Haziran Yarışları

Tarih :30-06-2021

Yer : Koşuya uygun her yer

Patika KoşusuYol KoşusuUltra MaratonSanal Yarış

http://www.myvirtualpace.com/

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Deniz Balçik Samsun 21K Cezy Havuç Koşusu 3053
Serdar Ayyildiz İstanbul 5K Erik Koşusu 5075
Selçuk Şen Kocaeli 250K Ultra 16 ÇAGET
Alpaslan Kaya İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4068
Tuğba Kaşkaya Ankara 5K Erik Koşusu 5074
Nesrin İşseven İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4067
Nesrin İşseven İstanbul 42K 2033
İlknur Yaman İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3052 adidas Runners İstanbul
İlknur Yaman İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4066 adidas Runners İstanbul
İlknur Yaman İstanbul 5K Erik Koşusu 5073 adidas Runners İstanbul
Önder Çevik İzmir 10K Kiraz Koşusu 4065
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 250K Ultra 15
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 100K Ultra 1030
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 42K 2032
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 21K Cezy Havuç Koşusu 3051
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 10K Kiraz Koşusu 4064
Yeliz Özmuhacir Bayir Burdur 5K Erik Koşusu 5072
Volkan Kumbasar İstanbul 5K Erik Koşusu 5071
Volkan Kumbasar İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4063
Kemal Kaşkaya Ankara 5K Erik Koşusu 5070 Babaeski Spor
Kemal Kaşkaya Ankara 10K Kiraz Koşusu 4062 Babaeski Spor
Özcan Gülçay İstanbul 100K Ultra 1029
Asiye Veral İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3050 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Asiye Veral İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4061 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Haci Otkun Trabzon 5K Erik Koşusu 5069
Mehmet Kamil Topal İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4060
Mehmet Kamil Topal İstanbul 5K Erik Koşusu 5068
Coskun Bayir Burdur 5K Erik Koşusu 5067
Ozge Gencturk İstanbul 5K Erik Koşusu 5066
Sercan Balbunar Kırklareli 10K Kiraz Koşusu 4059 Babaeski Spor
Ömer Faruk Konuk Konya 5K Erik Koşusu 5065
Ahmet Mumcu Antalya 5K Erik Koşusu 5064 Rocket Team Ultra
İrem Çerçi Ankara 10K Kiraz Koşusu 4058
İrem Çerçi Ankara 5K Erik Koşusu 5063
Aliye Ayta İstanbul 42K 2031 Kuzey Geyikleri DSK
Aliye Ayta İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3049 Kuzey Geyikleri DSK
Yusuf Yilmaz Kocaeli 5K Erik Koşusu 5062 ÇAGET
Yusuf Yilmaz Kocaeli 10K Kiraz Koşusu 4057 ÇAGET
Nuran Baykal Adana 10K Kiraz Koşusu 4056 BiKoşuAdana
Celil Akman Bursa 21K Cezy Havuç Koşusu 3048 Bursa Triatlon
Celil Akman Bursa 5K Erik Koşusu 5061 Bursa Triatlon
Celil Akman Bursa 10K Kiraz Koşusu 4055 Bursa Triatlon
Bülent Aktaş Ankara 21K Cezy Havuç Koşusu 3047
Şahin Aydemir İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4054
Mustafa Selcuk Akalan İstanbul 100K Ultra 1028
Metin Aslan Kocaeli 42K 2030 Gebze doğa sporları kulübü
Metin Aslan Kocaeli 21K Cezy Havuç Koşusu 3046 Gebze doğa sporları kulübü
Metin Aslan Kocaeli 10K Kiraz Koşusu 4053 Gebze doğa sporları kulübü
Metin Aslan Kocaeli 5K Erik Koşusu 5060 Gebze doğa sporları kulübü
Coskun Bayir Burdur 21K Cezy Havuç Koşusu 3045
Coskun Bayir Burdur 10K Kiraz Koşusu 4052
Tayfun Pehlivan Muğla 21K Cezy Havuç Koşusu 3044 Sanofi Runners
Dilşad Dönmez Bilgili İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4051
Dilşad Dönmez Bilgili İstanbul 5K Erik Koşusu 5059
Alpaslan Kaya İstanbul 5K Erik Koşusu 5058
Nuri Akkaş Ankara 21K Cezy Havuç Koşusu 3043
Aliye Ayta İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4050 Kuzey Geyikleri DSK
Aliye Ayta İstanbul 5K Erik Koşusu 5057 Kuzey Geyikleri DSK
Özden Varol İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4049
Özden Varol İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3042
Özden Varol İstanbul 100K Ultra 1027
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4048 Adım Adım
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3041 Adım Adım
Can Ayhan İzmir 5K Erik Koşusu 5056 Adım Adım İzmir
Aren Duraslan İstanbul 5K Erik Koşusu 5055 ShapeUp İstanbul
Mehmet Esendal İstanbul 5K Erik Koşusu 5054
Umut Ozdemir Moskova 5K Erik Koşusu 5053
Aylin Karanfil İzmir 10K Kiraz Koşusu 4047 Sports’N More
Aylin Karanfil İzmir 5K Erik Koşusu 5052 Sports’N More
Galip Akkaya İstanbul 100K Ultra 1026 Marathonist
Mehmet Gürel Isparta 21K Cezy Havuç Koşusu 3040 RUNS.N.ROSE
Muzaffer Ergun Gözet Edirne 100K Ultra 1025 TRAKDOSK (TRAKYA DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ)
Müge Tolunay İstanbul 5K Erik Koşusu 5051
Mehmet Gürel Isparta 5K Erik Koşusu 5050 RUNS.N.ROSE
Mehmet Gürel Isparta 10K Kiraz Koşusu 4046 RUNS.N.ROSE
Munzur Aşkin İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3039 Beach Club Running Gang
Deniz Balçik Samsun 5K Erik Koşusu 5049
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 42K 2029 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3038 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4045 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 5K Erik Koşusu 5048 İstanbul Oryantiring Grubu
Tolga Güler İstanbul 100K Ultra 1024 QNB Finansbank
Ayca Celikbilek İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4044
Ayca Celikbilek İstanbul 5K Erik Koşusu 5047
Ahmet Mumcu Antalya 21K Cezy Havuç Koşusu 3037 Rocket Team Ultra
Meltem Karaarslan İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3036 Adım Adım
Meltem Karaarslan İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4043 Adım Adım
Meltem Karaarslan İstanbul 5K Erik Koşusu 5046 Adım Adım
Turgut Arslan İzmir 10K Kiraz Koşusu 4042 Karşıyaka One Team
Turgut Arslan İzmir 5K Erik Koşusu 5045 Karşıyaka One Team
Mustafa Özke Bursa 10K Kiraz Koşusu 4041
Bülent Aktaş Ankara 10K Kiraz Koşusu 4040
Evren Kar İstanbul 5K Erik Koşusu 5044 Bireysel
Evren Kar İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4039 Bireysel
Evren Kar İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3035 Bireysel
Özgür Arun Antalya 21K Cezy Havuç Koşusu 3034 SENEX
Özgür Arun Antalya 10K Kiraz Koşusu 4038 SENEX
Özgür Arun Antalya 5K Erik Koşusu 5043 SENEX
Kubilay İhsan Demir Antalya 42K 2028
Kubilay İhsan Demir Antalya 21K Cezy Havuç Koşusu 3033
Kubilay İhsan Demir Antalya 10K Kiraz Koşusu 4037
Kubilay İhsan Demir Antalya 5K Erik Koşusu 5042
Selçuk Şen Kocaeli 100K Ultra 1023 ÇAGET
Selçuk Şen Kocaeli 42K 2027 ÇAGET
Selçuk Şen Kocaeli 21K Cezy Havuç Koşusu 3032 ÇAGET
Selçuk Şen Kocaeli 10K Kiraz Koşusu 4036 ÇAGET
Selçuk Şen Kocaeli 5K Erik Koşusu 5041 ÇAGET
Burak Tetik Bursa 5K Erik Koşusu 5040 Gbk
Fatih Çengel Zonguldak 250K Ultra 14 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 100K Ultra 1022 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 42K 2026 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 21K Cezy Havuç Koşusu 3031 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 10K Kiraz Koşusu 4035 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 5K Erik Koşusu 5039 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Bülent Metin Göymen İstanbul 5K Erik Koşusu 5038 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ömer Candönmez Isparta 250K Ultra 13 RUNS N ROSES
Ömer Candönmez Isparta 100K Ultra 1021 RUNS N ROSES
Ömer Candönmez Isparta 42K 2025 RUNS N ROSES
İsmail Yavaşca Çanakkale 21K Cezy Havuç Koşusu 3030 Troiatlon
İsmail Yavaşca Çanakkale 10K Kiraz Koşusu 4034 Troiatlon
İsmail Yavaşca Çanakkale 5K Erik Koşusu 5037 Troiatlon
Abdullah Bayrak Çanakkale 21K Cezy Havuç Koşusu 3029 Troiatlon
Abdullah Bayrak Çanakkale 10K Kiraz Koşusu 4033 Troiatlon
Abdullah Bayrak Çanakkale 5K Erik Koşusu 5036 Troiatlon
Ahmet Dağ İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3028 Koşu Dünyamız
Can Ayhan İzmir 250K Ultra 12 Adım Adım İzmir
Can Ayhan İzmir 100K Ultra 1020 Adım Adım İzmir
Tuğrul Peker Adana 100K Ultra 1019 BiKoşuAdana
Can Ayhan İzmir 10K Kiraz Koşusu 4032 Adım Adım İzmir
Can Ayhan İzmir 21K Cezy Havuç Koşusu 3027 Adım Adım İzmir
Can Ayhan İzmir 42K 2024 Adım Adım İzmir
Turgut Arslan İzmir 21K Cezy Havuç Koşusu 3026 Karşıyaka One Team
Yalçin Balci Bursa 100K Ultra 1018 Adım Adım
Yalçin Balci Bursa 42K 2023 Adım Adım
Yalçin Balci Bursa 21K Cezy Havuç Koşusu 3025 Adım Adım
Yalçin Balci Bursa 10K Kiraz Koşusu 4031 Adım Adım
Yalçin Balci Bursa 5K Erik Koşusu 5035 Adım Adım
Mustafa Mert Çetin Ankara 21K Cezy Havuç Koşusu 3024 Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü
Mustafa Mert Çetin Ankara 10K Kiraz Koşusu 4030 Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü
Mustafa Mert Çetin Ankara 5K Erik Koşusu 5034 Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü
Ahmet Dağ İstanbul 5K Erik Koşusu 5033 Koşu Dünyamız
Kenan Tansu Utku İstanbul 42K 2022
Kenan Tansu Utku İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3023
Kenan Tansu Utku İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4029
Asiye Veral İstanbul 5K Erik Koşusu 5032 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Kenan Tansu Utku İstanbul 5K Erik Koşusu 5031
Özcan Gülçay İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3022
Özcan Gülçay İstanbul 42K 2021
Özcan Gülçay İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4028
Ahmet Mumcu Antalya 100K Ultra 1017 Rocket Team Ultra
Filiz Yeni Denizli 21K Cezy Havuç Koşusu 3021
Filiz Yeni Denizli 10K Kiraz Koşusu 4027
Filiz Yeni Denizli 5K Erik Koşusu 5030
Dicle Deniz İstanbul 5K Erik Koşusu 5029
Fatih Güner Trabzon 42K 2020
Fatih Güner Trabzon 100K Ultra 1016
Fatih Güner Trabzon 21K Cezy Havuç Koşusu 3020
Fatih Güner Trabzon 10K Kiraz Koşusu 4026
Servet Kilinçaslan Zonguldak 5K Erik Koşusu 5028
Oktay Çetin İstanbul 42K 2019
Oktay Çetin İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4025
Oktay Çetin İstanbul 5K Erik Koşusu 5027
Hüseyin Cem İyigün Çanakkale 5K Erik Koşusu 5026
Mümtaz Aktaş İstanbul 5K Erik Koşusu 5025
Mümtaz Aktaş İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3019
Mümtaz Aktaş İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4024
Zeynep Gul Aktas İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4023 Adım Adım
Zeynep Gul Aktas İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3018 Adım Adım
Özay Atasoy İzmir 250K Ultra 11 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özay Atasoy İzmir 42K 2018 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 250K Ultra 10 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 100K Ultra 1015 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 42K 2017 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3017 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4022 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Naciye Albayrak İstanbul 5K Erik Koşusu 5024 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 42K 2016 Adım Adım
Özcan Gülçay İstanbul 5K Erik Koşusu 5023
Utku Sari Muğla 100K Ultra 1014 Ferdi
Utku Sari Muğla 21K Cezy Havuç Koşusu 3016 Ferdi
Utku Sari Muğla 10K Kiraz Koşusu 4021 Ferdi
Utku Sari Muğla 5K Erik Koşusu 5022 Ferdi
Kayhan Ateş Tekirdağ 42K 2015
Kayhan Ateş Tekirdağ 100K Ultra 1013
Kayhan Ateş Tekirdağ 21K Cezy Havuç Koşusu 3015
Kayhan Ateş Tekirdağ 10K Kiraz Koşusu 4020
Kayhan Ateş Tekirdağ 5K Erik Koşusu 5021
İbrahim Şen Tekirdağ 250K Ultra 9 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 100K Ultra 1012 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 42K 2014 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 21K Cezy Havuç Koşusu 3014 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 10K Kiraz Koşusu 4019 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 5K Erik Koşusu 5020 AKUT
Hülya Kizmaz Manisa 42K 2013
Hülya Kizmaz Manisa 21K Cezy Havuç Koşusu 3013
Hülya Kizmaz Manisa 10K Kiraz Koşusu 4018
Hülya Kizmaz Manisa 5K Erik Koşusu 5019
Bülent Metin Göymen İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4017 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 250K Ultra 8 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 100K Ultra 1011 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 42K 2012 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3012 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4016 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 5K Erik Koşusu 5018 AKUT
Hamza Dibs İstanbul 5K Erik Koşusu 5017 adidas Runners İstanbul
Hamza Dibs İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4015 adidas Runners İstanbul
Metin Aslan Kocaeli 100K Ultra 1010 Gebze doğa sporları kulübü
İjlal Kiliç İzmir 10K Kiraz Koşusu 4014 Adım Adım İzmir
İjlal Kiliç İzmir 5K Erik Koşusu 5016 Adım Adım İzmir
Uğur Ege İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4013
Uğur Ege İstanbul 5K Erik Koşusu 5015
Merve Duman Sakarya 10K Kiraz Koşusu 4012
Merve Duman Sakarya 5K Erik Koşusu 5014
Serdar Anlaş Bursa 5K Erik Koşusu 5013 Adım Adım Bursa
Serdar Anlaş Bursa 10K Kiraz Koşusu 4011 Adım Adım Bursa
Nilufer Keskin İstanbul 100K Ultra 1009
Nilufer Keskin İstanbul 42K 2011
Nilufer Keskin İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3011
Nilufer Keskin İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4010
Nilufer Keskin İstanbul 5K Erik Koşusu 5012
Nuri Akkaş Ankara 42K 2010
Ömer Candönmez Isparta 21K Cezy Havuç Koşusu 3010 RUNS N ROSES
Ömer Candönmez Isparta 10K Kiraz Koşusu 4009 RUNS N ROSES
Ömer Candönmez Isparta 5K Erik Koşusu 5011 RUNS N ROSES
Hakan Çolak İstanbul 5K Erik Koşusu 5010
Hakan Çolak İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4008
Hakan Çolak İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3009
Hakan Çolak İstanbul 42K 2009
Hakan Çolak İstanbul 100K Ultra 1008
Hakan Çolak İstanbul 250K Ultra 7
Nesrin İşseven İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3008
Nesrin İşseven İstanbul 5K Erik Koşusu 5009
Tarik Tunali İstanbul 100K Ultra 1007
Tarik Tunali İstanbul 42K 2008
Tarik Tunali İstanbul 5K Erik Koşusu 5008
Tarik Tunali İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4007
Tarik Tunali İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3007
Filiz Yeni Denizli 42K 2007
Özay Atasoy İzmir 100K Ultra 1006 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özay Atasoy İzmir 21K Cezy Havuç Koşusu 3006 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özay Atasoy İzmir 10K Kiraz Koşusu 4006 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Özay Atasoy İzmir 5K Erik Koşusu 5007 Torbalı Metropolis Spor Kulübü
Akin Akoğlu Antalya 250K Ultra 6
Akin Akoğlu Antalya 5K Erik Koşusu 5006
Akin Akoğlu Antalya 10K Kiraz Koşusu 4005
Akin Akoğlu Antalya 21K Cezy Havuç Koşusu 3005
Akin Akoğlu Antalya 100K Ultra 1005
Akin Akoğlu Antalya 42K 2006
Serkan Yildiz İstanbul 250K Ultra 5 Short Trail Sarıyer
Murat Erdal Antalya 5K Erik Koşusu 5005
Murat Erdal Antalya 10K Kiraz Koşusu 4004
Murat Erdal Antalya 21K Cezy Havuç Koşusu 3004
Murat Erdal Antalya 42K 2005
Murat Erdal Antalya 100K Ultra 1004
Murat Erdal Antalya 250K Ultra 4
Atilla Çalik Ankara 42K 2004
Atilla Çalik Ankara 21K Cezy Havuç Koşusu 3003
Atilla Çalik Ankara 10K Kiraz Koşusu 4003
Atilla Çalik Ankara 5K Erik Koşusu 5004
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 5K Erik Koşusu 5003 Adım Adım
Bike Geckinli İstanbul 5K Erik Koşusu 5002 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4002 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3002 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 42K 2003 Team Run.Bo
Bike Geckinli İstanbul 100K Ultra 1003 Team Run.Bo
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 100K Ultra 1002 Adım Adım
Devrim Caner Odabaşoğlu İstanbul 250K Ultra 3 Adım Adım
Özden Varol İstanbul 250K Ultra 2
Ozdenhotmail Varol İstanbul 100K Ultra 1001
Ozdenhotmail Varol İstanbul 5K Erik Koşusu 5001
Ozdenhotmail Varol İstanbul 250K Ultra 1
Ozdenhotmail Varol İstanbul 10K Kiraz Koşusu 4001
Ozdenhotmail Varol İstanbul 21K Cezy Havuç Koşusu 3001
Ozdenhotmail Varol İstanbul 42K 2002
Özden Varol İstanbul 42K 2001
Özden Varol İstanbul 5K Erik Koşusu