Tarih :23-04-2020
Yer : EV - Saat : 11:30
Sanal Yarış
https://www.ekerkosu.com/tr/eker/23-nisan-cocuk-kosusuAd | Soyad | Şehir | Cinsiyet | Parkur | Göğüs No | Kulüp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yusuf Mirza | Kaymakci | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2640 | GALATASARAY | ||
Doğa | Tekbas | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2639 | Eker I Run Team | ||
Boran | Akyol | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2638 | |||
Kerem | Akkaya | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2637 | |||
Damla | Çon | Izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2636 | Koşu | ||
Deniz | Başol | Stockholm | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2635 | Kuzey Geyikleri DSK | ||
Kuzey | Başol | Stockholm | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2634 | Kuzey Geyikleri DSK | ||
Darya | Şoşina | Moskova | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2633 | |||
Tunç Ayaz | Tunçlar | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2632 | |||
Yusuf | Işik | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2631 | |||
Defne | Odabaşioğlu | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2630 | |||
Eymen | Duman | Balikesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2629 | |||
Zeynep Ada | Uslu | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2627 | |||
Arda Atlas | Mollaoğlu | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2628 | Adım Adım | ||
Duru | Ceyhan | Uşak | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2626 | Allianz Sigorta | ||
Defne | Odabaşioğlu | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2625 | |||
Osman | Öztürk | Trabzon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2624 | |||
Efe | Ulusoy | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2623 | Izmir Atletizm Spor | ||
Osman | Öztürk | Trabzon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2622 | Söğütlü spor | ||
Mehmet | Erdem | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2621 | |||
Kerem | Saygili | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2620 | |||
Oğuz Efe | Özyiğit | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2619 | |||
Atlas | Berberler | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2618 | fg | ||
Derin Ada | Divarci | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2617 | İzmir Atletizm Kulübü (İZAK) | ||
Tarik | Sayber | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2616 | |||
Meriç | Kuyucuk | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2615 | |||
Merve | Sayber | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2614 | |||
Nida | Sayber | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2613 | |||
Alp | Yağmur | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2612 | |||
Umut | Akdağ | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2611 | |||
Lucas | Butler | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2610 | |||
Grace Eliz | Dean | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2609 | Adım Adım | ||
Aymila | Yildirim | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2608 | |||
Aybars | Yildirim | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2607 | |||
Merve | Sayber | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2606 | |||
Bilal | Bayram | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2605 | Gönüllü Hareketi | ||
Eflal | Parlak | Kahramanmaraş | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2604 | En Kahramanan Maraşlılar | ||
Kuzey Doruk | Turan | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2603 | |||
İbrahim Ethem | Parlak | Kahramanmaraş | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2602 | En Kahraman Maraşlılar | ||
Can | Ogucu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2601 | |||
Bade | Ogucu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2600 | |||
Ömer | Heper | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2599 | |||
Ali | Heper | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2598 | |||
Lina | Wallisch | Bozen | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2597 | |||
Alya | Puğ | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2596 | Karşıyaka One Team | ||
Simge | Puğ | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2595 | Karşıyaka One Team | ||
Derin | Kuşgözoğlu | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2594 | |||
Seren | Gül | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2593 | |||
Yağiz Giray | Günver | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2592 | |||
Meryem Erva | Günver | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2591 | |||
Erdem | Şahin | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2590 | Tohum Otizm Vakfı | ||
Ali Eymen | Eren | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2589 | Adım Adım Antalya | ||
Duru | Balci | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2588 | |||
Merih | Bayraktar | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2587 | Mülkiye Mezunları | ||
Arwen Defne | Erer | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2586 | |||
Saygin Bulut | Citak | Ordu | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2585 | İzsporkulubu | ||
Pera | Bayram | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2582 | |||
Asya Naz | Çangal | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2581 | Adım Adım İzmir | ||
Aslan | Yuceyalcin | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2580 | Red foxes | ||
Mert | Ceylan | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2579 | Karesi | ||
Asya | Kabayel | Erzurum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2578 | Oka | ||
Zeynep | Yardim | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2577 | |||
Kerim Can | Yardim | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2576 | |||
Mert | Önen | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2575 | Onkoday Çocuk Kulübü | ||
Beyza | Özhuy | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2574 | |||
Abdurrahman Alp | Erol | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2572 | KARTALLAR | ||
Arya | Söğüt | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2573 | |||
Doğa | Altuğ | Muğla | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2571 | |||
Ilhan Mert | Özdemir | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2570 | Buldan Vakfi | ||
Gülce | Yürük | Eskişehir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2569 | |||
Eran Güneş | Ergüç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2568 | |||
Dicle | Kaya | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2567 | TOHM | ||
Belinay | Ceylan | Denizli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2566 | |||
Sinan | Bozkurt | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2565 | |||
İbrahim | Bozkurt | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2564 | Adım Adım | ||
Mira | Çakir | Çanakkale | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2563 | ESSA CİMNASTİK ÇANAKKALE | ||
Abdulkadir | Akbaba | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2562 | |||
Sena Çiğdem | Eldut | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2561 | Adım Adım | ||
Elif | Akbaba | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2560 | AKUT | ||
Melis | Telciler | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2559 | Galatasaray Spor Kulübü | ||
Deniz | Özbey | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2558 | |||
Hayal | Çaçan | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2557 | Core Runners | ||
Mert | Ceylan | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2556 | |||
Özgün | Kiliç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2555 | |||
Güneş | Gülen | Düzce | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2554 | |||
Efe | Coşar | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2553 | TEGV | ||
Duru Sena | Akdağ | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2552 | Kedi kulüp | ||
Ömer | Tlabar | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2551 | Marathonist | ||
Zehra Yağmur | İnce | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2548 | |||
Semih | Amil | Erzurum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2547 | |||
Çinar Batualp | Azitepe | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2546 | |||
Zeynep Ilgin | Monur | Dubai | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2545 | |||
Onur | İlhan | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2544 | |||
Ayhan | Şahin | Kastamonu | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2543 | o | ||
Aysun | Şahin | Kastamonu | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2542 | Boyabat Yaşar Topçu YİBO GSK | ||
Anil | Karahan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2541 | Sanofi Runners | ||
Çinar | Öztürk | Eskişehir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2540 | |||
Ayça | Taman | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2538 | |||
Başak Aybike Kuştarc | 5331952475 | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2537 | Alaş Gençlik ve Spor Kulübü | ||
Semanur | Çelik | Muş | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2536 | Muş ysk | ||
Melisa Nur | Çalişkan | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2535 | KIRPART | ||
Derin | Demirgenç | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2534 | R.E.D. Runners | ||
Eren | Tokay | Isparta | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2533 | |||
Yagmur | Alma | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2532 | |||
Çağla | Alma | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2531 | Adım Adım | ||
Defne Şafak | Tatlidil | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2530 | |||
Ali | Dalgakiran | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2529 | |||
Serin | Karakoyun | Kayseri | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2528 | Mülkiye | ||
Ada Ezgi | Pöge | Kırklareli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2527 | Adım Adım | ||
Defne Eliz | Akay | KARS | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2526 | |||
Deniz Efe | Akay | KARS | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2525 | |||
Maria Leysan | Aktaş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2524 | Avcılar Koşu | ||
Doruk Ege | Akay | KARS | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2523 | |||
Nisa | Öztürk | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2522 | |||
Ramazan | Çelik | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2521 | İmamhatip Ortaokulu | ||
Nehir | Yilmaz | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2520 | |||
Emir Ali | Öztürk | erzurum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2519 | |||
İlyas Efe | Öztürk | erzurum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2518 | |||
Ada | Arslan | London | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2517 | |||
Ela | Arslan | London | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2516 | |||
Bora Erdem | Erdem | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2515 | Çocuk Adam Birliği | ||
Alpin Doğa | Tekin | erzurum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2514 | |||
Poyraz | Özturt | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2513 | Beykoz Koşuyor | ||
Z. Zeynep | Özbek | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2512 | |||
Uras | Nalbantoğlu | Eskişehir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2511 | Sasfit | ||
Cemre | Çağlayan | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2510 | Mülkiye Mezunları | ||
Güney | Gündoğdu | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2509 | Mülkiye Mezunları | ||
Derin | Deva | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2508 | Micasa | ||
Çağan Seyfi | Can | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2507 | Eker I Run Team | ||
Sinem Bernis | Deva | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2506 | Eker | ||
Ege | Işik | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2505 | |||
Yaman | Çevik | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2504 | |||
Erbey | Çevik | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2503 | |||
Taylan | Sağir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2502 | Eker I Run Team | ||
Davut | Eçun | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2501 | |||
Aytuğ Gökşad | Biçici | Ordu | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2500 | |||
Eymen | Sağir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2499 | Eker I Run Team | ||
Özer | Güler | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2498 | Mülkiye Mezunları | ||
Ece | Kural | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2497 | TEGV | ||
Elif | Kural | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2496 | TEGV | ||
Lina Deniz | Okutan | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2495 | |||
Kemal | Yilmaz | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2494 | |||
Rüzgar | Çam | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2492 | Mülkiye Mezunları | ||
Ada | Çam | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2491 | Mülkiye Mezunları | ||
Bige | As | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2490 | |||
Ela | Eker | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2489 | Eker | ||
Öykü | Yilmaz | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2493 | |||
Zeynep Hilal | Öztürk | Trabzon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2488 | |||
Can | Karagözlü | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2487 | |||
Tekin Arda | İnan | Yalova | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2486 | TEGV | ||
Miray | Kazak | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2485 | Akkök Runners | ||
Arjen Devrim | Kiliçaslan | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2484 | |||
Osman | Öztürk | Trabzon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2483 | Söğütlü spor | ||
Rümeysa | Başaran | Adana | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2482 | |||
Mehmet Gorkem | Azitepe | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2481 | |||
Ekrem | Erdogan | Kayseri | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2480 | |||
Ömer Asaf | Altunel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2479 | |||
Ahmet Selim | Altunel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2478 | |||
Ahmet Selim | Altunel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2475 | |||
Tan Özgür | Çolak | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2474 | |||
Naki Zafer | Uzunhasan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2473 | İstek barış ilkokulu | ||
Mark | Şahin | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2472 | |||
Zeynep Doğa | Yilmaz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2471 | İznik Doğa Sporları Kulübü | ||
Ayşe Ecrin | Yilmaz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2469 | İznik Doğa Sporları Kulübü | ||
Kayra Ege | Çelik | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2470 | |||
Nida | Sayber | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2468 | |||
Zeynel Akif | Kirçe | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2467 | Eker I Run Team | ||
Asya | Özdemir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2466 | |||
Beliz | Sarayli | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2465 | |||
Kerem | Özkan | balikesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2464 | balikesir yüzme ihtisas | ||
Defne | Tas | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2463 | |||
Defne | Can | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2462 | Adım Adım Bursa | ||
Kerem | Can | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2461 | Adım Adım Bursa | ||
Eymen Uraz | Gidenayak | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2460 | Adım Adım Bursa | ||
Azra Deniz | Gidenayak | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2459 | Adım Adım Bursa | ||
Derin | Şahin | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2458 | Şavkar cimnastik | ||
Mert | Boyuer | Dubai | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2457 | |||
Mert | Gülşen | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2456 | |||
Ece | Kansu | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2455 | |||
Emir | Erelel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2454 | |||
Muhammed Emin | Karademir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2453 | |||
Ahmet Poyraz | Karademir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2452 | |||
Yusuf Akif | Tari | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2549 | |||
Berra Neşe | Tari | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2550 | 23 nisan | ||
Ediz | Gümüşkaya | Ordu | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2451 | Rusumat 4 GSK | ||
Alya | Mollaahmetoğlu | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2450 | Avrasya Kosu Grubu | ||
Lara | Mollaahmetoğlu | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2449 | Adım Adım Bursa | ||
Kayra Ege | Yavru | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2448 | |||
Gazi Kivanç | Çelikler | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2447 | |||
Defne | Kuzu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2446 | Eker | ||
Doruk | Akyüz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2445 | |||
Adra | Dikmen | Saigon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2444 | |||
Alin | Dikmen | Saigon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2443 | |||
Altan Erol | Uslu | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2442 | |||
Burak | Gür | Çorum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2441 | |||
Ahmet Efe | Uslu | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2440 | |||
Metehan | Uğuroğlu | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2439 | |||
Sultan | Gezgin | Batman | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2437 | Batman GSK | ||
Bengühan | Yüce | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2436 | |||
Arjin | Gezgin | Batman | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2438 | Batman GSK | ||
Öykü | Kulu | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2435 | |||
Egemen | Kulu | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2434 | BOSCH Spor Kulübü | ||
Ali Ozan | Babacan | Muğla | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2433 | |||
Furkan | Aydin | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2432 | |||
Jania | Mambetova | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2429 | |||
Aziz | Mambetov | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2428 | |||
Alima | Mambetova | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2427 | |||
Doruk | Çanakçioğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2426 | Adım Adım | ||
Azra Nur | Yildirim | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2425 | |||
Dilara Naz | Yildirim | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2424 | |||
Ahmet Ertuğrul | Koç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2423 | |||
Emir | Kiranli | Izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2422 | |||
Ela | Akyel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2421 | Eker/ı run koşusu | ||
Efe Aral | Çalişgan | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2420 | TEGV | ||
Tuğba Berensu | Kalemci | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2419 | TEGV | ||
Tuğba Berensu | Kalemci | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2418 | BUİKAD | ||
Cenab Kağan | Kalemci | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2417 | TEGV | ||
Zeynep | Alkan | Giresun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2416 | TEGV | ||
Yusuf Toprak | Şentürk | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2415 | |||
Mehmet Akif | Alkan | Giresun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2414 | TEGV | ||
Esma | Daldaban | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2413 | İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K. | ||
Kağan | Büyükçapar | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2412 | TEGV | ||
Kartal | Kaska | İstamnul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2411 | |||
Erdem Sedat | Atali | Düzce | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2410 | |||
Alp | Akpinar | ESKİŞEHİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2409 | Sasfit | ||
Berat | Özcan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2408 | Eker | ||
Talha | Özcan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2407 | Eker | ||
Pelin | Yildirim | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2406 | |||
Elçin Hilal | Kaya | Eskişehir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2405 | |||
Derin Deniz | Kapsiz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2404 | |||
Yusuf Kağan | Tiğ | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2403 | TEGV | ||
Özgü Serra | Altin | Eskişehir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2402 | AKUT | ||
Ali | Çakiroğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2399 | Salomon Turkey | ||
İlke Neva | Altin | Eskişehir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2401 | Sasfit | ||
Yağmur | Ala | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2398 | BUİKAD | ||
Adife | Ala | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2397 | TEGV | ||
Kagan | Büyükçapar | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2396 | |||
Toprak | Gülbeş | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2395 | |||
Arkin | Nalçin | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2394 | |||
Zeynep Ada | Uslu | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2393 | |||
Cansu | Özçelik | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2392 | |||
Zehra Akasya | Ayazlar | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2391 | |||
Rüya | Bilgiç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2390 | |||
Zeynep Ilgin | Monur | Dubai | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2430 | |||
Ecrin | Sürücü | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2389 | |||
Ecrin | Sürücü | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2388 | |||
Melek | Yildiz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2387 | |||
Elfin | Sürücü | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2385 | |||
Rojava Deniz | Çelik | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2384 | ENKA Spor | ||
Ayşegül | Yildiz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2386 | |||
Çinar | Yildiz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2382 | Eker I Run Team | ||
Utku | Körük | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2381 | |||
Berk | Kurt | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2380 | Adım Adım Bursa | ||
Enes | Aras | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2379 | Çocuk kulübü | ||
Doğa Bade | Gülay | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2378 | |||
Melis | Üzgün | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2377 | |||
Yusuf Efe | Akyol | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2296 | |||
Rüzgar | Tatar | Izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2383 | |||
Edanur | Atali | Düzce | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2376 | |||
Edanur | Atali | Düzce | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2375 | |||
Lina | Shen | Taipei | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2374 | |||
Milla | Kader | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2373 | |||
Ayşe Eylül | Kör | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2372 | |||
Ezgi | Ay | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2371 | TEGV | ||
Halil Tibet | Sarica | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2370 | |||
Poyraz | Yapici | ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2369 | Running Masters | ||
Yaman | Yapici | ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2368 | Running Masters | ||
Arel | Dayioğlu | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2367 | KOŞAN OLİMPİK ANNELER | ||
Doruk | Kara | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2366 | Gölcük Basketbol Spor Kulübü | ||
Poyraz | Bahadir | ordu | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2365 | |||
Kumsal | Timo | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2364 | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | ||
Nisa | Dunmaz | şırnak | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2400 | |||
Ela | Eraltan | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2363 | ENKA Spor | ||
Bade Bahar | Etleç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2362 | |||
Deniz İpek | Etleç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2361 | |||
Duru | Sönmez | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2360 | Bursa Modern Pentatlon | ||
İzabella Ela | Conn | bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2359 | |||
Hüseyin | Demirci | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2358 | Adım Adım İzmir | ||
Nehir | Ariç | Manisa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2357 | Adım Adım | ||
Elif Azra | Eygi | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2356 | Tempo Atletizm | ||
Kuzey | Şenyavaş | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2355 | Mürekkep | ||
Şevval Yaren | Oral | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2354 | Bodrum Mutlu Anneler | ||
Mustaf Ayaz | Oral | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2353 | Adım Adım Ankara | ||
Kuzey | Ulker | ISTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2352 | |||
Uzay | Baykal | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2351 | |||
Yaman | Baykal | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2350 | |||
Arya | Levent | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2349 | |||
Kayra Deniz | Şahin | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2348 | Running Master | ||
Selim Ali | Özerdim | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2347 | |||
Ömür Asaf | Tosun | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2346 | Gebze ATLETİZM ferdi | ||
Elif Ada | Doğan | SAMSUN | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2345 | RunTheMan Kids | ||
Gülce | Kaplan | Manisa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2344 | |||
Mete | Göncü | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2343 | |||
Zeynep | Sönmezoğlu | Bartın | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2342 | Altuğ Spor Kulübü | ||
Almila | Çağlayan | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2341 | Adım Adım Ankara | ||
Ilgin | Durmuş | Muğla | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2340 | Bahem Spor Akademi | ||
Kuzey | Poyraz | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2339 | |||
Reyhan | Demirdelen | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2338 | |||
Defne Alice | Türel | London | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2337 | Adım Adım | ||
Meyra Iraz | Kocaoğlu | Bilecik | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2336 | |||
Ahmet Berkay | Mahan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2335 | |||
Lal | Kurar | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2334 | Team Istrunbul | ||
Zeynep | Kasim | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2333 | |||
Mina Su | Kasim | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2332 | |||
Alp Tuna | Eryiğit | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2331 | |||
Dafne İlgin | Yeni | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2330 | |||
Ares | Kaymaz | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2329 | Kaymaz Ailesi | ||
Mevlüt Sinan | Kaymaz | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2328 | Kaymaz Ailesi | ||
Zeynep Hira | Güneş | Tokat | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2327 | |||
Batuhan İsa | Atilla | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2326 | Karşıyaka One Team | ||
Azra | Balaban | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2325 | |||
Ezgi Nur | Çetin | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2431 | Kids Atletic Bursa | ||
Oktay | Durdemir | Gaziantep | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2324 | |||
Zeynep | Sönmez | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2323 | |||
Mehmet Emin | Sezgin | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2322 | |||
Rüzgar | Turan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2321 | |||
Aras | Baykara | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2320 | |||
Miran | Aydin | Samsun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2319 | Atakum Belediyespor | ||
Hakki Mirza | Aydin | Samsun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2318 | Atakum Belediyespor | ||
Ekin | Dogan | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2317 | |||
Ömer Faruk | Yeşil | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2316 | |||
Zeynep Nil | Çinar | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2315 | Yok | ||
Meleknaz | Çolak | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2314 | |||
Defne Karmen | Ağca | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2313 | |||
Fatma Nur | Altinişik | Muğla | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2312 | |||
Yiğit | Özdemir | Çorum | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2311 | |||
Duru | Gülcü | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2310 | |||
Derin Serra | Gunsan | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2309 | |||
Oğuz Efe | Özyiğit | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2308 | Adım Adım | ||
Mariia | Fedorova | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2307 | Kampüs Koleji | ||
Dora | Tüzüner | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2196 | |||
Taha Eren | Yavuz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2306 | |||
Sude | Ovacikli | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2305 | |||
Zeynep Ece | İşlek | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2304 | |||
Hasan Yiğit | İşlek | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2303 | |||
Zeynep Alanur | Ergül | Malatya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2302 | |||
Mahmud | Ergül | Malatya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2301 | |||
Muhammed Ali | Ergül | Malatya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2299 | |||
Elif Meryem | Yaşadi | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2298 | |||
Ömer | Şimşek | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2300 | Renkli Kare | ||
Doruk | Erdogan | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2255 | |||
Burcu | Yüksel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1960 | |||
Necip Fazil | Tütüneken | KONYA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2295 | Kadiköy Runners | ||
Çinar Ayaz | Bektaş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2297 | İstanbul Oryantiring Grubu | ||
Tuna | Çetinkaya | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2293 | |||
Alper | Şimşek | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2294 | Renkli Kare | ||
Alya | Çiçek | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2292 | |||
Eylül | Erva | Adana | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2291 | |||
Emine Duru | Çiçek | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2290 | |||
Lale | İrez | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2289 | Lahmacun canavarları | ||
Ünal | Kiliçarslan | Konya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2288 | |||
Bariş | Afşar | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2287 | |||
Ece | Doğruer | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2286 | |||
Deniz | Demiröz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2285 | |||
Deniz Kaan | Eryol | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2284 | |||
Esil | Uyar | ÇANAKKALE | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2283 | |||
Hümeyra | Zaferi | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2282 | |||
Kerem | Biyikli | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2281 | |||
Murat Eren | Küçük | MANİSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2262 | |||
Ekin | Alici | Tekirdağ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2260 | |||
Eymen | Karataş | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2261 | |||
Kübra | Sandikçi | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2257 | Tohm-Abdülkadir Yüzbaşıoğlu Or | ||
Batu | Güryel | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2259 | |||
Deniz | Güryel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2258 | |||
Teoman Çinar | Buran | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2254 | |||
Siraç | Sarisoy | Samsun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2253 | |||
Kuzey | Kara | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2252 | |||
Muhammed Doruk | Genç | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2251 | |||
Bora | Özaker | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2250 | |||
Nisanur | Kazan | Mardin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2249 | |||
Azra | Yalçin | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2248 | |||
Fatma Nur | Altinişik | Muğla | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2247 | |||
Hüseyin Buğra | Binici | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2246 | Gebze Beşiktaş Futbol Okulu | ||
Ada | Erdem | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2245 | |||
Nil | Celikten | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2244 | |||
Meyra Sultan | Keleş | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2243 | |||
Mehmet | Keleş | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2242 | |||
Tuana | Yilmaz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2241 | kids_athletics_bursa | ||
Yağmur Duru | Ülkü | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2240 | TOFAŞ | ||
Dalya | Sarikaya | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2239 | Rundamental | ||
Selahaddin Mirza | Bağçali | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2238 | Hızlı Adımlar | ||
Resul Ahmet | Erdoģan | Kocarli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2237 | |||
Dogukan | Koç | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2236 | Yok | ||
Cansutalya | Gersil | Aydin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2235 | Amerikan Kültür Koleji | ||
Damla | Usluer | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2234 | |||
Duru | Usluer | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2233 | |||
Ayşe | Kizak | KOCAELİ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2232 | |||
Emir | Peker | Muğla | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2231 | |||
Duru | Aslan | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2230 | Adım Adım | ||
Nazim | Başar | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2229 | |||
Ela | Özdemir | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2268 | Garmin Türkiye Running Team | ||
Hazel Ada | Balci | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2228 | Adım Adım Bursa | ||
Ahmet | Atabey | İnegöl | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2227 | |||
Eren | Yaman | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2226 | Mülkiye Mezunları | ||
Zeynep | Yaman | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2225 | Mülkiye Mezunları | ||
Ayşe Serra | Şahin | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2224 | |||
Elanur | Hasancebioglu | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2269 | |||
Ahmet Burak | Şahin | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2223 | |||
Mustafa Balamir | Arslan | ISTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2222 | |||
Eliz | Çakmak | Izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2221 | Mülkiye Mezunları | ||
Miray | Demiral | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2220 | |||
Ayda | Türkeri | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2219 | Bireysel | ||
Nil | Abalioğlu | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2217 | Team Istrunbul | ||
Melisa | Çakar | Kocaeli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2218 | |||
Cansu | Poyrazli | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2216 | |||
Mehmet Ege | Yilmaz | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2215 | |||
Ömer | Yildiz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2214 | |||
Mehmet Ege | Yilmaz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2213 | |||
Can | Aksel | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2212 | |||
Duru | Ersoy | Tekirdag | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2210 | |||
Aylin Alina | Karakoç | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2209 | Şehit Abdülkadir Yüzbaşı Oğlu | ||
Berk Emre | Avcioglu | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2208 | Yok | ||
Emine Nilay | Güller | ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2207 | |||
Ege | Ateş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2206 | |||
Kerem Şahin | Çakmak | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2270 | Evde kal Bursa | ||
Ada | Ateş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2205 | |||
Kaan | Altunsoy | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2204 | |||
Maya | Doygun | Çankaya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2202 | Kids Athletics Academy | ||
Yağmur Ece | Uslu | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2201 | Kids Athletics Academy | ||
Cemre Bahar | Akdemir | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2200 | |||
Umay | Topaloğlu | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2199 | Kids Athletics Akademy | ||
İsa | Kayabaş | Şanlıurfa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2198 | |||
Nil Hilal | Şişmanlar | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2197 | Kids Athletics Acedemy | ||
Ayça | Ede | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2195 | |||
Işil | Saygi | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2194 | |||
Tuğra İsmail | Akyüz | Kahramanmaraş | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2193 | TEGV | ||
Elif Zülal | Demir | Samsun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2271 | AÇI İLKOKULU | ||
Arda | Ozyegen | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2272 | |||
Zeyneb | Akgül | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2192 | |||
Ayşe Zübeyde | Ok | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2191 | Aydos 537 | ||
Can | Karakaş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2190 | |||
Mina | Karakaş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2189 | |||
Defne | Çinar | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2188 | |||
Selim | Kandemir | Samsun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2187 | |||
Buket | Toprak | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2186 | |||
Ata Yağiz | Önder | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2185 | |||
Yaman Alp | Önder | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2184 | |||
Defne | İpekoğlu | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2183 | YENİMAHALLE TEKNİK SPOR KULÜBÜ | ||
Azra | Şahinoğlu | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2182 | Kids athletics academy | ||
Derin Deniz | Kapsiz | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2180 | |||
Cansu | Özen | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2181 | |||
Deniz | İpekoğlu | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2179 | YENİMAHALLE TEKNİK SPOR KULÜBÜ | ||
Alp | Yilmaz | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2273 | |||
Emine Nilay | Güller | ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2203 | tohm ankara | ||
Melis | Alagöz | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2178 | |||
Melis | Sari | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2177 | |||
Lalin | Güler | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2176 | |||
Ayşe Nilsu | Kocaer | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2175 | |||
Rüzgar | Aşikoğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2174 | |||
Serhenk Kuzey | Kurtuldu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2173 | AKUT | ||
Mehmet Kaan | Durak | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2171 | |||
Can Berk | Odabaşoğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2172 | |||
Rüzgar Drogba | Şensoy | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2211 | |||
Ece | Türkeli | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2170 | Bireysel | ||
Bilgehan Esmanur | Özdurak | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2169 | Avp Cihan Spor - BURSA | ||
İlhan | Karaköse | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2168 | Adım Adım İzmir | ||
Nadas | Öztora | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2167 | |||
Ezgi | Baran | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2166 | |||
Ozan | Baran | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2165 | |||
Umutdeniz | İçke | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2164 | |||
Kayra | Sakarya | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2163 | |||
Deniz | Birsen | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2162 | |||
Duru | Birsen | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2161 | |||
Meldanur | Sener | İZmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2160 | |||
Melis Ela | Kaldi | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2159 | |||
Yakup Çinar | Cebiroğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2158 | |||
Kerim Berk | Karakurt | Hatay iskenderun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2157 | |||
Hilal Ecrin | Turkkan | Hatay | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2156 | |||
Doğu | Doğali | Ardahan | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2155 | |||
Remle | Gökçe | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2154 | |||
Okan | Yüksel | Manisa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2153 | |||
Bora | Şahin | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2152 | |||
Sarp | Şahin | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2151 | |||
Cengiz Eren | Özdemir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2150 | |||
Sinem | Özdemir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2149 | |||
Muhammed Eren | Eroglu | Kayseri | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2147 | Galatasaray Spor Kulübü | ||
Deniz Umut | Tabakçi | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2146 | |||
Muhammed Eren | Eroglu | Kayseri | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2148 | |||
Nergis Bade | Derman | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2145 | Garanti Run | ||
İdil Su | Tabakçi | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2144 | |||
Selin | Taşkiran | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2143 | |||
İpek | Taşkiran | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2142 | |||
Birgül Mina | Seyran | Isparta | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2141 | |||
Yağmur Nisa | Seyran | Isparta | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2140 | |||
Öykü Deniz | Polat | Gaziantep | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2139 | Gaziantep büyüksehir belediyes | ||
İbrahim Ege | Yilmaz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2138 | Zirvedekiler | ||
Nehir Neva | Çetinlaya | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2137 | Mudanya Gençlik ve Spor Klübü | ||
Ufuk | Yükselen | Kayseri | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2136 | Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü | ||
Belen Nida | Çetinlays | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2135 | Mudanya Gençlik ve Spor Klübü | ||
Ceyda | Ertunk | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2134 | |||
Miraç | İskender | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2133 | Kids Athletics Academy | ||
Aras | Tekgunduz | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2132 | |||
Emre Ertugrul | Erdogan | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2131 | |||
Adim | Özdemir | Çanakkale | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2130 | |||
Kaan | Balioğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2129 | Zirvedekiler Koşu | ||
Irmak Ece | Sucuğ | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2274 | Eker I Run Team | ||
Alvin | Arslan | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2128 | |||
Ada Zeynep | Erten | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2127 | |||
Ayşe Ada | Bektaş | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2126 | |||
Mustafa Eren | Atasoy | Erdek | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2125 | |||
Poyraz | Gümeçler | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2124 | |||
Egehan | Ağca | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2123 | |||
Azra Mira | Ekşi | KOCAELİ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2122 | |||
Zeynep | Güler | Yalova | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2100 | |||
Nil Seher | Şimşek | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2099 | Adım Adım Ankara | ||
Sümeyye | Dunmaz | ŞIRNAK | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2121 | TEGV | ||
Ahmet Miraç | Karagöz | ERZİNCAN | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2120 | TEGV | ||
Murat Efe | Taştan | GİRESUN | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2119 | TEGV | ||
Sarp Etka | Altintaş | KAHRAMANMARAŞ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2118 | TEGV | ||
Serra | Kumseren | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2117 | TEGV | ||
Asya Reyyan | Şen | DENİZLİ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2116 | TEGV | ||
Bilge Begüm | Çetin | KOCAELİ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2115 | TEGV | ||
Muharrem | Soysal | SİİRT | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2114 | TEGV | ||
Melis Nur | Tirpan | MARDİN | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2113 | TEGV | ||
Kaya | Kasirga | TEKİRDAĞ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2112 | TEGV | ||
Devrim | Kaya | DİYARBAKIR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2111 | TEGV | ||
Melek | Özdemir | ÇORUM | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2110 | TEGV | ||
Eylül Nur | Yaver | ADANA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2109 | TEGV | ||
Mert | Aslan | GAZİANTEP | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2108 | TEGV | ||
Zeynep | İşçimen | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2107 | TEGV | ||
Yiğit | Yeşiltuna | ESKİŞEHİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2106 | TEGV | ||
Derin Su | Dünya | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2105 | TEGV | ||
İkra Nur | Güneş | ANKARA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2104 | TEGV | ||
Helin | Bozak | VAN | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2103 | TEGV | ||
Hasibe Zeynep | Süel | VAN | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2102 | TEGV | ||
Zekiye | Zamur | ŞANLIURFA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2101 | TEGV | ||
Eyüp Ensar | Gezgin | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2098 | |||
Nil | Güral | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2097 | |||
Sarp | Yildiz | Antalya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2096 | |||
Rüzgar Ege | Sert | Sakarya | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2095 | |||
Yaprak | Güven | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2094 | |||
Ece Su | Güven | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2093 | |||
Kuzey | Erim | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2092 | |||
Atlas Selçuk | Özgür | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2091 | |||
Ateş Selim | Özgür | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2090 | |||
Eren | Yürük | balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2089 | |||
Belinay | Çelik | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2088 | Kids Atletichs akedemi | ||
Giray | Sağkol | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2087 | Yıldız Parkı Koşu Grubu | ||
Zeynep Amine | Okumuş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2086 | |||
Alp Ege | Özkan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2085 | |||
Faik Alperen | Düz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2084 | |||
Ahmet Yiğit | Düz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2083 | |||
Ömer Faruk | Öztunca | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2082 | |||
Kerem | Günerkan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2081 | |||
Mina | Topaloğlu | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2275 | Adım Adım Bursa | ||
Ege Gökalp | Helvacioglu | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2080 | |||
Gökhan | Yavuz | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2079 | |||
Oya | Dolay | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2078 | Izmir Atletizm Spor | ||
Rüzgar | Serpel | Tokyo | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2077 | |||
Ela | Şener | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2076 | |||
Alper | Kapici | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2075 | Eker I Run Team | ||
Kuzey Efe | Türker | Denizli | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2074 | |||
Ada | Altay | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2073 | |||
Kürşad | Dervent | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2072 | İzmir Atlantis G.S.K | ||
Polen | Çakir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2071 | |||
Meltem | Bora | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2070 | |||
Kaan | Özel | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2069 | Erdek Atletik Gençlik ve Spor | ||
Cemre | Güher | adana | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2276 | |||
Miray | Aktan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2068 | |||
Tanem | Aktan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2067 | |||
Zeynep Yeşim | Uğraş | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2066 | |||
Bengü | Önbaş | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2277 | |||
Mert | Firat | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2065 | |||
Furkan | Yurt | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2278 | |||
Bade | Aslaner | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2064 | |||
Bade | Baştürk | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2063 | |||
Duru | Baştürk | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2062 | |||
Güneş Mira | Durali | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2061 | |||
Nazim Doruk | Çorbacioğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2060 | |||
Tuana | Çiftci | Samsun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2059 | |||
Odman | Cinar | DOHA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2058 | Gems American Academy | ||
Levent | Kaya | DOHA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2057 | Gems American Academy | ||
Nil | Memisoglu | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2056 | |||
Defne | Yildirim | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2055 | |||
Emir | Yiğit | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2054 | |||
Beril | Kaya | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2053 | |||
Emir | Yiğit | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2052 | |||
Yusuf Mert | Çalikuşu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2051 | Salomon Turkey | ||
Metehan | Akyüz | Tekirdağ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2050 | |||
Elif Bilge | Akyüz | Tekirdağ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2049 | AKUT | ||
Eda Naz | Korkmaz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2048 | Adım Adım Bursa | ||
Asya | Burgaç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2047 | İstanbul Oryantiring Grubu | ||
Mia Selin | Ulusoy | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2046 | |||
Ela Oyku | Celik | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2045 | |||
Ayşe | Alparslan | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2280 | Büyükçekmece Koşu | ||
Ulus | Aksakalli | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2044 | Yüz Bin Koş | ||
İda | Sezer | Selanik | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2043 | |||
Derin Deniz | Kapsiz | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2042 | |||
Damla | Konukçu | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2041 | Adım Adım Ankara | ||
Tuana Eda | Ozkan | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2040 | Adım Adım Ankara | ||
Seymen | Makas | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2039 | Adım Adım Ankara | ||
Dilara | Şenol | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2038 | |||
Efe | Şenol | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2037 | |||
Mehmet Ferit | Ebevi | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2036 | THE RUNNING NEWS TEAM | ||
Noyan | Barut | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2035 | |||
Zeynep Cemre | Barut | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2034 | |||
Eren Alp | Satir | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2033 | |||
Eylül | Balta | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2032 | |||
Efe | Coşkun | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2031 | Kolejliler Koşuyor | ||
Yiğit | Haskoy | Manisa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2030 | |||
Ela | Coşkun | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2029 | Kolejliler Koşuyor | ||
Muhammed Eymen | Oral | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2028 | |||
Eymen | Akbulut | Tekirdağ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2027 | Salomon Turkey | ||
Efe | Haskoy | Manisa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2026 | |||
Filiz Mina | Karkin | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2025 | Adım Adım İzmir | ||
Rüzgar | Gelgeç | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2024 | |||
Oğuz | Akar | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2023 | |||
Ada Su | Türkmen | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2022 | |||
Efe | Aybay | Tekirdağ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2021 | |||
Nil | Aliustaoğlu | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2020 | |||
Elif Eflin | Çebi | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2267 | Aydos 537 | ||
Efe | Ökten | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2019 | VELOKSK | ||
Kuzey | Kul | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2018 | |||
Markus Enver | Soysal | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2017 | Adım Adım İzmir | ||
Yasemin | Sayit | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2016 | Team Istrunbul | ||
Leyla Smyrna | Cabas | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2015 | Team Istrunbul | ||
Zeynep Mira | Ocak | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2014 | Ziraat Katılım | ||
Ayşe Zeynep | Altindal | İSTANBUL | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2013 | Adım Adım | ||
Deniz | Vural | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2279 | Cabiosy Run Club | ||
Kartal | Karadeniz | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2012 | Çukurova Kartalları | ||
Tuna | Cebeci | Çanakkale | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2266 | |||
Neva Alya | Kazan | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2011 | Adım Adım Bursa | ||
Kerem Emre | Özer | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2010 | BOCED | ||
Ömer Alp | Özer | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2009 | BOCED | ||
Emir Mert | Özer | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2008 | ENKA Spor | ||
Cemre | Cesur | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2007 | |||
Tülin Mila | Ünal | İstanbuş | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2006 | Yüz Bin Koş | ||
Pedro Efe | Navarro Tebar | Istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2005 | |||
Ruzgar | Cem Koloğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2265 | |||
Nisan | Kizilkaya | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2004 | |||
Meriç Buğra | Keskin | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2003 | |||
Sarp | Gemici | izmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2002 | |||
Rana | Korkmaz | Trabzon | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2001 | Meraklı Aile | ||
Ada | Tunç | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2000 | |||
Arya Bal | Gülşen | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1999 | |||
Alya | Altinci | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1998 | Mini Kulüp | ||
Bulut Ali | Yildiz | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1997 | |||
Zeynep Lâl | Tavaşoğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1996 | |||
Defne | Erdem | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1995 | Adım Adım | ||
Melin | Alav | girne | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1994 | Eker | ||
Defne Nil | Tavaşoğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1993 | |||
Ege | Açikel | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1992 | |||
Emre | Taşkin | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1991 | Oyak Renault Kosuyor | ||
Deniz | Yetiş | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1990 | |||
Eylül | Taşkin | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1989 | Oyak Renault Kosuyor | ||
Kayra | Yetiş | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1988 | Çankaya Oryantiring | ||
Alp | Ataseven | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1987 | adidas Runners İstanbul | ||
Elif Nisa | Deniz | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1986 | Cardio Team | ||
Ada Zeynep | Erten | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1985 | |||
Burak | Eker | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1984 | gültepe öz gençlik | ||
Toprak | Dikmen | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1983 | |||
Güneş | Alan | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1982 | |||
Utku | Cebeci | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1981 | |||
Hakan Ege | Taştan | Giresun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1980 | |||
Meriç | Eymirli | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1979 | |||
Nil Azra | Taştan | Giresun | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1978 | TEGV | ||
Gökay | Kaya | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1977 | |||
Defne | Defne | Balikesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1976 | |||
Mehmet Akif | Göktepe | BALIKESİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1975 | |||
Ahmet Enes | Göktepe | BALIKESİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1974 | |||
Yavuz Selim | Göktepe | BALIKESİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1973 | |||
Esma | Yikilmaz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1972 | |||
Doruk Ali | Desticioğlu | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1971 | Eker | ||
Muhittin | Özdemir | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1970 | Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu | ||
Kuzey | Karabulut | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1969 | Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu | ||
İnci Bade | Yiğit | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1968 | Adım Adım Bursa | ||
Ecrin Nur | Biyikli | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1967 | Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu | ||
Simay | Özdemir | İzmir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1966 | |||
Kaan Berk | Biyikli | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1965 | Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu | ||
Alp | Karabacak | ESKİŞEHİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1964 | |||
Ada | Karabacak | ESKİŞEHİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1963 | |||
Nehir | Ustabaşi | Yalova | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2264 | Gezegenler | ||
Uzay | Çakmak | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1962 | UzayZamanı | ||
Atlas | Altindağ | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1961 | Mini Kulüp | ||
Naz | Kilinç | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1959 | |||
Sarp | Sertbaş | İZMİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1958 | Eker I Run Team | ||
Eren | Özöksüz | İçel | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1957 | |||
Ervanur | Seyfik | balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1956 | Burhaniye Nadir Tolun ilkokulu | ||
Sila | Berksoy | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1955 | İnegöl oryantiring kulübü | ||
Okyanus Leyla | Işik | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1954 | |||
Duru | Tezcan | Balikesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1953 | Burhaniye Nadir Tolun Ortaokul | ||
Duru Bilge | Kalfa | BALIKESİR | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1952 | Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu | ||
Su | Tezcan | Balikesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1951 | Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu | ||
Nevin Miray | Yilmaz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1950 | |||
Ela | Topaloğlu | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1949 | |||
İlknur | Çakar | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1948 | |||
Bora | Subaşi | KOCAELİ | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1947 | |||
Zeynep Eda | Uygun | Burdur | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1946 | Bucak GSK | ||
Emre | Kocatürk | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1945 | BBSK Belediyespor | ||
Kuzey | Varol | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1944 | |||
Kuzey | Gürsoy | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1943 | Çankaya Oryantiring GSK | ||
Ayşe Yağmur | Cesur | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1942 | Bursa Modern Pentatlon | ||
Ecrin | Cengiz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1941 | |||
Dilara | Karakaya | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1940 | |||
Yağmur Nevire | Kahya | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1939 | |||
Ada Beril | Şahin | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1938 | Adım Adım Bursa | ||
İlke | Korukçu | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1937 | |||
İdil | Türk | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1936 | |||
Cihangir Atlas | Çam | Balıkesir | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1935 | Eker I Run Team | ||
Defne | Kiraz | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1934 | Eker I Run Team | ||
Hayat | Çakir | BURSA | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1933 | Eker | ||
Kemal Deniz | San | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1932 | Çankaya Oryantiring GSK | ||
Mete | Çalik | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1931 | |||
Rabia | Aslan | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1930 | |||
Zeynep | Uydaş | Çanakkale | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 2263 | BP | ||
Ecrin | Metin | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1929 | |||
Ali Rüzgar | Çiçek | Mersin | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1928 | |||
Metehan | Oğuz | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1927 | |||
Ege Onur | Saçan | Ankara | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1926 | Tohm bireysel çalışıyor | ||
Zeynep | Şeker | Bursa | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1925 | İnegöl oryantiring gsk | ||
Güneş | Yilmaz | istanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1924 | |||
Eda | Keklikoğlu | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1923 | |||
Toprak | Sariboğa | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1922 | Bizimkent | ||
Masal | Özagil | İstanbul | Eker 23 Nisan Çocuk Koşusu | 1921 | Avcılar Koşu |