İznik Ultra Maratonu Ağustos 2020

Tarih :14-08-2020

Yer : İznik / Bursa

Patika Koşusu

http://www.iznikultra.com

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Mithat Mutlu Bursa Göllüce Patika 35K 739 BOSCH Spor Kulübü
Serkan Kuvet Bursa İznik Ultra 160K 32 BotanikRun Koşu Grubu
Figen Kiper İstanbul Derbent Patika 20K 1070
Yalçin Balci Bursa Göllüce Patika 35K 738 Adım Adım Bursa
Ercan Yeşilkütük Bursa Derbent Patika 20K 1068
Elif İstanbulluoğlu Balıkesir Derbent Patika 20K 1067
Mehmet Ali Kiper İstanbul Derbent Patika 20K 1066
Ayca Arslan İstanbul Göllüce Patika 35K 737
Havva Limanoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1065 Adım Adım Florya Çaylaklar
Melik Özmen Bursa Derbent Patika 20K 1069 Beyçelik Gestamp
Görkem Güngör İstanbul Derbent Patika 20K 1064
Mesut Yiğit Bursa İznik Ultra 160K 31 BotanikRun Koşu Grubu
Selcuk Bostanci İstanbul Derbent Patika 20K 1063 adidas Runners İstanbul
Mehmet Mustafa Kaya Gaziantep Narlıca Dağ Maratonu 55K 427 RunABike
Hakan Karakaş İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 426 Baypack Running team
İrfan Çocuk Balıkesir Derbent Patika 20K 1062
Özkan Çakmak Ankara Narlıca Dağ Maratonu 55K 425
Havva Turedi Kocaeli Derbent Patika 20K 1061 izmit imask spor kulübü
Cemal İçel Ankara Derbent Patika 20K 1060 PROMER RUNNING MASTERS
Dilek Özgürel İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 424 QNB Finansbank
Can Durmaz İstanbul Derbent Patika 20K 1059
Kenan Kibici İstanbul Orhangazi Ultra 90K 221 Caddebostan masterleri
Hazal Baştar Balıkesir Derbent Patika 20K 1058
Murat Türkçelik İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 423
Ahmet Mesut Onat Gaziantep Narlıca Dağ Maratonu 55K 422 RunABike
Abdullah Burakçin Gaziantep Derbent Patika 20K 1057 Run A Bike
Ali Kiratli Gaziantep Derbent Patika 20K 1056 RunABike
Cemalettin Başak İstanbul Derbent Patika 20K 1055
Veli Esen Balıkesir Derbent Patika 20K 1054
Ahmet Gokdere İstanbul İznik Ultra 160K 30
Inna Dalkiran İstanbul Derbent Patika 20K 1053
Erdinç Kazak İstanbul Göllüce Patika 35K 735 Akkök Runners
Gökhan Aslan Gaziantep Narlıca Dağ Maratonu 55K 421 RunABike
Gürbüz Altay Bursa Derbent Patika 20K 1052
Ahmet Say İstanbul İznik Ultra 160K 29 Prometeia
Mehmet Erkul İstanbul Orhangazi Ultra 90K 220
Atilla Vural Balıkesir Göllüce Patika 35K 736 Cabiosy Run Club
Yasemin Alan İstanbul Derbent Patika 20K 1051
Sinan Aşçi İstanbul Derbent Patika 20K 1050 Adım Adım Florya Çaylaklar
Kemal Dundar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 219
Elif Numanoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1049
Yusuf Ziya Akgök Ankara Orhangazi Ultra 90K 218 Bodrum Mutlu Anneler
Eyüp Selçuk Şahin Kocaeli Derbent Patika 20K 1047 selçuk şahin sigorta
Zeynel Turan Zonguldak Derbent Patika 20K 1048 DİDİM MANDALYA SURFER
Halil Oruç İstanbul Orhangazi Ultra 90K 217
Erdoğan Kayar İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 420 koştuRUN
Ali Düzdaş İstanbul İznik Ultra 160K 28 AKUT
Engin Özdemir İstanbul İznik Ultra 160K 27
Çetin Altinkum İstanbul İznik Ultra 160K 26 YENİ EMNİYET SPOR
Sevim Özdemir İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 419 EyüpSpor
Feyza Özbudak İstanbul Derbent Patika 20K 1046
Cansel Çelik İstanbul Göllüce Patika 35K 734 Zultanit
Ahmet Dara Kilinç İstanbul Göllüce Patika 35K 733 Runformance
Pinar Duman Erdem İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 418 Adım Adım
Dilek Demirtaş İstanbul Derbent Patika 20K 1043 adidas Runners İstanbul
Ayfer Özer İstanbul Göllüce Patika 35K 732 Zultanit
Kadir Özçakir İstanbul Derbent Patika 20K 1042 İznik Dışında Yaşayan İznikliler
Cengiz Akyüz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 216 Yarımada Koşu Grubu
Ali Çelikcan Ankara Göllüce Patika 35K 731 PROMER RUNNING MASTERS
Murat Taninmiş İzmir Derbent Patika 20K 1041 İZELTAŞ
Davut Hazar İstanbul İznik Ultra 160K 24 Ultra Çaylak Runners
Bogachan Akyar İstanbul Göllüce Patika 35K 730 Bireysel
Serhat Kirali İstanbul İznik Ultra 160K 23 BJK
Abdurrezzak Bayik Bursa Orhangazi Ultra 90K 215
Atacan Özen Kocaeli Derbent Patika 20K 1040 TilkiBurnu
Cenk Kutay Karakaş Bursa Derbent Patika 20K 1039
Polat Dede Antalya İznik Ultra 160K 22 Rossist
Onur Yilmaz Aydın İznik Ultra 160K 21 UTRA ÇAYLAK RUNNERS
Kenan Özcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 214 TRIBE
Mehmet Türkmen İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 417
Nevra Eker Guryel İstanbul Derbent Patika 20K 1038 Eker
Serhat Eşgünoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1037 R.E.D. Runners
Dursun Ozer Guzel Ankara Derbent Patika 20K 1036
Galip Akkaya İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 416 Marathonist
Saltuk Erdemli Ankara Derbent Patika 20K 1035
Murat Alaboz İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 415
Mehmet Akin Büyükdağ İstanbul Orhangazi Ultra 90K 213 Cardio Team
Soner Can Sezgün İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 414 RUNIST
Batuhan Yastikci Ankara Derbent Patika 20K 1034
Mehmet Sener Senyurt Ankara Derbent Patika 20K 1033
Ayhan Esen İstanbul Göllüce Patika 35K 728 Runformance
Cenk Turan İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 413
Tolga Güler İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 412 QNB Finansbank
Taylan Utku Mert İstanbul Derbent Patika 20K 1032
Semih Ural İstanbul Göllüce Patika 35K 727 Garanti Yatırım
Gülnur Başer İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 411 Aydos 537
Pelin Serpen İstanbul Derbent Patika 20K 1031 Runformance
Ayhan Serpen İstanbul Derbent Patika 20K 1030 Runformance
Habip Albayrak İstanbul İznik Ultra 160K 19
Serkan Imrak İzmir Göllüce Patika 35K 726 Twilight Team
Ali Kansu Antalya İznik Ultra 160K 18 manavgat 07
Semra Doğandemir Eskişehir Derbent Patika 20K 1029
Hacer Yaldiz İstanbul Derbent Patika 20K 1028
İhsan Şal İstanbul İznik Ultra 160K 17 ULTRA BABA
Bariş Öztek İstanbul Derbent Patika 20K 1027 Buddies 34
Gökhan Doğandemir Eskişehir Derbent Patika 20K 1026
Selçuk Ökmen İstanbul Derbent Patika 20K 1025
Özgür Yüksel Ankara Derbent Patika 20K 1024 Adım Adım Ankara
Erhan Çetin İstanbul Derbent Patika 20K 1023 Aydos 537
Erkan Özkal İstanbul Göllüce Patika 35K 725
Tanzer Satir İstanbul Orhangazi Ultra 90K 212 Aydos 537
Stephane Blanfune İstanbul Göllüce Patika 35K 724 WILD TEAM TRIATHLON
Ferit Yildiz İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 410 Koşalım_Coşalım
Onur Azcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 211 Aydos 537
Güven Güçlütürk İstanbul Orhangazi Ultra 90K 210
Ceyda Gazioğlu Şahin Ankara Derbent Patika 20K 1022 Promer Runing Masters
Çağri Çakir Balıkesir Derbent Patika 20K 1021
Orhan Şenol Şahin Ankara Göllüce Patika 35K 723 Promer Running Masters
Zeynep Can Özket İstanbul Derbent Patika 20K 1020 noreasonco
Utku Ünsal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 209
Alp Aslan İstanbul İznik Ultra 160K 16 Aydos 537
Mehmet Ragip Pirselimoğlu Trabzon Göllüce Patika 35K 722
Nazmi Bahar Bursa İznik Ultra 160K 15 BotanikRun Koşu Grubu
Samet Dönder Ankara Derbent Patika 20K 1019 PROMER RUNNING MASTERS
Kemal Aksu Samsun Göllüce Patika 35K 721 Runtheman
İrem Yapici Ankara Derbent Patika 20K 1018 PROMER RUNNING MASTERS
Erkan Öztürk İstanbul Derbent Patika 20K 1017
İsmet Şahin Ankara İznik Ultra 160K 25 Artvin Ultra
Mustafa Gülüt İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 409
Mehmet Ali Ok İstanbul İznik Ultra 160K 14 Aydos 537
Ferhat Semiz İzmir İznik Ultra 160K 13 M.A.K / Ateş Filo
Abdullah Nalbantoğlu Eskişehir Göllüce Patika 35K 720 Sasfit
İsmail Eren Manisa İznik Ultra 160K 12
Ali Dinç Bursa Göllüce Patika 35K 719
Serhan Demirtaş İstanbul Göllüce Patika 35K 729 adidas Runners İstanbul
Bekir Çakaroğlu İzmir Derbent Patika 20K 1015 IZELTAS
Tarik Anbarci İstanbul Göllüce Patika 35K 718 adidas Runners İstanbul
Hülya Julia Sirp İzmir Derbent Patika 20K 1013 Just Run
Levent Dalar İstanbul İznik Ultra 160K 11 The Honey Badger Athletics
Savas Lutfi Kara İzmir İznik Ultra 160K 10 Team Run.Bo
Aydin Doğan Bursa Narlıca Dağ Maratonu 55K 408 Işıklar JAMYO
Bünyan Aşik İstanbul İznik Ultra 160K 9 İznik Spor
Bahadir Ozan Singer Eskişehir Göllüce Patika 35K 716 Sasfit
Oğuzhan Emre Singer Eskişehir Göllüce Patika 35K 715 Sasfit
Cihan Bilge Bursa Göllüce Patika 35K 714 Çimtaş Run
Ayşe Özgüven Van Göllüce Patika 35K 713
Yasemin Dündar Elazığ Göllüce Patika 35K 712
Muzaffer Özmen İstanbul Orhangazi Ultra 90K 208 Odtumist
Mustafa Ali Gezgin Balıkesir Göllüce Patika 35K 711 Adım Adım
Salih Bulut Yozgat Orhangazi Ultra 90K 207
Ferda Tuncman İstanbul Derbent Patika 20K 1012 Runformance
Yasin Küçükbahar Bursa Derbent Patika 20K 1011
Erçin Çaçan Bursa Göllüce Patika 35K 717 Core Runners
Ahşan Esen Ankara Göllüce Patika 35K 710 Ankyra Spor Kulübü
Sadik Taşkin İstanbul İznik Ultra 160K 8 Garmin Türkiye Running Team
Melda Tirpanci Bursa Derbent Patika 20K 1010 Core Runners
Mete Yavuz Eskişehir İznik Ultra 160K 7 Team Ultra Trail Runner
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun İznik Ultra 160K 6 Runtheman
Göksel Çelik İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 407 Zultanit
Haluk Akbulut Ankara Orhangazi Ultra 90K 206
Cumhur Amasyali İstanbul Göllüce Patika 35K 709 WaterRunners
Evren Kar İstanbul Derbent Patika 20K 1008 Bireysel
Eren Ertuğrul İstanbul Derbent Patika 20K 1009 DAG Koşu
Turgut Arslan İzmir Derbent Patika 20K 1006 Karşıyaka One Team
Alperen Birim İstanbul Göllüce Patika 35K 706 Runformance
Metin Alp İstanbul Narlıca Dağ Maratonu 55K 406
Esat Horoz İstanbul Derbent Patika 20K 1016 Vakıf GYO
Eralp Polat İstanbul Göllüce Patika 35K 708 Adım Adım
Emel Pinhas İstanbul Göllüce Patika 35K 707 Adım Adım
Ender Saritekin Ankara Derbent Patika 20K 1007
Önder Yoldaş İstanbul Derbent Patika 20K 1014