Eker I Run Sanal Koşu 2022

Tarih :16-10-2022

Yer : Koşuya Uygun Her Yer

Yol KoşusuSanal Yarış

http://www.myvirtualpace.com/

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Murat Olcay Ankara 5K Sanal Koşu 74 Galatasaray Spor Kulübü
Hakki Onur Kam Kastamonu 2K Sanal Koşu 55 TTKASTAMONUGMSK
Uğur Ege İstanbul 2K Sanal Koşu 54
Uğur Ege İstanbul 5K Sanal Koşu 73
Çağdaş Karabenli Ankara 5K Sanal Koşu 72
Çağdaş Karabenli Ankara 2K Sanal Koşu 53
Amirreza M İstanbul 5K Sanal Koşu 71
Murat Erdal Antalya 15K Sanal Koşu 59
Fatih Efe İstanbul 2K Sanal Koşu 52
Emine Avul Eskişehir 15K Sanal Koşu 58
Sabahaddin Özgün Ankara 15K Sanal Koşu 57 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Sabahaddin Özgün Ankara 42K Sanal Yarış 13 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Macit Emre Laçin İstanbul 15K Sanal Koşu 56
Rasim Volkan Manisa 2K Sanal Koşu 51 TOFAŞ
Görkem Aka İstanbul 5K Sanal Koşu 70
Görkem Aka İstanbul 2K Sanal Koşu 50
Levent Berber Tekirdağ 15K Sanal Koşu 55 Akut
Levent Berber Tekirdağ 5K Sanal Koşu 69 Akut
Levent Berber Tekirdağ 2K Sanal Koşu 49 Akut
Merve Erdem Antalya 5K Sanal Koşu 67
Özkan Ercoşkun İzmir 15K Sanal Koşu 54 CMS Koşu Takımı
Arif Görmek İzmir 5K Sanal Koşu 66 BUCA Kartal Master
Muhammed Edip Karabacak Bursa 2K Sanal Koşu 48
Muhammed Edip Karabacak Bursa 15K Sanal Koşu 53
Karin Dilay Çimen Ankara 5K Sanal Koşu 65
Albina Yiğit Ankara 5K Sanal Koşu 64 Adım Adım
Merve Duman Sakarya 15K Sanal Koşu 52
Merve Duman Sakarya 5K Sanal Koşu 63
Merve Duman Sakarya 2K Sanal Koşu 47
Hüseyin Öztürk İstanbul 15K Sanal Koşu 51
Beyhan Erdoğan İzmir 5K Sanal Koşu 62
Seyda Ünlü İstanbul 15K Sanal Koşu 50
Meyyit Ibrahim Sevinç Ankara 2K Sanal Koşu 46 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Melih Firat Ekici Bursa 15K Sanal Koşu 49 Sirena Marine Denizcilik A.Ş
Özkan Ercoşkun İzmir 42K Sanal Yarış 12 CMS Koşu Takımı
Kayhan Ateş Kırklareli 15K Sanal Koşu 48 AKUT
Kayhan Ateş Kırklareli 2K Sanal Koşu 45 AKUT
Tansel Gockuncu İstanbul 15K Sanal Koşu 47
Muhammed Edip Karabacak Bursa 42K Sanal Yarış 11
Fatih Durmuş Bursa 2K Sanal Koşu 44 Adım Adım Bursa
Fatih Durmuş Bursa 5K Sanal Koşu 61 Adım Adım Bursa
Serhat Hacimusalar İzmir 5K Sanal Koşu 60 İzmir veteranlar atletizm
Riza Levent Özsaraç İzmir 5K Sanal Koşu 58
Özden Varol İstanbul Paten Yarışı 3 İstanbul Oryantiring Grubu
Nurullah Akyildiz Manisa 15K Sanal Koşu 46 SALİHLİ ANKARUN
Atakan Çoban Sakarya 15K Sanal Koşu 45
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 5K Sanal Koşu 59 İstanbul Oryantiring Grubu
Ayşe Özlem Kerman İzmir 2K Sanal Koşu 43 İDADİK
Ayşe Özlem Kerman İzmir 15K Sanal Koşu 44 İDADİK
Ayşe Özlem Kerman İzmir 5K Sanal Koşu 57 İDADİK
Sevda Yorulmaz İzmir 5K Sanal Koşu 56
Özkan Ercoşkun İzmir 2K Sanal Koşu 42 CMS Koşu Takımı
Mehmet Akpolat İzmir 5K Sanal Koşu 55
Hakan Gülümser İzmir 5K Sanal Koşu 68
Metin Kayaçağlayan Ankara 15K Sanal Koşu 43
Gülşen Eser İzmir 2K Sanal Koşu 41 Team Run.Bo
Gülşen Eser İzmir 15K Sanal Koşu 42 Team Run.Bo
Gülşen Eser İzmir 5K Sanal Koşu 54 Team Run.Bo
Gülşen Eser İzmir 42K Sanal Yarış 10 Team Run.Bo
Şahin Dişisağlam İstanbul Paten Yarışı 2 Old But Good Skaters
Önder Çulhaci İstanbul 15K Sanal Koşu 41
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 2K Sanal Koşu 40 İstanbul Oryantiring Grubu
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 42K Sanal Yarış 9 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 2K Sanal Koşu 39 AKUT
Fatih Karaaslan Bursa 5K Sanal Koşu 53
Oğuz Şahin İstanbul 15K Sanal Koşu 40
Maryam Tahbaz Tehran 5K Sanal Koşu 52 Persian trail runners
Maryam Tahbaz Tehran 15K Sanal Koşu 39 Persian trail runners
Maryam Tahbaz Tehran 42K Sanal Yarış 8 Persian trail runners
Özden Varol İstanbul 42K Sanal Yarış 7 İstanbul Oryantiring Grubu
Özden Varol İstanbul 15K Sanal Koşu 38 İstanbul Oryantiring Grubu
Özden Varol İstanbul 5K Sanal Koşu 51 İstanbul Oryantiring Grubu
Murat Özeren İstanbul 2K Sanal Koşu 38 Adım Adım
Celal Apaydin Tekirdağ 2K Sanal Koşu 36 Arçelik Spor Kulübü
Celal Apaydin Tekirdağ 5K Sanal Koşu 50 Arçelik Spor Kulübü
Beyhan Erdoğan İzmir 2K Sanal Koşu 35
Özge Norman Ankara 15K Sanal Koşu 36 Patentürk
Özge Norman Ankara Paten Yarışı 1 Patentürk
Osman Pirnaz Ankara 15K Sanal Koşu 35
Yunus Alp İzmir 15K Sanal Koşu 34 Adım Adım İzmir
Yunus Alp İzmir 2K Sanal Koşu 34 Adım Adım İzmir
Yunus Alp İzmir 5K Sanal Koşu 49 Adım Adım İzmir
Aytaç Gültekin İstanbul 15K Sanal Koşu 33 Adım Adım
Savaş Arson İstanbul 15K Sanal Koşu 32 Adım Adım
Emre Karayazgan İzmir 2K Sanal Koşu 33
Emre Karayazgan İzmir 5K Sanal Koşu 48
Emre Karayazgan İzmir 15K Sanal Koşu 31
Murat Özeren İstanbul 5K Sanal Koşu 47 Adım Adım
Mert Erdal İzmir 2K Sanal Koşu 32 Bold Zunion
Nagehan Atik Tekirdağ 15K Sanal Koşu 30 AKUT
Nagehan Atik Tekirdağ 5K Sanal Koşu 46 AKUT
Nagehan Atik Tekirdağ 2K Sanal Koşu 31 AKUT
Hasan Kadir Yilmaz Bursa 15K Sanal Koşu 29
Hülya Kizmaz Manisa 15K Sanal Koşu 28
Hülya Kizmaz Manisa 5K Sanal Koşu 45
Hülya Kizmaz Manisa 2K Sanal Koşu 30
Özay Atasoy İzmir 15K Sanal Koşu 27 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özay Atasoy İzmir 5K Sanal Koşu 44 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özay Atasoy İzmir 2K Sanal Koşu 29 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Memet Hüseyin Bursa 5K Sanal Koşu 43 Bursa Masterler
Ayşe Küçük Bursa 15K Sanal Koşu 26
Kayhan Ateş Kırklareli 5K Sanal Koşu 42 AKUT
Onur Salih Bahar Bursa 2K Sanal Koşu 28
Sare Ayça Tokat İzmir 5K Sanal Koşu 41 Bir Kedi Bir Köpek
Sare Ayça Tokat İzmir 2K Sanal Koşu 27 Bir Kedi Bir Köpek
Yasin Küçükbahar Bursa 5K Sanal Koşu 40 Bursa Koşu Akademisi
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 5K Sanal Koşu 39 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 15K Sanal Koşu 25 AKUT
Erkan Kurtuluş İstanbul 5K Sanal Koşu 38
Ahmet Ziya Mortaş Kayseri 42K Sanal Yarış 6 Gelengiler
Serbey Selahattin Erbey İzmir Paten Yarışı
Serbey Selahattin Erbey İzmir 42K Sanal Yarış 5
Serbey Selahattin Erbey İzmir 15K Sanal Koşu 24
Serbey Selahattin Erbey İzmir 5K Sanal Koşu 37
Serbey Selahattin Erbey İzmir 2K Sanal Koşu 26
Celil Akman Bursa 42K Sanal Yarış 4 Bursa Triatlon
Celil Akman Bursa 5K Sanal Koşu 36 Bursa Triatlon
Celil Akman Bursa 2K Sanal Koşu 25 Bursa Triatlon
Buğra Dağdeviren Ankara 5K Sanal Koşu 35
Hakan Kaplan Manisa 15K Sanal Koşu 23 salihli ankaspor
Berker Koççaz İstanbul 15K Sanal Koşu 22 BASF Türk Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.
Berker Koççaz İstanbul 5K Sanal Koşu 34 BASF Türk Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.
Berker Koççaz İstanbul 2K Sanal Koşu 24 BASF Türk Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.
Abdullah Palalioğlu İzmir 5K Sanal Koşu 33 İzmir veteranlar atletizm
Abdullah Palalioğlu İzmir 2K Sanal Koşu 23 İzmir veteranlar atletizm
Melih Demir İzmir 15K Sanal Koşu 21 Storm Spor Kulübü
Melih Demir İzmir 5K Sanal Koşu 32 Storm Spor Kulübü
Evrim Kuzu İzmir 15K Sanal Koşu 20 Ege Maraton
İsmail Yavaşca Çanakkale 2K Sanal Koşu 22 Troiatlon
Celil Akman Bursa 15K Sanal Koşu 19 Bursa Triatlon
Serdar Dündar İstanbul 15K Sanal Koşu 18
Bike Geckinli İstanbul 15K Sanal Koşu 17 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 5K Sanal Koşu 31 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 2K Sanal Koşu 21 Team Run.Bo
Özkan Ercoşkun İzmir 5K Sanal Koşu 30 CMS Koşu Takımı
Melis Sancaktaroğlu İstanbul 2K Sanal Koşu 20 Watsons
Suleyman Birdal İstanbul 15K Sanal Koşu 16 adidas Runners İstanbul
Cenk Kinikarslan İzmir 5K Sanal Koşu 29 Mermaid's Squad
Levent Çatal Afyon 5K Sanal Koşu 28
Beliz Dora Yaldiz Ankara 5K Sanal Koşu 27
Çiğdem Keçeci İstanbul 5K Sanal Koşu 26
Seyfi Özhan Çetin İstanbul 5K Sanal Koşu 25
Yaşar Yağcilar Bursa 5K Sanal Koşu 24 Bursa Koşu Akademisi
Burhan Dikkaş Manisa 15K Sanal Koşu 15 ANKA TRİATLON
Serkan Tuncel Manisa 15K Sanal Koşu 14 Anka
Ergün Kizilaslan Ankara 42K Sanal Yarış 3
İhsan Şen İstanbul 5K Sanal Koşu 23 ÇAGET
Naciye Albayrak İstanbul 42K Sanal Yarış 2 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 15K Sanal Koşu 13 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 5K Sanal Koşu 22 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 2K Sanal Koşu 19 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Selçuk Şen Kocaeli 2K Sanal Koşu 18 ÇAGET
Selçuk Şen Kocaeli 15K Sanal Koşu 12 ÇAGET
Selçuk Şen Kocaeli 5K Sanal Koşu 21 ÇAGET
Arif Burhan Ormanoğlu İzmir 15K Sanal Koşu 11
Abdülkadir Murat Kizildag İzmir 5K Sanal Koşu 20 GÖZTEPE
Albina Yiğit Ankara 15K Sanal Koşu 10 Adım Adım
Fatih Durmuş Bursa 15K Sanal Koşu 9 Adım Adım Bursa
Meyyit Ibrahim Sevinç Ankara 5K Sanal Koşu 19 Koç Topluluğu Spor Kulübü
İsmail Demir İzmir 15K Sanal Koşu 8 İzmir veteranlar atletizm
İsmail Demir İzmir 5K Sanal Koşu 18 İzmir veteranlar atletizm
İsmail Demir İzmir 2K Sanal Koşu 17 İzmir veteranlar atletizm
İsmail Bekar İzmir 15K Sanal Koşu 37 Karşıyaka One Team
Abdullah Palalioğlu İzmir 15K Sanal Koşu 7 İzmir veteranlar atletizm
İbrahim Şen Tekirdağ 42K Sanal Yarış 1 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 15K Sanal Koşu 6 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 5K Sanal Koşu 17 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 2K Sanal Koşu 16 AKUT
Onur Savran İzmir 5K Sanal Koşu 16 Karşıyaka One Team
Fatih Efe İstanbul 5K Sanal Koşu 15
Serkan Gülşen Bursa 2K Sanal Koşu 15
Buse Sever Balıkesir 2K Sanal Koşu 37
Bülent Aktaş Ankara 15K Sanal Koşu 5 İNTERPRESS MEDYA
Bülent Aktaş Ankara 5K Sanal Koşu 14 İNTERPRESS MEDYA
Bülent Aktaş Ankara 2K Sanal Koşu 14 İNTERPRESS MEDYA
Ayca Celikbilek İstanbul 5K Sanal Koşu 13 Mermaid's Squad
Alpaslan Kaya İstanbul 2K Sanal Koşu 13
Alpaslan Kaya İstanbul 5K Sanal Koşu 12
Alpaslan Kaya İstanbul 15K Sanal Koşu 4
Mehmet Başibüyük İstanbul 2K Sanal Koşu 12
Dogukan Koç Bursa 5K Sanal Koşu 11 Adım Adım Bursa
Fatih Sabankaya Ankara 5K Sanal Koşu 10 BizBize Runners
Fatih Sabankaya Ankara 2K Sanal Koşu 11 BizBize Runners
Nadide Sabankaya Ankara 5K Sanal Koşu 9 BizBize Runners
Nadide Sabankaya Ankara 2K Sanal Koşu 10 BizBize Runners
Tahir Çalik Ankara 5K Sanal Koşu 8 BizBize Runners
Tahir Çalik Ankara 2K Sanal Koşu 9 BizBize Runners
Gülden Çalik Ankara 5K Sanal Koşu 7 BizBize Runners
Gülden Çalik Ankara 2K Sanal Koşu 8 BizBize Runners
Mete Çalik Ankara 5K Sanal Koşu 6 BizBize Runners
Mete Çalik Ankara 2K Sanal Koşu 7 BizBize Runners
Emine Çalik Ankara 5K Sanal Koşu 5 BizBize Runners
Emine Çalik Ankara 2K Sanal Koşu 6 BizBize Runners
Atilla Çalik Ankara 5K Sanal Koşu 4 BizBize Runners
Atilla Çalik Ankara 2K Sanal Koşu 5 BizBize Runners
Adalet Çimen Ankara 42K Sanal Yarış
Adalet Çimen Ankara 15K Sanal Koşu 3
Adalet Çimen Ankara 5K Sanal Koşu 3
Adalet Çimen Ankara 2K Sanal Koşu 4
Mustafa Keskin Bursa 15K Sanal Koşu 2 Adım Adım Bursa
Serdar Anlaş Bursa 15K Sanal Koşu 1 Adım Adım Bursa
Aliye Ayta İstanbul 5K Sanal Koşu 2 Kuzey Geyikleri DSK
Aliye Ayta İstanbul 2K Sanal Koşu 3 Kuzey Geyikleri DSK
Salih Karaman Bursa 5K Sanal Koşu 1
Şebnem Turan Manisa 5K Sanal Koşu
Şebnem Turan Manisa 2K Sanal Koşu 2
Zeynep Şahin Ankara 15K Sanal Koşu
Gökhan Ertuğrul İstanbul 2K Sanal Koşu 1
Özden Varol İstanbul 2K Sanal Koşu İstanbul Oryantiring Grubu