İznik Ultra Maratonu 2019

Date :19-04-2019

Location : İznik

Trail RunUltra Marathon

http://www.iznikultra.com

Event

İznik Ultra 160K Solo

Quota Left : 31

550 ₺ 500 ₺ for last 54 day
İznik Ultra 160K-2 Kişi Bayrak

RACE_TEAM- Quota Left : 48

700 ₺ 650 ₺ for last 54 day
İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak

RACE_TEAM- Quota Left : 47

850 ₺ 750 ₺ for last 54 day
Orhangazi Ultra 90K

Quota Left : 34

500 ₺ 450 ₺ for last 54 day
Dağ Maratonu 55K

Quota Left : 288

350 ₺ 325 ₺ for last 54 day
Göllüce Patika 35K

Quota Left : 136

300 ₺ 275 ₺ for last 54 day
Derbent Patika 20K

Quota Left : 104

200 ₺ 175 ₺ for last 54 day
İznik Tarihi Kent Koşusu 5K

Quota Left : 462

70 ₺ 60 ₺ for last 40 day

Organizer

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

+905332948860

http://www.mcr-racesetter.com

All Races
Firstname Lastname City Gender Event BIB number Club TAKIM
Sevim Özdemir İstanbul . Dağ Maratonu 55K 622 Bursa Triatlon
Mehmet Ali Kiper İstanbul Dağ Maratonu 55K 621
Sercan Celik İzmir İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak Zyna Sport Club
Firstname Lastname
Nurettin Yavan
Eren Mumcu
Huseyin Kaplaner
Gülşah Arslan İstanbul . Derbent Patika 20K 1181
Çağri Tunçbilek İstanbul Derbent Patika 20K 1180
Maxence Liagre İstanbul Orhangazi Ultra 90K 349
Selcen Yildiz Ankara . Derbent Patika 20K 1149
Hilmi Güven İzmir Orhangazi Ultra 90K 347 Twilight Team
Atalay Çavdar İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3048 Adım Adım İzmir
Pinar Dilekci İstanbul . Derbent Patika 20K 1179
Kemal Aksu Samsun Dağ Maratonu 55K 513 RunTheMan
Nihan Coban İstanbul . Göllüce Patika 35K 2124 Adım Adım
Filiz İşlek Balıkesir . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3047
Hakan İşlek Balıkesir İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3046
Emre Özkara İstanbul Göllüce Patika 35K 2122
Özlem Kiliç Gündüz İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3044
Mikkel Beck Göllüce Patika 35K 2121
Ercüment Uçar Bursa İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3043
Mine Uçar Bursa . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3041
Selda Çavdar Balıkesir . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3042 Adım Adım İzmir
Tuğber Yaşa İstanbul Orhangazi Ultra 90K 376 Team Istrunbul
Asli Sayit İstanbul . Göllüce Patika 35K 2120 Team Istrunbul
Metin Eken İstanbul Derbent Patika 20K 1178 Furkan ♥ Sevda ♥ Fatih
Ugur Yilmaz İstanbul Derbent Patika 20K 1176
Güler Kahraman İstanbul . Derbent Patika 20K 1177 adidas Runners İstanbul
Kübra Dönmezkol Samsun . Göllüce Patika 35K 2117
Bariş Günal İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3039
Nazli Okur İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3038
Tolga Baloglu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 374 Adım Adım
Leyla Kaygusuz İstanbul . Derbent Patika 20K 1174 IRC
Uğur Şengül Derbent Patika 20K 1173
Haluk Akbulut Ankara Dağ Maratonu 55K 619
Çetin Altinkum İstanbul İznik Ultra 160K Solo 77 YENİ EMNİYET SPOR
Kutluhan Doğan Samsun Dağ Maratonu 55K 618 Runtheman
Serhat Haccak İstanbul Dağ Maratonu 55K 616 Rundamental
Feyzullah Kulaksiz İstanbul Göllüce Patika 35K 2116
Ayşe Kaplan İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3037
Ahmet Kaplan İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3036
Canan Karadaş Ankara . Derbent Patika 20K 1172 Runforlife
Murat Taştan İstanbul Göllüce Patika 35K 2115 BeatRunCrew
Gözde Yilmaz İstanbul . Dağ Maratonu 55K 615 adidas Runners İstanbul
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 373 MDRC
Emre Erol İstanbul Derbent Patika 20K 1169
Başaran Canbulat İstanbul Göllüce Patika 35K 2114
İlker Kökçe İstanbul Göllüce Patika 35K 2119 adidas Runners İstanbul
Pinar Çankaya . Derbent Patika 20K 1168
Banu Duran İstanbul . Derbent Patika 20K 1167 Adım Adım Florya
Tolga Ugurel İzmir Dağ Maratonu 55K 613 Onaran Akademi
Ayşe Serra Işil İstanbul . Derbent Patika 20K 1166
Muzaffer Özmen İstanbul Orhangazi Ultra 90K 372 Odtumist
Eray Karadeniz İstanbul Derbent Patika 20K 1165 Diesel Brothers
Emre Karadeniz İstanbul Derbent Patika 20K 1164 Diesel Brothers
Doğan Onur Köksal Ankara Derbent Patika 20K 1170
Asli Posacioğlu İzmir . Derbent Patika 20K 1163
Mahmut Alper Altinok İstanbul Derbent Patika 20K 1162
Utku Ünsal İstanbul Dağ Maratonu 55K 614
Mehmet Erol Dursun İstanbul Derbent Patika 20K 1171
Beşir Ovali Balıkesir Derbent Patika 20K 1161
Başak Han İzmir . Derbent Patika 20K 1160
Alkan Han İstanbul Derbent Patika 20K 1159
Meryem Kabataş Ankara . Derbent Patika 20K 1157
Nilüfer Özçevik Samsun . Göllüce Patika 35K 2113 Queens of Run
Cihan Serdar Kizilcik İstanbul Orhangazi Ultra 90K 371 Team Istrunbul
Ebru Göktepe Ankara . Derbent Patika 20K 1158
Dilara Topaloğlu Samsun . Göllüce Patika 35K 2111
Çigdem Topatan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2112 adidas Runners İstanbul
Murat Taninmiş İzmir Göllüce Patika 35K 2110 İZELTAŞ
Elif Tanyer Samsun . Göllüce Patika 35K 2109
Fatih Tambay Derbent Patika 20K 1156 Koşuperest
Bekir Çakaroğlu İzmir Orhangazi Ultra 90K 369 IZELTAS
Remzi Aygun İstanbul Orhangazi Ultra 90K 370 Intersport Running Team
Orkun Yilgör İstanbul Dağ Maratonu 55K 589 AHTAPOT GÖNÜLLÜLERİ
Gülhan Yaşar İstanbul Göllüce Patika 35K 2108 Adım Adım
Ali Volkan Özlük İstanbul Derbent Patika 20K 1153
Tunca Rodoplu London Dağ Maratonu 55K 612 Gybt
Özden Sertkaya İzmir . İznik Ultra 160K Solo 76 Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği
Levent Kalin Bursa Göllüce Patika 35K 2096
Thierry Drouet Orhangazi Ultra 90K 368
Onur Boran Duman Bursa Derbent Patika 20K 1152
Doruk Doğruoğlu Bursa İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3035
Seda Samasti Bursa . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3034
Turan Akin Adana Dağ Maratonu 55K 582 Koşuperest
Ersin Vural Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 367 geziniyoo
Murat Akkoyunlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2095
Tuncay Aktaş İstanbul Dağ Maratonu 55K 580
Cigdem Orer Kocaeli . Derbent Patika 20K 1150
Bartu İsmail Örer Kocaeli Derbent Patika 20K 1147
Remzi Aykut Çankaya İstanbul Derbent Patika 20K 1148
Nihal Sibel Özer Adana . Derbent Patika 20K 1145 Koşuperest
Gülşah Turan İstanbul . Derbent Patika 20K 1143
Riza Köse Adana Derbent Patika 20K 1142 BiKoşuAdana
Zeynep Serinsoz Adana . Derbent Patika 20K 1144
Nimet Saral Salih Adana . Derbent Patika 20K 1141 Koşuperest
Cumhur Amasyali İstanbul Derbent Patika 20K 1140
Aytun Aktan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2107
Şima Coşkun İstanbul . Derbent Patika 20K 1151
Mehmet Ali Çay Adana Derbent Patika 20K 1084 Koşuperest
Michael Bartlett Alaska Göllüce Patika 35K 2105
Alper Uysal İstanbul Göllüce Patika 35K 2118 AR Group
Nuran Öğülener Adana . Derbent Patika 20K 1146 Koşuperest
Özgür Yildirim Yalova İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3012
Özgür Sancak Denizli İznik Ultra 160K Solo 75 RUN DENİZLİ
İmer Yeniçeri Adana . Derbent Patika 20K 1139
Ahşan Esen Ankara . Dağ Maratonu 55K 611 Ankyra Spor Kulübü
Alessandro Nati Genova Derbent Patika 20K 1137 no team, running alone.
Zeynep Akkoyunlu İstanbul . Göllüce Patika 35K 2104 Nestle Waters
Hatice Yesilcimen İstanbul . Derbent Patika 20K 1175 Adım Adım
Murat Türkmen İzmir Derbent Patika 20K 1138
Halit Koçloğ İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3040
Yako İbrahimof İstanbul Derbent Patika 20K 1012 istrunbul
Özgür Baysöz gaziantep Göllüce Patika 35K 2013 GÖKMEN ARAS RUNNİNG
Metin Çekmegül Derbent Patika 20K 1136
Erk Özkaya Adana Derbent Patika 20K 1135 Koşuperest
Gökçe Bilgin Ankara . Göllüce Patika 35K 2106 FİRTİK SPOR
Ahmet Turgut Sarikaya İstanbul Derbent Patika 20K 1134
Bülent Bilgin Ankara Orhangazi Ultra 90K 346 Tübitak SAGE
Nihat Özmen İstanbul Derbent Patika 20K 1133
Gökşen Yavuz Koç İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3031 Garanti Yatırım
Atilla Ikinci İstanbul Derbent Patika 20K 1155
Taner Özmen Tekirdağ Derbent Patika 20K 1132
Mert Derman Ankara İznik Ultra 160K Solo 74
Gülpinar Ulu Sevim İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3032
Osman Bülbül Bursa Derbent Patika 20K 1077
Fulya Yüksel İstanbul . Derbent Patika 20K 1131 BeatRunCrew
Sevil Arili Yildirim İzmir . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3030 NODES
Cem Eren Yildirim İzmir İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3029 NODES
Dilek Altindağ İzmir İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3028 NODES
Necmettin Ünlü İzmir İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3027 NODES
Serdar Karakuş İstanbul Derbent Patika 20K 1051
Hasan Aksöz Dağ Maratonu 55K 609 Kolejliler Koşuyor
Yaman Kurt Ankara Göllüce Patika 35K 2103 Kollejliler Koşuyor
Alp Aslaner İstanbul Derbent Patika 20K 1154
Özden Hatiloğlu İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3026
Tufan Hüseyni İstanbul Dağ Maratonu 55K 608
Can Tüzer İstanbul Dağ Maratonu 55K 517
Louis Dereboy İstanbul Göllüce Patika 35K 2102
Akay Dumatoğlu Ankara Dağ Maratonu 55K 617 OneMore
Cem Eser Yola İstanbul Göllüce Patika 35K 2048 Adım Adım Florya
Ahmet Hafi İstanbul Derbent Patika 20K 1130
Merve Ülker İstanbul . Derbent Patika 20K 1061
Fatih Dervent İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3024
Bekir Güven Bursa Derbent Patika 20K 1129
İlhami Özer İstanbul Derbent Patika 20K 1127 Ataşehir Atletizm
Özlem Garcia Jimenez Berlin . Dağ Maratonu 55K 607 Running Academy
Metin Alp İstanbul Dağ Maratonu 55K 563
Yasin Birol Baştan Sakarya İznik Ultra 160K Solo 73
Semih Bakkal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 364
Erhan Kurt İstanbul Göllüce Patika 35K 2101 Garanti Yatırım
İbrahim Bumin Ergenekon İstanbul Derbent Patika 20K 1126
Efe Yazici İstanbul Göllüce Patika 35K 2060
F.zerrin Hasircioğlu İzmir . Derbent Patika 20K 1124
Semih Ural İstanbul Göllüce Patika 35K 2099 Adım Adım Florya
Sevgi Karacali İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3025 adidas Runners İstanbul
Emine Sarisoy Dimitriadis Komotini . İznik Ultra 160K Solo 70 Lykoi Kehagioglou
Elif İslam İstanbul . Göllüce Patika 35K 2097 adidas Runners İstanbul
Serap Doğan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2098 Volt Floyd
Oğuzhan Yiğit İstanbul Derbent Patika 20K 1121 Adım Adım
Dilem Kocak Adana . İznik Ultra 160K Solo 71 BiKoşuAdana
Çiğdem Isikan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2094 Spartan Run
Erhan Güler Ankara Dağ Maratonu 55K 602 Ankara Masterleri Atletizm Spor Klübü
Harun Uluyol İzmir Dağ Maratonu 55K 599
Elif Sekman İstanbul . Derbent Patika 20K 1120 adidas Runners İstanbul
Katife Uluyol İzmir . Dağ Maratonu 55K 601
Mehmet Ali Uzun Adana Dağ Maratonu 55K 598 BiKoşuAdana
Fatih Yildiz İstanbul Derbent Patika 20K 1119 adidas Runners İstanbul
Akin Kaygisiz Ankara Dağ Maratonu 55K 605 Ankara Koşuyor
Çağatay İvgen Eskişehir Derbent Patika 20K 1118
Kenan Kibici İstanbul İznik Ultra 160K Solo 69 Caddebostan masterleri
Aysegul Ozduman İstanbul . Derbent Patika 20K 1117 Kadiköy Runners
Onur Kerim Dermanli İstanbul Derbent Patika 20K 1116 Adım Adım
Mehmet Alpar İstanbul Göllüce Patika 35K 2093
Cansel Çelik İstanbul Derbent Patika 20K 1114 Adım Adım Bursa
Mehmet Tunçtürk Denizli Orhangazi Ultra 90K 362
Murat Sevik İstanbul Derbent Patika 20K 1113
Nuri Dağgez Ankara Dağ Maratonu 55K 597 Piri Reis Bilişim
Sertaç Laçalar İstanbul Derbent Patika 20K 1115
Hakki Yilmaz Çiiyan İstanbul Dağ Maratonu 55K 596
Cengiz Çelik İzmir Dağ Maratonu 55K 603 Ege Maraton
Necdet Kökçü İstanbul Derbent Patika 20K 1112 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
İbrahim Metin Koçkar İstanbul Dağ Maratonu 55K 595 Remi & Pam
Ahmet Gokdere İstanbul İznik Ultra 160K Solo 68
Caner Çopur Sakarya Dağ Maratonu 55K 592 Otorun
Berkit Çetin İzmir . Derbent Patika 20K 1111 Adım Adım İzmir
Kaan Araf Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 67 KolpaRun
Necmettin Dervent İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3023
M. İlker Çinar İstanbul Derbent Patika 20K 1109 DOKOŞU KULÜBÜ
Hayriye Ok İstanbul . Derbent Patika 20K 1110 Aydos 537
Hasan Güder İstanbul Derbent Patika 20K 1108 Garmin Türkiye Running Team
Serra Ağan İstanbul . Derbent Patika 20K 1107
Sercan Çetinel Ankara Derbent Patika 20K 1106 Ankara Koşuyor
Akgün Özsoy Solihull İznik Ultra 160K Solo 66 UKNetrunner
Fatih Alasya İzmir Göllüce Patika 35K 2091 Bursa Triatlon
Dilek Demirtaş İstanbul . Derbent Patika 20K 1105 adidas Runners İstanbul
Muammer Aksu Zonguldak Dağ Maratonu 55K 586
Korhan Karacali İstanbul Derbent Patika 20K 1104 adidas Runners İstanbul
Serhan Demirtaş İstanbul Derbent Patika 20K 1103 adidas Runners İstanbul
Cevdet Albayrak İstanbul Göllüce Patika 35K 2089 Intersport Running Team
Ali Erol Zonguldak Dağ Maratonu 55K 587 Kdz.Ereğli Koşu Grubu
Başak Tüzer . Göllüce Patika 35K 2090 Adım Adım
Elifcan Kivrak Ankara . Derbent Patika 20K 1102 Ankara Koşuyor
İlyas Çokan Ankara Orhangazi Ultra 90K 361 Ankara Koşuyor
Aynur Özyilmaz İstanbul . Göllüce Patika 35K 2088
Meric Kiremitci İstanbul . Göllüce Patika 35K 2087
Seher Evren Yaşar Ankara . Derbent Patika 20K 1101 STM
Serhat Bedii Borakan İstanbul Dağ Maratonu 55K 585
Mehtap Saydam Ankara . Derbent Patika 20K 1100 Ankara Koşuyor
Kerem Çalkiliç İstanbul Dağ Maratonu 55K 594 Runformance
Kadir Yekta Sakarya Dağ Maratonu 55K 593 Otokar
Hüseyin Yumrutaş Kocaeli Dağ Maratonu 55K 583 Dogus Otomotiv
Murat Erkale İstanbul Göllüce Patika 35K 2086 Koşu Dünyamız
Ayhan Akkuş İstanbul Derbent Patika 20K 1099 NON STOP RUNNING
Aylin Sezenler Arbak Ankara . Göllüce Patika 35K 2085 Ankara Koşuyor
Kerem Özpinar Çanakkale İznik Ultra 160K Solo 65 Sasfit
Hüseyin Dönmez İstanbul Derbent Patika 20K 1098 AKUT
Özgür Rahmi Özmen Ankara Derbent Patika 20K 1097 Adım Adım Ankara
Bünyan Aşik İstanbul İznik Ultra 160K Solo 64
Ceren Deveci Ankara . Derbent Patika 20K 1096 Adım Adım Ankara
Bariş Timurkaynak Ankara Derbent Patika 20K 1095 Kolejliler Koşuyor
Caner Çöklü Zonguldak Dağ Maratonu 55K 581 Ereğli Koşu Grubu
Tuğba Ünlü Timurkaynak Ankara . Derbent Patika 20K 1093 Kolejliler Koşuyor
Nuriye Kaymak Ankara . Dağ Maratonu 55K 591
Selcuk Bostanci İstanbul Göllüce Patika 35K 2084 adidas Runners İstanbul
Tekin Alabaş Dağ Maratonu 55K 579 EKG-67 Ereğli Koşu Grubu
Arslan Çehrelioğlu Kocaeli Göllüce Patika 35K 2083 Vegan Runners Türkiye
Hakan Karakaş istanbul Dağ Maratonu 55K 577 Noa gym
Göksel Çelik İstanbul Dağ Maratonu 55K 576 Zultanit
Halil Deniz Zonguldak Dağ Maratonu 55K 578 EKG-67 Ereğli Koşu Grubu
Kerem Ozen Ankara Göllüce Patika 35K 2081 Adım Adım Ankara
Oğuz Alp Bekircan İstanbul İznik Ultra 160K Solo 61 Twilight Team
Yusuf Levent Özdemir İstanbul Göllüce Patika 35K 2080 BULDAN VAKFI
Murat Akkaya İstanbul İznik Ultra 160K Solo 63 Twilight Team
Ceyda Kiran İstanbul . Göllüce Patika 35K 2082 Adım Adım
Sercan Asan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 360
Arzu Çelik İstanbul . Göllüce Patika 35K 2079 Zultanit
Evren Köylü Ankara Göllüce Patika 35K 2078 Adım Adım Ankara
Hakan Kaya Zonguldak Orhangazi Ultra 90K 359 Kdz.Ereğli Koşu Grubu
Mustafa Namoğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 575
Mehmet Ekinci İstanbul Dağ Maratonu 55K 574 Koşu Dünyamız
Esra Karaşin Ankara . Göllüce Patika 35K 2077
Mustafa Kumbaraci Bursa Göllüce Patika 35K 2076 Mavi Karga
Ezgi Karaşin Ankara . Göllüce Patika 35K 2075
Hakan Çakiroğlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 358 Intersport Running Team
Osman Necdet Argat Bursa Göllüce Patika 35K 2073 Bursa Triatlon
Songül Erkale İstanbul . Derbent Patika 20K 1090 Koşu Dünyamız
Hüseyin Bayir Bursa İznik Ultra 160K Solo 62 BotanikRun Koşu Grubu
Oguz Bora Percinel Zonguldak Orhangazi Ultra 90K 357 Eregli Kosu Grubu
Fuat Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1089 ISCAR
Orhan Tola İstanbul Orhangazi Ultra 90K 356 Odtumist
Güngör Aknesil İstanbul Derbent Patika 20K 1086 Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü
Gülnur Baser İstanbul . Dağ Maratonu 55K 573 Aydos 537
Uğur Vahtettin Aydin Zonguldak İznik Ultra 160K Solo 60 OYAK Maden Metalürji Grubu
Gülsevim Kahraman İstanbul . Göllüce Patika 35K 2074 Adım Adım
Asli Vural İstanbul . Göllüce Patika 35K 2072 Running Academy
Tuğba Taskin Ankara . Derbent Patika 20K 1094 Ankara Koşuyor
Memnune Bozoğlu İstanbul . Göllüce Patika 35K 2070 Adım Adım
Selda Çavdar Balıkesir . Derbent Patika 20K 1085 Adım Adım İzmir
Yasin Kansu İstanbul Göllüce Patika 35K 2068 NOVARTIS
Selman Faruk Gençtürk Ankara Dağ Maratonu 55K 571 Team Run.Bo
Yilmaz Keskin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 59 Keskince
Hilmi Günhan İstanbul Dağ Maratonu 55K 572 Intersport Running Team
Sertaç Yazar İstanbul Göllüce Patika 35K 2067 adidas Runners İstanbul
Ayfer Özer İstanbul . Derbent Patika 20K 1092 Zultanit
Ceylan Elif Kinson İzmir . Derbent Patika 20K 1083
Suat Demirci Kocaeli Derbent Patika 20K 1082 ARHAN GRUP (ORCAMP)
Cem Savaci Antalya Dağ Maratonu 55K 570 abelatpelat
Mesut Yiğit Bursa Orhangazi Ultra 90K 354 Bursa Masterler
Yahya Kale istanbul Göllüce Patika 35K 2066 adidas Runners İstanbul
Can Ayaz İstanbul Dağ Maratonu 55K 569 TEKFEN Koşar Adım
Yağmur Arikoğlu . Derbent Patika 20K 1081 Ankara Koşuyor
Evren Odabaşioğlu Ankara Göllüce Patika 35K 2065 Ankara Koşuyor
Seyhan Erdem Ankara . Dağ Maratonu 55K 568
Erdem Kalenderoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2064
Burcu Haciemiroğlu . Derbent Patika 20K 1080 CBL
Koray Kinson İzmir Dağ Maratonu 55K 567
Cahit Şenyüz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 353 Intersport Running Team
Rakan Almosalli İstanbul Derbent Patika 20K 1128 Istanbul Expat Runners
Mehmet Varol Açikalin İstanbul Derbent Patika 20K 1075
Semra Demirtaş İstanbul . Derbent Patika 20K 1079
Sibel Açikalin İstanbul . Derbent Patika 20K 1076
Firat Pamir Koçkar Ankara İznik Ultra 160K Solo 57 Remi & Pam
Selda Ateş İstanbul . Derbent Patika 20K 1074 Adım Adım
Kadriye Arslan İstanbul . Derbent Patika 20K 1078 Adım Adım
Emre İkizler İznik Ultra 160K Solo 55
Serkan Sevinç Bursa Derbent Patika 20K 1125
Süleyman Burak Ünal Ankara Göllüce Patika 35K 2071 Kolejliler Koşuyor
Samet Uysal İstanbul İznik Ultra 160K Solo 78
Dilek Özkan . Derbent Patika 20K 1073 Asicsruntr
Filiz Civelek İstanbul . Derbent Patika 20K 1072 Adım Adım
Deniz Borucu İstanbul . Derbent Patika 20K 1071
Şule Çankaya İstanbul . Derbent Patika 20K 1070 Endorfinist
Fatmagül Töre İstanbul . Derbent Patika 20K 1068 ISCAR
Gamze Aydogmus İstanbul . Derbent Patika 20K 1069 Yapı Kredi Spor Kulübü
Mustafa Gorkem Gulcan Kocaeli Dağ Maratonu 55K 566 Red Team
Metin Özvarna İstanbul İznik Ultra 160K Solo 56 Aydos 537
Deniz Çelik Bursa Orhangazi Ultra 90K 366 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Firstname Lastname
Tanzer Dursun
Korhan Töre İstanbul Derbent Patika 20K 1067 ISCAR
Turhan Alyakut İstanbul Derbent Patika 20K 1066
Hülya Sayar İstanbul . Göllüce Patika 35K 2063
Gülşah Sinaci . Derbent Patika 20K 1087 ISCAR
Ekmel Çakmakçi İstanbul Dağ Maratonu 55K 520 Adım Adım
Sinem Çetintürk Atalay İstanbul . Derbent Patika 20K 1065 Corporate Basketball League (CBL)
Kaan Özçelik İstanbul İznik Ultra 160K Solo 53 Marathonist
Kasim Kozan Sakarya Dağ Maratonu 55K 590 Otokar
Arzu Altindal İstanbul . Göllüce Patika 35K 2062
Burak Altindal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 352 Adım Adım
Eylem Halila . Göllüce Patika 35K 2069 Intersport Running Team
Bilge Güven Adana Dağ Maratonu 55K 584 BiKoşuAdana
Taner Aksoylu İstanbul Derbent Patika 20K 1064 İstanbul Oryantiring Grubu
Mustafa Açikgöz İstanbul Dağ Maratonu 55K 565 Adım Adım
Özden Varol İstanbul . İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak
Firstname Lastname
2.kişiAd 2.kişiSoyad
3.kişiAd 4.kişiSoyad
4.kişiad 4.kişiSoyad
Levent Sinaci İstanbul Derbent Patika 20K 1088 ISCAR
Zeynep Işik İstanbul . Göllüce Patika 35K 2059 Runformance
Rezeda Galyamova İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 363
Erkan Issi İstanbul İznik Ultra 160K Solo 72
Uğur Güney İstanbul Derbent Patika 20K 1122 Koşu Tutkunları
Cihan Baki Kişin İzmir İznik Ultra 160K Solo 52 Pan dağcılık ve doğa sporları klübü
Ünal Mecit İstanbul Dağ Maratonu 55K 604 ANADAK - Anadolu Dağcılık
Murat Setenci İzmir Derbent Patika 20K 1062 BiKoşuAdana
Emrah Özcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 351 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Bike Geckinli İstanbul . Dağ Maratonu 55K 600 Team Run.Bo
Turgay Emir Yüksel Sakarya Göllüce Patika 35K 2100
Derya Kuş Sakarya . Dağ Maratonu 55K 523 Otokar
Seydihan Yiğit Ankara Orhangazi Ultra 90K 365
Veli Yilmaz İSTANBUL Dağ Maratonu 55K 588 Otokar
Aykut Duyguvar Sakarya Dağ Maratonu 55K 564 Otokar
Yasemin Hamamci Bursa . Derbent Patika 20K 1123
Hüseyin Alparslan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 348 Koşu Tutkunları
Seda Kurtuldu İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 350 Mudanya Koşu Grubu
Onur Yavaş Ankara Dağ Maratonu 55K 620
Erol Dinneden İstanbul Orhangazi Ultra 90K 355 Red40's
Cemil Gökçe İzmir Orhangazi Ultra 90K 345 Mavi Karga
Bariş Öztek İstanbul Göllüce Patika 35K 2057 Buddies 34
Emre Yardim İstanbul Derbent Patika 20K 1063
Ferda Tuncman İstanbul . Göllüce Patika 35K 2056 Buddies 34
Cengiz Yildirim İstanbul Göllüce Patika 35K 2055 Intersport Running Team
Hakan Kerimoğlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 344
Nakşiye Aksoy İstanbul . Derbent Patika 20K 1060
Çağri Duru Derbent Patika 20K 1059
Kübra Gültekin . Derbent Patika 20K 1058 adidas Runners İstanbul
Sabriyegül Demirel Bursa . Derbent Patika 20K 1057
Erkan Vural Ankara İznik Ultra 160K Solo 51 Ordos
İlhami Ayber İstanbul Göllüce Patika 35K 2053
İbrahim Somali İstanbul Dağ Maratonu 55K 561 myclub
İhsan Şal İstanbul İznik Ultra 160K Solo 58 Riva Ultra Baba
Güzin Örücü İstanbul . Göllüce Patika 35K 2058 Running Academy
Mert Örücü İstanbul Orhangazi Ultra 90K 343 Running Academy
Sacit Ağca İstanbul Dağ Maratonu 55K 560
Mümine Ağca İstanbul . Derbent Patika 20K 1056 Adım Adım
Osman Gogebakan Gaziantep İznik Ultra 160K Solo 50
Tülin Pamukçu Bursa . Derbent Patika 20K 1055
Altug Dincgor İstanbul Dağ Maratonu 55K 559 Adım Adım
Özgür Özdoğan İstanbul Dağ Maratonu 55K 558 Koşu Dünyamız
İdris Tosun İstanbul Orhangazi Ultra 90K 342 Noa GYM
Bahri Bulent Özel Ankara Dağ Maratonu 55K 557
Berat Özel Ankara . Dağ Maratonu 55K 556
Bora Kesmez Bursa Derbent Patika 20K 1054
Gökhan Çağlar Sakarya İznik Ultra 160K Solo 49 Pegasus Running Team
Kemal Kadir Özkarakaş Sakarya İznik Ultra 160K Solo 48 Red Team
Fatih Karaaslan Bursa İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3022
Cevdet Alyilmaz İzmir İznik Ultra 160K Solo 47 Doruk Dağcılık
Nihat Çelik İstanbul Göllüce Patika 35K 2052
Hatice Albayrak Özkan İstanbul . Derbent Patika 20K 1053 Koşu Dünyamız
Necdet Özkan İstanbul Dağ Maratonu 55K 554 Koşucanlar
Eray Uysal İstanbul Göllüce Patika 35K 2054
Özlem Can Güngör İstanbul . Derbent Patika 20K 1052 Adım Adım Maçka
Tolga Ozden Ankara İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak
Firstname Lastname
Selahattin Ildırar
Kemal Karaman
Mehmet Zahir Kül
Akin Şener Balıkesir Göllüce Patika 35K 2029
Halil Özkaya İstanbul Dağ Maratonu 55K 553
Ayten Gün İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 340
Cenk Gürkan İstanbul Göllüce Patika 35K 2051 Adım Adım
Yilmaz Ahçioğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 555 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Esra İnal İstanbul . Dağ Maratonu 55K 552
Arzu Çoruh İstanbul . Dağ Maratonu 55K 551
Jennifer Hattam Istanbul . Göllüce Patika 35K 2050 Istanbul Expat Runners
Pelin Börcek Ankara . Dağ Maratonu 55K 550
Serhan Çetinceli Ankara . Derbent Patika 20K 1050 Ankara Koşuyor
Fedai Kürtül Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 46 KEPİRTEPE
Göksun Ünsal Balıkesir Derbent Patika 20K 1049
Firat Barlas Ankara Derbent Patika 20K 1048
Burak Yilmaz Ankara İznik Ultra 160K Solo 45
Ümit Irmak İstanbul Derbent Patika 20K 1047 Dogus Otomotiv
Efe Aksan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 336 MDRC
Cem Gul Hatay Orhangazi Ultra 90K 337 BiKoşuAdana
Esin Çavga Ankara . Orhangazi Ultra 90K 339
Ece Şanivar Koçak . Dağ Maratonu 55K 549 BiKoşuAdana
Cengiz Turgut Bilecik İznik Ultra 160K Solo 44 osmaneli belediye spor
Turgay Akar İstanbul Göllüce Patika 35K 2043
Haşim Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1046
Dylan Netter İzmir Dağ Maratonu 55K 548 Pan DDSK
Bariş Tuncaboylu İstanbul Dağ Maratonu 55K 544
Hakan Günka İstanbul Orhangazi Ultra 90K 334 Aydos 537
Mine Erdogan İstanbul . Dağ Maratonu 55K 547
Orhan Demir İstanbul Göllüce Patika 35K 2046
Naim Bolat İstanbul İznik Ultra 160K Solo 41 Twilight Team
Kerem Sadi Ekiz İstanbul İznik Ultra 160K Solo 42
Can Erturan Adana Dağ Maratonu 55K 545 BiKoşuAdana
Faruk Değirmenci Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 333 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Serkan Saktanber Adana Dağ Maratonu 55K 543 BiKoşuAdana
Aykut Aydoğmuş İstanbul Göllüce Patika 35K 2049 Spartan Run
Şaban İlimsever İstanbul Göllüce Patika 35K 2045 Ataşehir Atletizm
Ercan Yeşilkütük Bursa Derbent Patika 20K 1045 BOSCH Spor Kulübü
Ayhan Esen İstanbul Dağ Maratonu 55K 542 Runformance
Volkan Gündüz İstanbul Dağ Maratonu 55K 541
Serhat Kirali İstanbul Orhangazi Ultra 90K 335 BJK
Wei Shi Göllüce Patika 35K 2044 Istanbul Expat Runners
Selamet Bostan İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3020
Mehmet Altin Eskişehir Göllüce Patika 35K 2047 Sasfit
Nagehan Baykan Afşar İzmir . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3021
Mustafa Hüseyin Ortaç İzmir İznik Ultra 160K Solo 40 PAN DDSK
Ahmet Serdar Erenler İstanbul Göllüce Patika 35K 2042 BiKoşuAdana
Mehmet Önelge Adana İznik Ultra 160K Solo 38 BiKoşuAdana
Abdullah Nalbantoğlu Eskişehir Dağ Maratonu 55K 539 Sasfit
Şeniz Ay İstanbul . Derbent Patika 20K 1043 Asics
Nuran Baykal Adana . Göllüce Patika 35K 2041 BiKoşuAdana
Emine Avcioğlu Adana . Dağ Maratonu 55K 540 BiKoşuAdana
Feridun Önal Malatya Dağ Maratonu 55K 537
Fulya Özen Adana . Dağ Maratonu 55K 538 BiKoşuAdana
Katherine Richards London . Derbent Patika 20K 1042 UKRunChat
İrfan Yaşar İstanbul Dağ Maratonu 55K 536
Ezgi Ekici İstanbul . Derbent Patika 20K 1041
Tuğça Nasuhoğlu İstanbul . Derbent Patika 20K 1040 Yüz Bin Koş
Reyhan Ceylan İstanbul . Derbent Patika 20K 1039 TOFAŞ
Doğa Yarman İstanbul Dağ Maratonu 55K 535
Melih Rüçhan Şensoy Ankara Orhangazi Ultra 90K 329 Ankarunning
Gökhan Sezginer Ankara Dağ Maratonu 55K 534 Ankyra Spor Kulübü
Sevgi Sairoglu Sezginer İstanbul . Dağ Maratonu 55K 533 Ankyra Spor Kulübü
Zeynep Meltem Baş İstanbul . Göllüce Patika 35K 2039 Aydos 537
Hakan Sahin İstanbul Göllüce Patika 35K 2038
Sadik Sağkol İstanbul Dağ Maratonu 55K 532 Marathonist
Barbara Lechner İstanbul . Göllüce Patika 35K 2037
Özgür Tetik İstanbul İznik Ultra 160K-2 Kişi Bayrak Running Academy
Firstname Lastname
Tuğba Tetik
Orhan Metin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 39
David Nugent Aberdeen Dağ Maratonu 55K 531 Metro Aberdeen RRC
Emre Güriş İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3019
Halit Tunç Konya Göllüce Patika 35K 2036
Merve Gündüz Altaş Ankara . Göllüce Patika 35K 2035
İrfan Altaş Ankara Göllüce Patika 35K 2031
Taner Karaca İstanbul Göllüce Patika 35K 2034 Koşu Dünyamız
Zozan Atay İstanbul . Derbent Patika 20K 1038 Spartan Run
Ersin Demir İstanbul İznik Ultra 160K Solo 36 Remi & Pam
Alparslan Santur Ankara Derbent Patika 20K 1037 MeltemCingözİçinKoşuyor
Hakan Tugal İstanbul Göllüce Patika 35K 2033
Andim Oben Balce Denizli İznik Ultra 160K Solo 37 FreeRunner
Tanzer Satir İstanbul İznik Ultra 160K Solo 43 Aydos 537
Umut Arat İstanbul Göllüce Patika 35K 2032
Serdar Laçalar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 35 Twilight Team
Mehmet Bürge Bilgin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 34 Aydos 537
Ali Kansu Antalya İznik Ultra 160K Solo 33 Running Academy
Onur Azcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 326 Aydos 537
Alpay Dede İstanbul İznik Ultra 160K Solo 30 Aydos 537
Turgut Baş İstanbul İznik Ultra 160K Solo 32 Aydos 537
Bora Kaya İstanbul Orhangazi Ultra 90K 330
Mete Kurban Ankara Dağ Maratonu 55K 528 Ankarunning
Mustafa Çelik İstanbul Orhangazi Ultra 90K 327 Aydos 537
Alpaslan Bodur İstanbul Orhangazi Ultra 90K 338 Aydos 537
Sinan Gandaş Bursa Derbent Patika 20K 1036 Adım Adım Bursa
Nadya Zuyeva Saçli Adana . Göllüce Patika 35K 2030 BiKoşuAdana
Burtay Ari Nufringen Göllüce Patika 35K 2028
Orçun Doğuç İstanbul Derbent Patika 20K 1035 Siemens
İlker Laçalar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 31 Twilight Team
İrem Sönmez İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 29 ANADAK - Anadolu Dağcılık
Cemal Ünlü Konya Orhangazi Ultra 90K 325 Konya master atletizm
Seda Nur Çelik İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 28 Marathonist
Erhan Özkulak Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 27 Yarımada Koşu Grubu
Zeynel Senan İstanbul Derbent Patika 20K 1034 Adım Adım
Murat Esenoluk Adana Orhangazi Ultra 90K 332 BiKoşuAdana
Huseyin Balci Göllüce Patika 35K 2027 Sweet Spot Training
Serkan Imrak İstanbul Orhangazi Ultra 90K 331 Marathonist / Twilight Team
Budak Timuralp İstanbul İznik Ultra 160K Solo 26
Hande Bengisu İstanbul . Derbent Patika 20K 1032
Sedat Eren İstanbul Orhangazi Ultra 90K 324
Engin Çetinay Muğla İznik Ultra 160K-2 Kişi Bayrak BodRunners
Firstname Lastname
Tosun Pançalı
Berkay Sezer İstanbul Dağ Maratonu 55K 606 MTBClub
Harun Ovali Bursa Derbent Patika 20K 1031
Meltem Aydin Adana . Dağ Maratonu 55K 529 BiKoşuAdana
Ürün Bakar Ankara . Dağ Maratonu 55K 527 Ankyra Spor Kulübü
Cem Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1029
Abdullah Kaplan Antalya İznik Ultra 160K Solo 24
Faruk Ateş Bursa Göllüce Patika 35K 2025 Yeşil Pedal Spor Klübü
Burcu Gezegen İstanbul . Göllüce Patika 35K 2026
Osman Kesimal İstanbul Dağ Maratonu 55K 525 Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü
Bariş Özdemir İstanbul İznik Ultra 160K Solo 25 Verint
Eray Korkmaz Kocaeli Dağ Maratonu 55K 526 Otokar Otorun
Burçin Özgün İstanbul Dağ Maratonu 55K 524 Otokar - Otorun Koşu Kulübü
Murat Cakir İstanbul Göllüce Patika 35K 2024 Adım Adım
Mehmet Sayar İstanbul Dağ Maratonu 55K 546
İsmet Şahin Ankara İznik Ultra 160K Solo 23 Artvin Ultra
Cenk Turan İstanbul Dağ Maratonu 55K 562
Adem Gündüz Kocaeli Dağ Maratonu 55K 522 GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK
Zeynep Sönmezalp Ankara . Derbent Patika 20K 1030 Adım Adım Ankara
İlhan Vatansever İstanbul Göllüce Patika 35K 2023 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Seda Uraz İstanbul . Derbent Patika 20K 1044 Doğa Aktiviteleri Grubu
Bahadir Ozan Singer Eskişehir Dağ Maratonu 55K 521 Sasfit
Kaan Bilgin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 22
Oğuzhan Emre Singer Eskişehir Orhangazi Ultra 90K 323 Sasfit
İrfan Dündar Bursa Derbent Patika 20K 1027
Mehmet Ali Ok İstanbul İznik Ultra 160K Solo 21 Aydos 537
Soner Can Sezgün İstanbul Derbent Patika 20K 1028 Spartan Run
Fatih Yakuş Bursa Orhangazi Ultra 90K 341 Uludağ Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları
Onur Sezer Bakar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 322 Koşan İnsan
Kursat Karabulut Ankara Orhangazi Ultra 90K 321 Ankara Koşuyor
Sibel Dilcan Ankara . Orhangazi Ultra 90K 320 Adım Adım Ankara
Oktay Yildiz Ankara Orhangazi Ultra 90K 319 Ankara Koşuyor
Anthony Jennings Alanya / Antalya Derbent Patika 20K 1026
Serkan Kuvet Bursa Dağ Maratonu 55K 519 BOSCH Spor Kulübü
Ozan Tokatli İstanbul Derbent Patika 20K 1025
Lorraine Fussey Istanbul . Derbent Patika 20K 1024 Istanbul Expat Runners
Sirac Akbas İstanbul Göllüce Patika 35K 2022 Spartan Run
Philip West İSTANBUL Göllüce Patika 35K 2021 Istanbul Expat Runners
Rekad Falah kfar soma İznik Ultra 160K Solo 20 druze runers
Serbay Dinç Bursa İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3018
Mustafa Burak Firat Ankara Derbent Patika 20K 1023 Adım Adım Ankara
Ozcan Kose İstanbul Orhangazi Ultra 90K 317 Intersport Running Team
Selçuk Sati İstanbul Derbent Patika 20K 1022 Footerist
Farhod Khamidov Dushanbe Göllüce Patika 35K 2123 UNICEF
Ali Atlier İstanbul Derbent Patika 20K 1021
Erşan Akçinar Adana Derbent Patika 20K 1020 BiKoşuAdana
Svetlana Verchin petersburg . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3015
Salim Akdaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2020 WaterRunners
Kağan Verçin İstanbul İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3017
Ahmet Çayiroğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2019
Yakup Uçar İstanbul Derbent Patika 20K 1019
Ayten Gürçay İstanbul . Göllüce Patika 35K 2018 Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü
Erhan Gümüş İstanbul Derbent Patika 20K 1091 Adım Adım
Cornelis Sjoerd Arendz Istanbul Göllüce Patika 35K 2092
Emre Baykal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 315
Olcay Aydin İstanbul Derbent Patika 20K 1018 Non Stop Running
Şirin Mine Kiliç İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 19 MAXIDO RUNNING TEAM
Büşra Kara İstanbul . Derbent Patika 20K 1033 adidas Runners İstanbul
Ercan Balioğlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 318 Maraton Kardeşliği
Ezgi Özdemir İstanbul . Derbent Patika 20K 1017 Adım Adım
Elif Özdemir İstanbul . Derbent Patika 20K 1016 Adım Adım
Ritvan Kiliç Ankara Dağ Maratonu 55K 518
Ozgur Emre Gultekin İstanbul Göllüce Patika 35K 2061 Adım Adım
Tufan Günal İstanbul Göllüce Patika 35K 2017
Harun Erbil Adana Orhangazi Ultra 90K 328 BiKoşuAdana
Cihat Celikkan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 316 Columbia Montrail Koşu Grubu
Ali Emre Üçüncüoğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 530 Yapı Kredi Spor Kulübü
Esra Dinçer Adana . Göllüce Patika 35K 2040 BiKoşuAdana
Sema Buldanlioğlu İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 314 COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU
Fatih Eren İstanbul Göllüce Patika 35K 2016 Adım Adım Florya
Sule Eren İstanbul . Göllüce Patika 35K 2015 KOCHEALTHCARE
Halil Doğan İzmir Dağ Maratonu 55K 516
Fatih Onder London Göllüce Patika 35K 2014
Kemal Dundar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 313
Ceyhun Esen Adana İznik Ultra 160K Solo 18 BiKoşuAdana
Tamer Kilic İstanbul Orhangazi Ultra 90K 312
Hannah Van Wyk Iowa . İznik Ultra 160K Solo 17
Enes Deveci Kocaeli Dağ Maratonu 55K 610
Kemal Kukul Ankara İznik Ultra 160K Solo 1
Güven Güçlütürk İstanbul İznik Ultra 160K Solo 16
Baki Karaböce İstanbul Dağ Maratonu 55K 515 Koşu Dünyamız
Ahmet Tarakçi Antalya Orhangazi Ultra 90K 375 abelatpelat a.c
Zeynel Turan Zonguldak Derbent Patika 20K 1015 ZONGULDAK DSİ SPOR KULUBÜ
Mecit Çelebi Kilis İznik Ultra 160K Solo 15
Ahmet Anil Aydin Muğla İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3016
Ahmet Anil Aydin Muğla Dağ Maratonu 55K 514
Bahar Baltaci İstanbul . Dağ Maratonu 55K 512 adidas Runners İstanbul
Tanyel Yalçin İstanbul Derbent Patika 20K 1013
Maciej Szpilka Preston Orhangazi Ultra 90K 311
Ömür Birler Ankara . İznik Ultra 160K Solo 14 ORDOS
Hasan Sağlam Ankara İznik Ultra 160K Solo 13
Ayhan Kara İstanbul Derbent Patika 20K 1014 adidas Runners İstanbul
Serkan Çakir Bursa İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3045 Gemlik Run
Mustafa Özmen İzmir Göllüce Patika 35K 2011 İKÇÜ TIP
Eray Önler Tekirdağ İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3014 Team Finish Nerede
Ebru Önler Tekirdağ . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3013 Team Finish Nerede
Mehmet Ragip Pirselimoğlu Trabzon Dağ Maratonu 55K 511
Özge Deniz Gül İzmir . Göllüce Patika 35K 2012 İDADİK
Nurkan Kurt İstanbul İznik Ultra 160K Solo 12 Aydos 537
Cem Ezer İstanbul İznik Ultra 160K Solo 54
Evren Kar İstanbul . İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3033
Caner Aksoylu Eskişehir İznik Tarihi Kent Koşusu 5K 3011
Caner Aksoylu Eskişehir Derbent Patika 20K 1011
Osman Demirhan İstanbul İznik Ultra 160K Solo 11 Twilight Team