İznik Ultra Maratonu 2019

Tarih :19-04-2019

Yer : İznik

Patika KoşusuUltra Maraton

http://www.iznikultra.com

Parkurlar

İznik Ultra 160K Solo - 20-04-2019

Kalan Kontenjan : 2

İznik Ultra 160K-2 Kişi Bayrak - 20-04-2019

Takım Yarışı- Kalan Kontenjan : 10

İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak - 20-04-2019

Takım Yarışı- Kalan Kontenjan : 7

Orhangazi Ultra 90K - 20-04-2019

Kalan Kontenjan : 0

Dağ Maratonu 55K - 20-04-2019

Kalan Kontenjan : 0

Göllüce Patika 35K - 20-04-2019

Kalan Kontenjan : 1

Derbent Patika 20K - 20-04-2019

Kalan Kontenjan : 0

5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) - 21-04-2019

Kalan Kontenjan : 352

Organizatör

MCR Racesetter

Yarışmacı İlişkileri

+905332948860

http://www.mcr-racesetter.com

Tüm Yarışları
Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp TAKIM
Zeyni Yüksek Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4115 Şişecam A.Ş.
Neva Unal Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4116
Ugur Yilmaz İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4008
İdris Hatipoglu Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4117 Şişecam A.Ş.
Sevgi Hatipoğlu Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4118
Serdar Demir Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4119
Esra Çifci Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4120
Şevket Tatoğlu Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4121
Ayhan Acis Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4122
Samet Demirel Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4123
Levent Harmanci Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4124
Servet Dayan Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4125 Şişecam A.Ş.
Hatice Durulmus Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4126 Şişecam A.Ş.
Abdullah Sari Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4127
Cüneyt Sağlik Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4128 Şişecam A.Ş.
Serdar Olur Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4129 Şişecam A.Ş.
Yunus Emre Köken Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4130 Şişecam A.Ş.
Ertunç Yildiz Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4131 Şişecam A.Ş.
Görkem Bakir Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4132 Şişecam A.Ş.
Faruk Durulmuş Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4133 Şişecam A.Ş.
Osman Köken Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4134
Berkay Ablay Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4135 Şişecam A.Ş.
Kaan Şimşek Adana 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4136 Şişecam A.Ş.
Mehmet Türkoğlu İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4007 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ahsen Sari Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4137 Şişecam A.Ş.
Kadir Sari Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4138 Şişecam A.Ş.
Müge Güney Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4139
Alaittin Yavuz Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4140
Harun Karaoğlan Yalova 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4141 Akkök Runners
Kemal Akova İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4142 Garanti Run
Çağla Arundar . Dağ Maratonu 55K 691
Erhan Ay Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4143 Bursa Tur Komitesi
Hüseyin Tekin Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4144
Muzaffer Mustafaoğlu Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4145
Ceren Şule Balıkesir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4146
Burak Tetik Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4147
Erdem Eren İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4148
Mustafa Aşci Sakarya 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4149
Özgür Üzer İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4150
Duygu Kayabasi İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4151
Damla Sonat İstanbul . Derbent Patika 20K 1371 Yüz Bin Koş
Seyda Erkahraman İstanbul . Dağ Maratonu 55K 690 Yüz Bin Koş
Muhsin Kaya Derbent Patika 20K 1370
Doğan Kaygusuz İstanbul Dağ Maratonu 55K 692 IRC
Nihat Altuntaş İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4098
Emre Tascan İstanbul Derbent Patika 20K 1367
Aydan Özenir Adana . Derbent Patika 20K 1369 Koşu Dünyamız
Akin Esgin İstanbul Derbent Patika 20K 1365
Özge Özçep İstanbul . Derbent Patika 20K 1366
Sanem Karacan Orfanli İstanbul . Dağ Maratonu 55K 689
Ayla Seçgin İzmir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4022 Adım Adım İzmir
Mahmut Yavuz İstanbul İznik Ultra 160K Solo 1 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Çiğdem Kelecioğlu Zonguldak . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4068
Gülhan Ersoy Ankara . Derbent Patika 20K 1364
Cüneyt Yaren Bursa Göllüce Patika 35K 2187
Rahine Yaren Bursa . Göllüce Patika 35K 2186
Ömer Faruk Singin İstanbul Göllüce Patika 35K 2184 Koştur.co
Erol Uzun Ankara Dağ Maratonu 55K 688 Ankara masterler spor kulübü
Bade Tomruk İstanbul . Göllüce Patika 35K 2185 Made in Çelik
Tevhide Kocak İstanbul . Göllüce Patika 35K 2183 Adım Adım
Bülent Erdem İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4067
Ümit Bingöl İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4114
Mehmet Sarioğullari Bursa Derbent Patika 20K 1362 Eker I Run Team
Bariş Çetin Antalya Dağ Maratonu 55K 648 kim tutar bizi
Cevdet Coşkun Ankara Göllüce Patika 35K 2181
Nisan Gül Özen İstanbul . Derbent Patika 20K 1361
İlkay Duran İstanbul Dağ Maratonu 55K 687
Simay Mucuk İstanbul . Derbent Patika 20K 1047
Utku Gür İstanbul Göllüce Patika 35K 2162 Adım Adım
Ümit Dolgun İstanbul İznik Ultra 160K Solo 82 Ethic Medikal Araştırma Ltd.
Semih Erdem Bursa Derbent Patika 20K 1237 Eker
Kadriye Nebioğlu istanbul . Göllüce Patika 35K 2043
Kenan Kahraman İstanbul Derbent Patika 20K 1268
Serpil Semercioğlu İstanbul . Derbent Patika 20K 1304 QNB Finansbank
Sibel Başargan İstanbul . Derbent Patika 20K 1282 Adım Adım Florya Çaylaklar
Derya Dikmen Öztürk Bursa . Derbent Patika 20K 1293
Akif Aydogar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 51 MESOPOTAMIA
Suna Altan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2027 Adım Adım
Serkan Aksoy ANKARA Derbent Patika 20K 1331
Mustafa Çiftçi İstanbul Göllüce Patika 35K 2021
Hakan Akgün İstanbul Derbent Patika 20K 1354
Nurhan Okur İstanbul . Göllüce Patika 35K 2017
Can Uğur Ankara Dağ Maratonu 55K 600 Ankara Koşuyor
Mediha Turgut İstanbul . Derbent Patika 20K 1359 Adım Adım Florya
Tamer Ersöz Balıkesir İznik Ultra 160K Solo 41 BANDAK
Nursultan Sulaimanov Istanubl Dağ Maratonu 55K 639
Habip Albayrak İstanbul İznik Ultra 160K Solo 11
Özgür Tomruk İstanbul Göllüce Patika 35K 2050 Made in Çelik
Suleyman Cavusoglu İstanbul Göllüce Patika 35K 2077 Dinamo Tuzla
Safiye Bayram Ankara . Dağ Maratonu 55K 521
Murat Yeşiltaş İstanbul Dağ Maratonu 55K 637 Yarımada Koşu Grubu
Veysel Ozan İstanbul Göllüce Patika 35K 2075 Caddebostan Masterları
Alp Yörük İstanbul Dağ Maratonu 55K 623
Harun Alişir İstanbul Dağ Maratonu 55K 659 Aydos 537
Eda Cebeci İstanbul . Derbent Patika 20K 1360 Adım Adım Florya
Erçin Çaçan Bursa Derbent Patika 20K 1003 Core Runners
Güven Kara Bursa Dağ Maratonu 55K 569 Bursa Triatlon
Lütfi Oduncuoğlu Ankara Dağ Maratonu 55K 508 Ankyra Spor Kulübü
Mikail Yilmaz Balıkesir Dağ Maratonu 55K 520
Hakan Emden Ankara Derbent Patika 20K 1001 Ziraat Katılım
Ayşe Evrim Bulgurcuoğlu İstanbul . Derbent Patika 20K 1353
Alper Bahçeci Ankara Derbent Patika 20K 1352
Egemen Döner Eskişehir Göllüce Patika 35K 2059 Sasfit
Erkan Vural Ankara İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak Ordos
Ad Soyad
Reşide Ömür Birler Ceyhan
Serhan Poçan
Soner Büyükatalay
Huseyin Acungan Balıkesir Göllüce Patika 35K 2053
Fatih Aygün İstanbul Derbent Patika 20K 1351
Stephen Wadey İstanbul Derbent Patika 20K 1350 Istanbul Expat Runners
Faruk Erdem Dönmez Kocaeli Derbent Patika 20K 1349
Mehmet Tugal İstanbul Derbent Patika 20K 1348 Team İstrunbul
Mehmet Yener Bursa Göllüce Patika 35K 2098 MEMO
Hasan Emre Aral İstanbul Göllüce Patika 35K 2102 Adım Adım
Murat Sarikamişli Ankara Dağ Maratonu 55K 684 Kayseri Dağcılık ve İhtisas Kulübü
Ümit Emre Erdoğan Ankara Dağ Maratonu 55K 683 Ankyra Spor Kulübü
Ahmad Belal Sultanzada Sakarya 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4113 Ahmet
Cem Aktaş Konya Dağ Maratonu 55K 681
Fatih Şen Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4111
Ayla Gökmen Ankara . Dağ Maratonu 55K 682 Ankyra Spor Kulübü
Koray Bozunoğullari Bursa Derbent Patika 20K 1347
Fatih Tezcan İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4110
Haldun Koçak Ankara Dağ Maratonu 55K 680
Burak Aybek Ankara Derbent Patika 20K 1345 Ludus Athletics
Kubra Guler İstanbul . Derbent Patika 20K 1346
Uğur Gürses İstanbul Dağ Maratonu 55K 506 Ataşehir Atletizm
Mehmet Somel Ankara Göllüce Patika 35K 2107 ORDOS
Olga Safonova İstanbul . Derbent Patika 20K 1343
Tayfun Kurtman Balıkesir Göllüce Patika 35K 2179 MNG Kargo
Alper Dalkiliç İstanbul Dağ Maratonu 55K 504 Columbia Montrail Türkiye
Fatih Özbakan İstanbul Derbent Patika 20K 1344 ADA GIDA
Ali Ruhi Aşar İstanbul Derbent Patika 20K 1342
Akin Bozyak Ankara Dağ Maratonu 55K 671
Aydin Doğan Bursa Dağ Maratonu 55K 678
Mehmet Muhtar Gucum Adana Derbent Patika 20K 1340
Selçuk Karcioğlu İzmir Göllüce Patika 35K 2169 KAFKAF
Hakan Tilgel Ankara Orhangazi Ultra 90K 356 Ankara Orienteering SK
Alpay Ekşi Kocaeli 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4109
Vito Didonna Bari Derbent Patika 20K 1339
Yiğit Alp Ekşi Kocaeli 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4108
Yeşim Ekşi İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4106
İhsan Zeki Aksu İstanbul Dağ Maratonu 55K 677 Koşu Dünyamız
Tüzbent Musayeva İzmir . Derbent Patika 20K 1338 Ege Maraton
Sadik Unutmaz İstanbul Göllüce Patika 35K 2007 Eker I Run Team
Durmuş Şahin İstanbul Derbent Patika 20K 1337 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Zafer Aşlamaci İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4107
Salim Soytürk İstanbul Göllüce Patika 35K 2176 Eker I Run Team
Selda Turan İstanbul . Derbent Patika 20K 1336 Eker I Run Team
Irfan Sapar Kocaeli Derbent Patika 20K 1335 EKER SÜT ÜRÜNLERİ
Çağlar Karatas İstanbul Göllüce Patika 35K 2175
Bariş Yavuz İstanbul İznik Ultra 160K Solo 74 PersPiProjects
Murat Oksar Bursa Derbent Patika 20K 1334
İbrahim Nar Bursa Dağ Maratonu 55K 676 Eker I Run Team
Kadir Ufuk Birinci İstanbul Derbent Patika 20K 1332 Eker I Run Team
Tolga Ayhan Ankara Derbent Patika 20K 1005 LUDUS ATHLETICS
Mustafa Yenen İstanbul Dağ Maratonu 55K 532 AKUT
Can Baycan İstanbul Derbent Patika 20K 1330
Tuğrul Yücebaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2178
Mehmet Aydingör İzmir Dağ Maratonu 55K 660
Nevra Eker Guryel İstanbul . Derbent Patika 20K 1187 Eker
Kaan Kirik İstanbul Göllüce Patika 35K 2172
Cavit Oral İstanbul Göllüce Patika 35K 2170
İlker Çalişkan Bursa Derbent Patika 20K 1328 Eker I Run Team
Eyüp Duman Ankara Dağ Maratonu 55K 675 Ankyra Spor Kulübü
Mustafa Gülüt İstanbul Dağ Maratonu 55K 674
Serkan Yildiz İstanbul Göllüce Patika 35K 2177 AKUT
Bekir Sitki Kandemir Ankara Dağ Maratonu 55K 673 Ankyra Spor Kulübü
Siegfried Vogt İstanbul Derbent Patika 20K 1329
Yaşar Kayikci İstanbul Göllüce Patika 35K 2168 Eker I Run Team
Tuğçe Tarim Bursa . Derbent Patika 20K 1327
Kemal Ayan Bursa Derbent Patika 20K 1049
Dildan Erman Bursa . Derbent Patika 20K 1326 Eker
Kübranur Ergün Bursa . Derbent Patika 20K 1325 Eker I Run Team
Selin Şahin Bursa . Derbent Patika 20K 1324 Eker
Semiha Bekil İstanbul . Göllüce Patika 35K 2167
Tuğba İldaş Ankara . Derbent Patika 20K 1323 Ankara Koşuyor
Meltem Kahveci Bursa . Derbent Patika 20K 1322 Eker I Run Team
Özlem Adigüzel Bursa . Derbent Patika 20K 1321 Eker I Run Team
Mehmet Selcuk Ergin İstanbul Derbent Patika 20K 1320
Sevda Özgiray Ankara . Derbent Patika 20K 1319 LUDUS ATHLETİCS
Oya Fadiloglu İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4105
Şerare Jale İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4104
Alp Ogucu İstanbul Göllüce Patika 35K 2166
Maria Götherström Stockholm . Derbent Patika 20K 1318 Ministry of Culture Sweden
Anders Götherström Stockholm Göllüce Patika 35K 2165 Stockholm University
Evren Kar İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4103
Ufuk Uysal Ankara Göllüce Patika 35K 2163
Anil Dinç İstanbul Derbent Patika 20K 1317
Kağan Şahin İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4102
Ufuk Seven İstanbul Göllüce Patika 35K 2005
Işil Karabulut İstanbul . Dağ Maratonu 55K 672 Running Academy
Büşra Ertürk Korkmaz Kocaeli . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4101
Ali Düzdas İstanbul İznik Ultra 160K Solo 3 ALİKEV Runners
Elena Polyakova Istanbul . Dağ Maratonu 55K 505 Columbia Montrail Türkiye
Gökçe İncedayi İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4100 QNB Finansbank
İsmail Eren Çanakkale İznik Ultra 160K Solo 61
Tilbe Topuz İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4099 QNB Finansbank
Erkut Coşkun Bursa Dağ Maratonu 55K 670
Şerafettin Karataş Bursa Dağ Maratonu 55K 547
Lale Can İstanbul . Derbent Patika 20K 1313
Jukka Kukkonen Helsinki İznik Ultra 160K Solo 80 La Sportiva Team Finland
Gülhan Çakir İstanbul . Derbent Patika 20K 1312 Adım Adım
Anil Şen Ankara Derbent Patika 20K 1186 Ludus Athletics
Dilek Özgürel İstanbul . Dağ Maratonu 55K 669 QNB Finansbank
Rana Ünal Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4009
Ozgur Guler İstanbul Göllüce Patika 35K 2161
Saad Almejali Doha 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4093 Qtri
Yavuz Selim Kökten Burdur Dağ Maratonu 55K 668 Sarıgeçililer
Aysel Yalaç Ankara . Göllüce Patika 35K 2153
Cemgil Taşdemir İzmir Derbent Patika 20K 1311
Serhan Özsel İzmir Derbent Patika 20K 1309
Burak Bacak İstanbul Derbent Patika 20K 1308
Özgür Öktem İstanbul İznik Ultra 160K Solo 7 QNB Finansbank
Mehmet Kurkut İstanbul Dağ Maratonu 55K 667
Mehmet Koçdemir İstanbul Göllüce Patika 35K 2160
Nevin Ekşi İstanbul . Derbent Patika 20K 1306
Stephane Blanfune İstanbul Göllüce Patika 35K 2159 WILD TEAM TRIATHLON
Mustafa Güler Bursa Dağ Maratonu 55K 531 Mülkiye İçin Koşuyoruz
Adem Izgi Yalova 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4097 Akkök Runners
Ahmet Say İstanbul İznik Ultra 160K Solo 33 Prometeia
Tuğba Tetik İstanbul . Dağ Maratonu 55K 543 Running Academy
Özgür Tetik İstanbul Orhangazi Ultra 90K 301 Running Academy
Engin Çetinay Muğla Orhangazi Ultra 90K 332 BodRunners
Tolga Güler İstanbul İznik Ultra 160K Solo 12 QNB Finansbank
Cenk Cankurtaran İstanbul Göllüce Patika 35K 2158
Giuseppe Didonna Bari Göllüce Patika 35K 2180
Ata Tan Balıkesir Göllüce Patika 35K 2157 BANDAK
Kubilay Yildirim Ankara Göllüce Patika 35K 2155
Emre Altuğ Yücel İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4096
Cagla Comertoglu Ankara . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4095
Tolga Sari Tekirdağ Dağ Maratonu 55K 665
Sybille Villette İstanbul . Derbent Patika 20K 1307 Ludus Athletics
Burak Arslan Ankara Derbent Patika 20K 1305
Beste Önal İstanbul . Derbent Patika 20K 1004
Hasan Alsudani Al-Najaf Orhangazi Ultra 90K 319 Pipa's Athletes
Serpil Özdemir Ankara . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4094
Deniz Ada İstanbul Göllüce Patika 35K 2154 Spartan Run
Mehmet Yildirim İstanbul Göllüce Patika 35K 2001 Salomon Turkey
Emre Bedir İstanbul Derbent Patika 20K 1303
Sinem Tüzer İstanbul . Derbent Patika 20K 1302 Ludus Athletics
Ömer Tüzer İstanbul Derbent Patika 20K 1301
Alican Aşkun İstanbul Derbent Patika 20K 1300 Rundamental
Derin Tüzer İstanbul Derbent Patika 20K 1128 LudusAthletics
Elif Numanoğlu Ankara . Derbent Patika 20K 1298
Resul Dinç İstanbul Derbent Patika 20K 1297
Defne Akay İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4092
Gözde Coşan Ankara . Derbent Patika 20K 1097 Ankara Koşuyor
Hüseyin Temizsoy Ankara Derbent Patika 20K 1310
Baki Şahin Ankara İznik Ultra 160K Solo 84 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm
Sercan Canbey Ankara Orhangazi Ultra 90K 315 Ankara Koşuyor
Özgür Rahmi Özmen Ankara Dağ Maratonu 55K 662 Adım Adım Ankara
Erden Giritli Samsun Dağ Maratonu 55K 661
Kuzey Nam İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4091
Tahir Sülük İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4090
Baybars Alpaslan Ankara Dağ Maratonu 55K 537 Kolejliler Koşuyor
Tamer Kurt İstanbul Orhangazi Ultra 90K 363 Red40's
Emre Koyuncu Ankara Derbent Patika 20K 1296 Bros
Abdullah Uğur İstanbul İznik Ultra 160K Solo 26
Tugce Zorlucan Demir İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4089 Running Academy
Gül Çolak Ankara . Derbent Patika 20K 1295
Emre Pamukçu İstanbul Derbent Patika 20K 1294 STM A.Ş.
Savaş Bek İstanbul Derbent Patika 20K 1009 STM A.Ş.
Tayfun Can Eskişehir Derbent Patika 20K 1292 Sasfit
İsmail Can Demir İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4088 Running Academy
Can Tezcan İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4087
Neslihan Tezcan İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4086
Nedim Tezcan İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4082
Atilla Uz İstanbul Derbent Patika 20K 1290
Tolga Sagit Ankara Dağ Maratonu 55K 686
Cengiz Akyüz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 302 Yarımada Koşu Grubu
Hernando Teran Ankara Göllüce Patika 35K 2152
Haldun Dingeç Eskişehir Derbent Patika 20K 1287
Aykut Misirlioğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1285
Şuayip Akbiyik Bilecik Derbent Patika 20K 1284
Ali Dinç Bursa Derbent Patika 20K 1283
Egemen Özmelek Bursa Derbent Patika 20K 1010 Adım Adım Bursa
Moataz Mahrous Cairo Derbent Patika 20K 1299
Perrine Fages doha . İznik Ultra 160K Solo 21 NONE
Eda Ok Ankara . Orhangazi Ultra 90K 369 Ankara Koşuyor
Bariş Yikilmaz İstanbul Derbent Patika 20K 1281
Medhat Kazem Cairo Derbent Patika 20K 1280 Individual
Birgül Atasayar İstanbul . Göllüce Patika 35K 2150
İsmail Can Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1291 Running Academy
Zeynep Birce Ergör Ankara . Derbent Patika 20K 1279 Kolejliler Koşuyor
Mehmet Aktaş İstanbul Derbent Patika 20K 1278
Özgür Ölmez İstanbul Derbent Patika 20K 1111
Merve Arslan Ankara . Göllüce Patika 35K 2151 KOLEJLİLER KOŞUYOR
İnci Yilmaz İstanbul . Derbent Patika 20K 1333
Murat Avcioğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1277 adidas Runners İstanbul
Oana Adriana Dingec Eskişehir . Derbent Patika 20K 1276 Arçelik Spor Kulübü
Hazel Avci İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4081
Tolga Uz Ankara Dağ Maratonu 55K 657 ANKYRA TRIATLON SK
Burcu Ateş İzmir . Derbent Patika 20K 1275
Burak Ertürküner Ankara Derbent Patika 20K 1274
Alpaslan Canoglu Bursa Derbent Patika 20K 1273 Tümtürk Runners
Orhan Tümtürk Bursa Derbent Patika 20K 1272 Tümtürk Runners
Hüseyin Tümtürk Antalya Derbent Patika 20K 1271 HM Clause
İlyas Seyfi Altikanoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1270
İlker Yildirim Samsun Göllüce Patika 35K 2149 RunTheMan
Suzan Usta İstanbul . Derbent Patika 20K 1269
Mustafa Araç İstanbul Derbent Patika 20K 1000 Izmir Atletizm Spor
Metin Şahin İstanbul Derbent Patika 20K 1267
Khairill Rassidy Bin Shamsudin Singapore 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4033
Reside Ozsoy Solihull . Derbent Patika 20K 1265
Ece Çelik İstanbul . Derbent Patika 20K 1264 Volt Floyd
Figen Mengi Teker İstanbul . Derbent Patika 20K 1263
Marc Prempeh Istanbul Derbent Patika 20K 1262 Istanbul Expat Runners
Emre Bagdat İstanbul Dağ Maratonu 55K 658 Babaeski Spor
Murat Dündar İstanbul Dağ Maratonu 55K 655 RAKIDAK
Kadem Külekçi İstanbul Derbent Patika 20K 1261
Şevki Cilasun Hantal İstanbul Dağ Maratonu 55K 656 İstanbul Oryantiring Grubu
Mukaddes Berktaş İstanbul . Derbent Patika 20K 1260 Babaeski Spor
Utku Dorduncu İstanbul Dağ Maratonu 55K 654
Gökçe Özdemir İstanbul . Derbent Patika 20K 1258 Adım Adım Maçka
Temel Keskin İstanbul Derbent Patika 20K 1259 Adım Adım
Uğur Çolak Antalya Göllüce Patika 35K 2146 SunExpress Running
Onur Günduru İzmir Orhangazi Ultra 90K 350 Voltron
Onur Yavuz Bursa Dağ Maratonu 55K 652 YEŞİLPEDAL SPOR KULÜBÜ
Selin Mert İzmir . Derbent Patika 20K 1256 Karşıyaka One Team
Bariş Mert İzmir Derbent Patika 20K 1257 Karşıyaka One Team
Sarah Jump Spokane Valley . Derbent Patika 20K 1255
Daryl Jump Spokane WA Derbent Patika 20K 1254
Ebru Boz İstanbul . Derbent Patika 20K 1253 Ludus Athletics
Onur Yavuz İstanbul Dağ Maratonu 55K 651 Ludus Athletics
Abdullah Özgüven Ankara Derbent Patika 20K 1266 Gordion Atletizm ve Su Sporları Klübü
Cüneyt Duranlioğlu Ankara Dağ Maratonu 55K 649
Jesse Scifres Bursa Derbent Patika 20K 1252
Aral Aksu İstanbul Derbent Patika 20K 1251 3M Runners
Vadim Pupkov İstanbul Göllüce Patika 35K 2147
Iuliia Anisova PERM . Göllüce Patika 35K 2148
Nurettin Yağiz Sakarya İznik Ultra 160K Solo 39
Yusuf Ziya Akgök Ankara Orhangazi Ultra 90K 320 ankara masterler
Evren Kar İstanbul . Derbent Patika 20K 1250
Faruk Gürbüz Bilecik Derbent Patika 20K 1249
Mustafa Güngör Bilecik Derbent Patika 20K 1248
Koray Tüccar Ankara Derbent Patika 20K 1247 Kolejliler koşuyor
Aygül Büyüktaş Tunceli . Derbent Patika 20K 1246
Gülcan Erk Bursa . Derbent Patika 20K 1245 Parıltı Derneği
Umut Kork Tunceli Derbent Patika 20K 1244
Emine Güzel Tunceli . Derbent Patika 20K 1243
Erdinç Suroğlu Tunceli Derbent Patika 20K 1242
Mehmet Emin Güneş Tunceli Derbent Patika 20K 1239
Bülent Yeşilgöz Tunceli Göllüce Patika 35K 2144 Kata Sona
Bahar Anayurdu İstanbul . Derbent Patika 20K 1241 Running Academy
Tuğba Ünsal İstanbul . Derbent Patika 20K 1240 Kolejliler Koşuyor
Büşra Topçu Ankara . Derbent Patika 20K 1238 ODTÜ MÇG
Zuhal Turhan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2143 PersPiProjects
Orhan Güner Yalova Derbent Patika 20K 1002 Subaşıspor
Yavuz Eroğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1236
Hilal Koyuncu İçel . Derbent Patika 20K 1235
Ender Öksüz İçel Derbent Patika 20K 1233
Mustafa Akdemir Bursa Derbent Patika 20K 1157
Süheyl Firat İstanbul Dağ Maratonu 55K 644 Borusan Run
Atae Jafari-Tabrizi Ankara Dağ Maratonu 55K 502 ORDOS
Devrim Başar Turgut Kocaeli Dağ Maratonu 55K 572 Rundamental
Turkan Turgut İstanbul . Derbent Patika 20K 1234 TEAM1
Saide Begum Feyzioglu Ankara . Göllüce Patika 35K 2142 Ankyra Spor Kulübü
Tümay Asena Ankara Göllüce Patika 35K 2091
Başar Ekim Ankara Göllüce Patika 35K 2141
Andrea Kučerová Prague . Derbent Patika 20K 1107
Asli Gümüş İstanbul . Göllüce Patika 35K 2065 Rundamental
Mehmet Türkyilmaz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 323 Yarımada Koşu Grubu
Ali Cem Çatak İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4085
Berke Bağatur İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4084
Neslihan Kacar Bağatur İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4083
Jülüde Işil Bağatur İstanbul . Derbent Patika 20K 1230
Mehmet Çağri Bağatur İstanbul Derbent Patika 20K 1229
Eda Şirin İstanbul . Derbent Patika 20K 1228
Bilal Ali Mert Yilmaz İstanbul Göllüce Patika 35K 2140 3MRunners
Irmak Demiral İstanbul Göllüce Patika 35K 2139 3MRUNNERS
Mehmet Çiçek İstanbul Derbent Patika 20K 1227 Non Stop Running
Amelia Beer İstanbul . Göllüce Patika 35K 2137 Istanbul Expat Runners
Merve Başdemir İstanbul . Derbent Patika 20K 1226 3M Runners
Ahmet Hakan Ünsal İstanbul Derbent Patika 20K 1225 KİRPİ
Asli Duran İstanbul . Derbent Patika 20K 1223
Canan Uslular Adana . Derbent Patika 20K 1224 Karşıyaka One Team
Gokhan Ozcan İstanbul Göllüce Patika 35K 2037
Seçil Kinay İstanbul . Derbent Patika 20K 1222 3MRunners
Defne Çavdar Balıkesir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4080 Adım Adım
Ozge Ozgen İzmir . Derbent Patika 20K 1221
Hürrem Ceren İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4079
Kamil Koçak Ankara Göllüce Patika 35K 2138 yakamoz spor klubu
Mohammed Sherif Jallad Amman İznik Ultra 160K Solo 64 Pipa's Athletes
Zafer Mesut Zorlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 643
Serkan Umut Ozturk İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4078
Karol Bogus Ankara Dağ Maratonu 55K 642 K&V
İdris Erdoğdu Balıkesir Göllüce Patika 35K 2016 RÜZGARLA KOŞANLAR
Okan Geniş İstanbul Derbent Patika 20K 1220
Fatih Coşkun İstanbul Derbent Patika 20K 1219
Vanessa Tinker Ankara . Dağ Maratonu 55K 641 K&V
Seyit Ömer Erenoğlu Ankara Derbent Patika 20K 1218 Kolejliler Koşuyor
Caner Algün İzmir Dağ Maratonu 55K 638 onaran akademi
Deniz Çiçek Ankara . İznik Ultra 160K Solo 35
Serhan İşel Ankara Derbent Patika 20K 1217
Ufuk Bozer Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4152
Cumali Cetinkaya İstanbul Derbent Patika 20K 1138
Arif Oruç Çakmak İstanbul Dağ Maratonu 55K 503 Lets Running Team
Çiğdem Karadeniz İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4077
Yücel Karadeniz İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4076
Mahmut Ezgü İstanbul Derbent Patika 20K 1216 aile
Arif Elkovan İstanbul Dağ Maratonu 55K 635
Cihan Karakir İzmir Dağ Maratonu 55K 634
Serdar Özer İzmir Dağ Maratonu 55K 633 Voltron
Mustafa Oruçoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2072
Ozan Acar Ankara Derbent Patika 20K 1176
İlker Duranlioğlu Ankara Dağ Maratonu 55K 650
Atilla Kiliç İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4075 STM A.Ş. Koşu Takımı
Aziz Faruk Akinli İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4072
Metin Dizdar İstanbul Göllüce Patika 35K 2136
Filiz Dümbek İstanbul . Göllüce Patika 35K 2135
Abbas Hilmi Özocak İzmit 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4074
Mehveş Özocak Kocaeli . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4073
Nurihan Akinci Bursa Derbent Patika 20K 1119 Zirve dağcılık
Servet Çataltepe İstanbul İznik Ultra 160K Solo 83 Arçelik Spor Kulübü
Uğur Topuz İstanbul Dağ Maratonu 55K 631
Asli Alptekin Selman İstanbul . Göllüce Patika 35K 2133
Kerem Selman İstanbul Göllüce Patika 35K 2019
Nüvit Çatak İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4071
Selçuk Güler İstanbul Dağ Maratonu 55K 640
Emre Aksoy Eskişehir 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4069
Yurtseven Bolatli İstanbul Derbent Patika 20K 1058 3MRunners
Sibel Bilgilioglu Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4070
Murat Yalçintaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2045
Mert Haracci İstanbul Derbent Patika 20K 1106 istrunbul
Asli Özmen Bolu . Dağ Maratonu 55K 653
Nilay Özdemir İstanbul . Göllüce Patika 35K 2132 Rundamental
Ömür Tural İstanbul Derbent Patika 20K 1215
Arif Yazici İstanbul Dağ Maratonu 55K 629 KolpaRun
Hasan Akyol Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4004 Ss. Bosch koop.
Valeriya Vergilova Alipieva İstanbul . Dağ Maratonu 55K 630
Berna Solak İstanbul . Derbent Patika 20K 1214
Nazli Toğanaş İstanbul . Derbent Patika 20K 1213
Burak Erman Türkçelik İstanbul Derbent Patika 20K 1212
Hasan Atakan Aydin İstanbul Derbent Patika 20K 1210
Merve Koçak İstanbul . Derbent Patika 20K 1211 GYBT TRI
Sadik Alaybeyoğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 608
Kürşat Akdoğan Adana Göllüce Patika 35K 2130 BiKoşuAdana
Savas Lutfi Kara Diyarbakır İznik Ultra 160K Solo 10 Team Run.Bo
Alja Rems Kaygisiz Maribor . Derbent Patika 20K 1208
Osman Nuri Kaygisiz İstanbul Derbent Patika 20K 1209
Murat Türkçelik İstanbul Derbent Patika 20K 1207
Laurent Tainturier Istanbul Göllüce Patika 35K 2131
Resmigül Yildirim İstanbul . Göllüce Patika 35K 2129 Adım Adım
Olcay Ünlü İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4112
Pierre Delbecq Riyadh Orhangazi Ultra 90K 333 Riyadh Triathletes
Mustafa Kiziltaş Muğla Orhangazi Ultra 90K 326 BANDAK
Önder Duran İzmir İznik Ultra 160K Solo 47
Mehmet Pars Sezer Adana Derbent Patika 20K 1206 BiKoşuAdana
Güray Tatli Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4066 Adım Adım Bursa
Osman Zengin İstanbul Derbent Patika 20K 1205 Galatasaray Spor Kulübü
Alptekin Aykaç Bursa Derbent Patika 20K 1204 BOSCH Spor Kulübü
Ali Kaytan Bursa Orhangazi Ultra 90K 349
Özge Makas Ankara . Derbent Patika 20K 1122 Adım Adım Ankara
Bariş Yağli İstanbul Göllüce Patika 35K 2127
Sadik Taşkin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 79 ZER A.S.
Sesil Şahin İstanbul . Derbent Patika 20K 1203
Ahmet Burak Soyak İstanbul Derbent Patika 20K 1202
Esat Horoz İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4065 Vakıf GYO
Cüneyt Nalbant Kocaeli Dağ Maratonu 55K 517 GEBZE ROTARY KULÜBÜ
Zulbiye Akarpinar Adana . Derbent Patika 20K 1201
Duygu Karadeniz İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4064
Murat Özkan Denizli Göllüce Patika 35K 2134
Ahmet Tamer Aker İstanbul Derbent Patika 20K 1198 Adım Adım
Okan Aksoy İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4062
Aşir Tutsun Eskişehir 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4063
Emine Tutsun Eskişehir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4059
Demet Aksoy İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4061
Vedat Yilmaz İzmir Göllüce Patika 35K 2015
Ogün Özel Eskişehir Derbent Patika 20K 1177 Sasfit
Pinar Boyvadaoğlu Adana . Derbent Patika 20K 1199 Koşuperest
İhsan Şehla İstanbul Göllüce Patika 35K 2125
Sibel Demirel İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4060
Bülent Kara Kocaeli Derbent Patika 20K 1196
Zafer Civelek İstanbul Göllüce Patika 35K 2126 Istrunbul
Hakan Örmen İstanbul Derbent Patika 20K 1195
Ermir Mucka Montreal Göllüce Patika 35K 2117 UNAMA
Ali Khamidov Dushanbe 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4058 UNICEF
Davut Şahin İstanbul Derbent Patika 20K 1193
Ozan Tekbaş İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4056
Nilhan Ülkü İstanbul . Derbent Patika 20K 1197
Muhittin Cengiz Tekbaş İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4055
Zeynep Tekbaş İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4054 Adım Adım
Ayhan Deli ADANA Göllüce Patika 35K 2128 BiKoşuAdana
Sinan Aksoy Ankara Derbent Patika 20K 1194
Muhsin Arpaözü İstanbul Göllüce Patika 35K 2070
Fatih Kaval Bursa Derbent Patika 20K 1192
Volkan Bayraktar Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4006 Mudanya Belediyesi Dinç SK
Çağkan Yilmaz İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4049
Burcu Yilmaz İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4052
Safiye Kesmez Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4053
Can Öztürk İstanbul Derbent Patika 20K 1191 Rundamental
Nazli İrem Odabaş İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4010 İstanbul Oryantiring Grubu
Burç F. Aksoy İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4050 İstanbul Oryantiring Grubu
Bariş Polat İstanbul Derbent Patika 20K 1190 Rundamental
Sezgin Sarban İstanbul Orhangazi Ultra 90K 364
Nicholas Ward St Helier İznik Ultra 160K Solo 81 None
Can Bedirhan İstanbul Dağ Maratonu 55K 628 Gybt Tri
Utku İnan İstanbul Dağ Maratonu 55K 533 Gybt Tri
Cengiz Ayanoğlu İstanbul Derbent Patika 20K 1316
Özge Uygun İzmir . Derbent Patika 20K 1189 Adım Adım İzmir
Feriha Tülümen İZMİR . Derbent Patika 20K 1188 Adım Adım İzmir
Koray Özdamar İzmir Göllüce Patika 35K 2174 Adım Adım İzmir
Yasin Ergün İstanbul Göllüce Patika 35K 2109
Dimitrios Tsolakis Komotini Göllüce Patika 35K 2103 EOS KOMOTINIS
Orhan Ümmetler İstanbul Derbent Patika 20K 1185
Mülayim Hazar İstanbul Dağ Maratonu 55K 510
Asli Deniz Acun İzmir . Derbent Patika 20K 1183 Adım Adım İzmir
Bayram Ülker Samsun Dağ Maratonu 55K 626 RunTheMan
Seçil Zor İstanbul . Derbent Patika 20K 1182
Farhod Khamidov Dushanbe 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4057 UNICEF
Sevim Özdemir İstanbul . Dağ Maratonu 55K 622 Bursa Triatlon
Mehmet Ali Kiper İstanbul Dağ Maratonu 55K 621
Mehmet Nuri Yilmaz İstanbul Dağ Maratonu 55K 647
Sercan Celik İzmir İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak Zyna Sport Club
Ad Soyad
Nurettin Yavan
Eren Mumcu
Huseyin Kaplaner
Gülşah Arslan İstanbul . Derbent Patika 20K 1181
Çağri Tunçbilek İstanbul Derbent Patika 20K 1180
Maxence Liagre İstanbul Orhangazi Ultra 90K 305
Selcen Yildiz Ankara . Derbent Patika 20K 1149
Hilmi Güven İzmir Orhangazi Ultra 90K 347 Twilight Team
Atalay Çavdar İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4048 Adım Adım İzmir
Pinar Dilekci İstanbul . Derbent Patika 20K 1179
Kemal Aksu Samsun Dağ Maratonu 55K 513 RunTheMan
Nihan Coban İstanbul . Göllüce Patika 35K 2124 Adım Adım & Running Academy
Filiz İşlek Balıkesir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4047
Hakan İşlek Balıkesir 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4046
Emre Özkara İstanbul Göllüce Patika 35K 2122
Özlem Kiliç Gündüz İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4044
Mikkel Beck İstanbul Göllüce Patika 35K 2121
Ercüment Uçar Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4043
Mine Uçar Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4041
Selda Çavdar Balıkesir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4042 Adım Adım İzmir
Tuğber Yaşa İstanbul Dağ Maratonu 55K 625 Team Istrunbul
Asli Sayit İstanbul . Göllüce Patika 35K 2120 Team Istrunbul
Metin Eken İstanbul Derbent Patika 20K 1178 Furkan ♥ Sevda ♥ Fatih
Serap Alimli İstanbul . Derbent Patika 20K 1059 adidas Runners İstanbul
Kübra Dönmezkol Samsun . Göllüce Patika 35K 2164
Bariş Günal İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4039
Nazli Okur İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4038
Tolga Baloglu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 370 Adım Adım
Leyla Kaygusuz İstanbul . Derbent Patika 20K 1174 IRC
Uğur Şengül İstanbul Derbent Patika 20K 1173
Haluk Akbulut Ankara Dağ Maratonu 55K 619
Çetin Altinkum İstanbul İznik Ultra 160K Solo 77 YENİ EMNİYET SPOR
Kutluhan Doğan Samsun Dağ Maratonu 55K 618 Runtheman
Serhat Haccak İstanbul Dağ Maratonu 55K 616 Rundamental
Feyzullah Kulaksiz İstanbul Göllüce Patika 35K 2116
Ayşe Kaplan İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4037
Ahmet Kaplan İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4036
Canan Karadaş Ankara . Derbent Patika 20K 1172
Murat Taştan İstanbul Göllüce Patika 35K 2115 BeatRunCrew
Gözde Yilmaz İstanbul . Dağ Maratonu 55K 615 adidas Runners İstanbul
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 303 MDRC
Emre Erol İstanbul Derbent Patika 20K 1169
Başaran Canbulat İstanbul Göllüce Patika 35K 2114
İlker Kökçe İstanbul Göllüce Patika 35K 2119 adidas Runners İstanbul
Pinar Çankaya İstanbul . Derbent Patika 20K 1168
Banu Duran İstanbul . Derbent Patika 20K 1167 Adım Adım Florya
Tolga Ugurel İzmir Dağ Maratonu 55K 613 Onaran Akademi
Ayşe Serra Işil İstanbul . Derbent Patika 20K 1166
Muzaffer Özmen İstanbul Dağ Maratonu 55K 645 Odtumist
Eray Karadeniz İstanbul Derbent Patika 20K 1165 Diesel Brothers
Emre Karadeniz İstanbul Derbent Patika 20K 1164 Diesel Brothers
Doğan Onur Köksal Ankara Derbent Patika 20K 1170
Asli Posacioğlu İzmir . Derbent Patika 20K 1163
Mahmut Alper Altinok İstanbul Derbent Patika 20K 1162
Utku Ünsal İstanbul Dağ Maratonu 55K 614
Mehmet Erol Dursun İstanbul Derbent Patika 20K 1171
Beşir Ovali Balıkesir Derbent Patika 20K 1161
Başak Han İzmir . Derbent Patika 20K 1160
Alkan Han İstanbul Derbent Patika 20K 1159
Nilüfer Özçevik Samsun . Göllüce Patika 35K 2113 Queens of Run
Cihan Serdar Kizilcik İstanbul Dağ Maratonu 55K 624 Team Istrunbul
Ebru Göktepe Ankara . Derbent Patika 20K 1158
Dilara Topaloğlu Samsun . Göllüce Patika 35K 2111
Çigdem Topatan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2112 adidas Runners İstanbul
Murat Taninmiş İzmir Göllüce Patika 35K 2110 İZELTAŞ
Elif Tanyer Samsun . Derbent Patika 20K 1184
Fatih Tambay Adana Derbent Patika 20K 1156 Koşuperest
Bekir Çakaroğlu İzmir Derbent Patika 20K 1086 IZELTAS
Remzi Aygun İstanbul Orhangazi Ultra 90K 344 Salomon Turkey
Orkun Yilgör İstanbul Dağ Maratonu 55K 589 AHTAPOT GÖNÜLLÜLERİ
Gülhan Yaşar İstanbul Göllüce Patika 35K 2108 Adım Adım
Ali Volkan Özlük İstanbul Derbent Patika 20K 1153
Tunca Rodoplu London Dağ Maratonu 55K 612 Gybt
Özden Sertkaya İzmir . İznik Ultra 160K Solo 76 Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği
Levent Kalin Bursa Göllüce Patika 35K 2096
Thierry Drouet Bocage Orhangazi Ultra 90K 368
Onur Boran Duman Bursa Derbent Patika 20K 1152
Doruk Doğruoğlu Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4035
Seda Samasti Bursa . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4034
Veysel Birinci İstanbul Derbent Patika 20K 1289 SPİN ÇANTAM
Turan Akin Adana Dağ Maratonu 55K 582 Koşuperest
Ersin Vural Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 367 geziniyoo
Murat Akkoyunlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2095
Tuncay Aktaş İstanbul Dağ Maratonu 55K 580 DAĞ TREK DOĞA SPORLARI
Ciğem Örer Kocaeli . Derbent Patika 20K 1150
Bartu İsmail Örer Kocaeli Derbent Patika 20K 1147
Remzi Aykut Çankaya İstanbul Derbent Patika 20K 1148
Nihal Sibel Özer Adana . Derbent Patika 20K 1145 Koşuperest
Gülşah Turan İstanbul . Derbent Patika 20K 1143
Riza Köse Adana Derbent Patika 20K 1142 BiKoşuAdana
Zeynep Serinsoz Adana . Derbent Patika 20K 1144
Nimet Saral Salih Adana . Derbent Patika 20K 1141 Koşuperest
Cumhur Amasyali İstanbul Derbent Patika 20K 1140
Aytun Aktan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2009
Şima Coşkun İstanbul . Derbent Patika 20K 1151 Vakıf GYO
Mehmet Ali Çay Adana Derbent Patika 20K 1084 Koşuperest
Michael Bartlett Alaska Göllüce Patika 35K 2105
Alper Uysal İstanbul Göllüce Patika 35K 2118 AR Group
Nuran Öğülener Adana . Derbent Patika 20K 1146 Koşuperest
Özgür Yildirim Yalova 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4012
Özgür Sancak Denizli İznik Ultra 160K Solo 75 RUN DENİZLİ
İmer Yeniçeri Adana . Derbent Patika 20K 1139
Ahşan Esen Ankara . Dağ Maratonu 55K 611 Ankyra Spor Kulübü
Alessandro Nati Genova Derbent Patika 20K 1137 no team, running alone.
Zeynep Akkoyunlu İstanbul . Göllüce Patika 35K 2104 Nestle Waters
Hatice Yesilcimen İstanbul . Derbent Patika 20K 1175 Adım Adım
Halit Koçloğ İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4040
Yako İbrahimof İstanbul Derbent Patika 20K 1012 istrunbul
Özgür Baysöz gaziantep Göllüce Patika 35K 2013 GÖKMEN ARAS RUNNİNG
Metin Çekmegül Ankara Derbent Patika 20K 1136
Erk Özkaya Adana Derbent Patika 20K 1135 Koşuperest
Gökçe Bilgin Ankara . Göllüce Patika 35K 2106 FİRTİK SPOR
Ahmet Turgut Sarikaya İstanbul Derbent Patika 20K 1134
Bülent Bilgin Ankara Orhangazi Ultra 90K 346 Tübitak SAGE
Nihat Özmen İstanbul Derbent Patika 20K 1133
Gökşen Yavuz Koç İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4031 Garanti Yatırım
Atilla Ikinci İstanbul Derbent Patika 20K 1155
Taner Özmen Tekirdağ Derbent Patika 20K 1132
Gülpinar Ulu Sevim İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4032
Osman Bülbül Bursa Derbent Patika 20K 1077
Fulya Yüksel İstanbul . Derbent Patika 20K 1131
Sevil Arili Yildirim İzmir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4030 -
Cem Eren Yildirim İzmir 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4029 -
Dilek Altindağ İzmir 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4028 NODES
Necmettin Ünlü İzmir 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4027 NODES
Serdar Karakuş İstanbul Derbent Patika 20K 1051
Hasan Aksöz Ankara Dağ Maratonu 55K 609 Kolejliler Koşuyor
Yaman Kurt Ankara Dağ Maratonu 55K 627 Kollejliler Koşuyor
Alp Aslaner İstanbul Derbent Patika 20K 1154
Özden Hatiloğlu İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4026
Louis Dereboy İstanbul Göllüce Patika 35K 2003
Akay Dumatoğlu Ankara Dağ Maratonu 55K 617 OneMore
Cem Eser Yola İstanbul Göllüce Patika 35K 2048 Adım Adım Florya
Ahmet Hafi İstanbul Derbent Patika 20K 1130
Merve Ülker İstanbul . Derbent Patika 20K 1061
Fatih Dervent İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4024
Deniz Ulutaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2182
Bekir Güven Bursa Derbent Patika 20K 1129
İlhami Özer İstanbul Derbent Patika 20K 1127 Ataşehir Atletizm
Özlem Garcia Jimenez Berlin . Dağ Maratonu 55K 607 Running Academy
Metin Alp İstanbul Dağ Maratonu 55K 563 BeatRunCrew
Yasin Birol Baştan Sakarya İznik Ultra 160K Solo 73
Semih Bakkal İstanbul Dağ Maratonu 55K 685
Erhan Kurt İstanbul Göllüce Patika 35K 2101 Garanti Yatırım
İbrahim Bumin Ergenekon İstanbul Derbent Patika 20K 1126
Efe Yazici İstanbul Göllüce Patika 35K 2060
F.zerrin Hasircioğlu İzmir . Derbent Patika 20K 1124
Semih Ural İstanbul Göllüce Patika 35K 2099 Adım Adım Florya
Sevgi Karacali İstanbul . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4025 adidas Runners İstanbul
Emine Sarisoy Dimitriadis Komotini . İznik Ultra 160K Solo 70 Lykoi Kehagioglou
Elif İslam İstanbul . Göllüce Patika 35K 2097 adidas Runners İstanbul
Serap Doğan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2008 Bireysel
Oğuzhan Yiğit İstanbul Derbent Patika 20K 1121 Adım Adım
Dilem Kocak Adana . İznik Ultra 160K Solo 71 BiKoşuAdana
Çiğdem Isikan İstanbul . Göllüce Patika 35K 2094 Spartan Run
Erhan Güler Ankara Dağ Maratonu 55K 602 Ankara Masterleri Atletizm Spor Klübü
Harun Uluyol İzmir Dağ Maratonu 55K 599
Elif Sekman İstanbul . Derbent Patika 20K 1120 adidas Runners İstanbul
Katife Uluyol İzmir . Dağ Maratonu 55K 601
Mehmet Ali Uzun Adana Dağ Maratonu 55K 598 BiKoşuAdana
Akin Kaygisiz Ankara Dağ Maratonu 55K 605 Ankara Koşuyor
Çağatay İvgen Eskişehir Derbent Patika 20K 1118
Kenan Kibici İstanbul İznik Ultra 160K Solo 69 Caddebostan masterleri
Aysegul Ozduman İstanbul . Derbent Patika 20K 1117 Kadiköy Runners
Onur Kerim Dermanli İstanbul Derbent Patika 20K 1116 Adım Adım
Mehmet Alpar İstanbul Göllüce Patika 35K 2093
Cansel Çelik İstanbul Derbent Patika 20K 1114 Adım Adım Bursa
Mehmet Tunçtürk Denizli Orhangazi Ultra 90K 362
Murat Sevik İstanbul Derbent Patika 20K 1113
Nuri Dağgez Ankara Dağ Maratonu 55K 597 Piri Reis Bilişim
Sertaç Laçalar İstanbul Derbent Patika 20K 1115
Hakki Yilmaz Çiiyan İstanbul Dağ Maratonu 55K 596
Cengiz Çelik İzmir Dağ Maratonu 55K 603 Ege Maraton
Necdet Kökçü İstanbul Derbent Patika 20K 1112 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
İbrahim Metin Koçkar İstanbul Dağ Maratonu 55K 595 uçan yunuslar
Ahmet Gokdere İstanbul İznik Ultra 160K Solo 68
Caner Çopur Sakarya Dağ Maratonu 55K 592 Otorun
Kaan Araf Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 67 KolpaRun
Necmettin Dervent İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4023
M. İlker Çinar İstanbul Derbent Patika 20K 1109 DOKOŞU KULÜBÜ
Hayriye Ok İstanbul . Derbent Patika 20K 1110 Aydos 537
Hasan Güder İstanbul Derbent Patika 20K 1108 Garmin Türkiye Running Team
Akgün Özsoy Solihull İznik Ultra 160K Solo 66 UKNetrunner
Fatih Alasya İzmir Derbent Patika 20K 1232 Bursa Triatlon
Dilek Demirtaş İstanbul . Derbent Patika 20K 1105 adidas Runners İstanbul
Muammer Aksu Zonguldak Dağ Maratonu 55K 586
Korhan Karacali İstanbul Derbent Patika 20K 1104 adidas Runners İstanbul
Serhan Demirtaş İstanbul Derbent Patika 20K 1103 adidas Runners İstanbul
Cevdet Albayrak İstanbul Göllüce Patika 35K 2089 Intersport Running Team
Ali Erol Zonguldak Dağ Maratonu 55K 587 Kdz.Ereğli Koşu Grubu
Başak Tüzer İstanbul . Derbent Patika 20K 1363 Adım Adım
Elifcan Kivrak Ankara . Derbent Patika 20K 1102 Ankara Koşuyor
İlyas Çokan Ankara Orhangazi Ultra 90K 361 Ankara Koşuyor
Aynur Özyilmaz İstanbul . Göllüce Patika 35K 2088
Meric Kiremitci İstanbul . Göllüce Patika 35K 2087
Seher Evren Yaşar Ankara . Derbent Patika 20K 1101 STM
Serhat Bedii Borakan İstanbul Dağ Maratonu 55K 585
Mehtap Saydam Ankara . Derbent Patika 20K 1100 Ankara Koşuyor
Kerem Çalkiliç İstanbul Dağ Maratonu 55K 594 Runformance
Kadir Yekta Sakarya Dağ Maratonu 55K 593 Otokar
Hüseyin Yumrutaş Kocaeli Dağ Maratonu 55K 583 Renkli Kare
Murat Erkale İstanbul Göllüce Patika 35K 2086 Koşu Dünyamız
Ayhan Akkuş İstanbul Derbent Patika 20K 1099 NON STOP RUNNING
Aylin Sezenler Arbak Ankara . Göllüce Patika 35K 2085 Ankara Koşuyor
Kerem Özpinar Çanakkale İznik Ultra 160K Solo 65 Sasfit
Hüseyin Dönmez İstanbul Derbent Patika 20K 1098 AKUT
Ceren Deveci Ankara . Derbent Patika 20K 1096 Adım Adım Ankara
Bariş Timurkaynak Ankara Derbent Patika 20K 1095 Kolejliler Koşuyor
Caner Çöklü Zonguldak Dağ Maratonu 55K 581 Ereğli Koşu Grubu
Tuğba Ünlü Timurkaynak Ankara . Derbent Patika 20K 1093 Kolejliler Koşuyor
Nuriye Kaymak Ankara . Dağ Maratonu 55K 591
Selcuk Bostanci İstanbul Göllüce Patika 35K 2073 adidas Runners İstanbul
Tekin Alabaş Zonguldak Dağ Maratonu 55K 579 EKG-67 Ereğli Koşu Grubu
Arslan Çehrelioğlu Kocaeli Göllüce Patika 35K 2083 Vegan Runners Türkiye
Hakan Karakaş istanbul Dağ Maratonu 55K 577 Noa gym
Göksel Çelik İstanbul Dağ Maratonu 55K 576 Zultanit
Halil Deniz Zonguldak Dağ Maratonu 55K 578 EKG-67 Ereğli Koşu Grubu
Kerem Ozen Ankara Göllüce Patika 35K 2081 Adım Adım Ankara
Oğuz Alp Bekircan İstanbul İznik Ultra 160K Solo 9 Twilight Team
Yusuf Levent Özdemir İstanbul Göllüce Patika 35K 2080 BULDAN VAKFI
Ceyda Kiran İstanbul . Göllüce Patika 35K 2082 Adım Adım
Sercan Asan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 308
Arzu Çelik İstanbul . Derbent Patika 20K 1368 Zultanit
Evren Köylü Ankara Göllüce Patika 35K 2078 Adım Adım Ankara
Hakan Kaya Zonguldak Orhangazi Ultra 90K 359 Kdz.Ereğli Koşu Grubu
Mustafa Namoğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 575
Mehmet Ekinci İstanbul Dağ Maratonu 55K 574 Koşu Dünyamız
Esra Karaşin Ankara . Derbent Patika 20K 1357
Mustafa Kumbaraci Bursa Göllüce Patika 35K 2076 Mavi Karga
Ezgi Karaşin Ankara . Derbent Patika 20K 1358
Hakan Çakiroğlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 358 Intersport Running Team
Osman Necdet Argat Bursa Göllüce Patika 35K 2084 Bursa Triatlon
Songül Erkale İstanbul . Derbent Patika 20K 1090 Koşu Dünyamız
Hüseyin Bayir Bursa İznik Ultra 160K Solo 62 BotanikRun Koşu Grubu
Oguz Bora Percinel Zonguldak Orhangazi Ultra 90K 357 Eregli Kosu Grubu
Fuat Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1089 ISCAR
Orhan Tola İstanbul Orhangazi Ultra 90K 309
Güngör Aknesil İstanbul Derbent Patika 20K 1008 Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü
Gülnur Baser İstanbul . Dağ Maratonu 55K 573 Aydos 537
Uğur Vahtettin Aydin Zonguldak İznik Ultra 160K Solo 60 EREĞLİ KOŞU GRUBU
Gülsevim Kahraman İstanbul . Göllüce Patika 35K 2074 Adım Adım
Asli Vural İstanbul . Dağ Maratonu 55K 632 Running Academy
Tuğba Taskin Ankara . Derbent Patika 20K 1094 Ankara Koşuyor
Selda Çavdar Balıkesir . Derbent Patika 20K 1085 Adım Adım İzmir
Yasin Kansu İstanbul Göllüce Patika 35K 2068 NOVARTIS
Selman Faruk Gençtürk Ankara Dağ Maratonu 55K 571 Team Run.Bo
Yilmaz Keskin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 59 Keskince
Hilmi Günhan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 366 Aydos Zirvedekiler
Sertaç Yazar İstanbul Göllüce Patika 35K 2067 adidas Runners İstanbul
Ayfer Özer İstanbul . Derbent Patika 20K 1092 Zultanit
Ceylan Elif Kinson İzmir . Derbent Patika 20K 1083
Suat Demirci Kocaeli Derbent Patika 20K 1082 ARHAN GRUP (ORCAMP)
Cem Savaci Antalya Dağ Maratonu 55K 570 abelatpelat
Mesut Yiğit Bursa Orhangazi Ultra 90K 354 Bursa Masterler
Yahya Kale istanbul Göllüce Patika 35K 2066 adidas Runners İstanbul
Can Ayaz İstanbul Dağ Maratonu 55K 501 TEKFEN Koşar Adım
Yağmur Arikoğlu Ankara . Derbent Patika 20K 1081 Ankara Koşuyor
Evren Odabaşioğlu Ankara Derbent Patika 20K 1231 Ankara Koşuyor
Seyhan Erdem Ankara . Dağ Maratonu 55K 568
Erdem Kalenderoğlu İstanbul Göllüce Patika 35K 2064
Burcu Haciemiroğlu İstanbul . Derbent Patika 20K 1080 CBL
Koray Kinson İzmir Dağ Maratonu 55K 567
Cahit Şenyüz İstanbul Orhangazi Ultra 90K 353 Intersport Running Team
Mehmet Varol Açikalin İstanbul Derbent Patika 20K 1075
Semra Demirtaş İstanbul . Derbent Patika 20K 1079
Sibel Açikalin İstanbul . Derbent Patika 20K 1076
Firat Pamir Koçkar Ankara İznik Ultra 160K Solo 57 Remi & Pam
Selda Ateş İstanbul . Derbent Patika 20K 1074 Adım Adım
Kadriye Arslan İstanbul . Derbent Patika 20K 1078 Adım Adım
Emre İkizler Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 55
Serkan Sevinç Bursa Derbent Patika 20K 1125
Süleyman Burak Ünal Ankara Göllüce Patika 35K 2071 Kolejliler Koşuyor
Samet Uysal İstanbul İznik Ultra 160K Solo 78
Dilek Özkan İstanbul . Derbent Patika 20K 1073 Asicsruntr
Filiz Civelek İstanbul . Derbent Patika 20K 1072 Adım Adım
Deniz Borucu İstanbul . Derbent Patika 20K 1071
Şule Çankaya İstanbul . Derbent Patika 20K 1070 Endorfinist
Fatmagül Töre İstanbul . Derbent Patika 20K 1068 ISCAR
Gamze Aydogmus İstanbul . Derbent Patika 20K 1069 Yapı Kredi Spor Kulübü
Mustafa Gorkem Gulcan Kocaeli Dağ Maratonu 55K 566 Red Team
Metin Özvarna İstanbul İznik Ultra 160K Solo 56 Aydos 537
Deniz Çelik Bursa Dağ Maratonu 55K 507 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Ad Soyad
Tanzer Dursun
Korhan Töre İstanbul Derbent Patika 20K 1067 ISCAR
Turhan Alyakut İstanbul Derbent Patika 20K 1066
Hülya Sayar İstanbul . Göllüce Patika 35K 2063
Gülşah Sinaci İstanbul . Derbent Patika 20K 1087 ISCAR
Sinem Çetintürk Atalay İstanbul . Derbent Patika 20K 1065 Corporate Basketball League (CBL)
Kaan Özçelik İstanbul İznik Ultra 160K Solo 53 Marathonist
Kasim Kozan Sakarya Dağ Maratonu 55K 590 Otokar
Arzu Altindal İstanbul . Göllüce Patika 35K 2062
Burak Altindal İstanbul Orhangazi Ultra 90K 352 Adım Adım
Eylem Halila İstanbul . Göllüce Patika 35K 2069 Intersport Running Team
Bilge Güven Adana Dağ Maratonu 55K 584 BiKoşuAdana
Taner Aksoylu İstanbul Derbent Patika 20K 1064 İstanbul Oryantiring Grubu
Mustafa Açikgöz İstanbul Dağ Maratonu 55K 565 Adım Adım
Levent Sinaci İstanbul Derbent Patika 20K 1088 ISCAR
Zeynep Işik İstanbul . Derbent Patika 20K 1314 Runformance
Rezeda Galyamova İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 63
Erkan Issi İstanbul İznik Ultra 160K Solo 72
Cihan Baki Kişin İzmir İznik Ultra 160K Solo 52 Pan dağcılık ve doğa sporları klübü
Ünal Mecit İstanbul Dağ Maratonu 55K 604 ANADAK - Anadolu Dağcılık
Murat Setenci İzmir Derbent Patika 20K 1062 BiKoşuAdana
Emrah Özcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 351 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Bike Geckinli İstanbul . Dağ Maratonu 55K 509 Team Run.Bo
Turgay Emir Yüksel Sakarya Göllüce Patika 35K 2100
Derya Kuş Sakarya . Dağ Maratonu 55K 523 Otokar
Seydihan Yiğit Ankara Orhangazi Ultra 90K 365
Veli Yilmaz İSTANBUL Dağ Maratonu 55K 588 Otokar
Aykut Duyguvar Sakarya Dağ Maratonu 55K 564 Otokar
Yasemin Hamamci Bursa . Derbent Patika 20K 1123
Hüseyin Alparslan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 348 Koşu Tutkunları
Onur Yavaş Ankara Dağ Maratonu 55K 620
Erol Dinneden İstanbul Orhangazi Ultra 90K 355 RED TEAM
Cemil Gökçe İzmir Orhangazi Ultra 90K 345 Mavi Karga
Bariş Öztek İstanbul Göllüce Patika 35K 2057 Buddies 34
Emre Yardim İstanbul Derbent Patika 20K 1063
Ferda Tuncman İstanbul . Göllüce Patika 35K 2056 Buddies 34
Cengiz Yildirim İstanbul Göllüce Patika 35K 2055 Intersport Running Team
Hakan Kerimoğlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 300
Nakşiye Aksoy İstanbul . Derbent Patika 20K 1060
Sabriyegül Demirel Bursa . Derbent Patika 20K 1057
İlhami Ayber İstanbul Göllüce Patika 35K 2002
İbrahim Somali İstanbul Dağ Maratonu 55K 561 myclub
İhsan Şal İstanbul İznik Ultra 160K Solo 58 Riva Ultra Baba
Güzin Örücü İstanbul . Göllüce Patika 35K 2058 Running Academy
Mert Örücü İstanbul Orhangazi Ultra 90K 343 Running Academy
Sacit Ağca İstanbul Dağ Maratonu 55K 560
Mümine Ağca İstanbul . Derbent Patika 20K 1056 Adım Adım
Osman Gogebakan Gaziantep İznik Ultra 160K Solo 50
Tülin Pamukçu Bursa . Derbent Patika 20K 1055
Altug Dincgor İstanbul Dağ Maratonu 55K 559 Adım Adım
Özgür Özdoğan İstanbul Dağ Maratonu 55K 558 Koşu Dünyamız
İdris Tosun İstanbul Orhangazi Ultra 90K 342 Noa GYM
Bahri Bulent Özel Ankara Dağ Maratonu 55K 557
Berat Özel Ankara . Dağ Maratonu 55K 556
Bora Kesmez Bursa Derbent Patika 20K 1054
Gökhan Çağlar Sakarya İznik Ultra 160K Solo 49 Pegasus Running Team
Kemal Kadir Özkarakaş Sakarya İznik Ultra 160K Solo 48 Red Team
Fatih Karaaslan Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4005
Cevdet Alyilmaz İzmir İznik Ultra 160K Solo 2 Doruk Dağcılık
Nihat Çelik İstanbul Göllüce Patika 35K 2052
Hatice Albayrak Özkan İstanbul . Derbent Patika 20K 1053 Koşu Dünyamız
Necdet Özkan İstanbul Dağ Maratonu 55K 554 Koşucanlar
Eray Uysal İstanbul Göllüce Patika 35K 2054
Özlem Can Güngör İstanbul . Derbent Patika 20K 1052 Adım Adım Maçka
Derya Beştaş İstanbul . Dağ Maratonu 55K 646 Çaykur Rizespor
Tolga Ozden Ankara İznik Ultra 160K-4 Kişi Bayrak
Ad Soyad
Alpay Güneralp
Kemal Karaman
Mehmet Zahir Kül
Akin Şener Balıkesir Göllüce Patika 35K 2029
Halil Özkaya İstanbul Dağ Maratonu 55K 553
Cenk Gürkan İstanbul Göllüce Patika 35K 2051 Adım Adım
Yilmaz Ahçioğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 555 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Esra İnal İstanbul . Dağ Maratonu 55K 552
Arzu Çoruh İstanbul . Dağ Maratonu 55K 551
Jennifer Hattam Istanbul . Göllüce Patika 35K 2010 Istanbul Expat Runners
Pelin Börcek Ankara . Dağ Maratonu 55K 550 Ankyra Spor Kulübü
Serhan Çetinceli Ankara . Derbent Patika 20K 1050 Ankara Koşuyor
Fedai Kürtül Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 46 KEPİRTEPE
Göksun Ünsal Balıkesir Derbent Patika 20K 1007
Firat Barlas Ankara Derbent Patika 20K 1048
Burak Yilmaz Ankara İznik Ultra 160K Solo 45
Alp Özer İstanbul Derbent Patika 20K 1288
Ümit Irmak İstanbul Derbent Patika 20K 1006 Dogus Otomotiv
Efe Aksan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 336 MDRC
Cem Gul Hatay Orhangazi Ultra 90K 337 BiKoşuAdana
Esin Çavga Ankara . Orhangazi Ultra 90K 339
Ece Şanivar Koçak Adana . Dağ Maratonu 55K 549 BiKoşuAdana
Cengiz Turgut Bilecik İznik Ultra 160K Solo 44 osmaneli belediye spor
Haşim Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1046
Dylan Netter İzmir Dağ Maratonu 55K 548 Pan DDSK
Bariş Tuncaboylu İstanbul Dağ Maratonu 55K 544
Hakan Günka İstanbul Orhangazi Ultra 90K 334 Aydos 537
Mine Erdogan İstanbul . Derbent Patika 20K 1315
Orhan Demir İstanbul Göllüce Patika 35K 2046
Naim Bolat İstanbul Dağ Maratonu 55K 679 Twilight Team
Kerem Sadi Ekiz İstanbul İznik Ultra 160K Solo 42
Can Erturan Adana Dağ Maratonu 55K 545 BiKoşuAdana
Faruk Değirmenci Kocaeli Orhangazi Ultra 90K 306 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Serkan Saktanber Adana Göllüce Patika 35K 2156 BiKoşuAdana
Aykut Aydoğmuş İstanbul Göllüce Patika 35K 2049 Spartan Run
Ercan Yeşilkütük Bursa Derbent Patika 20K 1045 BOSCH Spor Kulübü
Ayhan Esen İstanbul Dağ Maratonu 55K 542 Runformance
Volkan Gündüz İstanbul Dağ Maratonu 55K 541
Serhat Kirali İstanbul Orhangazi Ultra 90K 335 BJK
Wei Shi İstanbul Göllüce Patika 35K 2044 Istanbul Expat Runners
Selamet Bostan İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4020
Mehmet Altin Eskişehir Göllüce Patika 35K 2047 Sasfit
Nagehan Baykan Afşar İzmir . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4021
Mustafa Hüseyin Ortaç İzmir İznik Ultra 160K Solo 40 PAN DDSK
Ahmet Serdar Erenler İstanbul Göllüce Patika 35K 2042 BiKoşuAdana
Mehmet Önelge Adana İznik Ultra 160K Solo 38 BiKoşuAdana
Abdullah Nalbantoğlu Eskişehir Dağ Maratonu 55K 539 Sasfit
Şeniz Ay İstanbul . Derbent Patika 20K 1043 Asics
Nuran Baykal Adana . Göllüce Patika 35K 2041 BiKoşuAdana
Emine Avcioğlu Adana . Dağ Maratonu 55K 540 BiKoşuAdana
Feridun Önal Malatya Derbent Patika 20K 1286
Fulya Özen Adana . Dağ Maratonu 55K 538 BiKoşuAdana
Katherine Richards London . Derbent Patika 20K 1042 UKRunChat
İrfan Yaşar İstanbul Dağ Maratonu 55K 536
Hande Coşkun Ankara . Göllüce Patika 35K 2145 Kolejliler Koşuyor
Ezgi Ekici İstanbul . Derbent Patika 20K 1041
Tuğça Nasuhoğlu İstanbul . Derbent Patika 20K 1040 Yüz Bin Koş
Reyhan Ceylan İstanbul . Derbent Patika 20K 1039 TOFAŞ
Doğa Yarman İstanbul Dağ Maratonu 55K 535
Melih Rüçhan Şensoy Ankara Orhangazi Ultra 90K 329 Ankarunning
Gökhan Sezginer Ankara Dağ Maratonu 55K 534 Ankyra Spor Kulübü
Zeynep Meltem Baş İstanbul . Göllüce Patika 35K 2039 Aydos 537
Hakan Sahin İstanbul Göllüce Patika 35K 2038
Sadik Sağkol İstanbul Göllüce Patika 35K 2171 Marathonist
Orhan Metin İstanbul Orhangazi Ultra 90K 327
Emre Güriş İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4019
Merve Gündüz Altaş Ankara . Göllüce Patika 35K 2035
İrfan Altaş Ankara Göllüce Patika 35K 2031
Taner Karaca İstanbul Göllüce Patika 35K 2034 Koşu Dünyamız
Zozan Atay İstanbul . Derbent Patika 20K 1038 Spartan Run
Ersin Demir İstanbul Orhangazi Ultra 90K 371 Remi & Pam
Alparslan Santur Ankara Derbent Patika 20K 1037 MeltemCingözİçinKoşuyor
Hakan Tugal İstanbul Göllüce Patika 35K 2033
Andim Oben Balce Denizli İznik Ultra 160K Solo 37 FreeRunner
Tanzer Satir İstanbul İznik Ultra 160K Solo 43 Aydos 537
Umut Arat İstanbul Göllüce Patika 35K 2032
Serdar Laçalar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 4 Twilight Team
Mehmet Bürge Bilgin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 34 Aydos 537
Ali Kansu Antalya İznik Ultra 160K Solo 8 Running Academy
Onur Azcan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 307 Aydos 537
Alpay Dede İstanbul İznik Ultra 160K Solo 30 Aydos 537
Turgut Baş İstanbul İznik Ultra 160K Solo 32 Aydos 537
Bora Kaya İstanbul Orhangazi Ultra 90K 330
Mete Kurban Ankara Dağ Maratonu 55K 528 Ankarunning
Alpaslan Bodur İstanbul Orhangazi Ultra 90K 338 Aydos 537
Sinan Gandaş Bursa Derbent Patika 20K 1036 Adım Adım Bursa
Nadya Zuyeva Saçli Adana . Göllüce Patika 35K 2030 BiKoşuAdana
Burtay Ari Nufringen Göllüce Patika 35K 2028
Orçun Doğuç İstanbul Derbent Patika 20K 1035 Siemens
İlker Laçalar İstanbul İznik Ultra 160K Solo 31 Twilight Team
İrem Sönmez İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 29 ANADAK - Anadolu Dağcılık
Cemal Ünlü Konya Orhangazi Ultra 90K 325 Konya master atletizm
Seda Nur Çelik İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 28 MadeinÇelik
Erhan Özkulak Kocaeli İznik Ultra 160K Solo 27 Yarımada Koşu Grubu
Zeynel Senan İstanbul Derbent Patika 20K 1034 Adım Adım
Murat Esenoluk Adana Orhangazi Ultra 90K 304 BiKoşuAdana
Huseyin Balci İstanbul Göllüce Patika 35K 2006 Sweet Spot Training
Serkan Imrak İstanbul Orhangazi Ultra 90K 331 Marathonist / Twilight Team
Budak Timuralp İstanbul İznik Ultra 160K Solo 6
Hande Bengisu İstanbul . Derbent Patika 20K 1032
Sedat Eren İstanbul Orhangazi Ultra 90K 324
Berkay Sezer İstanbul Dağ Maratonu 55K 606 MTBClub
Harun Ovali Bursa Derbent Patika 20K 1031
Meltem Aydin Adana . Dağ Maratonu 55K 529 BiKoşuAdana
Ürün Bakar Ankara . Dağ Maratonu 55K 527 Ankyra Spor Kulübü
Cem Demir İstanbul Derbent Patika 20K 1029
Abdullah Kaplan Antalya İznik Ultra 160K Solo 24
Faruk Ateş Bursa Göllüce Patika 35K 2025 Yeşil Pedal Spor Klübü
Burcu Gezegen İstanbul . Göllüce Patika 35K 2026
Osman Kesimal İstanbul Dağ Maratonu 55K 525 Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü
Bariş Özdemir İstanbul İznik Ultra 160K Solo 25 Verint
Eray Korkmaz Kocaeli Dağ Maratonu 55K 526 Otokar Otorun
Burçin Özgün İstanbul Dağ Maratonu 55K 524 Otokar - Otorun Koşu Kulübü
Murat Cakir İstanbul Göllüce Patika 35K 2024 Adım Adım
Mehmet Sayar İstanbul Dağ Maratonu 55K 546
İsmet Şahin Ankara İznik Ultra 160K Solo 23 Artvin Ultra
Cenk Turan İstanbul Dağ Maratonu 55K 562
Adem Gündüz Kocaeli Dağ Maratonu 55K 522 GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK
Zeynep Sönmezalp Ankara . Derbent Patika 20K 1030 Adım Adım Ankara
İlhan Vatansever İstanbul Göllüce Patika 35K 2023 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Seda Uraz İstanbul . Derbent Patika 20K 1044 Doğa Aktiviteleri Grubu
Bahadir Ozan Singer Eskişehir Dağ Maratonu 55K 500 Sasfit
Kaan Bilgin İstanbul İznik Ultra 160K Solo 22
Oğuzhan Emre Singer Eskişehir Orhangazi Ultra 90K 310 Sasfit
İrfan Dündar Bursa Derbent Patika 20K 1027
Mehmet Ali Ok İstanbul İznik Ultra 160K Solo 5 Aydos 537
Soner Can Sezgün İstanbul Derbent Patika 20K 1028 Spartan Run
Fatih Yakuş Bursa Orhangazi Ultra 90K 341 Uludağ Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları
Onur Sezer Bakar İstanbul Orhangazi Ultra 90K 322 Koşan İnsan
Kürşat Karabulut Ankara Orhangazi Ultra 90K 321 Ankara Koşuyor
Sibel Dilcan Ankara . Dağ Maratonu 55K 610 Adım Adım Ankara
Oktay Yildiz Ankara Dağ Maratonu 55K 664 Ankara Koşuyor
Günay Avci İstanbul Göllüce Patika 35K 2090
Anthony Jennings Antalya Derbent Patika 20K 1026
Serkan Kuvet Bursa Dağ Maratonu 55K 519 BOSCH Spor Kulübü
Ozan Tokatli İstanbul Derbent Patika 20K 1025
Lorraine Fussey Istanbul . Derbent Patika 20K 1024 Istanbul Expat Runners
Sirac Akbas İstanbul Göllüce Patika 35K 2022 Spartan Run
Philip West İSTANBUL Göllüce Patika 35K 2004 Istanbul Expat Runners
Rekad Falah kfar soma İznik Ultra 160K Solo 20 druze runers
Serbay Dinç Bursa 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4018
Mustafa Burak Firat Ankara Derbent Patika 20K 1023 Adım Adım Ankara
Mine Rana Dayioğlu Bursa . Derbent Patika 20K 1355 KOŞAN OLİMPİK ANNELER
Ozcan Kose İstanbul Orhangazi Ultra 90K 317 Intersport Running Team
Selçuk Sati İstanbul Derbent Patika 20K 1022 Footerist
Farhod Khamidov Dushanbe Göllüce Patika 35K 2123 UNICEF
Ali Atlier İstanbul Derbent Patika 20K 1021
Erşan Akçinar Adana Derbent Patika 20K 1020 BiKoşuAdana
Svetlana Verchin petersburg . 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4015
Salim Akdaş İstanbul Göllüce Patika 35K 2020 WaterRunners
Kağan Verçin İstanbul 5K Parkuru (tişörtsüz kayıt) 4017
Yakup Uçar İstanbul Derbent Patika 20K 1019
Ayten Gürçay İstanbul . Göllüce Patika 35K 2018 Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü
Erhan Gümüş İstanbul Derbent Patika 20K 1091 Adım Adım
Cornelis Sjoerd Arendz Istanbul Göllüce Patika 35K 2092
Olcay Aydin İstanbul Derbent Patika 20K 1018 Non Stop Running
Şirin Mine Kiliç İstanbul . İznik Ultra 160K Solo 19 MAXIDO RUNNING TEAM
Büşra Kara İstanbul . Derbent Patika 20K 1033 adidas Runners İstanbul
Ercan Balioğlu İstanbul Orhangazi Ultra 90K 318 Maraton Kardeşliği
Ezgi Özdemir İstanbul . Derbent Patika 20K 1017 Adım Adım
Elif Özdemir İstanbul . Derbent Patika 20K 1016 Adım Adım
Ritvan Kiliç Ankara Dağ Maratonu 55K 518
Ozgur Emre Gultekin İstanbul Göllüce Patika 35K 2061 BeatRunCrew
Tufan Günal İstanbul Göllüce Patika 35K 2000
Harun Erbil Adana Orhangazi Ultra 90K 328 BiKoşuAdana
Cihat Celikkan İstanbul Orhangazi Ultra 90K 316 Columbia Montrail Koşu Grubu
Ali Emre Üçüncüoğlu İstanbul Dağ Maratonu 55K 530 Yapı Kredi Spor Kulübü
Esra Dinçer Adana . Göllüce Patika 35K 2040 BiKoşuAdana
Sema Buldanlioğlu İstanbul . Orhangazi Ultra 90K 314 COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU