İznik Ultra Maratonu 2020

Tarih :17-04-2020

Yer : İznik / Bursa

Patika Koşusu

http://www.iznikultra.com

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Bahri Bulent Özel Ankara Dağ Maratonu 55K 594
Thibault Corbeil Levazim / Besiktas / Göllüce Patika 35K 2135 Decathlon Running Team
Özgül Küçük İstanbul Göllüce Patika 35K 2134 Adım Adım
Angjelina Erbil Bursa Derbent Patika 20K 1146 Adım Adım Bursa
İsmail Eren Manisa İznik Ultra 160K Solo 58
Elçin Demirel Ay İstanbul Orhangazi Ultra 90K 367
Esin Eştürk İstanbul Derbent Patika 20K 1131 Yüz Bin Koş
Mehmet Tarhan Manisa Orhangazi Ultra 90K 366
Ayfer Atasever İstanbul Derbent Patika 20K 1145 QNB Finansbank
Habip Albayrak İstanbul İznik Ultra 160K Solo 57
Mehmet Ragip Pirselimoğlu Trabzon Göllüce Patika 35K 2132
Dilek Özgürel İstanbul Dağ Maratonu 55K 593 QNB Finansbank
Ülkü Karaderili İstanbul Derbent Patika 20K 1143 QNB Finansbank
Özgür Öktem İstanbul Orhangazi Ultra 90K 365 QNB Finansbank
Emre Kalkan İstanbul Derbent Patika 20K 1144
Tolga Güler İstanbul İznik Ultra 160K Solo 55 QNB Finansbank
Rifat Demir İzmir Göllüce Patika 35K 2131 LİMİT SENSİN
Nadir Yilmaz Antalya Göllüce Patika 35K 2130 manavgat07
Suat Demirci Kocaeli Göllüce Patika 35K 2129 Beta trafo Adana
Semra Doğandemir Eskişehir Derbent Patika 20K 1142
Gökhan Doğandemir Eskişehir Derbent Patika 20K 1141
Ferit Yildiz İstanbul Dağ Maratonu 55K 592 Koşalım_Coşalım
Havva Limanoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1139 Adım Adım Florya Çaylaklar
Saltuk Erdemli Ankara Derbent Patika 20K 1138
Dursun Ozer Guzel Ankara Derbent Patika 20K 1137
Mehmet Sener Senyurt Ankara Derbent Patika 20K 1136
Özgür Koyuncu İstanbul Göllüce Patika 35K 2127 Bros
Şima Coşkun İstanbul Derbent Patika 20K 1135 Vakıf GYO
Sevim Özdemir İstanbul Dağ Maratonu 55K 591 EyüpSpor
Abdülkadir Hatipoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2126 Twilight Team
Emre Koyuncu Ankara Göllüce Patika 35K 2125 Bros
Emre Yardim İstanbul Derbent Patika 20K 1134
Engin Büyükgüroğlu Bursa Derbent Patika 20K 1133
David Helsby Bozeman Dağ Maratonu 55K 574
İnci Yilmaz İstanbul Derbent Patika 20K 1132
Mustafa Gülüt İstanbul Dağ Maratonu 55K 590
Vasil Ercument Erbaş Gaziantep Dağ Maratonu 55K 589 RunABike
Yeşim Akin İstanbul Göllüce Patika 35K 2133 Adım Adım Florya
Sinan Aşçi İstanbul Derbent Patika 20K 1130 Adım Adım Florya Çaylaklar
Mehmet Mustafa Kaya Gaziantep Dağ Maratonu 55K 588 RunABike
Bayram Demiryürek İstanbul Derbent Patika 20K 1127 ZirvedekileR
Ahmet Mercimek Bursa Derbent Patika 20K 1129
Hakan Sönmez Bursa Derbent Patika 20K 1128
Mehmet Ali Yilanci Bursa Derbent Patika 20K 1126
Alp Aslaner İstanbul Derbent Patika 20K 1125
Özgür Güner İstanbul Derbent Patika 20K 1124
İbrahim Kara İstanbul Derbent Patika 20K 1123 Adım Adım Florya Çaylaklar
Sebahattin Gerçeker İstanbul Derbent Patika 20K 1122
Elena Polyakova Istanbul Dağ Maratonu 55K 587 Columbia Montrail Türkiye
Erdoğan Bozkurt İstanbul Göllüce Patika 35K 2124
Salih Çalik Ankara Göllüce Patika 35K 2047 Sasfit
Ahmet Mesut Onat Gaziantep Dağ Maratonu 55K 586 RunABike
Gökhan Aslan Gaziantep Dağ Maratonu 55K 585 RunABike
Muharrem Serhat Çulhalik İstanbul Dağ Maratonu 55K 584 Training Zone
Angel Rodriguez Elices Madrid Göllüce Patika 35K 2122 Istanbul Expat Runners
Abdulla Althani DOHA Dağ Maratonu 55K 583
Ahşan Esen Ankara Göllüce Patika 35K 2121 Ankyra Spor Kulübü
Ogün Özel Eskişehir Derbent Patika 20K 1120 Sasfit
Emre Yildirim Eskişehir Göllüce Patika 35K 2120 Sasfit
Gözde Yilmaz İstanbul Dağ Maratonu 55K 582 adidas Runners İstanbul
Salih Sencer Düzyol İstanbul Dağ Maratonu 55K 581
Amelia Beer İstanbul Derbent Patika 20K 1119 Istanbul Expat Runners
Aras Fattahi Marivan Orhangazi Ultra 90K 344 marivan ultratrailrunner
Nur Tirakoş İstanbul Derbent Patika 20K 1118 Adım Adım
Ahmet Akmermer İstanbul Derbent Patika 20K 1116
Utku Köse İstanbul Derbent Patika 20K 1115 Çipp
Samet Konu Ankara İznik Ultra 160K Solo 2
Kivanç Özvardar Ankara Göllüce Patika 35K 2119
Bulent Aktuna Commack Dağ Maratonu 55K 557
Uğur Zeki Bunlu İstanbul Derbent Patika 20K 1114
Turabi Şenel Bursa Göllüce Patika 35K 2118
Arzu Güle Adana Derbent Patika 20K 1113
Eylem Eser Adana Dağ Maratonu 55K 580
Sean Smee Melbourne Göllüce Patika 35K 2117
Zuhal Turhan İstanbul Göllüce Patika 35K 2123 PersPiProjects
Nimet Saral Salih Adana Derbent Patika 20K 1112 BiKoşuAdana
Mehmet Ali Kiper İstanbul Derbent Patika 20K 1111
Figen Kiper İstanbul Derbent Patika 20K 1110
Enes Deveci Kocaeli Dağ Maratonu 55K 579
Yasemin Alan İstanbul Derbent Patika 20K 1109
Semih Ural İstanbul Göllüce Patika 35K 2116 Garanti Yatırım
Hüseyin Aktürk Kocaeli Derbent Patika 20K 1108 yol nereye biz oraya
Tevfik Kardelen İstanbul İznik Ultra 160K Solo 54 Garanti Yatırım
Gülpinar Ulu Sevim İstanbul Derbent Patika 20K 1107 Garanti Yatırım
Gülnur Başer İstanbul Dağ Maratonu 55K 577 Aydos 537
Beşir Ovali Balıkesir Derbent Patika 20K 1140
Erhan Kurt İstanbul Dağ Maratonu 55K 576 Garanti Yatırım
Bülent Kara Kocaeli Göllüce Patika 35K 2115
Volkan Gündüz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 363
Cumhur Amasyali İstanbul Göllüce Patika 35K 2114
Ferdi Aktaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2113 Runformance
Portemer Sebastien 80300 DERNANCOURT 13 Orhangazi Ultra 90K 362 no club
Serter Büker Kocaeli Göllüce Patika 35K 2112
Cisil Sengelen İstanbul Derbent Patika 20K 1105
Mustafa Namoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2111
İbrahim Eravci Ankara Orhangazi Ultra 90K 361 Ankara Orientering SK
Utkan Corbacioglu İstanbul Göllüce Patika 35K 2110 Doğuş Koşu Kulübü
Mustafa İlhan İzmir Göllüce Patika 35K 2109 Free Bird
Eric De Ladoucette Serandon Dağ Maratonu 55K 575
Gökçe Bilgin Ankara Göllüce Patika 35K 2108 FİRTİK KOŞUDA
Elizabeth Colavita Boston Derbent Patika 20K 1104
Cemalettin Başak İstanbul Derbent Patika 20K 1106
Turgay Yürenk İstanbul Göllüce Patika 35K 2107 AKUT
Ertan Tamci Ankara Derbent Patika 20K 1103
Özge Yamak Ankara Derbent Patika 20K 1102
Nazli İldiz İstanbul Derbent Patika 20K 1101 Kadiköy Runners
Tamer Kiliç İstanbul Derbent Patika 20K 1100
Berkay Aksoy İstanbul Derbent Patika 20K 1099
Yasin Pamuk İstanbul Orhangazi Ultra 90K 360 ÇAGET
Mary Tukenmez İstanbul Derbent Patika 20K 1098
Monika Dyminkiewicz İstanbul Derbent Patika 20K 1097 DAG Koşu
Oğuz Erdoğan İzmir Göllüce Patika 35K 2104 RunTheMan
Kemal Aksu Samsun Dağ Maratonu 55K 573 Runtheman
Can Ayaz İstanbul Dağ Maratonu 55K 572 Runformance
Ulaş Tol İstanbul Dağ Maratonu 55K 571
İlker Yildirim Kocaeli Göllüce Patika 35K 2103 RunTheMan
Eren Ertuğrul İstanbul Göllüce Patika 35K 2105 DAG Koşu
Nilay Özdemir İstanbul Göllüce Patika 35K 2102 RUNFORMANCE
Türkan Balaban Kocaeli Dağ Maratonu 55K 570 Bireysel
Sinan Bostancioğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2101 Kadiköy Runners
Gönül Çataltepe İstanbul Göllüce Patika 35K 2100 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Serkan Alkan İstanbul Göllüce Patika 35K 2099
Erdoğan Çataltepe İstanbul Dağ Maratonu 55K 569 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Cenk Oskay İstanbul Göllüce Patika 35K 2098
İrfan Dönerci İstanbul Derbent Patika 20K 1096
Mehmet Alpar İstanbul Göllüce Patika 35K 2097 RUNFORMANCE
Cihan Baykal İçel Göllüce Patika 35K 2096
Nagehan Küçük İstanbul Göllüce Patika 35K 2095
Hakan Germiyenli İstanbul Dağ Maratonu 55K 568
Perçem Döner İstanbul Göllüce Patika 35K 2094
Turkan Turgut İstanbul Göllüce Patika 35K 2093 TEAM1
Figen Ergün İstanbul Göllüce Patika 35K 2092
Nedim Soybaş İstanbul Derbent Patika 20K 1094
Mehmet Altin Eskişehir Dağ Maratonu 55K 567 Sasfit
Serpil Özdemir Ankara Derbent Patika 20K 1093
Ece Öncü İstanbul Göllüce Patika 35K 2091 Runformance
Oğuz Şenbil Eskişehir Derbent Patika 20K 1091
Engin Özdemir İstanbul İznik Ultra 160K Solo 51
Tom Metternich Köln İznik Ultra 160K Solo 50
Evin Tan İçel Göllüce Patika 35K 2128
Emine Gozde Ozgurel Ankara Dağ Maratonu 55K 566 Başkent Bisiklet
Sedat Eren İstanbul Orhangazi Ultra 90K 356
Selçuk Ökmen İstanbul Derbent Patika 20K 1095
Kenan Kibici İstanbul İznik Ultra 160K Solo 49 Caddebostan masterleri
Funda Özmen İstanbul Derbent Patika 20K 1092 Flight Team
Ali Berktaş İstanbul Derbent Patika 20K 1090
Kadem Külekçi İstanbul Derbent Patika 20K 1089
Nurten Uğur İstanbul Derbent Patika 20K 1088 TEAM KRONOS
Mukaddes Berktaş İstanbul Derbent Patika 20K 1087
Fatih Yildiz İstanbul Göllüce Patika 35K 2090 adidas Runners İstanbul
Kübra Gültekin Yildiz İstanbul Göllüce Patika 35K 2089
Goktug Aydemir İstanbul Göllüce Patika 35K 2013
Volkan Kayacik Çanakkale Dağ Maratonu 55K 565 ÇABİP
Özlem Öztürk İstanbul Göllüce Patika 35K 2088 Runformance
Burçin Atli Malatya Derbent Patika 20K 1086 Runformance
Ayşe Yilmaz İstanbul Dağ Maratonu 55K 564 Salomon Turkey
Ferhat Sevil Malatya Göllüce Patika 35K 2087
Hakan Akyalçin İstanbul Derbent Patika 20K 1085 Aydos Atletizm Klubü
Alperen Birim İstanbul Göllüce Patika 35K 2086 Runformance
Mehmet Tunç Yalti İstanbul Derbent Patika 20K 1084
Okan Aram İstanbul Göllüce Patika 35K 2085 Patika Sevenler Derneği
Emine Yalti İstanbul Derbent Patika 20K 1083
Eyüp Selçuk Şahin Kocaeli Derbent Patika 20K 1082 selçuk şahin sigorta
Inna Dalkiran İstanbul Derbent Patika 20K 1081
Seda Öztürk İstanbul Göllüce Patika 35K 2083
Yavuz Karaburun İstanbul Göllüce Patika 35K 2084 Team1
Pelin Serpen İstanbul Göllüce Patika 35K 2081 Runformance
Hakan Kazindir Tokat Göllüce Patika 35K 2082 Runformance
Ayhan Serpen İstanbul Göllüce Patika 35K 2080 Runformance
Gökçe Ziya İstanbul Derbent Patika 20K 1080 adidas Runners İstanbul
Bogachan Akyar İstanbul Göllüce Patika 35K 2079 Bireysel
Ozan Hoşyilmaz İzmir Göllüce Patika 35K 2078
Cengiz Alansu İstanbul Göllüce Patika 35K 2077 ÇAGET
M.fahreddin Bilgiç İstanbul Göllüce Patika 35K 2075
Gamze Bilgiç İstanbul Derbent Patika 20K 1079
Mesut Semiz Antalya Göllüce Patika 35K 2073
Alper Kutluk Antalya Göllüce Patika 35K 2074
Olga Rosca Chisinau Derbent Patika 20K 1077
Sarp Ünlütokmak İstanbul Göllüce Patika 35K 2072 Runformance
Bülent Bilgin Ankara Orhangazi Ultra 90K 352 Komando
Erol Timuçin İstanbul Orhangazi Ultra 90K 354 TEK EĞİTİM KURUMLARI
Yüksel Akti İstanbul Orhangazi Ultra 90K 353 Ataşehir Atletizm
Güven Güçlütürk İstanbul Orhangazi Ultra 90K 314
Sevilay Cesurer Adana Derbent Patika 20K 1076 KOŞUPEREST
Nuri Cesurer Adana Derbent Patika 20K 1075 KOŞUPEREST
David Power Dublin Dağ Maratonu 55K 563 Rathfarnham AC
Esra Şahin Adana Derbent Patika 20K 1074 Runformance
Gürhan Akdağ İstanbul İznik Ultra 160K Solo 48
Mustafa Akan Bursa Göllüce Patika 35K 2070
Murat Küçükbayrak Ankara Orhangazi Ultra 90K 358
Önder Yoldaş İstanbul Derbent Patika 20K 1073
Salahattin Çelik İstanbul Göllüce Patika 35K 2069
Erkan Öztürk İstanbul Göllüce Patika 35K 2068
Özcan Çakmak İstanbul Göllüce Patika 35K 2067
Burak Beser İstanbul Göllüce Patika 35K 2066
Ahmet Dara Kilinç İstanbul Göllüce Patika 35K 2065 Runformance
Zaklina Maix Viyana Dağ Maratonu 55K 562 Büyükcekmece Koşu Grubu
Dilek Turhan İstanbul Derbent Patika 20K 1072 RooT
Hakan Birol İstanbul Derbent Patika 20K 1071 Koşu Forum
Naomi Gilker Ottawa Derbent Patika 20K 1070 Belpark Triathlon Club
Ayşe Özgüven Van Göllüce Patika 35K 2064
Hüseyin Aleçakir Ankara Dağ Maratonu 55K 561
Ebru Battal İstanbul Göllüce Patika 35K 2063
Hakan Karakaş İstanbul Dağ Maratonu 55K 560 Baypack Running team
Idris Özçelik İstanbul Göllüce Patika 35K 2062
Emin Erol İstanbul Göllüce Patika 35K 2106
İbrahim Kaya Şanlıurfa Derbent Patika 20K 1068
Kürşat Akdoğan Adana Dağ Maratonu 55K 559 BiKoşuAdana
Özkan Çakmak Ankara Dağ Maratonu 55K 558
Zafer Mesut Zorlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 351
Ahmet Serdar Erenler İstanbul Göllüce Patika 35K 2061 BiKoşuAdana
İlhan Bölük İstanbul Göllüce Patika 35K 2060 Caddebostan masterleri
Hüseyin Bayir Bursa İznik Ultra 160K Solo 46 BotanikRun Koşu Grubu
Hatice Yesilcimen İstanbul Derbent Patika 20K 1117 Adım Adım
Tanzer Dursun Bursa Orhangazi Ultra 90K 349 Mustafakemalpaşa Belediye Spor
Bariş Öztek İstanbul Göllüce Patika 35K 2059 Buddies 34
Ferda Tuncman İstanbul Göllüce Patika 35K 2058 Buddies 34
Ali Özgün Ankara Derbent Patika 20K 1067 Ankara Koşuyor
Yusuf Ziya Akgök Ankara Orhangazi Ultra 90K 348 ankara masterler
İbrahim Halil Gürpinar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 364 masterlar
Murat Esenoluk Adana Dağ Maratonu 55K 556 BiKoşuAdana
Abdurrezzak Bayik Bursa Orhangazi Ultra 90K 347
Çiğdem Gerçeker Samsun Göllüce Patika 35K 2071
Hüsnü Köse İstanbul Derbent Patika 20K 1066 Spartan Run
Budak Timuralp İstanbul İznik Ultra 160K Solo 44
Memet Hüseyin Bursa Göllüce Patika 35K 2076 Ortabağlar avcılar kulübü
Ceyhun Esen Adana İznik Ultra 160K Solo 43 BiKoşuAdana
Can Erturan Adana Orhangazi Ultra 90K 346 BiKoşuAdana
Çetin Altinkum İstanbul İznik Ultra 160K Solo 42 YENİ EMNİYET SPOR
Mehmet Tugay Adana Dağ Maratonu 55K 555 BiKoşuAdana
Melih Tugay Adana Dağ Maratonu 55K 554 BiKoşuAdana
Mehmet Nuri Yilmaz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 345
Ender Kivanç Kunt Adana Dağ Maratonu 55K 553 BiKoşuAdana
Tugba Hunili Adana Dağ Maratonu 55K 552 Bikoşuadana
Esra Dinçer Bursa Dağ Maratonu 55K 551 BiKoşuAdana
Serkan Saktanber Adana Dağ Maratonu 55K 550 BiKoşuAdana
Resul Dinç İstanbul Derbent Patika 20K 1065
Ülkü Öziç Zonguldak Göllüce Patika 35K 2057 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fulya Özen Adana İznik Ultra 160K Solo 39 BiKoşuAdana
Ulus Siğirci Adana Göllüce Patika 35K 2056 BiKoşuAdana
Sarah Jump Spokane Valley Derbent Patika 20K 1064
Daryl Jump Spokane WA Derbent Patika 20K 1063
Savas Lutfi Kara İzmir İznik Ultra 160K Solo 41 Team Run.Bo
Galip Akkaya İstanbul Dağ Maratonu 55K 549 Marathonist
Sofya Kuts Rostov-on-Don İznik Ultra 160K Solo 38
Orhan Bağlan Ankara Dağ Maratonu 55K 547 Hattusas
Riza Dinçer Adana Dağ Maratonu 55K 548 ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ
Fatih Tosun Denizli İznik Ultra 160K Solo 37 Run Denizli
Özgür Sancak Denizli İznik Ultra 160K Solo 36 RUN DENİZLİ
Alexander Kuts Rostov-on-Don İznik Ultra 160K Solo 34
Hakan Yildiz İstanbul Dağ Maratonu 55K 545 Team Corendon
Levent Var İçel Dağ Maratonu 55K 544
Andrew Quarmby Stoke On Trent Orhangazi Ultra 90K 350
Onur Azcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 343 Aydos 537
Hilmi Güven İzmir Dağ Maratonu 55K 543 Twilight Team
Cengiz Çelik İzmir Dağ Maratonu 55K 542 Ege Maraton
Engin Çetinay Muğla Orhangazi Ultra 90K 341 BodRunners
Serkan Kuvet Bursa Derbent Patika 20K 1062 BotanikRun Koşu Grubu
Levent Kalin Bursa Göllüce Patika 35K 2055
Haluk Akbulut Ankara Orhangazi Ultra 90K 340
Gönül Midesiz İstanbul Göllüce Patika 35K 2054 AKUT
Metin Aslan Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 357 Gebze doğa sporları kulübü
Rakan Almosalli İstanbul Derbent Patika 20K 1061 Istanbul Expat Runners
Saim Erdoğan İstanbul Göllüce Patika 35K 2052 Turkcell Kosu Takimi
Yilmaz Ahçioğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 541 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Deniz Çelik Bursa Dağ Maratonu 55K 540 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Mehmet Ali Ok İstanbul İznik Ultra 160K Solo 33 Aydos 537
Ayhan Akkuş İstanbul Dağ Maratonu 55K 539 Non Stop Running
Ertuğ Kalafatoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2053
Onur Yavaş Ankara Dağ Maratonu 55K 538
Selahattin Ildirar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 339 ZirvedekileR
Filiz Alibayraktar İstanbul Derbent Patika 20K 1060
Mehmet Türkmen İstanbul Dağ Maratonu 55K 546
Cem Unutmuş İzmir Derbent Patika 20K 1059
Anet Namli İstanbul Derbent Patika 20K 1058
Cengiz Akyüz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 337 Yarımada Koşu Grubu
Meltem Goksu İstanbul Derbent Patika 20K 1057
Seydihan Yiğit Ankara Orhangazi Ultra 90K 338
Ece Büyükyurt İstanbul Dağ Maratonu 55K 537
Erkan Özkal İstanbul Göllüce Patika 35K 2051
Hacer Yaldiz İstanbul Derbent Patika 20K 1056
Cornelis Sjoerd Arendz Istanbul Göllüce Patika 35K 2050 Adım Adım
Marek Babulik Prag Göllüce Patika 35K 2049
Yetta Ziolkowski Washington Derbent Patika 20K 1054
James Smart Istanbul Göllüce Patika 35K 2048 Istanbul Expat Runners
Daniel Tarshish London Derbent Patika 20K 1121 Istanbul Expat Runners
Jennifer Hattam Istanbul Göllüce Patika 35K 2046 Istanbul Expat Runners
Erkan Saraç Manisa İznik Ultra 160K Solo 31
Kayla Moser Wausau Derbent Patika 20K 1053 Istanbul Expat Runners
Lorraine Fussey Istanbul Derbent Patika 20K 1055 Istanbul Expat Runners
Orhan Tola İstanbul İznik Ultra 160K Solo 30
Hope Mandel İstanbul Derbent Patika 20K 1052 Adım Adım
Wei Shi İstanbul Dağ Maratonu 55K 535 Istanbul Expat Runners
Paul Weaver İstanbul Göllüce Patika 35K 2045 Istanbul Expat Runners
Gürbüz Altay Bursa Derbent Patika 20K 1051
Philip West İSTANBUL Göllüce Patika 35K 2044 Istanbul Expat Runners
Şaban İlimsever İstanbul Göllüce Patika 35K 2043 Ataşehir Atletizm
Stephen Wadey İstanbul Göllüce Patika 35K 2042 Istanbul Expat Runners
Saner Sari Ankara Orhangazi Ultra 90K 359 LITTLE YELLOW FLAG
Özge Serdaroğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1050
Cihan Bilge Bursa Göllüce Patika 35K 2041 Çimtaş Run
Ersan Tali İzmir Orhangazi Ultra 90K 335 Karşıyaka One Team
Yasin Kansu İstanbul Dağ Maratonu 55K 534 NOVARTIS
İlkay Duran İstanbul Dağ Maratonu 55K 533
Yilmaz Keskin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 32 Keskince
Mehmet Erkul İstanbul Orhangazi Ultra 90K 334
Erhan Çalişkan Van Dağ Maratonu 55K 578 VanRun
Elizabeth Vick Ellensburg Derbent Patika 20K 1048
Duygu Kayabasi İstanbul Derbent Patika 20K 1049
İhsan Şal İstanbul İznik Ultra 160K Solo 28 ULTRA BABA
Kenan Yildiz İstanbul Derbent Patika 20K 1046
Müzeyyen Yildiz İstanbul Derbent Patika 20K 1047
Metin Ebevi İstanbul Derbent Patika 20K 1045 Ihlamur Koşu Kuvvetleri
Erdinç Kazak İstanbul Göllüce Patika 35K 2039 Akkök Runners
Yufu Iwai Izumi, Osaka Derbent Patika 20K 1044
Marc Prempeh Istanbul Göllüce Patika 35K 2040 Istanbul Expat Runners
Görkem Güngör İstanbul Derbent Patika 20K 1043
Leyla Akar Yildiz Ankara Derbent Patika 20K 1042
Murat Türkçelik İstanbul Dağ Maratonu 55K 532
Egemen Özmelek Bursa Göllüce Patika 35K 2036 Adım Adım Bursa
Murat Taninmiş İzmir Göllüce Patika 35K 2035 İZELTAŞ
Bekir Çakaroğlu İzmir Göllüce Patika 35K 2034 IZELTAS
Levent Dalar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 26 The Honey Badger Athletics
Korkut Aydemir İstanbul Derbent Patika 20K 1069
Nilay Taşçioğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2033
Kemal Dundar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 333
Erem Örs İstanbul Göllüce Patika 35K 2032 Adım Adım
Turgut Arslan İstanbul Derbent Patika 20K 1041
Asli Sayit İstanbul Dağ Maratonu 55K 531 Team Istrunbul
Ali Kansu Antalya İznik Ultra 160K Solo 27 Running Academy
Mehmet Muhtar Gucum Adana Göllüce Patika 35K 2037
Abdullah Nalbantoğlu Eskişehir İznik Ultra 160K Solo 25 Sasfit
Hülya Sayar İstanbul Göllüce Patika 35K 2031 Uçan Biciler
Abdülaziz Özay İstanbul İznik Ultra 160K Solo 29 Avcılar Koşu Grubu
Görkem Semersatan İstanbul Derbent Patika 20K 1039
Kazim Topuz Eskişehir Göllüce Patika 35K 2030
Emre Aydin İstanbul Göllüce Patika 35K 2029
Güngör Aydemir İstanbul Derbent Patika 20K 1038
İnci Damla Çiyan İstanbul Derbent Patika 20K 1037 TEGV
Büşra Aydin İstanbul Derbent Patika 20K 1036 Adım Adım
Selin Erişir İstanbul Derbent Patika 20K 1035 Adım Adım
Kadir Özçakir İstanbul Derbent Patika 20K 1034 İznik Dışında Yaşayan İznikliler
Bünyan Aşik İstanbul İznik Ultra 160K Solo 24 İznik Spor
Caner Çöklü Zonguldak Orhangazi Ultra 90K 330 Ereğli Koşu Grubu
Salih Bulut Yozgat Orhangazi Ultra 90K 331
Cenk Günay İstanbul Derbent Patika 20K 1033
Arzu Altindal İstanbul Göllüce Patika 35K 2028
Salim Akdaş İstanbul Dağ Maratonu 55K 529 WaterRunners
Callum Tellwright Stoke-on-Trent Orhangazi Ultra 90K 332
Cafer Kösedaği İstanbul Derbent Patika 20K 1032
Anthony Jennings Antalya Derbent Patika 20K 1031
Serdar Laçalar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 329 Twilight Team
Sadik Taşkin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 23
İlker Laçalar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 22 Twilight Team
Akin Uluçevik İstanbul Dağ Maratonu 55K 528 Büyükçekmece Koşu Grubu
Bahadir Ozan Singer Eskişehir İznik Ultra 160K Solo 21 Sasfit
Serhat Kirali İstanbul İznik Ultra 160K Solo 20 BJK
Mete Yavuz Eskişehir İznik Ultra 160K Solo 35 Team Ultra Trail Runner
Oğuzhan Emre Singer Eskişehir İznik Ultra 160K Solo 19 Sasfit
Atakan Dura Ankara Dağ Maratonu 55K 527
Andim Oben Balce Denizli İznik Ultra 160K Solo 18 Ferdi
Nevin Ekşi İstanbul Göllüce Patika 35K 2027
Stephane Blanfune İstanbul Dağ Maratonu 55K 526 WILD TEAM TRIATHLON
Esat Horoz İstanbul Derbent Patika 20K 1040 Vakıf GYO
Mehmet Sayar İstanbul Göllüce Patika 35K 2026 Ucan biciler
Mustafa Oruçoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2025
Erdoğan Kayar İstanbul Dağ Maratonu 55K 530 koştuRUN
Murat Çakir İstanbul Göllüce Patika 35K 2024 Adım Adım Bursa
Çelik İngin İstanbul Dağ Maratonu 55K 525
Muzaffer Özmen İstanbul Orhangazi Ultra 90K 327 Odtumist
Kaan Araf Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 17 AtarRun
Duran Faruk Damlar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 326
Atacan Özen Kocaeli Derbent Patika 20K 1030 TilkiBurnu
Çağdaş Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1029
Yakup Uçar İstanbul Derbent Patika 20K 1028
Pinar Duman Erdem İstanbul Dağ Maratonu 55K 524 Adım Adım
Serhat Eşgünoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1027 Runformance
Yasemin Dündar Elazığ Göllüce Patika 35K 2023
Hannah Van Wyk Iowa İznik Ultra 160K Solo 16
Erhan Çetin İstanbul Göllüce Patika 35K 2022 Aydos 537
Cem Aritürk İstanbul Orhangazi Ultra 90K 325 Team Run.Bo
Mesut Dargut İstanbul Derbent Patika 20K 1026
Yasin Küçükbahar Bursa Derbent Patika 20K 1025
Bora Kaya İstanbul Orhangazi Ultra 90K 324
Utku Ünsal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 323
Ali Dinç Bursa Göllüce Patika 35K 2021
Olcay Aydin İstanbul Derbent Patika 20K 1024 Non Stop Running
Deniz Yilmaz İzmir Orhangazi Ultra 90K 321 Güçlü Beygir
Murat Gökşen İstanbul Dağ Maratonu 55K 523
Ercan Yeşilkütük Bursa Derbent Patika 20K 1022
Mustafa Yenen İstanbul Dağ Maratonu 55K 521 AKUT
Ayfer Özer İstanbul Göllüce Patika 35K 2020 Zultanit
Ferda Falay İzmir İznik Ultra 160K Solo 15 Ege Maraton
Cenk Turan İstanbul Dağ Maratonu 55K 522
Onur Yilmaz Aydın İznik Ultra 160K Solo 52 UTRA ÇAYLAK RUNNERS
Halil Oruç İstanbul Orhangazi Ultra 90K 318
Evren Kar İstanbul 5K Tarihi Kent Koşusu 3011 PAUM SPORT TÜRKİYE
Mithat Mutlu Bursa Göllüce Patika 35K 2019 BOSCH Spor Kulübü
Arzu Çelik İstanbul Göllüce Patika 35K 2018 Zultanit
Göksel Çelik İstanbul Dağ Maratonu 55K 520 Zultanit
Ali Düzdaş İstanbul İznik Ultra 160K Solo 13 AKUT
Uğur Pusat Adana İznik Ultra 160K Solo 56 BiKoşuAdana
Cansel Çelik İstanbul Göllüce Patika 35K 2017 Zultanit
Faruk Değirmenci Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 320 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Fatih Bulut İstanbul Derbent Patika 20K 1021
Gülnur Öztürk İstanbul Derbent Patika 20K 1020 Adım Adım Florya Çaylaklar
Serkan Yildiz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 319 AKUT
Alparslan Santur Ankara Derbent Patika 20K 1019 MeltemCingözİçinKoşuyor
Şule Çankaya İstanbul Göllüce Patika 35K 2016 Endorfinist
Deniz Borucu İstanbul Göllüce Patika 35K 2015
Emre Başoğlu Erzurum Orhangazi Ultra 90K 317 ODTÜ MD
Tekin Alabaş Zonguldak Orhangazi Ultra 90K 316 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Davut Hazar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 53 Ultra Çaylak Runners
Ferhat Semiz İzmir İznik Ultra 160K Solo 40 M.A.K / Ateş Filo
Adem Gündüz Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 315 GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK
Mehmet Erol Dursun İstanbul Dağ Maratonu 55K 519
Osman Demirhan İstanbul İznik Ultra 160K Solo 12 Twilight Team
Tugce Zorlucan Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1023 Running Academy
İsmail Can Demir İstanbul Orhangazi Ultra 90K 322 Running Academy
Hilmi Günhan İstanbul Dağ Maratonu 55K 518 ZirvedekileR
Soner Can Sezgün İstanbul Derbent Patika 20K 1018 RUNIST
Cem Ezer İstanbul İznik Ultra 160K Solo 45
Emrah Genç Ankara Dağ Maratonu 55K 516
Serkan Şahin Ankara Dağ Maratonu 55K 517
Mehmet Akin Büyükdağ İstanbul Orhangazi Ultra 90K 355
Dilek Demirtaş İstanbul Derbent Patika 20K 1016 adidas Runners İstanbul
Tarik Anbarci İstanbul Göllüce Patika 35K 2014 adidas Runners İstanbul
Alper Uysal İstanbul Dağ Maratonu 55K 513 adidas Runners İstanbul
Serhan Demirtaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2012 adidas Runners İstanbul
Esin Çavga Ankara Orhangazi Ultra 90K 336
Mehmet Ekinci İstanbul Orhangazi Ultra 90K 342 Koşu Dünyamız
Berat Özel Ankara Dağ Maratonu 55K 514
Hüseyin Yildiz Ankara Dağ Maratonu 55K 515
Mehmet Ali Çay Adana Derbent Patika 20K 1017 Koşuperest
Hüseyin Alparslan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 313 Büyükçekmece Koşu Takımı
İdris Tosun İstanbul Orhangazi Ultra 90K 312 Buldan vakfı
Yusuf Levent Özdemir İstanbul Göllüce Patika 35K 2011 BULDAN VAKFI
İhsan Zeki Aksu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 328 Koşu Dünyamız
Ünal Mecit İstanbul Dağ Maratonu 55K 512 ANADAK - Anadolu Dağcılık
Serkan Imrak İstanbul Göllüce Patika 35K 2038 Twilight Team
Mecit Çelebi Kilis İznik Ultra 160K Solo 14
Taylan Utku Mert İstanbul Derbent Patika 20K 1015
Nuran Öğülener Adana Derbent Patika 20K 1078 Bireysel
Hasan Kabal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 311 Sasfit
Özgür Yüksel Ankara Derbent Patika 20K 1013 Adım Adım Ankara
Zeynel Turan Zonguldak Derbent Patika 20K 1014 DİDİM MANDALYA SURFER
Halil Doğan İzmir Dağ Maratonu 55K 511
Mustafa Özmen İzmir Dağ Maratonu 55K 536 İKÇÜ TIP
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun İznik Ultra 160K Solo 47 Runtheman
Ahmet Gokdere İstanbul İznik Ultra 160K Solo 11
Evren Kar İstanbul Derbent Patika 20K 1012 PAUM SPORT TÜRKİYE
Erk Özkaya Adana Derbent Patika 20K 1011 Koşuperest