Tarih :19-05-2020
Yer : #evdekos - Canlı yayın - Live Run GTM +3
Patika KoşusuYol KoşusuSanal Yarış
https://19mayis1919kosusu.com/Ad | Soyad | Şehir | Cinsiyet | Parkur | Göğüs No | Kulüp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ece | Şanivar Koçak | Adana | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6026 | BiKoşuAdana | ||
Yilmaz | Ahçioğlu | İstanbul | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2023 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Fatma Yelda | Duran | Tekirdağ | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9043 | |||
Tugba | Hunili | Adana | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6025 | Adana Running Club | ||
Azad | Ertaş | Mardin | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3009 | Zergan spor kulübü | ||
Umut | Temel | Mardin | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3010 | Zergan sıpor külübü | ||
Elman | Javani | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9042 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Uğur | Kaplan | Antalya | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14030 | Tohum Otizm Vakfı | ||
Imashka Özlem | Asanalieva | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11034 | No Reason Co | ||
Kevser | Bayir | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7043 | |||
Birce | Bayir | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7042 | |||
Ferruh | Yayci | Kocaeli | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2022 | |||
Onur | Kahyaoğlu | Samsun | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14029 | ENKA Spor | ||
Betül | Uğuz | İzmir | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8032 | |||
Leila | Sfandyari | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9041 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Veli | Ali Yasel | Ankara | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14028 | Adım Adım Ankara | ||
Cenker | Savaş | Balıkesir | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2021 | |||
Yasemin | Akyüz | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14027 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Tuğçe | Odabaşi | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9040 | |||
Görkem | Hasirci | Balıkesir | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2020 | Erdek Atletik Gençlik ve Spor kulübü | ||
Arda | Çoğulu | İzmir | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9039 | |||
Doguhan | Altintas | Ankara | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2019 | Yeni mamak gençlik spor kulübü | ||
Ayşe | Çağlar | Balıkesir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14026 | Akademik dağcılık kulübü | ||
Oktay | Şensoy | Antalya | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13013 | Antalya Polis Spor Gücü | ||
Salih | Fidan | Ankara | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14025 | Yeni mamak g.s.k | ||
Dilşah | Çoğulu | İzmir | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9038 | |||
Cemre Nur | Öğüt | İzmir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14024 | |||
Akin | Öcal | Ankara | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2018 | Yeni mamak gençlik spor kulübü | ||
Filiz | Dikmen | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11033 | |||
Ümmiye | Baş Durak | Kiel | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7041 | |||
Zahide | Yildiz | Eskişehir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14023 | |||
Beyazit | Tür | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14022 | adidas Runners İstanbul | ||
İshak | Tok | İçel | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14021 | Mersin yükselspor | ||
Zafer | Yozbatiran | Gaziantep | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14020 | Gaziantep Büyükşehir Belediyesi | ||
Ismail | Bayram | Eskişehir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14019 | |||
Burak | Durak | Kiel | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7040 | |||
Sibel | Gökçe Özdemir | Çanakkale | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2017 | Çanakkale | ||
Ümit | Çağlar | Balıkesir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14018 | Akademik Dağcılık Kulübü | ||
Gamze | Demirbağ | Ankara | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2016 | Ziraat Katılım | ||
Bilal | Demirbağ | Ankara | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2015 | Yeni Mamak Gençlik ve Spor Klubü | ||
Adem | Işildak | İstanbul | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2014 | |||
Damla | Deniz | Muğla | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8031 | |||
Emre | Ardiç | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11032 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Pinar | Gülkapan | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13012 | Garmin Türkiye Running Team | ||
Berat | Meydan | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14017 | |||
Yasemin | Ardiç | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11031 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Ayşegül | Öncel | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14016 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Enes Malik | Koca | Ankara | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2013 | Yeni Mamak belediyesi | ||
Caner | Keskin | İzmir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14015 | |||
Süleyman | Göv | Gaziantep | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14014 | Islahiye atletizm | ||
Canan | Ertunk | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9037 | |||
Sinemnur | Erarslan | Kayseri | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3008 | Fenerbahçe Spor Kulübü | ||
Nesli | Uz Yalim | İzmir | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2012 | |||
Mehmet | Aydingör | İzmir | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6024 | İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Klübü | ||
Salih | Karayaka | Samsun | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9036 | |||
Dilmin | Küçükbarak | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12016 | |||
Bartualp | Oduncu | Ankara | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14013 | |||
Ercan | Dogan | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7039 | |||
Sedanur | Hökerek | Tekirdağ | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6023 | Redfoxes Running | ||
Selinay | Karagöz | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10030 | Mamak belediyesi | ||
Besim | Muslu | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14012 | |||
Nara | Jabrayilova | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15050 | |||
Serkan | Imrak | İzmir | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10029 | Twilight Team | ||
Metin | Turunç | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9035 | |||
Ersin | Erdoğan | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13011 | Ultrun | ||
Hakan Ömer | Tunca | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7038 | AnıttepeRuhu | ||
Serdar | Kurşun | Gaziantep | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6022 | Gaziantep Büyükşehir Belediyesi | ||
Defne | Ilgaz | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15049 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
İlkim | Ardiç | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11030 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Tuna | Erol | Balıkesir | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15048 | |||
Bülent | Yavuz | Malatya | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15047 | Yeni olimpiyat spor kulübü | ||
Serkan | Mete | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15046 | |||
Sema | Ilgaz | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15045 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Elif | Numanoğlu | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8030 | |||
Mahir Mert | Oran | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15044 | Yeni Mamak Gençlik S.K | ||
Ruşen | Kaçan | İçel | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15043 | |||
Bekir | Ulu | Kayseri | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7037 | Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü | ||
Oktay | Firat | İzmir | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6021 | Karşıyaka One Team | ||
Edanur | Esen | Ordu | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1050 | |||
Selim | Pilavci | İzmir | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9034 | |||
Bekir | Ulu | Kayseri | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15042 | Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü | ||
Şüheda | Kiliç | Kırklareli | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12015 | |||
Ayşe | Çağlar | Balıkesir | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3007 | Akademik dağcılık kulübü | ||
Batuhan Can | Yilmaz | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15041 | yeni mamak spor külübü | ||
Mustafa | Yildirim | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1049 | YENİ MAMAK GSK | ||
Zehra | Babayigit Tekin | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1048 | |||
Elif Nergis | Konakci | Muğla | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9033 | |||
Korhan | Aker | Nevşehir | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15040 | |||
Semih | Kaya | Adana | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16053 | |||
Eylem | Ercan | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15039 | |||
Sinan | Koşay | Bolu | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7036 | TSK Spor Gücü | ||
Ahmet | İnan | Kırıkkale | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2011 | |||
Doguhan | Altintas | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1047 | Yeni mamak gençlik spor kulübü | ||
Elif | Çakiroğlu | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1046 | tria triatlon spor kulübü | ||
Selva | Uner | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1045 | |||
Selman Faruk | Gençtürk | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1044 | Team Run.Bo | ||
Canay | Dalli | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15038 | |||
Firdevs Nisa | Firat | Ankara | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3006 | Mamak Belediyesi | ||
Cenk | Akbulut | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1043 | |||
Ekrem | Taşkin | Balıkesir | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15037 | Karesibelediyespor | ||
Zeynep Melis | Haykir | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15036 | Mamak Belediyesi | ||
Cemalettin | Başak | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1042 | |||
Ali Emrah | Ari | Bursa | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14011 | İbn-i sina özel sporcular spor kulübü | ||
Ertan | Dogan | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7035 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Ramazan Sait | Nurdağli | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9032 | Başkent Gençler ve Masterler Atletizm kulübü | ||
Mehmet | Şahin | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16052 | Ankara aAtetizm Federasyonu | ||
Özgür | Murat | Eskişehir | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7034 | Eskisehirrunners | ||
Kaan | Kirik | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15035 | |||
Meyyit Ibrahim | Sevinç | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1041 | Koç Topluluğu Spor Kulübü | ||
Yusuf Kayra | Dinç | Afyon | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12014 | |||
Elena | Polyakova | Istanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15034 | Columbia Outdoor Club | ||
Mehmet | Şahin | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15033 | Ankara aAtetizm Federasyonu | ||
Ege | Sayin | Ankara | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6020 | |||
Azat Çelebi | Çelebi | Ağrı | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1040 | ENKA Spor | ||
Beyza | Cakmak | Bartın | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15032 | |||
Yağmur | Tülek | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9031 | |||
Fevzi | Uzgişi | İzmir | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8029 | Adım Adım İzmir | ||
Gülay | Altun Rosemoon | Muğla | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15031 | BodRunners | ||
Nehir | Meriç | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10028 | Mamak Belediyesi | ||
Nihal | Tirpan Dilmaç | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9030 | Çayyolu training | ||
Demir | Doğan | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7033 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Yiğit | Tezcan | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15030 | Mamak Belediyesi | ||
Ali Cem | Aktas | Antalya | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1039 | Limit Sensin | ||
Burak Taha | Yilmaz | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16051 | Mamak Belediyesi | ||
Sevgi Nur | Dağlioğlu | Tekirdağ | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15029 | |||
Gülefer | Mete | İzmir | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10027 | İDADİK | ||
Yusuf | Özceylan | İzmir | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1038 | Team Run.Bo | ||
Oğuzhan | Öztürk | Antalya | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7032 | MANAVGATRUNNERS | ||
Riza | Dinçer | Adana | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6019 | ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ | ||
Yüksel | Gültekin | Kütahya | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9029 | Bir sevdadir BİNGÖL | ||
Fatma | Siki | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12013 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Ayşe | Yavuz Dinç | Afyon | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12012 | |||
Enes | Bilir | Van | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15028 | ENKA Spor | ||
Özlenen İpek | Günad | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11029 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Tolga | Perk | Kayseri | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15027 | Red Bull TR | ||
Elif | Duran | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11028 | adidas Runners İstanbul | ||
Ayşe | Yavuz Dinç | Afyon | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1037 | |||
Zikrullah | Şahin | Van | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4007 | Bodrum Sağlık Vakfı | ||
Erdem | Efe | Adana | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7031 | BiKoşuAdana | ||
Zikrullah | Şahin | Van | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15026 | Bodrum Sağlık Vakfı | ||
Elif | Gündüz | Artvin | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9028 | |||
Bike | Geckinli | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1036 | Team Run.Bo | ||
Azat Çelebi | Çelebi | Ağrı | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15025 | ENKA Spor | ||
Savas Lutfi | Kara | İzmir | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1035 | Team Run.Bo | ||
Yasemin | Akyüz | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15024 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Fatih | Korkunç | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15023 | |||
Özkan | Çakmak | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1034 | |||
Tuncay | Aktaş | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16050 | Yarımada Koşu Grubu | ||
Selim | Korkmaz | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1033 | Malatya44Runners | ||
Ersavas | Gudul | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1032 | Team Run.Bo | ||
Mehmet | Kaçar | İzmir | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1031 | Team Run.Bo | ||
Davut | Hazar | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1030 | |||
Eda | Keskin | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9027 | |||
Emre | Gürgen | Eskişehir | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16049 | |||
Azat Çelebi | Çelebi | Ağrı | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16048 | ENKA Spor | ||
Naime | Varol | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8028 | Intersport Running Team | ||
Müge | Özmen | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16047 | Adım Adım | ||
Nurcan | Benli | İzmir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14010 | |||
Özlem | Çetin | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11027 | IRC | ||
Fatih | Olak | Afyon | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16046 | AFYON ATLETİZM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ | ||
Özenç | Aygün | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12011 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Hüseyin | Seçil | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9026 | |||
Ceren | Yapici | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13010 | |||
Nebi | Demir | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1029 | |||
Polat | Dede | Antalya | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2010 | Rossist | ||
Mehmet Kabil | Altun | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16045 | İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K. | ||
Deniz | Bayazit Firtina | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16044 | |||
Sabiha | Demir | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1028 | |||
Esin | Kuzu | Antalya | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16043 | |||
Hikmet | Şevke | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16042 | Yüz Bin Koş | ||
Beril | Kumsal | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10026 | |||
Kerim | Beydagi | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11026 | Adım Adım | ||
Durcihan | Demir | Gümüşhane | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8027 | |||
İlyas Seyfi | Altikanoğlu | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6018 | |||
İsmail | Kayirilan | Nevşehir | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2009 | Middle Earth Travel | ||
Fatma | Hacioğlu | Bilecik | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1027 | |||
Ege Can | Parlar | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1026 | |||
Kadir | Arslan | Balıkesir | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1025 | |||
Nil | Osmanoglu | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9025 | ODTÜ Maraton | ||
Firtina | Ultan | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16041 | |||
Sabahaddin | Özgün | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7030 | Koç Topluluğu Spor Kulübü | ||
Seda | Yildiz | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6017 | |||
Necmettin | Dervent | İzmir | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1024 | |||
Ansi | Rona | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1023 | |||
Budak | Timuralp | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12010 | |||
Kardelen | Kaptan Şevke | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16040 | Yüz Bin Koş | ||
Yekta Yiğit | Dinç | Van | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1022 | Ankyra Spor Kulübü | ||
Fatih | Topçu | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15022 | Asla Durma | ||
Mustafa | Güler | Bursa | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15021 | Mülkiye Mezunları | ||
Mehmet | Merk | Kahramanmaraş | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16039 | Kahramanmaraşsimyakoleji | ||
Melis | Şentürk | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16038 | Team Gorilla | ||
Zeynep | Bora | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1021 | |||
Rasim Aşkin | Dilan | Eindhoven | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16037 | Ankara Koşuyor | ||
Mehtap | Saydam | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10025 | Ankara Koşuyor | ||
Egemen | Dağ | İzmir | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7029 | Karşıyaka One Team | ||
Gülden | Akin | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16036 | |||
Cenk | Subaşi | Kocaeli | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11025 | |||
Sertan | Deniz | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9024 | |||
Hasan | Sahan | Edirne | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2008 | Karşıyaka One Team | ||
Muammer | Odabaşi | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13009 | TuranElbetBirGün | ||
Görkem | Altunbaş | Isparta | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7028 | |||
Gul | Erdemir | İzmir | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11024 | |||
Yusuf | Aydin | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16035 | |||
Cem | Şentürk | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10024 | |||
Emre | Şen | Zonguldak | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16034 | Çaycuma togaspor | ||
Serkan | Özel | Antalya | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16033 | |||
Çağlar | Kasim | Muğla | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16032 | TSK Spor Gücü | ||
Funda | Özmen | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8026 | Koşoku | ||
Tuğba | Tafli | Kayseri | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16031 | |||
Mustafa | Güler | Bursa | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16030 | Mülkiye Mezunları | ||
Muhammed Fatih | Bal | Kütahya | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16029 | |||
Oğuz | Civan | Kütahya | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16028 | Beştelsiz Spor Kulübü | ||
Çetin Afsar | Saföz | İçel | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16027 | |||
Şükrü Fatih | Nurdağli | Ankara | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8025 | Başkent Gençler ve Masterler Atletizm kulübü | ||
Elif | Bayram | Erzurum | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8024 | |||
Fatima | Helvaci Özenç | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1020 | Spoemrt international | ||
Umut Mert | Dumlu | Denizli | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16026 | |||
Pinar | Şimşek | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7027 | Adım Adım Ankara | ||
Emin Cem | Sönmez | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10023 | |||
İsmet | Özler | Bursa | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10022 | Yenişehir Belediye Spor kulübü | ||
Gul | Canakcioglu | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1019 | |||
Hanife | Çelik | Kayseri | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6016 | Erciyese Doruk gençlik ve spor kulübü | ||
Derya | Budak | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7026 | |||
Serkay | Karabiyik | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17051 | Piyalepaşa spor klübü | ||
Elifnur | Çinkiliç | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1018 | Adım Adım Ankara | ||
Serkan | Macit | Samsun | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16025 | |||
Burak | Namkulu | Adana | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16024 | Yüz Bin Koş | ||
Zafer | Özer | Gaziantep | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15020 | Runabike | ||
Gülfer | Altun | Samsun | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17050 | |||
Esma | Parmak Kahraman | Casablanca | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14009 | Bosphorus Runners | ||
Ercan | Ari | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17049 | |||
Emrah | Esin | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1017 | adidas Runners İstanbul | ||
Firat | Dizman | Kırklareli | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16023 | Babaeski Spor | ||
Yavuz | Agacdan | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17048 | |||
Emirhan | Hocaoğullari | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11023 | |||
Mustafa | Ari | Antalya | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7025 | |||
Ayşe | Yilmaz | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8023 | Zirvedekiler | ||
Burcu | Başaran | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10021 | |||
Özer | Başaran | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10020 | |||
Atilla | Çalik | Ankara | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8022 | BizBize Runners | ||
Ceren | Özçelik | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17047 | |||
Ayşe | Özcan | Niğde | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16022 | |||
Murat | Değirmenci | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1016 | Adım Adım | ||
Zehra | Uzunali | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15019 | |||
Burak | Fidan | Nevşehir | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1015 | Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü | ||
Ece | Upçin | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10019 | |||
Reyhan | Mengi | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10018 | Tria Triatlon Spor Kulübü | ||
Aliriza | Dikici | İçel | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16021 | |||
Aslihan | Aysev | Geneva | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11022 | AthletismViseuGenevr | ||
Mujde | Tarhan | İzmir | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10017 | |||
Irmak | Şenol | İzmir | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15018 | |||
Selçuk | Akbaba | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17046 | AKUT | ||
Erdem | Akdogan | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1014 | Kadiköy Runners | ||
Melis | Şenol | İzmir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14008 | |||
Elif | İnanç | İzmir | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10016 | |||
Emine | İçyer | Balıkesir | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 69 | Balıkesir Oryantiring | ||
Berk | Kaya | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9023 | Kaya Running Team | ||
Ender Kivanç | Kunt | Adana | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6015 | BiKoşuAdana | ||
Onder | Tatlikalp | Antalya | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6014 | |||
Olena | Cansiz | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17045 | |||
Oguzhan | Erdem | Kırklareli | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18051 | |||
Satilmiş | Gündoğdu | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16020 | Başkent Gençler ve Masterler Atletizm kulübü | ||
Ali | Özkan | Adana | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5007 | |||
Emrah | Kut | Bolu | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17044 | |||
Remzi | Aygun | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7024 | Salomon Turkey | ||
Bike | Geckinli | İstanbul | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4006 | Team Run.Bo | ||
Kürşat | Şahin | İzmir | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7023 | Karşıyaka One Team | ||
Elif | Yarsuvat | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8021 | |||
Ertan | Çetinkaya | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 68 | |||
Bünyamin | Kiliçaslan | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10015 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Damla | Çelik | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17043 | Gaziantep Büyükşehir Belediyesi | ||
Dilek | Boğa | Bursa | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 67 | TSF Compounds | ||
Olena | Cansiz | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9022 | |||
Berk | Bakar | Kars | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15017 | |||
Hikmet | Marasli | Erzurum | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17042 | DSİ Palandoken Masterlar | ||
Bilal | Caber | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17041 | Patentürk | ||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16019 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15016 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14007 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13008 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12009 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11021 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10014 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9021 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8020 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7022 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6013 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5006 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4005 | |||
Kader | Yildirim | İzmir | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16018 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3005 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2007 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1013 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17040 | |||
Fatih | Tuzemen | Erzurum | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17039 | DSİ Palandoken Masterlar | ||
Mehmet Pars | Sezer | Adana | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6012 | BiKoşuAdana | ||
Nimet | Saral Salih | Adana | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17037 | Adana Running Club | ||
Kübra | Sarioğlu | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17036 | |||
Niyazi | Eren | Adana | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17035 | BiKoşuAdana | ||
Serap Meltem | Batur | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12008 | Adım Adım | ||
İsmail | Kayar | Gaziantep | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 66 | İSLAHİYE ATLETİZM | ||
Ayhan | Deli | Adana | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7021 | BiKoşuAdana | ||
Serap Meltem | Batur | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13007 | Adım Adım | ||
Gokhan | Sertel | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 65 | |||
Şehnaz | Akyildiz | Balıkesir | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17034 | |||
Tuğçe | Şişmaner | Tokat | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17033 | |||
Savaş | Kutkan | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10013 | |||
Hatice | Yildirim | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15015 | |||
Elif Ecem | Çeltek | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17032 | |||
Çağatay | Domaç | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 64 | Koşucanlar | ||
Suat Latif | Güney | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11020 | Adım Adım Florya Çaylaklar | ||
Bekir | Ulu | Kayseri | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1012 | Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü | ||
Muhammet Emin | Kocaaliler | Erzurum | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17031 | DSİ Palandoken Masterlar | ||
Merve Nur | Eken | Kayseri | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11019 | |||
Asli Simay | Abik | Ankara | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 63 | |||
Emma | Bentham | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9020 | Karşıyaka One Team | ||
Anil | Bakar | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15014 | Yasam spor kulubu | ||
Bakiye | Özkan | İzmir | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17030 | |||
Murat | Dağaslan | Antalya | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1011 | |||
Murat | Dağaslan | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 62 | |||
Abdullah | Tuncal | Manisa | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17029 | |||
Mahmut | Görmüş | Şanlıurfa | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17028 | |||
Alper | Kurt | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17027 | Adım Adım Ankara | ||
Ekrem | Oflu | Antalya | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7020 | |||
Serhat | Kokluer | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 61 | |||
Özkan | Aykut | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17026 | TEKFEN Koşar Adım | ||
Elif | Atlihan | Denizli | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 60 | |||
Emirhan | Çinar | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 59 | |||
Levent | Paraci | Ankara | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 58 | Adım Adım Ankara | ||
Alkim | Arin | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7019 | TUSAŞ Spor Kulübü | ||
Haktan Erkin | Erdem | İzmir | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11018 | |||
Halil | Aktan | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 57 | Limit Sensin | ||
Ahmet Can | Avci | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 56 | Limit Sensin | ||
Mehmet Emin | Avcil | Antalya | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1010 | |||
Mehmet Emin | Avcil | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 55 | |||
Ali Cem | Aktas | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 54 | Limit Sensin | ||
Emirhan | Çinar | Antalya | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1009 | |||
Fatih | Çalikuşu | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17025 | SISTEM HOLDING | ||
Seyhan | Erdem | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18050 | Ankara Koşuyor | ||
Hulya | Artuk | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8019 | |||
Hakan | Demiröz | Konya | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18049 | Ankara Koşuyor | ||
Dilem | Kocak | Ankara | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5005 | BiKoşuAdana | ||
Berkay | Özkum | Kocaeli | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17024 | Galatasaray Spor Kulübü | ||
Catherine | Watson | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9019 | Ankara Koşuyor | ||
Mustafa | Pehlivan | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15013 | |||
Efe | Aksan | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 53 | |||
Cansu | Bulsu | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11017 | Adım Adım | ||
Uğur | Artuk | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11016 | Burgan Runners | ||
Şahin | Demirkiran | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 52 | Antalya Bisiklet Sevenler | ||
Gizem | Barak | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16017 | |||
Hande | Bolata | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8018 | Burgan Runners | ||
Gönül | Midesiz | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8017 | AKUT | ||
Bülent | Avci | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7018 | KoşOku | ||
Meltem | Aydin | Adana | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6011 | BiKoşuAdana | ||
Yasemin | Öz | Ankara | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11015 | |||
Can | Karakus | Ankara | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15012 | Bisiklet Mi Dedin | ||
Bayram | Eroğlu | İzmir | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 51 | GALSPOR | ||
Gökay | Yildiz | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15011 | |||
Necdet | Şirin | Kırklareli | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18048 | Babaeski Spor | ||
İnci | Yilmaz | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17023 | Adım Adım Florya Çaylaklar | ||
Suleyman | Cavusoglu | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6010 | |||
Göksel | Aslan | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16016 | Adım Adım Ankara | ||
Senem | Erdoğan | İzmir | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8016 | AKUT | ||
Altug | Dincgor | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7017 | Adım Adım | ||
Serhat C | Cetin | Samsun | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18047 | |||
Uğur | Yeşil | Gaziantep | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15010 | Gaziantep Büyükşehir Belediyesi | ||
İpek | Kirmizi | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18046 | |||
Efe | Aksan | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18045 | |||
Ayça | Çaliş | İzmir | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 50 | |||
Can Uğur | Oflamaz | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18044 | Ankara Koşuyor | ||
Servet | Kaya | Gaziantep | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1008 | |||
Nermin | Fenmen | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7016 | ÇSA | ||
Oğuz | Sönmez | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11014 | TEAM 1 | ||
Aylin | Sezenler Arbak | Ankara | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8015 | Ankara Koşuyor | ||
Özgür | Özmen | Ankara | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 49 | Adım Adım Ankara | ||
Elifcan | Kivrak | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16015 | Ankara Koşuyor | ||
Ömür | Çakir | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10012 | stopALS | ||
Ismail | Güven | Gaziantep | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 48 | |||
Dilek | Zengin | Ankara | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2006 | Adım Adım Ankara | ||
Hatice | Kardak | Ankara | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12007 | Ankara Koşuyor | ||
Galip | Akkaya | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6009 | Marathonist | ||
Emrullah | Önalan | Erzurum | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18043 | DSİ Palandoken Masterlar | ||
Gözde | Coşan | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18042 | Ankara Koşuyor | ||
Gani | Göral | Ankara | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7015 | ODTÜ MD Maraton | ||
Aylin | Göral | Ankara | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 47 | ODTÜ MD Maraton | ||
İbrahim | Caner | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 46 | |||
Çağlar | Yergök | Ankara | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11013 | Ankara Koşuyor | ||
Büşra | Karataş Yergök | Ankara | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11012 | Ankara Koşuyor | ||
Mehtap | Saydam | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9018 | Ankara Koşuyor | ||
Gülhan | Çakir | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12006 | Adım Adım | ||
Zoran | Milovanovic | Smederevska Palanka | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8014 | POSK Jasenica | ||
Hesna Buket | Tolan | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16014 | Adım Adım Ankara | ||
Selma | Kiliç | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7014 | BeyFit Run | ||
Can | Uğur | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10011 | Ankara Koşuyor | ||
Utku | Kürkçü | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18041 | Ankara Koşuyor | ||
Ahmet | Akbulut | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 45 | Adım Adım İzmir | ||
Mustafa | İşliyen | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9017 | Adım Adım Ankara | ||
Akin | Kaygisiz | Ankara | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5004 | Ankara Koşuyor | ||
Bora | Uysal | Ankara | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8013 | Ankara Koşuyor | ||
Murat | Kasapbas | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7013 | |||
Nurhan | Koral | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10010 | |||
Nurhan | Koral | Ankara | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14006 | |||
Tahir Murat | Tortopoğlu | İstanbul | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5003 | |||
Ayşe | Yardim | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18040 | |||
Belda | Atilla | İzmir | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14005 | Karşıyaka One Team | ||
H Hüseyin | Uluçay | Nevşehir | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17022 | |||
Berk | Menemenli | İzmir | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18039 | |||
Nilufer | Poyraz | İzmir | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13006 | |||
Salih | Yasit | Denizli | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 44 | Fenerbahçe Spor Kulübü | ||
Salih | Yasit | Denizli | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18038 | Fenerbahçe Spor Kulübü | ||
Haci | Otkun | Trabzon | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14004 | |||
Uğur | Aslan | Diyarbakır | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18037 | Ziraat Katılım | ||
Muhammed Doruk | Şenşakrak | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15009 | |||
Mustafa | Araç | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17021 | |||
Ebru | Alisağoğlu | Kilis | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18036 | |||
Mustafa Burç | Deniz | Edirne | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18035 | TRAKDOSK Trakya Doğa Sporları Kulübü | ||
Nüşabe Paşazade | Paşazade | Girne | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8012 | |||
Didem Zahide | Kurap | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9016 | |||
Serkan | Özdemir | Muğla | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18033 | Orman spor | ||
Asli | Özmen | Bolu | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 43 | |||
Ferruh | Üste | Muğla | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16013 | Ege Maraton | ||
Ceyhun | Eker | İzmir | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13005 | |||
Ersan | Tali | İzmir | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4004 | Karşıyaka One Team | ||
Seda | Şahin | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12005 | İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K. | ||
Hakan | Çakiroğlu | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 42 | Salomon Turkey | ||
Birsen | Toker | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8011 | Sampiyon Cimnastik Kulübu | ||
Nüşabe Paşazade | Paşazade | Girne | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3004 | |||
Nüşabe Paşazade | Paşazade | Girne | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18034 | |||
Murat Alper | Tali | Adana | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4003 | Yok | ||
Hasan | Kabal | Sinop | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4002 | Sasfit | ||
Hasan | Kabal | Sinop | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3003 | Sasfit | ||
Hasan | Kabal | Sinop | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2005 | Sasfit | ||
Hasan | Kabal | Sinop | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 41 | Sasfit | ||
Hasan | Kabal | Sinop | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1007 | Sasfit | ||
Sule | Eren | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7012 | Adım Adım Florya Çaylaklar | ||
Evren | Marlali | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16012 | |||
Hakan | Akyalçin | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1006 | Rengarenk | ||
Başaran | Canbulat | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8010 | |||
Devrim | Guner | Giresun | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6008 | |||
Ahmet | Kurap | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9015 | Yüz Bin Koş | ||
Muhammet | Lord | İzmir | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18032 | |||
Handan | Konter | İzmir | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15007 | |||
Erkan | Sevinç | İzmir | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12004 | Karşıyaka One Team | ||
Sanem | Karacan Orfanli | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6007 | |||
Ghadir | Jalilpour Dinabad | Tebriz | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 40 | |||
Ertaç | Muş | Karabük | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7011 | |||
Ayaz Kerem | Acun | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15008 | Yaşam otizm spor kulübü | ||
Sinan | Karakurt | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14003 | Yaşam otizm spor kulübü | ||
İpek İrem | Ülkü | Manisa | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16011 | |||
Alperen | Birim | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1005 | RunUrban | ||
Özge | Özkan | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16010 | Adım Adım Bursa | ||
Yusuf | Değirmenci | Bartın | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17020 | |||
Cengiz | Akyüz | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18031 | Yarımada Koşu Grubu | ||
Cengiz | Akyüz | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17019 | Yarımada Koşu Grubu | ||
Muharrem | Kaplan | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6006 | Gazi Koşu Grubu | ||
Serdar | Picak | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9014 | |||
Davut | Hazar | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18030 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18029 | |||
Davut | Hazar | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17018 | |||
Zeynep | Çeltek Aksan | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 39 | |||
Nil | Erdem | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 38 | BeyFit Run | ||
Edip | Taşova | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13004 | Nike Run Club | ||
Nuri | Öncü | Antalya | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17038 | |||
Mahmut | Yavuz | İzmir | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 37 | MYRC | ||
Mehmet | Araci | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18028 | Yapı kredi | ||
Mustafa | Kiziltaş | Muğla | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7010 | Telmessos Runners | ||
Dilek | Yilmaz | Muğla | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16009 | ÖZEL FETHİYE HATEM İLKOKULU | ||
Mehmet | Soytürk | İzmir | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8009 | Salomon Turkey | ||
Serkan | Yildiz | İstanbul | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3002 | Short Trail Sarıyer | ||
Koray | Dever | Balıkesir | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15006 | Balıkesir Oryantiring | ||
Musa | Metin | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8008 | |||
Doğancan | Alpay | Çorum | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18027 | |||
Can | Cimenser | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15005 | |||
Erdinç | Kazak | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9013 | Aksa Sağlam Adımlar | ||
Semih | Ural | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9012 | Garanti Yatırım | ||
Yasin | Küçükbahar | Bursa | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 36 | BUKA Bursa Koşu Akademisi | ||
Ferdi | Girişken | Manisa | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1004 | Vestel Roadrunner Team | ||
Mustafa | Öztürk | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14002 | Running Academy | ||
Ercan | Akpay | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18026 | Anadoluhisarı İdmanyurdu | ||
Aras Erdem | Güzel | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9011 | BeatRunCrew | ||
Olena | Cansiz | İstanbul | Saat 14:00 - 15:00'de koş | 14001 | |||
Mustafa | Akarsu | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18025 | adidas Runners İstanbul | ||
Sezgin Can | Oymak | Aydın | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6005 | Kuşadası Anadolu Lisesi | ||
Olena | Cansiz | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1003 | |||
Hami Gökhan | Telkenar | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9010 | |||
Tamer | Kilic | İstanbul | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5002 | |||
Onur | Yildiz | Ankara | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11011 | adidas Runners İstanbul | ||
Burak | Yilmaz | Ankara | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 35 | |||
Akin | Eren | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7009 | Early Birds | ||
Asli | Eren | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8007 | Earlybirds | ||
Hasan Kadir | Yilmaz | Bursa | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16008 | Bursa Masterler | ||
Sedanur | Hökerek | Tekirdağ | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10009 | Redfoxes Running | ||
Göksun | Demirel | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9009 | Red Foxes | ||
Ercan | Cingi | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7008 | |||
Çiçek | Turgut | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15004 | |||
Zeliha | Petek | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 34 | |||
Fikret | Güngör | Kocaeli | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17017 | Tempo Atletizm | ||
Selen | Solmaz | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15003 | |||
Engin | Özel | Antalya | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18024 | Nike Run Club | ||
Emre | Yalin | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18023 | |||
Onur | Baran | providence | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18022 | Kirim ekibi | ||
Gülay | Gündoğdu | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17016 | |||
Cengiz | Seyhan | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9008 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Murat İhsan | Erzurumluoğlu | İzmir | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10008 | |||
Betül | Soyukut | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10007 | BeatRunCrew | ||
Ismail Sukru | Ekmekci | Bursa | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9007 | |||
Ibrahim | Emmedik | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17015 | Tulparrunning | ||
Özgür | Güner | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17014 | AVESGo! | ||
Utku | Doğan | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18021 | |||
Kadir | Aksu | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13003 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Kadir | Aksu | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7007 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Kadir | Aksu | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18020 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Kadir | Aksu | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 33 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Kadir | Aksu | İstanbul | Saat 03:00 - 04:00'de koş | 3001 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Elif | Tepeli | Ankara | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6004 | |||
Yasemin | Hamamci | Bursa | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9006 | Tayfun CARLI Maraton Takımı | ||
Onur Altuğ | Sakalli | Hatay | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2004 | Red Foxes | ||
Hüseyin | Açar | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18019 | |||
Hasan | Mutlu | Kırklareli | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18018 | |||
Metin | Çokhizli | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17013 | |||
Tc Şükran | Çokhizli | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17012 | |||
Taner | Çokhizli | Ankara | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17011 | |||
Ayhan | Genç | Ankara | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18017 | |||
Hasan | Uman | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11010 | TEGV | ||
Güneş | Coştur | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11009 | |||
Veli Anil | Öztürk | Antalya | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11008 | |||
Murat | Olcay | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10006 | Galatasaray Spor Kulübü | ||
Müge | İrepoğlu | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16007 | Karşıyaka One Team | ||
Serkan | Macit | Samsun | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17010 | |||
Mehmet | Bora | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 20 | |||
Sevde | İlhan | İstanbul | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2003 | Run to eat | ||
İpek | Aydemir | Antalya | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 32 | |||
Gökmen | Kiliçoğlu | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11007 | Adım Adım Florya Çaylaklar | ||
İbrahim Cem | Altinöz | Çanakkale | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16006 | |||
Deniz | Cereb | İzmir | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7006 | Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü | ||
Ahmet | Uzpekar | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11006 | |||
Bülent | Şahin | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7005 | İstanbul Oryantiring Grubu | ||
Bilge | Yilmaz | Balıkesir | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 31 | Ayvalık Atletizm | ||
Muhammed | Çiçekdemir | Denizli | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17009 | Adım Adım | ||
Muhammed | Çiçekdemir | Denizli | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18016 | Adım Adım | ||
Üzeyir | Söylemez | Bursa | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17008 | |||
Emin | Başarir | Bolu | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17007 | |||
Musa | Akbulut | Samsun | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17006 | Samsun Karadeniz Spor Kulübü | ||
Musa | Akbulut | Samsun | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18015 | Samsun Karadeniz Spor Kulübü | ||
Bike | Geckinli | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 30 | Team Run.Bo | ||
İsmet | Şahin | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10005 | Artvin Ultra | ||
İsmet | Şahin | Ankara | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9005 | Artvin Ultra | ||
İsmet | Şahin | Ankara | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8006 | Artvin Ultra | ||
Nilüfer | Özçevik | Samsun | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16005 | Thequeensofrun | ||
Mehmet | Unal | California | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17005 | |||
İlknur | Yaman | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17004 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Canan | Yildiz Şahin | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7004 | İstanbul Oryantiring Grubu | ||
Ecesu | Alyanak | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18014 | TOFD | ||
Bora | Çoban | Antalya | Saat 04:00 - 05:00'de koş | 4001 | Art of Run | ||
Gökhan | Külekçi | Giresun | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18013 | Giresun Maraton Kulübü | ||
Elif | Özcan | Balıkesir | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7003 | |||
Ali | Çelebi | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 29 | İstanbul Oryantiring Grubu | ||
Ömer | Kiziltaş | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15002 | |||
Selçuk | Akbaba | İstanbul | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1002 | AKUT | ||
Haci Ali | Uludağ | Adıyaman | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 28 | |||
Ali | Öz | Giresun | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17003 | Giresun Maraton Kulübü | ||
Burcu | Gündüz | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9004 | |||
Umida | Aktaş | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9003 | Avcılar Koşu | ||
Zekiye | Aksoy | Samsun | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 27 | |||
Engin | Tümer | Kocaeli | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16004 | S2R Team | ||
Göknur | Nogratli | İstanbul | Saat 15:00 - 16:00'de koş | 15001 | Adım Adım | ||
Arzu | Güleç | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16003 | |||
Emre | Balci | İstanbul | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17002 | |||
Eyüp Kutluhan | Doğan | Ankara | Saat 01:00 - 02:00'de koş | 1001 | |||
Onur | Sepetçioğlu | İstanbul | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16002 | Akbank Red Runners | ||
Günay | Kaynak | Tekirdağ | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10004 | ODAK GÜVENLİK | ||
Bilun | Çetinkaya | Eskişehir | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 26 | |||
Sidika | Kocabaş | Kırklareli | Saat 05:00 - 06:00'de koş | 5001 | |||
Mustafa | Buğan | Samsun | Saat 17:00 - 18:00'de koş | 17001 | AKUT | ||
Yakup | Gündüz | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9002 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Meriç | Aşer | Ankara | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10003 | Koç Topluluğu Spor Kulübü | ||
Gülseren | Yildiz Üstündağ | İzmir | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18012 | AKUT | ||
Gülseren | Yildiz Üstündağ | İzmir | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8005 | AKUT | ||
Fulya | Gumusburun | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18011 | İYİK | ||
Duygu | Avşaroğullari | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18010 | Runs N' Roses | ||
Lütfü | Yilmaz | Isparta | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 25 | Beşiktaş Jimnastik ve Spor Kulübü | ||
Cihan | Yildiz | İzmir | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18009 | Radyosport | ||
Nurullah | Delioğlu | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8004 | |||
Zeynep | Ozer Yildiz | Antalya | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7002 | Akdeniz Üniversitesi | ||
Hüseyin Oguz | Akyüz | Tekirdağ | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2002 | Çerkezköy Koşu Gurubu | ||
Ahmet Ziya | Mortaş | Kayseri | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11005 | Gelengiler | ||
Hüseyin Oguz | Akyüz | Tekirdağ | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10002 | Çerkezköy Koşu Gurubu | ||
Güldan | Kalem | İzmir | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8003 | İZGA | ||
Fatih | Kocaman | Tekirdağ | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18008 | AKUT | ||
Mustafa | Yilmaz | İstanbul | Saat 02:00 - 03:00'de koş | 2001 | |||
Pinar | Ayik | İstanbul | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12003 | Akademi koşu | ||
İbrahim | Şen | Tekirdağ | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18007 | Arçelik Spor Kulübü | ||
Serdar | Dündar | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6003 | |||
Turgut | Arslan | İzmir | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12002 | |||
Farhod | Khamidov | Dushanbe | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18006 | TJK Run Club | ||
Adalet | Imamoglu | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11004 | İstanbul Masterları Atletizm Kulübü | ||
Elif | Numanoğlu | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13002 | |||
Atilim | Altun | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18005 | GLOBAL BARTER RUN | ||
Özlem | Avci | İstanbul | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11003 | |||
Canan | Coşkun | Manisa | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11002 | |||
Cansu | Arica | Manisa | Saat 11:00 - 12:00'de koş | 11001 | |||
Müge | Daştan | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 24 | ART OF RUN | ||
Hasan Özgün | Özyilmaz | İzmir | Saat 12:00 - 13:00'de koş | 12001 | |||
Müge | Daştan | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18004 | ART OF RUN | ||
Bade | Tomruk | İstanbul | Saat 09:00 - 10:00'de koş | 9001 | Made in Çelik | ||
Cansu | Arica | Manisa | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18003 | |||
Akin | Taş | İstanbul | Saat 13:00 - 14:00'de koş | 13001 | |||
Ufuk | Navarro Tebar | İstanbul | Saat 07:00 - 08:00'de koş | 7001 | |||
Canan | Coşkun | Manisa | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18002 | |||
Duygu | Hilal | Ankara | Saat 16:00 - 17:00'de koş | 16001 | |||
Özlem | Avci | İstanbul | Saat 18:00 - 19:00'de koş | 18001 | |||
Kadir | Avci | İzmir | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6002 | Karşıyaka One Team | ||
Ebru | Turhan | Kırklareli | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8002 | TRAKYA KOŞU GURUBU | ||
Lacin | Oge | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 23 | |||
Tatiana | Kalenderoğlu | İstanbul | Saat 08:00 - 09:00'de koş | 8001 | İstanbul Oryantiring Grubu | ||
Alpaslan | Yağmuroğlu | İstanbul | Saat 06:00 - 07:00'de koş | 6001 | |||
Alpaslan | Yağmuroğlu | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 22 | |||
Bike | Geckinli | İstanbul | Saat 10:00 - 11:00'de koş | 10001 | Team Run.Bo | ||
Murat | Özeren | İstanbul | Saat 00:00 - 01:00'de koş | 21 | Adım Adım |