||
Çağri | Cingi | Afyon | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3026 | |||
Erdem | Karakoç | Bursa | Çamdibi 13K | 4009 | |||
Celaleddin | Birkan | Ankara | Çamdibi 13K | 4007 | |||
Burhan | Ceylan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1077 | Runperest | ||
Fatih | Doğan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1144 | Runperest | ||
Yusuf | Yilmaz | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4025 | ÇAGET | ||
Onur | Değirmenci | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3025 | |||
Sinan | Gökgöz | Ankara | Çamdibi 13K | 4141 | Bold Union | ||
Emre | Erol | Eskişehir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3024 | Eskişehir Runners | ||
Merve | Diyarbakirli | Eskişehir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3023 | |||
Mehmet Orçun | Diyarbakirli | Eskişehir | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3022 | |||
Fatih | Karaaslan | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3021 | |||
Hakan | Sarici | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2137 | |||
Yeşim | Akin | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2136 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Erkan | Akkoca | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3020 | Like a storm | ||
Sema | Selçuk | Edirne | Derbent Patika 25K | 1158 | |||
Bayram | Ülker | Samsun | Dağ Maratonu 55K | 583 | RunTheMan | ||
Osman | Simsiki | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3018 | |||
Hakan | Coşkun | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3017 | |||
Semih | Çetin | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3016 | |||
Erdem | Musaoğlu | İzmir | Çamdibi 13K | 4050 | |||
Pelin | Pelis | İzmir | Çamdibi 13K | 4017 | Bold Union | ||
Kaan Christian | Birley | Bursa | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3015 | |||
Emine | Altinbaş | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2140 | |||
Nihat | Altinbaş | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2135 | |||
Mustafa Fatih | Razbonyali | Bilecik | Göllüce Patika 35K | 2134 | |||
Asli | Razbonyali | Bilecik | Göllüce Patika 35K | 2133 | |||
Caner | Mete | İstanbul | Çamdibi 13K | 4006 | |||
Caner | Mete | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3014 | |||
Emine | Çalik | Ankara | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3013 | BizBize Runners | ||
Atilla | Çalik | Ankara | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3012 | BizBize Runners | ||
Mustafa | Çakmak | Kocaeli | Derbent Patika 25K | 1159 | |||
Mahsa | Meykhosh | Tehran | Göllüce Patika 35K | 2147 | Persian Trail Runner | ||
Yasemin | Dündar | Elazığ | Göllüce Patika 35K | 2130 | |||
Ayşe | Özgüven | Van | Göllüce Patika 35K | 2128 | |||
Osman | Bülbül | Bursa | Çamdibi 13K | 4085 | Bursa Masterler | ||
Soykan | Kalender | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1156 | |||
Adnan | Ek | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2151 | |||
Ebru | Demirel | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 545 | |||
Abdurrezzak | Bayik | Bursa | Orhangazi Ultra 90K | 340 | |||
Gizem Nur | Şahin | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2127 | |||
Mesut | Gokalp | Bursa | Orhangazi Ultra 90K | 357 | |||
Ece | Batuman | Adana | Göllüce Patika 35K | 2126 | BiKoşuAdana | ||
Oğuz | Şenbil | Ankara | Derbent Patika 25K | 1155 | |||
Gökhan | Aksan | Samsun | Derbent Patika 25K | 1154 | |||
Derya | Doğan | İzmir | Derbent Patika 25K | 1153 | |||
Kübra | Bağçivandemir | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2141 | |||
Kivanç | Dönertaş | İzmir | Derbent Patika 25K | 1149 | |||
Yildiray | Bölükdemir | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 581 | Ege Maraton | ||
Sinan | Yazici | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1148 | |||
Emre | Yardim | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1145 | |||
Lütfiye | Özpak | Adana | Göllüce Patika 35K | 2131 | BiKoşuAdana | ||
Seyedreza | Seyedalikhani | tehran | İznik Ultra 160K | 27 | WODRUNNERS | ||
Yeliz | Çelik | Ankara | İznik Ultra 160K | 25 | |||
Vahid | Khoshkhabar | Tehran | İznik Ultra 160K | 39 | Persian Trail Runner | ||
Suat | Demirci | Kocaeli | Derbent Patika 25K | 1146 | Beta trafo Adana | ||
Zeynep Can | Özket | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1142 | noreasonco | ||
Bahadir | Gonul | NY | Derbent Patika 25K | 1150 | Gotham City Runners | ||
Mehmet | Öztürk | Kocaeli | Orhangazi Ultra 90K | 309 | Karaözü Ultra | ||
Engin | İpek | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 349 | |||
Burak | Koç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1140 | |||
Yavuz | Karaburun | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1141 | Team1 | ||
Bariş | Öztek | İstanbul | Çamdibi 13K | 4172 | Buddies 34 | ||
Ferda | Tuncman | İstanbul | Çamdibi 13K | 4173 | Runformance | ||
Uğur Zeki | Bunlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1210 | |||
Monika | Dyminkiewicz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1137 | Doğa Aktiviteleri Grubu | ||
Eren | Ertuğrul | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2119 | Doğa Aktiviteleri Grubu | ||
Cenk | Günay | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1136 | |||
Marek | Babulik | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2118 | Istanbul Expat Runners | ||
Burak | Yildiz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1134 | |||
Hande | Coşkun | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2156 | Kolejliler Koşuyor | ||
Özgür | Öktem | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 584 | QNB Finansbank | ||
Ebru | Battal | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1132 | |||
Hakan | Germiyenli | İstanbul | Çamdibi 13K | 4156 | |||
Müzeyyen | Yildiz | Çanakkale | Derbent Patika 25K | 1130 | |||
Kenan | Yildiz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1129 | |||
Fatih | Yildiz | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2117 | AkademiKoşu | ||
Onur | Doğru | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1128 | Vestel Roadrunner Team | ||
Emre | Ertekin | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2121 | |||
Erçin | Çaçan | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2116 | Core Runners | ||
Jennifer | Hattam | Istanbul | Göllüce Patika 35K | 2115 | Istanbul Expat Runners | ||
Melda | Tirpanci | Bursa | Derbent Patika 25K | 1127 | Bursa Triatlon | ||
Hasan | Kabal | Sinop | Orhangazi Ultra 90K | 359 | Sasfit | ||
Halil | Doğan | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2114 | ALESTA | ||
Hüseyin | Yildiz | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2122 | Ankyra Spor Kulübü | ||
Tuğba | Boz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1125 | Onaran Academy | ||
Alperen | Birim | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2113 | RunUrban | ||
Meltem | Goksu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1124 | |||
Cengiz | Alansu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1123 | ÇAGET | ||
Celik | İngin | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 358 | |||
Gönül | Çataltepe | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2111 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Erdoğan | Çataltepe | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 362 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Selim | Yüncü | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2110 | |||
Dursun | Özer | Ankara | Çamdibi 13K | 4035 | Ankara Orienteering SK | ||
Ufuk | Kansu | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 569 | İzmir Yüzme Triatlon Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Anet | Namli | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1121 | |||
Levent | Kalin | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2109 | |||
Tanzer | Satir | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2009 | Aydos 537 | ||
Salih | Çalik | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2107 | Sasfit | ||
Serkan | Şahin | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2194 | Ankyra Spor Kulübü | ||
Emrah | Genç | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2030 | |||
Ayhan | Akkuş | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2106 | Non Stop Running | ||
Inna | Dalkiran | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1120 | Biriysel | ||
Enes | Deveci | Kocaeli | Göllüce Patika 35K | 2105 | |||
Cornelis Sjoerd | Arendz | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2104 | Adım Adım | ||
Yusuf Levent | Özdemir | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1118 | Buldan Vakfı | ||
Turabi | Şenel | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2070 | |||
Mary | Tukenmez | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1116 | Istanbul Expat Runners | ||
Önder | Aydemir | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1115 | |||
Sebahattin | Gerçeker | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1114 | Sahil Bisiklet Ekibi | ||
Mehmet Sener | Senyurt | Ankara | Çamdibi 13K | 4052 | Ankara Orienteering SK | ||
Elena | Polyakova | Istanbul | Dağ Maratonu 55K | 503 | Columbia Outdoor Club | ||
Kaan | Kirik | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 575 | |||
Serkan | Sezer | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 519 | Bold Union | ||
Fahri Irmak | Kiliç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1112 | |||
Abdullah | Nalbantoğlu | Eskişehir | Orhangazi Ultra 90K | 360 | Sasfit | ||
Hakan | Karakaş | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2201 | Balance runing team | ||
Burçin | Atli | Malatya | Derbent Patika 25K | 1111 | Runformance | ||
Hüseyin | Gündüz | Eskişehir | Dağ Maratonu 55K | 572 | |||
Ferhat | Sevil | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2103 | Runformance | ||
Bahadir Ozan | Singer | Eskişehir | Orhangazi Ultra 90K | 303 | TCRA | ||
Roland | Schumacher | İstanbul | İznik Ultra 160K | 37 | |||
Oğuzhan Emre | Singer | Eskişehir | Göllüce Patika 35K | 2001 | BADgers | ||
Yilmaz | Keskin | İstanbul | İznik Ultra 160K | 38 | Keskince | ||
Cisil | İmren | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1109 | WorldRunners | ||
Kamil | Gültepe | Isparta | Orhangazi Ultra 90K | 331 | Runs N' Roses | ||
Aydin | Doğan | Bursa | Dağ Maratonu 55K | 574 | Işıklar JAMYO | ||
Egemen Ümit | Hazar | Manisa | Göllüce Patika 35K | 2100 | |||
Jesse | Scifres | Bursa | Derbent Patika 25K | 1135 | |||
Alpaslan | Çelik | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1211 | Istanbul Expat Runners | ||
Güray | Tatli | Bursa | Derbent Patika 25K | 1122 | Bursa Triatlon | ||
Bülent | Avci | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2099 | KoşOku | ||
Gökhun | Gök | Bursa | Derbent Patika 25K | 1108 | |||
Onur Boran | Duman | Bursa | Derbent Patika 25K | 1107 | |||
Kamile | Kamaç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1106 | FK Running | ||
Nuran | Baykal | Adana | Dağ Maratonu 55K | 570 | Adana Running Club | ||
Turgut | Baş | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 568 | Aydos 537 | ||
Burçin | Özgün | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2098 | Otokar | ||
Ebru Çiğdem | Yavaş | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 567 | Adana Running Club | ||
İnci Damla | Çiyan | İstanbul | Çamdibi 13K | 4097 | TEGV | ||
İlker | Laçalar | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 586 | Twilight Team | ||
Ozcan | Kose | İstanbul | İznik Ultra 160K | 46 | Zirvedekiler | ||
Mehmet Akin | Büyükdağ | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2139 | All Runners | ||
Fuat | Bozak | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2097 | BP | ||
Yener | Geyik | İzmir | Derbent Patika 25K | 1104 | |||
Bariş | Mert | İzmir | Derbent Patika 25K | 1103 | Karşıyaka One Team | ||
Selin | Mert | İzmir | Derbent Patika 25K | 1102 | Karşıyaka One Team | ||
Filiz | Yeni | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 566 | |||
Aysun | Yavuzcan | İzmir | Derbent Patika 25K | 1101 | Karşıyaka One Team | ||
Selin | Erişir | İstanbul | Çamdibi 13K | 4095 | Adım Adım | ||
Salim | Akdaş | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 565 | WaterRunners | ||
Büşra | Aydin | İstanbul | Çamdibi 13K | 4096 | Adım Adım | ||
Serhan | Demirtaş | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2096 | Short Trail Sarıyer | ||
Kaya | Çorak | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 564 | |||
Bariş | Polat | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1143 | Rundamental | ||
Emre | Özkara | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2095 | |||
Abdurrahim | Manav | Tekirdağ | Derbent Patika 25K | 1097 | AKUT | ||
Nurten | Uğur | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1096 | KoşOku | ||
David | Helsby | Bozeman | Dağ Maratonu 55K | 525 | |||
Baran Esendal | Çam | İstanbul | Çamdibi 13K | 4122 | |||
Ahmet | Mercimek | Bursa | Derbent Patika 25K | 1110 | |||
Berkant | Gök | İzmir | Derbent Patika 25K | 1095 | |||
Şeymanur | Yildirim | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2094 | Doğuş Koşu Kulübü | ||
Serter | Büker | Kocaeli | Göllüce Patika 35K | 2093 | |||
Sesil | Şahin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1098 | |||
Mehmet | Güven | Bilecik | İznik Ultra 160K | 45 | |||
Ertuğrul | Boz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1093 | ÖKK | ||
Haci Burak | Karamik | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1092 | FK Running | ||
Eylem | Güzel | Aydın | Göllüce Patika 35K | 2102 | |||
Nazim | Başaran | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 611 | |||
Eda | Çetin | Samsun | Göllüce Patika 35K | 2195 | Runformance | ||
Yusuf Ziya | Akgök | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 363 | Ankyra Spor Kulübü | ||
Levent | Paraci | Ankara | Derbent Patika 25K | 1091 | Adım Adım Ankara | ||
Murat | Esenoluk | Adana | Dağ Maratonu 55K | 562 | BiKoşuAdana | ||
Nuran | Öğülener | Adana | Derbent Patika 25K | 1089 | Adana Running Club | ||
Mehmet Tunç | Yalti | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1088 | |||
Emine | Yalti | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1087 | |||
Colleen | Eren | New York | Dağ Maratonu 55K | 561 | |||
Murat | Küçükbayrak | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 356 | |||
Halil İbrahim | Kovar | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2092 | |||
Ahşan | Esen | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2123 | Ankyra Spor Kulübü | ||
Perçem | Döner | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2091 | |||
Bayram | Demiryürek | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2090 | Zirvedekiler | ||
Yilmaz | Ahçioğlu | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2089 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
İsmail Can | Demir | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2088 | Runformance | ||
Tugce | Zorlucan Demir | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1086 | Runformance | ||
Nicole | Ameduri | New York | Derbent Patika 25K | 1085 | Gotham City Runners | ||
Funda | Özmen | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1052 | Koşoku | ||
Seda | Öztürk | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2087 | |||
Nagehan | Küçük | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2086 | |||
Ayşe | Yilmaz | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 559 | Zirvedekiler | ||
Selahattin | Ildirar | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 536 | Zirvedekiler | ||
Ümit Levent | Çelik | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 558 | |||
Alper | Tutak | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 557 | R.E.D. Runners | ||
Alişan | Kayabölen | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 354 | ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı | ||
Bilal | Kabakli | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 353 | ODTÜ Orienteering | ||
Ersin | Erdoğan | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2085 | Ultrun | ||
Şaban | İlimsever | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2083 | Ataşehir Atletizm | ||
Mehmet | Tarhan | Manisa | Orhangazi Ultra 90K | 352 | |||
Pinar | Duman Erdem | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2171 | Adım Adım | ||
Cihan | Baykal | Mersin | Göllüce Patika 35K | 2082 | Art of Run | ||
Can | Kabadayi | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2177 | Doğuş Koşu Kulübü | ||
Erol | Timuçin | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2186 | TEK EĞİTİM KURUMLARI | ||
Vedat | Nisanoğlu | Adana | Orhangazi Ultra 90K | 351 | VultraN | ||
Engin | Çetinay | Muğla | Göllüce Patika 35K | 2132 | Running Academy | ||
Cihan | Bilge | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2080 | Çimtaş RUN | ||
Tayfun | Evcil | İzmir | Derbent Patika 25K | 1151 | |||
Kemal | Aksu | Samsun | Göllüce Patika 35K | 2079 | Runtheman | ||
Buğrahan Cemil | Uslu | Ankara | Derbent Patika 25K | 1090 | Bold Union | ||
Mesut | Yiğit | Bursa | İznik Ultra 160K | 42 | BotanikRun Koşu Grubu | ||
Utkan | Corbacioglu | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2078 | Doğuş Koşu Kulübü | ||
Özgür | Koyuncu | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2077 | Bros | ||
Nevin | Ekşi | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1081 | |||
Bahri Bulent | Özel | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 556 | |||
Arzu | Babaç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1080 | |||
Mehmet Burak | Babaç | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 332 | |||
Berat | Özel | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 552 | |||
Erhan | Kurt | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 533 | Short Trail Sarıyer | ||
Gürcan | Ürkmez | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2076 | |||
İrfan | Dönerci | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1079 | |||
Ahmet | Say | İstanbul | İznik Ultra 160K | 41 | Vay Be | ||
Elif | Kilavuz | ZOETERMEER | Dağ Maratonu 55K | 550 | Aydos 537 | ||
Alper | Kilavuz | Zoetermeer | Orhangazi Ultra 90K | 348 | Aydos 537 | ||
Yüksel | Pekdüz | Denizli | Dağ Maratonu 55K | 551 | koş koş DENİZLİ | ||
Erkan | Saraç | Manisa | İznik Ultra 160K | 40 | |||
Ahmet Mesut | Onat | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2196 | RunABike | ||
Tolga | Güler | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 510 | QNB Finansbank | ||
Dudu Karakaya | Polat | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2074 | Gaziantep Büyükşehir Belediyesi | ||
Çağdaş | Özer | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2073 | Runabike | ||
Zafer | Özer | Gaziantep | Orhangazi Ultra 90K | 347 | Runabike | ||
Gökçe | Bilgin | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 549 | FİRTİK KOŞUDA | ||
Mustafa Ali | Gezgin | Balıkesir | Derbent Patika 25K | 1078 | Cargill Runners | ||
Erhan | Çetin | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2056 | Aydos 537 | ||
Alp | Aslaner | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1076 | |||
Deniz | Çelik | Bursa | Orhangazi Ultra 90K | 344 | |||
Eyüp Kutluhan | Doğan | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 555 | |||
Habip | Albayrak | İstanbul | İznik Ultra 160K | 28 | |||
Murat | Gökşen | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2072 | |||
Philip | West | İSTANBUL | Göllüce Patika 35K | 2075 | Istanbul Expat Runners | ||
Osman | Demirhan | İstanbul | İznik Ultra 160K | 19 | Twilight Team | ||
Ferit | Yildiz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1147 | Koşalım_Coşalım | ||
Cenk | Turan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 547 | |||
Rifat | Demir | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 548 | LİMİT SENSİN | ||
M.fahreddin | Bilgiç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1126 | |||
Gamze | Bilgiç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1074 | |||
Hayrettin | Çelik | Bursa | Derbent Patika 25K | 1072 | ZultAnit | ||
İlhan | Bölük | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2068 | Caddebostan masterleri | ||
Halil | Özkaya | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 546 | TREDIN-TSC | ||
Bilge | Güven | Adana | Göllüce Patika 35K | 2129 | BiKoşuAdana | ||
Oktay | Yildiz | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 346 | Ankara Koşuyor | ||
Sibel | Yildiz | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2067 | Adım Adım Ankara | ||
Levent | Var | İçel | Dağ Maratonu 55K | 544 | |||
Atilla | Kiliçarslan | Ankara | Derbent Patika 25K | 1071 | Sünger Boblar | ||
Sedat | Kurtuluş | Sakarya | Dağ Maratonu 55K | 543 | Sakarya Büyükşehir Belediyesi | ||
Melik | Özmen | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2189 | Beyçelik Gestamp | ||
Volkan Murat | Uzun | Adana | İznik Ultra 160K | 36 | veni vidi vici | ||
Mustafa | Oruçoğlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1075 | Uray Sigorta | ||
Erol | Uzun | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2002 | Başkent Gençler ve Masterler Atletizm kulübü | ||
Serkan | Alkan | İstanbul | Çamdibi 13K | 4120 | |||
Saner | Sari | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 342 | |||
Emre | Koyuncu | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2065 | Bros | ||
Mustafa Bilge | Erdoğan | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2143 | |||
Atakan | Dura | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 540 | |||
Bülent | Bilgin | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 341 | Komando | ||
Seydihan | Yiğit | Ankara | Derbent Patika 25K | 1228 | |||
Esin | Çavga | Ankara | Dağ Maratonu 55K | 602 | |||
Turkan | Turgut | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1113 | TEAM1 | ||
Cem | Aritürk | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2005 | Team Run.Bo | ||
Satilmiş | Gündoğdu | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 336 | Başkent Gençler ve Masterler Atletizm kulübü | ||
İlker | Yildirim | Kocaeli | Göllüce Patika 35K | 2064 | Alfaİdman | ||
Tanzer | Dursun | Bursa | Orhangazi Ultra 90K | 338 | Eker I Run Team | ||
Melih | Şensoy | Ankara | İznik Ultra 160K | 31 | Ankarunning | ||
Fatih | Bulut | İstanbul | Çamdibi 13K | 4036 | |||
Duygu | Kayabasi | İstanbul | 5K İznik Tarihi Kent Koşusu | 3065 | |||
Budak | Timuralp | İstanbul | İznik Ultra 160K | 30 | |||
Mithat | Mutlu | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2063 | BOSCH Spor Kulübü | ||
Erem | Örs | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2062 | Adım Adım | ||
Nur | Tirakoş | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1065 | Adım Adım | ||
Goktug | Aydemir | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2061 | |||
Mustafa | Akan | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2060 | |||
Ergün | Günal | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 563 | ASLA VAZGEÇME | ||
Suleyman | Askargenc | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2058 | |||
Ozan | Hoşyilmaz | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2057 | Bergama Belediyesi GSK | ||
Polat | Dede | Antalya | Dağ Maratonu 55K | 604 | Rossist | ||
Mustafa Cem | Pehlivan | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2205 | Running Academy | ||
Koray Uğur | Erbaş | Kocaeli | Göllüce Patika 35K | 2167 | |||
Alp | Aslan | İstanbul | İznik Ultra 160K | 35 | Aydos 537 | ||
Hilal | Şahin Ünal | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 542 | 341 Triatlon | ||
Cihan | Ünal | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 608 | M.A.S.K Running Team | ||
Veli | Biçakçi | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1063 | |||
Muzaffer | Özmen | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 310 | Odtumist | ||
Çiğdem | Gerçeker | Samsun | Göllüce Patika 35K | 2055 | |||
Burak | Tetik | Bursa | Derbent Patika 25K | 1062 | Bursa Masterler | ||
Serdar | Laçalar | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 594 | Twilight Team | ||
İbrahim Halil | Gürpinar | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 330 | |||
Serhat | Kirali | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 577 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Akin | Uluçevik | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2053 | Büyükçekmece Koşu Grubu | ||
Zaklina | Maix | Viyana | Göllüce Patika 35K | 2054 | Büyükcekmece Koşu Grubu | ||
Serkan | Saktanber | Adana | Dağ Maratonu 55K | 537 | Adana Running Club | ||
Mehmet Nuri | Yilmaz | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 617 | |||
Utku | Ünsal | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 587 | |||
Saim | Erdoğan | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2051 | Turkcell Kosu Takimi | ||
Nazmi | Bahar | Bursa | İznik Ultra 160K | 43 | Bursa Botanik Run Koşu Gurubu | ||
Kenan | Kibici | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 576 | Caddebostan masterleri | ||
Hakan | Kazindir | Tokat | Derbent Patika 25K | 1196 | Runformance | ||
Ferdi | Aktaş | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2049 | Runformance | ||
Serkan | Kuvet | Bursa | İznik Ultra 160K | 22 | BURSA BOTANİKRUN | ||
Cengiz | Çelik | İzmir | Orhangazi Ultra 90K | 343 | Ege Maraton | ||
Mehmet Ragip | Pirselimoğlu | Trabzon | Göllüce Patika 35K | 2047 | |||
Kürşat | Akdoğan | Adana | Dağ Maratonu 55K | 535 | Adana Running Club | ||
Burak | Yesilyurt | Ankara | Derbent Patika 25K | 1061 | |||
Samet | Dönder | Ankara | Derbent Patika 25K | 1060 | PROMER RUNNING MASTERS | ||
İrem | Yapici | Ankara | Derbent Patika 25K | 1059 | PROMER RUNNING MASTERS | ||
Orhan Şenol | Şahin | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2046 | S.S Bosch Çalışanları Tüketim Kooperatifi | ||
Ceyda | Gazioğlu Şahin | Ankara | Çamdibi 13K | 4167 | Promer Runing Masters | ||
Cenk | Oskay | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2059 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Ahmet Dara | Kilinç | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2045 | Runformance | ||
Ekmel | Çakmakçi | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2044 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Ender Kivanç | Kunt | Adana | Dağ Maratonu 55K | 534 | BiKoşuAdana | ||
Zeynel | Turan | Zonguldak | Derbent Patika 25K | 1057 | 3 (YÜZ) MANDALYALI WINDSURF SPOR KULÜBÜ | ||
Hüseyin | Güleç | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2101 | |||
Erkan | Özkal | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1165 | |||
Taylan Utku | Mert | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1056 | |||
Cansel | Çelik | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2052 | Zultanit | ||
İjlal | Kiliç | İzmir | Derbent Patika 25K | 1117 | Adım Adım İzmir | ||
Gülnur | Başer | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1099 | Art of Run | ||
Murat | Türkçelik | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 532 | |||
Mesut | Semiz | Antalya | Göllüce Patika 35K | 2042 | |||
Şerare | Jale | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2071 | |||
Elif | Numanoğlu | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1054 | |||
Levent | Dalar | İstanbul | İznik Ultra 160K | 20 | The Honey Badger Athletics | ||
Serdar | Sezer | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2041 | |||
Mehmet | Alpar | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2040 | Runformance | ||
Abdullah | Karagöl | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 531 | |||
Ayfer | Özer | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1157 | Zultanit | ||
Arzu | Çelik | İstanbul | Çamdibi 13K | 4084 | Zultanit | ||
Abdullah | Burakçin | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2081 | Run A Bike | ||
Göksel | Çelik | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 530 | Yok | ||
Ali | Çelikcan | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2037 | PROMER RUNNING MASTERS | ||
Vasil Ercument | Erbaş | Gaziantep | Orhangazi Ultra 90K | 322 | RunABike | ||
Esra | Şahin | Adana | Derbent Patika 25K | 1051 | Runformance | ||
Ülkü | Öziç | Zonguldak | Göllüce Patika 35K | 2036 | Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü | ||
Fatih | Tosun | Denizli | İznik Ultra 160K | 26 | Run Denizli | ||
Kadir | Özçakir | İstanbul | Çamdibi 13K | 4080 | |||
Idris | Özçelik | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2035 | |||
Serhat | Çulhalik | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 528 | Zirvedekiler | ||
Emre | Başoğlu | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2048 | ODTÜ Maraton | ||
Mete | Değer | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 527 | |||
Halil | Oruç | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 326 | |||
İhsan Zeki | Aksu | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 325 | Koşu Dünyamız | ||
Sevim Katre | Yilmaz | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 582 | Alpindak | ||
Berkay Can | Aydin | İstanbul | Çamdibi 13K | 4010 | |||
Olcay | Aydin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1048 | Non Stop Running | ||
Güven | Güçlütürk | İstanbul | İznik Ultra 160K | 33 | |||
Faruk Özer | Öz | İstanbul | Çamdibi 13K | 4008 | Maven Partners | ||
Resul | Dinç | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1046 | Non Stop Running | ||
Egemen | Özmelek | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2032 | Adım Adım Bursa | ||
Erdoğan | Kayar | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 526 | koştuRUN | ||
Uğur | Pusat | Adana | İznik Ultra 160K | 18 | BiKoşuAdana | ||
Bünyan | Aşik | İstanbul | İznik Ultra 160K | 17 | |||
Ahmet Serdar | Erenler | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2031 | Adana Running Club | ||
Semih | Ural | İstanbul | Çamdibi 13K | 4123 | Garanti Yatırım | ||
Alper | Kutluk | Antalya | Göllüce Patika 35K | 2029 | |||
Gökhan | Aslan | Gaziantep | Orhangazi Ultra 90K | 350 | RunABike | ||
Ali | Kiratli | Gaziantep | Göllüce Patika 35K | 2174 | RunABike | ||
Mehmet Mustafa | Kaya | Gaziantep | Dağ Maratonu 55K | 524 | RunAnkara | ||
İhsan | Şal | İstanbul | İznik Ultra 160K | 15 | ULTRA BABA (UB) | ||
Esat | Horoz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1044 | Arhavispor | ||
Sarp | Ünlütokmak | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1094 | |||
Murat | Çakir | İstanbul | Çamdibi 13K | 4176 | Adım Adım Bursa | ||
Çetin | Altinkum | İstanbul | İznik Ultra 160K | 13 | YENİ EMNİYET SPOR | ||
Mehmet | Türkmen | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 523 | |||
Bora | Kaya | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 327 | |||
Nedim | Soybaş | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1043 | |||
Ali | Dinç | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2025 | |||
Salih | Bulut | Kırıkkale | Orhangazi Ultra 90K | 323 | Kırıkkale Koşuyor | ||
Dilek | Özgürel | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 597 | QNB Finansbank | ||
Savas Lutfi | Kara | İzmir | İznik Ultra 160K | 12 | Team Run.Bo | ||
Metin | Aslan | Kocaeli | Orhangazi Ultra 90K | 321 | Gebze doğa sporları kulübü | ||
Havva | Limanoğlu | İstanbul | Çamdibi 13K | 4060 | Adım Adım Florya Çaylaklar | ||
Yasemin | Alan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1040 | |||
Erhan | Çalişkan | Van | Derbent Patika 25K | 1177 | Artos Sky Trail | ||
Gürhan | Akdağ | İstanbul | İznik Ultra 160K | 11 | |||
Atacan | Özen | Kocaeli | Çamdibi 13K | 4064 | TilkiBurnu | ||
Sinan | Aşçi | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1038 | Adım Adım Florya Çaylaklar | ||
Haluk | Akbulut | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 320 | |||
Thomas | Metternich | Köln | İznik Ultra 160K | 10 | |||
Saltuk | Erdemli | Ankara | Göllüce Patika 35K | 2023 | Ankara Orienteering SK | ||
Yavuz | Karaburun | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2026 | Team1 | ||
Esra | Dinçer | Bursa | Dağ Maratonu 55K | 520 | BiKoşuAdana | ||
İbrahim | Eravci | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 319 | Ankara Orientering SK | ||
Elçin | Demirel | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 318 | |||
Galip | Akkaya | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2022 | Marathonist | ||
Zafer Mesut | Zorlu | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 603 | |||
Ahmet | Gokdere | İstanbul | İznik Ultra 160K | 9 | |||
Bekir | Çakaroğlu | İzmir | İznik Ultra 160K | 21 | |||
Engin | Özdemir | İstanbul | İznik Ultra 160K | 1 | |||
Hilmi | Güven | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 518 | Ball Beverage | ||
Adem | Gündüz | Kocaeli | Orhangazi Ultra 90K | 315 | GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK | ||
Murat | Taninmiş | İzmir | Derbent Patika 25K | 1209 | İzmir veteranlar atletizm | ||
Batuhan | Yastikci | Ankara | Çamdibi 13K | 4032 | |||
Yasin | Küçükbahar | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2008 | BUKA Bursa Koşu Akademisi | ||
Ceyhun | Esen | Adana | Dağ Maratonu 55K | 538 | Adana Running Club | ||
Faruk | Değirmenci | Kocaeli | Orhangazi Ultra 90K | 314 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Hilmi | Günhan | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 517 | Zirvedekiler | ||
Ender | Saritekin | Ankara | Derbent Patika 25K | 1035 | |||
Selçuk | Ökmen | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1034 | Academy of Running | ||
Eyüp Selçuk | Şahin | Kocaeli | Derbent Patika 25K | 1033 | selçuk şahin sigorta | ||
Stephane | Blanfune | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 516 | WILD TEAM TRIATHLON | ||
Yüksel | Akti | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 539 | Ataşehir Atletizm | ||
Mehmet | Ekinci | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 313 | DAĞ KOŞUCUSU | ||
Wei | Shi | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 515 | Istanbul Expat Runners | ||
Alpaslan | Bodur | İstanbul | İznik Ultra 160K | 34 | Aydos 537 | ||
Onur | Azcan | İstanbul | Orhangazi Ultra 90K | 312 | Aydos 537 | ||
Soner Can | Sezgün | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1032 | RUNIST | ||
Ali | Düzdaş | İstanbul | İznik Ultra 160K | 16 | Serdar Bektaş Spor Klübü | ||
Metin | Alp | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 514 | Ayvandbendi Spor Kulübü | ||
Nihat | Çinarli | İzmir | İznik Ultra 160K | 6 | |||
Hakan | Özel | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1029 | Doğuş Koşu Kulübü | ||
Hakan | Akyalçin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1028 | Rengarenk | ||
Özgür | Güner | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2069 | AVESGo! | ||
İbrahim | Kara | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2011 | R.E.D. Runners | ||
Mustafa | Özmen | İzmir | Dağ Maratonu 55K | 513 | Buldan Vakfı | ||
Ferhat | Semiz | İzmir | İznik Ultra 160K | 29 | CSAR 135Sq | ||
Ercüment | Bulut | İzmir | Çamdibi 13K | 4093 | Ege Maraton | ||
Önder | Yoldaş | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1024 | |||
Mehmet Ali | Ok | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2006 | Aydos 537 | ||
Can | Durmaz | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1023 | |||
Figen | Kiper | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1031 | |||
Naomi | Gilker | Ottawa | Derbent Patika 25K | 1022 | Belpark Triathlon Club | ||
Mehmet Ali | Kiper | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1030 | |||
Serkan | Imrak | İzmir | Göllüce Patika 35K | 2021 | Twilight Team | ||
Turgut | Arslan | İzmir | Derbent Patika 25K | 1021 | |||
Ünal | Mecit | İstanbul | Dağ Maratonu 55K | 512 | ANADAK - Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları | ||
Şima | Coşkun | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1020 | Rundamental | ||
Gönül | Midesiz | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2020 | AKUT | ||
Bogachan | Akyar | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2019 | |||
Memet | Hüseyin | Bursa | Göllüce Patika 35K | 2018 | Bursa Masterler | ||
Erdinç | Kazak | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2017 | Aksa Sağlam Adımlar | ||
Özgür | Sancak | Denizli | İznik Ultra 160K | 4 | ADİDAS TERREX | ||
Özkan | Çakmak | Ankara | Orhangazi Ultra 90K | 311 | |||
Dilek | Turhan | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1018 | RooT | ||
Sadik | Taşkin | İstanbul | İznik Ultra 160K | 3 | Garmin-Raidlight Türkiye | ||
Erkan | Öztürk | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2016 | |||
Metin | Ebevi | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1017 | Ihlamur Koşu Kuvvetleri | ||
Ahmet Tamer | Aker | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2015 | koşandem | ||
Emre | Yildirim | Eskişehir | Göllüce Patika 35K | 2014 | TeamYILDIRIM | ||
Cemalettin | Başak | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1016 | |||
Kazim | Topuz | Eskişehir | Göllüce Patika 35K | 2013 | Çimtaş Run | ||
Alparslan | Santur | Ankara | Derbent Patika 25K | 1015 | |||
Gözde | Aydin | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1207 | adidas Runners İstanbul | ||
Cumhur Fahri | Amasyali | İstanbul | Göllüce Patika 35K | 2012 | WaterRunners | ||
Evren | Kar | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1014 | |||
Uğurhan | Akyüz | Ankara | Derbent Patika 25K | 1012 | ODTÜ Maraton | ||
Hakan | Birol | İstanbul | Derbent Patika 25K | 1011 | Koşu Forum | ||
Mecit | Çelebi | Kilis | İznik Ultra 160K | 2 |