Tarih :23-04-2021
Yer : EV - Saat : 11:00
Sanal Yarış
https://www.ekerkosu.com/tr/eker/23-nisan-cocuk-kosusuAd | Soyad | Şehir | Cinsiyet | Parkur | Göğüs No | Kulüp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Deniz | Ortakci | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2543 | İDADİK | ||
Yağmur | Bozkuş | Diyarbakır | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2542 | |||
Ali Erhan | Yaran | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2541 | |||
Yusuf | Ozan | Gümüşhane | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2536 | |||
Sümeyye | Şahin | Gümüşhane | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2535 | |||
Ceren | Güngör | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2534 | |||
Lal | Kuruyazici | Londra | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2533 | Londra Canavarları | ||
Ali Efe | Karadaş | Kahramanmaraş | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2532 | Eker I Run Team | ||
Ada Elif | Kececi | Kirklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2531 | |||
Selim Cagan | Kececi | Kirklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2530 | |||
Yağmur | Şimşek | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2529 | İDADİK | ||
Anil | Karahan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2528 | Opet | ||
Poyraz Ege | Uysal | antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2527 | |||
Doğa | Uysal | antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2526 | |||
Elif | Ordu | Eskişehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2525 | |||
Ece | Cihan | Edirne | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2524 | TEGV | ||
Poyraz | Özkasap | İZMİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2523 | Karşıyaka One Team | ||
İdil | Burgaç | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2522 | |||
Elif | Özengül | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2521 | |||
Sim | Papuccuoglu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2520 | |||
Mehmet Çinar | Akyildiz | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2519 | |||
Cevdetcan | Erkan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2518 | |||
Damla | Sari | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2517 | |||
Furkan | Çetinkaya | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2516 | |||
Kadir | İnce | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2515 | |||
Melek | İnce | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2514 | |||
Berk Bera | Yildiz | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2513 | |||
Atlas | Altuntaş | Çanakkale | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2511 | |||
Nisanur | Şimşek | trabzon | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2512 | Young Team Koşu Külübü | ||
Muhammed Burak | Gümüşbaş | Mersin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2510 | |||
Teoman | Karatş | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2509 | |||
Nina Lila | Tuna | Ljubljana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2508 | |||
Efe | Özyiğit | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2507 | |||
Ayşenur | Üzümcü | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2506 | |||
Ömer | Üzümcü | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2505 | |||
Ayşenur | Üzümcü | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2504 | |||
Su Peri | Cüce | nevşehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2503 | |||
Toros | Cüce | nevşehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2502 | Cabiosy Run Club | ||
Ömer Faruk | Aydin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2501 | |||
Elif Nar | Çalişkan | Ordu | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2500 | Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulü | ||
Aysun | Ortaç | Adıyaman | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2499 | Adım Adım | ||
Atlas | Altuntaş | Çanakkale | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2537 | |||
Göktuğ | Kayitmaz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2498 | Eker I Run Team | ||
Kuzey Efe | Türker | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2497 | |||
Mete | Oran | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2496 | Regnum spor kulübü | ||
Mete | Iran | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2495 | Regnum spor kulübü | ||
Nazli Hilal | Altinbas | Eskisehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2494 | TEGV | ||
Arden | Birkan | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2493 | |||
Zehra Zülal | Bal | BİLECİK | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2492 | |||
Yunus Emre | Aydin | Eyüp | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2491 | |||
Beren | Duyar | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2490 | |||
Yiğit | Öztürk | ESKİŞEHİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2489 | TEGV | ||
Ali Riza | Çakir | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2488 | |||
Anil Furkan | Aslan | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2487 | Balıkesir Gençlik ve spor kulü | ||
Almila | Şalviz | BODRUM | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2486 | TEGV | ||
Boğaçhan | Demirvuran | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2485 | Boçiruns | ||
Almila | Şalviz | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2483 | |||
Sudenaz | Er | Eskişehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2484 | TEGV | ||
Açelya | Fidan | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2482 | Eker I Run Team | ||
Sude | Özdemir | Isparta | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2481 | |||
Ata Erdem | Nazlimoğlu | BALIKESİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2480 | Balıkesir GSK | ||
İrem Gül | Nazlimoğlu | BALIKESİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2479 | Balıkesir GSK | ||
Şeyda | Özcan | Isparta | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2478 | Halıkent Spor kulübü | ||
Asya Deniz | Çetin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2477 | |||
Kerem | Erbaş | KÜTAHYA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2476 | Koş_Tur | ||
Mustafa Ayaz | Asan | İstanbuk | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2475 | AÇI İLKOKULU | ||
Ali Riza | Çakir | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2474 | |||
Mustafacan | Ay | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2473 | |||
Azra | Metan | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2472 | |||
Bade | Ayabakan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2471 | |||
Melis Ada | Savasan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2470 | |||
Serra | Babur | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2469 | Yok | ||
Yiğit | Deniz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2468 | |||
Kuzey | Bulut | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2467 | |||
Ada | Bozkurt | Konya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2466 | |||
Melike Zeren | Kurtoğlu | Döşemealtı | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2465 | TEGV | ||
Ecrin | Zereyalp | Mersin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2464 | |||
Elif Ezgi | Duman | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2463 | |||
Asmin Su | Karaca | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2462 | |||
Bora | Pabuçcu | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2461 | |||
Gökalp | Şendil | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2460 | |||
Gökhan | Şendil | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2459 | |||
İzabella Ela | Conn | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2458 | |||
Destan | Kuru | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2457 | |||
Çisem | Çeven | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2456 | |||
Efe | Kestek | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2455 | Eker I Run Team | ||
Zeynepnaz | Gültekin | balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2454 | balıkesir GSK | ||
Yağmur | Dufour | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2453 | |||
Uras | Erdoğan | Kayseri | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2452 | |||
Eren | Coşkun | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2451 | |||
Yusuf Efe | Akyol | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2450 | |||
Yunus Emre | Akyol | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2449 | |||
Sema | Duyar | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2448 | |||
Armin Ada | Kala | İçel | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2447 | |||
İdil Naz | Erden | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2446 | TEGV | ||
Alisa Derin | Yapicier | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2445 | |||
Mahmut | Erdal | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2444 | |||
Orhan Ayaz | İpek | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2443 | |||
Ali Kerem | Dalay | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2442 | TEGV | ||
Taha Atakan | Çetinkaya | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2441 | |||
Elif Melek | Ot | İZMİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2440 | |||
Kayra Deniz | Şahin | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2439 | |||
Yağiz | Bektaş | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2438 | TEGV | ||
Meysun | Coşkun | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2437 | |||
Pürnur | Coşkun | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2436 | |||
Baturalp | Yavuz | Edirne | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2435 | Trakya Yıldızlar | ||
Nilce | Enmutlu | antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2434 | |||
Mavi | Işik | Turkey | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2433 | Adım Adım İzmir | ||
Buse Guner | Harbili | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2432 | Gönüllü Hareketi | ||
Kuzey Cevdet | Harbili | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2431 | Gönüllü Hareketi | ||
Hira | Taşdelen | İZMİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2429 | Izmir Atletizm Spor | ||
Yusuf Ege | Yeşilot | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2430 | Eker I Run Team | ||
Kuzey | Kizbaz | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2428 | |||
Ege | Eşen | Fethiye | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2427 | |||
Ada | Eşen | Fethiye | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2426 | |||
İsmail Rüzgar | Öztürk | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2425 | Ankararunnersclub - ARC | ||
Melisa | Altin | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2424 | adidas Runners İstanbul | ||
Gurur Efe | Uzun | Kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2423 | |||
Ramiz | Ünal | Izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2422 | |||
Efdal | Erkol | Karabük | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2421 | |||
Zeynep Beyza | Bilgiş | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2420 | |||
Çağlayan Nil | Uluçay | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2419 | Izmir Atletizm Spor | ||
Ebrar | Bilgiş | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2418 | |||
Egemen Çinar | Özdemir | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2416 | |||
Umutcan | Coşkun | zonguldak | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2415 | |||
Ayaz Ege | Çetin | Çanakkale | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2414 | |||
Ruzgar | Gelgec | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2413 | |||
Özgür Berk | Bal | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2412 | Balıkesir GSK | ||
Nisa | Öztürk | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2411 | |||
Selim | Uysal | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2410 | |||
Alper | Bakar | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2409 | Eker I Run Team | ||
Almila | Arslan | iSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2408 | |||
Mehmet Sinan | Uysal | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2407 | |||
Milan | İktü | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2406 | |||
Mehmet Eren | Şengül | Trabzon | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2405 | Young Team Koşu Kulübü | ||
Berra | Türkmen | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2404 | PENDİK | ||
Yiğit Aras | Taşkent | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2403 | Eker I Run Team | ||
Aref Toprak | Sönmez | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2402 | |||
Merve | Temel | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2401 | |||
Orhan Efe | Temel | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2400 | |||
Mehmet Metehan | Erdoğan | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2399 | |||
Cem Kutay | Karayel | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2398 | |||
Ahmet Kaan | Karabay | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2397 | |||
Mevsim | Ercan | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2038 | |||
Deren Nisa | Kutlu | Edirne | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2396 | |||
Eda | Karabay | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2395 | |||
Ela | Aydin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2394 | |||
Zeynep Ada | Uslu | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2393 | |||
İdil | Akçay | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2392 | |||
Yahya | Tütüneken | Konya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2391 | KIRMIZI PABUÇLAR | ||
Necip Fazil | Tütüneken | Konya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2390 | KIRMIZI PABUÇLAR | ||
Nisanur | Şimşek | trabzon | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2389 | Young Team Koşu Külübü | ||
Berke | Yeşilova | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2388 | Tempo Atletizm | ||
Nil | Akçay | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2387 | |||
Uzay | Sarica | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2386 | |||
Arya | Candevir | Eskişehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2385 | |||
Ahmet Siraç | Yurtseven | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2384 | |||
Nil | Toma | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2383 | |||
Bade | Aydin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2382 | |||
Derin | Uğur | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2381 | |||
Nehir | Özbay | KOCAELİ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2380 | |||
Derin | Özbay | KOCAELİ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2379 | |||
Eliz | Yuceyalcin | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2378 | Team Boeing | ||
Aslan | Yuceyalcin | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2377 | Team Boeing | ||
Doruk | Türegün | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2376 | |||
Ahmet Eymen | Ciğeroğlu | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2375 | Eker I Run Team | ||
Beren Müjgan | Ciğeroğlu | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2374 | Eker I Run Team | ||
Defne | Toksoy | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2373 | |||
Merve Gül | Selçuk | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2372 | Balıkesir GSK | ||
Hatice Ceylin | Selçuk | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2371 | Balıkesir GSK | ||
Evren | Dinç | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2370 | |||
Mete Kaan | Altinkaynak | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2369 | TEGV | ||
Kuzey | Yildiz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2368 | Adım Adım | ||
Göksu | Sandikçi | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2367 | |||
Ege | Karanlikoglu | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2366 | |||
Nil | Ayik | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2365 | Eker | ||
Toprak | Çelik | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2364 | |||
Deniz Efe | Ekinci | Afyon | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2363 | |||
Duygu | Yigen | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2362 | Balıkesir gençlik ve doğa spor | ||
Elifnaz | Onur | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2361 | Balikesir gençlik spor kulübü | ||
Miray | Duğan | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2360 | Balıkesir GSK | ||
Yaren | Aykut | eskişehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2359 | |||
Cemre | Çağlayan | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2358 | |||
Deniz | Demiray | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2357 | Balıkesir Gençlik Spor Kulübü | ||
Nail | Köse | Bilecik | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2356 | |||
Ahmet Eymen | Cetin | BALIKESİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2355 | BALIKESİR GSK | ||
Mayra | Allovi | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2354 | |||
Eyüp Safa | Kiliç | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2353 | TEGV | ||
Nilda | Nacar | Izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2352 | Enercix | ||
Yusuf Ege | Vuruş | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2351 | Ankara Çocuk Atletizm Okulu | ||
Çağlar | Aktaş | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2350 | |||
Zeynep Deniz | Hoşgeldin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2349 | Eker I Run Team | ||
Demir | Hoşgeldin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2348 | Eker I Run Team | ||
Ertuğrul Melih | Köse | Tuzla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2347 | |||
Deniz Arel | Gökküç | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2346 | |||
Nehir | Özcan | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2345 | |||
Kübra | Genç | Gaziantep | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2344 | AVMD SPOR KULÜBÜ | ||
Ares Rüzgar | Özler | Eskişehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2343 | |||
Beren Ecrin | Ürper | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2342 | TEGV | ||
Beren Ecrin | Ürper | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2341 | TEGV | ||
Sümeyye Zeynep | Berk | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2340 | Eker I Run Team | ||
Asya | Berberler | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2339 | |||
Alimert | Özkakavan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2338 | |||
Atlas | Berberler | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2337 | |||
Derin | İltan | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2335 | |||
Ahmet | İnam | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2336 | |||
Berat | Lafçi | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2334 | 4players | ||
Ahmet | Lafçi | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2333 | Boğaziçi Atletizm | ||
Berat | Lafçi | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2332 | 4players | ||
Enes Mevlüt | Yavuz | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2331 | |||
Toprak | Sariboğa | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2330 | |||
Ada | Sezer | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2329 | |||
Metehan | Yurttaşan | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2328 | |||
Can | Sezer | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2327 | |||
Ayza Nil | Şahin | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2326 | |||
Demhat | Yalun | Şırnak | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2325 | |||
Zeynep | Uz | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2324 | Adana Doğa ve Su Spprları | ||
Kayra Ege | Yavru | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2323 | |||
Yasin | Aydin | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2322 | |||
Rüzgar | Kayaardi | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2538 | |||
Alya | Çakmak | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2321 | Adım Adım | ||
Yağmur | Karayel | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2320 | |||
Kaan Mete | Dörtkaya | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2319 | |||
Kemal Asrin | Aslan | Manisa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2318 | |||
Ömer Ali | Kahraman | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2317 | Eker I Run Team | ||
Ilgin Deniz | Doğan | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2316 | Adım Adım Bursa | ||
Naz | İnal | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2315 | |||
Eylem | Erçin | Edirne | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2314 | |||
Deniz | Demiröz | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2313 | Adım Adım | ||
Selin | Akyar | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2312 | |||
Yaman | Şenöz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2311 | |||
Asrin Poyraz | Akman | İZMİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2310 | |||
Ali Eren | Bekçi | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2309 | |||
Kaan | Balioğlu | KADIKÖY | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2308 | Zirvedekiler Koşu Takımı | ||
Bergüzar Elif | Kanbur | Bartın | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2307 | |||
Eker I Run Çocuk Koşusu | 2306 | ||||||
Eker I Run Çocuk Koşusu | 2305 | ||||||
Ceren | Işik | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2304 | |||
İpek | Tuğlu | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2303 | |||
Beril | Gölemenli | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2302 | |||
Ela | Eker | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2301 | Eker | ||
Nisa | Pekderin | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2300 | Aydın Koleji Cimnastik Kulübü | ||
Begüm | Aksakal | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2299 | Aydın Koleji Cimnastik Kulübü | ||
Öykü Ada | Ergenekon | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2298 | Adım Adım | ||
Kuzey | Poyraz | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2297 | |||
Elçin Hilal | Kaya | Eskişehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2296 | |||
Simay | Kaya | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2295 | |||
Helen | Tozan | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2294 | |||
Bade Bahar | Etleç | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2293 | |||
Deniz İpek | Etleç | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2292 | |||
Toprak | Köse | Bartın | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2291 | |||
Tuna | Pamukçu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2017 | Street Fitness | ||
Abdurrahman Enes | Aramaz | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2290 | TEGV | ||
Eliz | Çakmak | izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2289 | Mülkiye Mezunları | ||
Sacchetti | Yesim Lara | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2288 | |||
Irmak | Boztaş | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2287 | |||
Uzay | Varol | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2286 | |||
Eda | Akcan | BALIKESİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2285 | Balıkesir Gençlik Spor Kulübü | ||
Deniz | Günersel | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2284 | |||
Ömer Erdem | Özmen | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2283 | |||
İnci | Akcan | BALIKESİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2282 | Balıkesir Gençlik Spor Kulübü | ||
Caner | Kayar | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2539 | |||
Emine | Çam Uzun | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2281 | Balıkesir gsk | ||
Mert | Deniz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2280 | |||
Zeynep Ada | Karadaş | Çanakkale | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2279 | Adım Adım | ||
Masal Sima | Sir | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2278 | hansu spor kulübü | ||
Ateş | Keskin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2277 | |||
Efsun Berna | Akcan | BALIKESİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2276 | Balıkesir Gençlik Spor Kulübü | ||
Timur | Güngör | Moscow | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2273 | |||
Abbas Efe | Kuzay | Konya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2274 | |||
Elif İnci | Varol | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2275 | TOFAŞ | ||
Emir | Güngör | Moscow | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2272 | |||
Kuzey | Şenyavaş | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2270 | |||
Melih | Uzun | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2271 | Balıkesir gsk | ||
Tuana Güneş | Yanik | Siirt | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2269 | TEGV | ||
Fatih | Uzun | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2268 | Balıkesir gsk | ||
Azra Nur | Kadak | Kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2267 | |||
Eylül | Bülbül | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2266 | Eker | ||
Öykü | Büyükşafak | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2265 | |||
Salih Miraç | Özden | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2264 | Adım Adım | ||
Doruk | Akti | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2263 | |||
Uygar | Akti | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2262 | |||
Yusuf Emre | Gayik | GİRESUN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2260 | FERDİ | ||
Eray | Akin | İZMİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2261 | Izmir Atletizm Spor | ||
Kuzey | Şah | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2259 | |||
Derin Öykü | Şah | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2258 | |||
Zeynep | İnce | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2257 | |||
Umay | Koçak | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2256 | |||
Mia Selin | Ulusoy | izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2255 | Fenerbahçe | ||
Su Günce | Sayman | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2254 | |||
Mert Efe | Bilgi | ANTALYA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2253 | |||
Kaan Berk | Eker | Izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2252 | |||
Kaan | Derin | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2251 | Adım Adım İzmir | ||
Melis | Gündoğan | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2250 | |||
Arda | Bayraktar | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2249 | Adım Adım | ||
Mahir Aras | Akin | Hatay | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2248 | |||
Duru | Bilgin | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2247 | |||
Emir | Özbilen | ANKARA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2246 | |||
Esma | Özbilen | ANKARA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2245 | |||
Mürivvet | Polatoğlu | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2244 | Balıkesir | ||
Azra Duru | Akçay | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2243 | |||
Eymen | Polatoğlu | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2242 | Balıkesir gsk | ||
Eymen | Polatoğlu | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2241 | Balıkesir gsk | ||
Çağan | Çelik | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2240 | Izmir Atletizm Spor | ||
Talha Eymen | Kundakçi | BOLU | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2239 | KAYNAŞLI ATLETİZM SPOR KULÜBÜ | ||
Ezgi | Özdemir | Balikesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2417 | Balikesir Oryantring Ailesi | ||
Derin | Özsönmez | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2238 | |||
Almina | Saltan | MERSİN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2237 | |||
Kaan Deniz | İdin | Edirne | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2236 | EBİDOST | ||
Mila | Ünal | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2235 | |||
Demir | Durgut | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2234 | |||
Sare | Tosun | kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2233 | Adım Adım | ||
İlkay | Toksöz | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2232 | |||
Alp Tuna | Eryiğit | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2231 | |||
Ece Eliz | Eryiğit | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2230 | |||
Rüya | Çatal | GİRESUN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2229 | FERDİ | ||
Erdinç | Toktaş | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2228 | Balıkesir GSK | ||
Emine | Çakaner | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2227 | Balıkesir gsk | ||
Nazli | Akdaş | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2226 | |||
Ahmet Giray | Gül | Osöaniye | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2225 | |||
Ediz | Erdoğan | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2224 | Ziraat Bankası | ||
Kerem | Özer | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2223 | |||
Elif Zümra | Çirakoğlu | Trabzon | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2221 | |||
Dilara | Karakaya | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2222 | |||
Ilgin | Tekin | Kastamonu | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2220 | |||
Çinar | Girgin | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2219 | Eker I Run Team | ||
Can | Dündar | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2218 | |||
Can | Dündar | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2217 | |||
Deniz Demir | Pilavci | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2216 | Egedeniz Tekstil A.Ş | ||
Arda | Kaymak | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2215 | |||
Buğra | Kaymk | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2214 | |||
Eray | Toksöz | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2213 | |||
Enes Malik | Uslu | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2212 | |||
Ecrin Nisa | Uslu | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2211 | |||
Gülçin | Sari | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2210 | |||
Funda | Müftüoğlu | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2208 | |||
Samet Arda | Güçük | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2209 | Ima | ||
Meriç | Mert | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2207 | |||
Özgür | Özdemir | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2206 | Balıkesir Oryantiring | ||
Defne | İpekoğlu | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2205 | Yenimahalle Teknik | ||
Deniz | İpekoğlu | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2204 | Yenimahalle Teknik | ||
Aytuğ | Buran | Kırklareli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2203 | Babaeski Spor | ||
Ada Su | Türkmen | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2202 | |||
Çinar Efe | Bulgan | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2201 | |||
Ecrin | Bulgan | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2200 | |||
Bora | Ünal | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2199 | İzmir Atletizm Spor Kulübü | ||
Asel Zeynep | Tekin | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2198 | |||
Ali | Şahin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2197 | TEGV | ||
Huseyin Kartal | Kara | MARMARİS | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2196 | |||
Zeynep Mira | Ocak | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2195 | |||
Rüya | Torun | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2194 | |||
Mert | Gülşen | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2193 | |||
Kerem | Ozer | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2192 | |||
Alya | Puğ | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2191 | Karşıyaka One Team | ||
Emir Ali | Yolcu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2540 | |||
Çağan | Varol | Balikesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2190 | Balikesir Gsk | ||
Elif | Özer | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2189 | |||
Ahmet Emir | Kaya | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2188 | |||
Kuzey | Karabulut | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2187 | |||
Ece | Aydin | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2186 | Adım Adım İzmir | ||
Kemal | Ayhan | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2185 | Eker I Run Team | ||
Lina Su | Ayhan | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2184 | Eker I Run Team | ||
Doruk | Erdoğan | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2183 | |||
Umut | Findikçioğlu | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2182 | Milas Karyalı Koşucular | ||
Deniz | Findikçioğlu | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2181 | Milas Karyalı Koşucular | ||
Ayşe Ela | Çitil | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2180 | |||
Mehmet Aras | Çam | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2179 | Bursa Genclik Spor | ||
Cihangir Atlas | Çam | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2178 | Eker | ||
Yiğit Taha | Şahin | KOCAELİ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2177 | TEGV | ||
Aşk Bade | Tirpancioğlu | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2176 | |||
Nisanur | Kazan | Mardin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2175 | |||
Ali Eymen | Eren | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2174 | Adım Adım Antalya | ||
Deniz Alp | Tüysüz | ESKİŞEHİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2173 | TUR-HALL | ||
Ada Beril | Şahin | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2172 | Adım Adım Bursa | ||
Defne | Kiraz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2171 | |||
Nisa | Göğebakan | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2170 | Eker | ||
Irmak | Çalişkan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2169 | |||
Doruk | Çalişkan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2168 | |||
Aysun | Ortaç | Adıyaman | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2167 | Adım Adım | ||
Su Urga | Gülercan | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2165 | |||
Batuhan | Güler | Aydın Nazilli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2166 | NFA | ||
Gani Efe | Gülercan | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2164 | |||
Zeynep | İçyer | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2163 | |||
Canan | Bahar | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2162 | |||
Naz | Çelik | Bursw | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2160 | Adım Adım Bursa | ||
Funda Defne | Boyan | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2159 | |||
Ekin Azra | Yildizci | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2158 | Adım Adım | ||
Ahmet Miraç | Karagöz | Erzincan | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2157 | TEGV | ||
Salih | Ontaç | Erzincan | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2156 | TEGV | ||
Beren | Altuntaş | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2155 | |||
Can | Oskay | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2154 | |||
Arda Burak | Çeçen | Mersin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2153 | TEGV | ||
Deniz | Başol | Stockholm | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2152 | Kuzey Geyikleri DSK | ||
Ali | Veli | ist | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2161 | |||
Kuzey | Başol | Stockholm | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2151 | Kuzey Geyikleri DSK | ||
Kemal Toprak | Kisaalioğlu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2150 | Ktk | ||
Rüzgar | Cem Koloğlu | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2149 | |||
Zeynep | Uz | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2148 | Adana Doğa ve Su Sporları S.K. | ||
Nisan | Kizilkaya | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2147 | |||
Mustafa Çağan | Odabaşi | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2146 | |||
Ahsen | Göydaş | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2145 | Ahsen | ||
Eker I Run Çocuk Koşusu | 2144 | ||||||
Efecan | Çelikkul | BALIKESİR/BURHANİYE | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2143 | Sekiz eylül ilk okulu 3/C sını | ||
Mayra | Kocasari | izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2142 | |||
Deniz | Yetiş | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2141 | |||
Tuna | Çetinkaya | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2140 | |||
Özgün | Kiliç | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2139 | |||
Eda Naz | Çetin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2138 | |||
Mehmet Ali | Çetin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2137 | |||
Defne | Cengiz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2136 | |||
Ada | Keles | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2135 | |||
İdil | Ünlü | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2134 | |||
Deri Deniz | Kapsiz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2133 | |||
Doruk | Kara | Kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2132 | Gölcük Basketbol Spor Kulübü | ||
Elif | Durak | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2131 | Eker I Run Team | ||
Klemen | Juvančič | Ljubljana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2130 | |||
Ecrin | Aydoğ | IZMIR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2129 | |||
Doğa | Akansu | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2128 | Bursa Oryantiring Spor Kulübü | ||
Lina | Temel | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2127 | |||
Mina | Sayber | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2126 | |||
Nida | Sayber | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2125 | |||
Merve | Sayber | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2124 | |||
Nafiz Tarik | Sayber | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2123 | |||
Ömer | Çakar | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2122 | Adım Adım İzmir | ||
Kerem | Şahin Çakmak | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2121 | Bursa Genclik Spor | ||
Neva Alya | Kazan | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2120 | Adım Adım Bursa | ||
Öykü | İşel | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2119 | |||
Ali Kaan | Gemci | Edirne | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2118 | Trakya yildizi spor klubu | ||
Bartu Eren | Erdoğan | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2117 | |||
Göktuğ Erberk | Patlar | Kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2115 | |||
Miran | Aydin | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2114 | Atakum Belediyespor | ||
Hakki Mirza | Aydin | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2113 | Atakum Belediyespor | ||
Muhammed | Güler | Hakkari | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2112 | TEGV | ||
Zeynep Ecrin | Kocaeli | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2111 | |||
Yağiz Eymen | Bolel | muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2110 | Eker I Run Team | ||
Kuzey | Kalender | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2109 | |||
Arel | Binay | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2108 | Izmir Atletizm Spor | ||
Güneş | Gök | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2107 | TEGV | ||
Ekin | Alici | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2106 | Eker I Run Team | ||
Almira | Kaya | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2105 | TEGV | ||
Miraç | Çağlar | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2104 | |||
Muhammed Can | Yilmaz | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2103 | Pardus G.S.K. | ||
Zeynep Alanur | Ergül | Malatya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2102 | |||
Sudem Asmin | Tayisi | Van | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2101 | Eker I Run Team | ||
Mahmud | Ergül | Malatya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2100 | |||
Muhammed Ali | Ergül | Malatya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2099 | Malatya Doğukent ihtisas spor | ||
Emir Kazim | Gürleyik | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2098 | |||
Nisa İpek | Karabiçak | Giresun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2097 | |||
Hümeyra | Zaferi | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2096 | |||
Leyla | Mansuroğlu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2095 | Adım Adım | ||
Tuana | Yiğit | Çanakkale | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2094 | |||
Güneş Mira | Durali | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2093 | |||
Aykut Efe | Güzey | Diyarbakır | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2092 | TEGV | ||
Duru | Sönmez | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2091 | Bursa Modern Pentatlon | ||
Uzay | Baykal | Mersin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2090 | |||
Yaman | Baykal | Mersin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2089 | |||
Mina | İpektepe | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2088 | Izmir Atletizm Spor | ||
Ilgaz | Turgut | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2087 | |||
Beyza | İlgeri | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2086 | TEGV | ||
Dasha | Shoshina | Moskova | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2085 | Tomilino | ||
Eker I Run Çocuk Koşusu | 2084 | BUİKAD | |||||
Şevval Eda | Kuş | ESKİŞEHİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2083 | TEGV | ||
Çağan Seyfi | Can | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2082 | Eker I Run Team | ||
Duru | Şahintürk | Ataşehir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2081 | |||
Şeyma Hilal | Kuş | ESKİŞEHİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2080 | TEGV | ||
Musab Ali | Yilmaz | ARDAHAN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2079 | Gönüllü Hareketi | ||
Şevval Eda | Kuş | ESKİŞEHİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2078 | TEGV | ||
Eda | Kuş | ESKİŞEHİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2077 | TEGV | ||
Harun | Eliş | MARDİN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2076 | TEGV | ||
Arya Doğa | Maytalman | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2075 | TEGV | ||
Can Berk | Odabaşoğlu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2074 | |||
Ada | Can | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2073 | İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K. | ||
Defne | Can | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2072 | İstanbul Büyükşehir Belediyesi S.K. | ||
İnci Bade | Yiğit | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2071 | |||
Muhammed Ali | Gürgül | Şanlıurfa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2070 | TEGV | ||
Eren Rahmi | Kaya | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2069 | |||
Atalay Berk | Akçay | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2068 | Aka koleji Bahçelievler | ||
Ayşe | Alparslan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2067 | |||
Ipek Serra | Keleş | Sakarya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2065 | TEGV | ||
Mete | Yildirim | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2066 | TEGV | ||
Nil | Sezer | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2064 | |||
Beyza | İlgeri | Denizli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2063 | |||
Mert | Önen | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2062 | Onkoday Çocuk Kulübü | ||
Fatma Duru | Yildiz | Çanakkale | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2116 | Çanakkale Gençlik spor atletiz | ||
Devrim | Kaya | diyarbakır | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2061 | TEGV | ||
Miray | Kazak | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2060 | Aksa Sağlam Adımlar | ||
Elfin | Arslan | Izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2059 | Eker | ||
Tilda | Arslan | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2058 | Bursa Genclik Spor | ||
Alvin | Arslan | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2057 | Eker | ||
Luka Dora | Tuna | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2056 | |||
Öykü Deniz | Polat | Gaziantep | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2055 | Take off Running | ||
Zeynep Canan | Bozdemir | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2054 | |||
Ömer Faruk | Öztunca | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2053 | |||
Janok | İli | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2052 | |||
Sure | Derin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2051 | |||
Rüzgar | Özdemir | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2050 | |||
Rüzgar | Küçükbahar | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2049 | |||
Güneş | Alan | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2048 | |||
Dora | Tüzüner | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2047 | Bireysel | ||
Kubilay | Sucuoğlu | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2046 | RUNPEREST | ||
Esila | Hocalar | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2045 | |||
Sefa | Hocalar | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2044 | |||
Duru | Arkan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2043 | |||
Meriç Buğra | Keskin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2042 | |||
Batu | Özdemir | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2041 | |||
Öykü | Bozkurt | Kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2040 | TEGV | ||
Ada | Keski | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2039 | |||
Deniz Güneş | Polat | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2037 | |||
Defne | Çufadar | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2036 | TEGV | ||
Defne | Çufadar | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2035 | Eker I Run Team | ||
Şimal Eda | Muzaffer | ZONGULDAK | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2034 | |||
Mehmet Efe | Bartin | Antalya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2033 | TEGV | ||
Talya Ece | Akbaş | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2032 | TEGV | ||
Ömer | Değirmenci | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2031 | |||
Zeynep | Değirmenci | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2030 | |||
Tuana Aysel | Künt | Tekirdağ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2029 | TEGV | ||
Neva Miray | Yiğit | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2028 | |||
Burak | Kisa | MERSİN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2027 | |||
Muhammed Eren | Eroğlu | Kayseri | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2026 | Galatasaray Spor Kulübü | ||
Ömer | Kizmaz | Manisa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2025 | |||
Damla Merve | Özinan | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2024 | AKA KOLEJİ BAHÇELİEVLER | ||
Kağan | Atasoy | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2023 | |||
Ada | Yavuzaydin | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2022 | |||
Melek Eda | Kaynar | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2021 | |||
Efe | Damgaci | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2020 | Aka Koleji Bahcelievler | ||
Kuzey | Kizbaz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2019 | |||
Beren | Biçer | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2018 | |||
Mithat Toprak | İrez | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2016 | Özel Yönelt Koleji | ||
Can Mehmet | Demirel | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2015 | |||
Aras Demir | Akkum | MERSİN | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2014 | Adım Adım | ||
Burak | Çağlar | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2013 | Akademik Spor Kulübü | ||
Mila | Çağli | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2012 | |||
Şiir | Keri | İSTANBUL | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2011 | |||
Nehir Neva | Çetinkaya | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2010 | MUDANYA ATLETİZM KULÜBÜ | ||
Belen Nida | Çetinkaya | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2009 | MUDANYA ATLETİZM KULÜBÜ | ||
Batuhan İsa | Atilla | Izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2008 | Karşıyaka One Team | ||
Kutay Berk | Açikgöz | KOCAELI | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2007 | |||
Yusuf Utku Karaaslan | Karaaslan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2006 | Aka Koleji bahçelievler | ||
Atlas | Alaca | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2005 | |||
Elanur | Akkuş | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2004 | |||
Göktuğ Erberk | Patlar | Kocaeli | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2003 | |||
Sarp | Tugay | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2002 | |||
Aysel Ela | Tugay | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2001 | |||
Ezgi Nil | Tugay | ADANA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 2000 | BiKoşuAdana | ||
Ömer | Tugay | ADANA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1999 | BiKoşuAdana | ||
Muhammed Ali | Önlem | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1998 | |||
Derin | Demirgenç | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1997 | R.E.D. Runners | ||
Ömer Yiğit | Çavdarlar | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1996 | |||
Zeynep Doğa | Yilmaz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1995 | İznik Doğa Sporları Kulübü | ||
Ayşe Ecrin | Yilmaz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1994 | İznik Doğa Sporları Kulübü | ||
Oğuz Kağan | Cebeci | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1993 | |||
Deniz | Güryel | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1992 | Bursa Genclik Spor | ||
Batu | Güryel | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1991 | Eker I Run Team | ||
Chloe Lara | Betts | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1990 | |||
Yağiz | Kaya | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1989 | Aka koleji Bahçelievler | ||
Alya | Köse | ADANA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1988 | BiKoşuAdana | ||
Belinay | Çelik | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1987 | |||
Tansu | Türkeri | istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1986 | 4players | ||
Eren İsmail | Perçin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1985 | |||
Yağmur | Esgin | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1984 | |||
Alp Tuna | Eryiğit | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1983 | Karşıyaka One Team | ||
Defne | Çavdar | Balıkesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1982 | Adım Adım | ||
Lina | Shen | Taipei | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1981 | |||
Meriç | Karakir | izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1980 | |||
Elif | Karakir | izmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1979 | |||
Yağiz Efe | Bilge | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1978 | |||
Ayşe Nilsu | Kocaer | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1977 | |||
Özge | Öz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1976 | |||
Ömer | Öz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1975 | |||
Hakan Ege | Taştan | Giresun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1974 | |||
Murat Efe | Taştan | Giresun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1973 | TEGV | ||
Nil Azra | Taştan | Giresun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1972 | TEGV | ||
Engin Deniz | Gürsan | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1971 | |||
Bulut | Babayigit | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1970 | |||
Batu | Babayigit | Istanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1969 | |||
Rodin Can | Tepe | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1968 | |||
Dilvin Sultan | Tepe | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1967 | AR Group | ||
Kerem | Şahin Çakmak | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1966 | Adım Adım Bursa | ||
Doğa | Altuğ | Muğla | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1965 | Adım Adım | ||
Hilmi Yusuf | Önlem | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1964 | |||
Noyan | Barut | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1963 | |||
Zeynep Cemre | Barut | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1962 | |||
Ayşe Zeynep | Altindal | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1961 | Adım Adım | ||
Efe | Aybay | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1960 | |||
Duru | Aslan | Mersin | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1959 | Adım Adım | ||
Rüzgar | Turhan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1958 | |||
Selim Mirza | Sivrioğlu | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1957 | |||
Ünal | Kiliçarslan | Konya | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1956 | |||
Nehir İdil | Erdoğan | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1955 | Aka Koleji Bahçelievler | ||
Uğur | Yavuz | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1954 | |||
Nehir | Bakanay | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1953 | |||
Ece | Kansu | İzmir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1952 | |||
Ali | Khamidov | Dushanbe | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1951 | TJK Run Club | ||
Ilgaz Doğu | Balci | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1950 | Adım Adım Bursa | ||
Hazel Ada | Balci | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1949 | Adım Adım Bursa | ||
Kuzey | Gökçe | ANTALYA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1948 | Eker I Run Team | ||
Göktuğ | Eser | İZMİR | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1947 | TEMA MONTESSORİ ANAOKULU | ||
Öykü | Öztürk | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1946 | Adım Adım Bursa | ||
Kuzey | Varol | İst | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1945 | |||
Defne | Öztürk | bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1944 | Adım Adım Bursa | ||
Orhan Kemal | Yilmaz | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1943 | |||
Asya | Burgaç | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1942 | İTÜ Su Balesi Aquarunners | ||
Zehra İpek | Durak | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1941 | |||
Uğur | Ak | İstanbul | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1940 | |||
İnci | Sönmez | Diyarbakir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1939 | |||
Mehmet Kaan | Durak | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1938 | |||
Kaan | Özel | Balikesir | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1937 | Erdek atletik gençlik ve Spor | ||
Şura | Akkaya | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1936 | |||
Ediz | Mertol | Tokat | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1935 | |||
Erdem | Mertol | Tokat | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1934 | TEGV | ||
Gökçe | Şahin | Samsun | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1933 | |||
Nil Seher | Şimşek | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1932 | Adım Adım Ankara | ||
Bora | Subaşi | KOCAELİ | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1931 | |||
Ömer Kaan | Çakin | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1924 | Gbk | ||
Burak | Tetik | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1922 | Gbk | ||
Eylül | Taşkin | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1921 | Oyak Renault Kosuyor | ||
Emre | Taşkin | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1920 | Oyak Renault Kosuyor | ||
Remle | Gökçe | ANTALYA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1930 | Eker I Run Team | ||
Serkan | Kamişli | Adana | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1929 | |||
Pelin | Yilmaz | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1928 | |||
Nevin Miray | Yilmaz | BURSA | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1927 | |||
Tuna | Tunç | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1926 | İzmir Masterları Atletizm Kulübü | ||
Ada | Tunç | Bursa | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1925 | Arçelik | ||
Mete | Çalik | Ankara | Eker I Run Çocuk Koşusu | 1923 |