19 Mayıs 1919 Gençlik Haftası Sanal Koşu Yarışı

Tarih :25-05-2020

Yer : #evdekos 15-25 Mayıs

Macera Yarışı

https://19mayis1919kosusu.com/

Kayıt Ol

Ad Soyad Şehir Cinsiyet Parkur Göğüs No Kulüp
Can Berk Odabasoglu İstanbul 19 Dakika 468
Özge Özkan İstanbul 19K 5502 Adım Adım Bursa
H.handan Öksüz İstanbul 5K 3501 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Hülya Kizmaz Manisa 19 Dakika 467
Muharrem Cem Kesici İstanbul 19K 5501
Gülefer Mete İzmir 1.9 K 2440 İDADİK
Görkem Aka İstanbul 10K 4506
Hülya Kizmaz Manisa 1.9 K 2439
Murat Özeren İstanbul 5K 3500 Adım Adım
Fahrettin Polat Ankara 19K 5500
Bike Geckinli İstanbul 19 Dakika 466 Team Run.Bo
Mebrure Öztanir Samsun 1.9 K 2438
Serhat Kokluer İstanbul 19K 5499
Batuhan Türk Ordu 1.9 K 2437
Cansu Öztanir Samsun 1.9 K 2436
Bike Geckinli İstanbul 19K 5498 Team Run.Bo
Orhan Ölmez İstanbul 19 Dakika 465
Yeşim Kayman İstanbul 5K 3499
Bike Geckinli İstanbul 1.9 K 2435 Team Run.Bo
Şükriye Oz Ankara 19 Dakika 464
Elif Gökçe Avci Eskişehir 10K 4505 İnonu Belediyesi GSK
Ömer Atilla Erdoğan Ankara 5K 3498 Ankyra Spor Kulübü
Ömer Atilla Erdoğan Ankara 19 Dakika 463 Ankyra Spor Kulübü
Gamze Kaynak İzmir 5K 3497
Sencer Sönmez Yalova 10K 4504
Sultan Idikurt İzmir 5K 3496
Gamze Kaynak İzmir 1.9 K 2434
Muhammed Doğukan Kalenderoğlu Antalya 10K 4503
Cahit Bülent Çarkgil Kocaeli 19K 5497 ÇAGET
Ahmet Akbulut İstanbul 1.9 K 2433 Adım Adım İzmir
Talha Yaylamaz Kayseri 10K 4502
Talha Yaylamaz Kayseri 19 Dakika 462
Talha Yaylamaz Kayseri 1.9 K 2432
Talha Yaylamaz Kayseri 5K 3495
Sema Kahyaoğlu Bursa 19 Dakika 461 Osmangazi spor kulubu
Banu Kiliç İstanbul 1.9 K 2431
Zeynep Ozer Yildiz Antalya 1.9 K 2430 AKUT
Ece Erol İstanbul 1.9 K 2429
Burak Durak Kiel 19 Dakika 460
Ümmiye Baş Durak Kiel 19 Dakika 459
Emrullah Okumuş Erzurum 5K 3494 DSİ Palandoken Masterlar
Tc Arda Akay Eskişehir 5K 3493
Diren Sağlam Kocaeli 5K 3492 Kocaeli gençlik hizmetleri külübü
Mustafa Öztürk İstanbul 5K 3491 adidas Runners İstanbul
Gonca Elçin Ankara 10K 4501
Hakan Erdinç Ankara 5K 3489
Muharrem Cem Doğan Adana 10K 4500 KoşALAm
Onur Kahyaoğlu Samsun 10K 4499 ENKA Spor
İlyas Seyfi Altikanoğlu İstanbul 5K 3490
Hüseyin Seçil İstanbul 1.9 K 2428
Şakir Erdi Altinok Ankara 19 Dakika 458
İsa Üstemel Mardin 19 Dakika 457 Ferdi
Canan Yildiz Şahin İstanbul 19 Dakika 456 İstanbul Oryantiring Grubu
Kayhan Ateş Tekirdağ 1.9 K 2427
Yusuf Aydin Ankara 1.9 K 2426
Handan Konter İzmir 1.9 K 2425
İsa Üstemel Mardin 19K 5496 Ferdi
Sidika Erturul İzmir 5K 3488 Koşu Tutkunları
Murat Acar Bursa 19K 5495 Bursa Botanik Run Koşu Gurubu
Emine Baykal Adana 19 Dakika 455
Rahmi Barutçu İstanbul 1.9 K 2424
Ebru Akdağ İstanbul 10K 4498
Çetin Kunduraci İstanbul 19 Dakika 454 Tria Triatlon Spor Kulübü
Ebru Akdağ İstanbul 5K 3487
Salih Arslan Ankara 10K 4497 Turkish Aerospace
Hilal Akkiliç Giresun 5K 3486
Hilal Akkiliç Giresun 1.9 K 2423
Yagmur Ceylan Ankara 19 Dakika 453
Reyhan Mengi İstanbul 5K 3485 Muğla Büyükşehir Belediyesi
Elena Yavuz İstanbul 1.9 K 2422
Esma Ceylan Ankara 10K 4496
Nuriye Kaymak Ankara 19 Dakika 452 Ankara Koşuyor
Muhammed Edip Karabacak Bursa 1.9 K 2421 AKUT
Muhammed Edip Karabacak Bursa 19 Dakika 451 AKUT
Muhammed Edip Karabacak Bursa 5K 3484 AKUT
Muhammed Edip Karabacak Bursa 10K 4495 AKUT
Ercan Kisrik Siirt 10K 4494 Trabzonspor
Muhammed Edip Karabacak Bursa 19K 5494 AKUT
İrem Koçak İstanbul 19 Dakika 450 Team Tria
Nuray Sev Adana 19 Dakika 449 ADANA AMATÖRCE SPOR KULÜBÜ
Ebru Akdağ İstanbul 19K 5493
Talat Alkan Artvin 19K 5492 ORMAN SPOR
Zehra Uzunali İstanbul 10K 4493
Akin Başaran Kocaeli 19K 5491 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi KağıtSpor
Ecem Erçen İzmir 1.9 K 2420
Humeyra Ercen İzmir 1.9 K 2419
Ecem Erçen İzmir 19 Dakika 448
Bekir Tuzcuoğlu İzmir 5K 3483 Karşıyaka One Team
Arif Erdinc Ankara 5K 3482
Didem Molla Sal Ankara 19 Dakika 447
Egemen Dağ İzmir 10K 4492 Karşıyaka One Team
Cem Eser Yola İstanbul 19K 5490 Adım Adım Florya
Halit Kaya Ankara 19 Dakika 446
Hilal Akkiliç Giresun 19 Dakika 445
Cem Sari İstanbul 5K 3481
Rasim Aşkin Dilan Eindhoven 10K 4491 Ankara Koşuyor
Ümit Çilingir İstanbul 1.9 K 2418 RUNPEREST
Tuna Eren Arican İstanbul 19 Dakika 444 Yüz Bin Koş
Halit Çakar Bingöl 5K 3480 Bingöl belediye yaşam spor kulubü
Fatih Çengel Zonguldak 19 Dakika 443 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 10K 4490 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 5K 3479 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Fatih Çengel Zonguldak 1.9 K 2417 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Osman G. Bayat Ankara 10K 4489
Osman G. Bayat Ankara 19 Dakika 442
Ezgi Karaşin Ankara 10K 4488
Fatih Çengel Zonguldak 19K 5489 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Cihat Mutlu İstanbul 1.9 K 2416
Serap Meltem Batur İstanbul 5K 3478 Adım Adım
Filiz Yalçin İstanbul 5K 3477
Suleyman Cavusoglu İstanbul 5K 3476 Dinamo Tuzla
Buşrah Bayraktar İstanbul 5K 3475 Eker
Görkem Aka İstanbul 1.9 K 2415
Sermin Kapucu İstanbul 5K 3474 Deparist
Emine Sultan Çapar Ankara 19 Dakika 441 Mülkiye Mezunları
Emine Sultan Çapar Ankara 5K 3473 Mülkiye Mezunları
Emine Sultan Çapar Ankara 1.9 K 2414 Mülkiye Mezunları
Görkem Aka İstanbul 5K 3472
Alper Dalgiç İstanbul 10K 4487
Arif Selçuk Öğrenci İstanbul 5K 3471 İstanbul Oryantiring Grubu
Mustafa Öncü Antalya 1.9 K 2413 Egzersiz Terapi
Yaşar Kayikci İstanbul 19K 5488 Eker I Run Team
Deniz Karakurt İstanbul 10K 4486 Onaran Academy
Salih Karayaka Samsun 10K 4485
İshak Tok İçel 19K 5487 Mersin yükselspor
Banu Kiliçoğlu İstanbul 19 Dakika 440 İstanbul Oryantiring Grubu
Ayça Sari İstanbul 5K 3470
Salih Miraç Büyükaslan Van 19 Dakika 439 Erciş Gençlik Spor Klübü Baybars
Salih Miraç Büyükaslan Van 1.9 K 2412 Erciş Gençlik Spor Klübü Baybars
Salih Miraç Büyükaslan Van 10K 4484 Erciş Gençlik Spor Klübü Baybars
Boran Efe Özdal İstanbul 5K 3469 Boranzo Clup
Salih Miraç Büyükaslan Van 19K 5486 Erciş Gençlik Spor Klübü Baybars
Habib Sal Ankara 1.9 K 2411 HavelsanRun
Mesut Eren Tekirdağ 5K 3468
Serra Ağan İstanbul 1.9 K 2410
Tuğçe Odabaşi İstanbul 1.9 K 2409
Yeşim Akin İstanbul 5K 3467 Adım Adım Florya
Tc Nurel Erbaği Zonguldak 1.9 K 2408
Gamze Erkek Tokat 19 Dakika 438
Azmettin Özaydoğdu Diyarbakır 1.9 K 2406 Diyarbakır Atletizm spor kulübü
Azmettin Özaydoğdu Diyarbakır 5K 3466 Diyarbakır Atletizm spor kulübü
İnci Damla Çiyan İstanbul 1.9 K 2407 TEGV
Azmettin Özaydoğdu Diyarbakır 10K 4483 Diyarbakır Atletizm spor kulübü
Azmettin Özaydoğdu Diyarbakır 19K 5485 Diyarbakır Atletizm spor kulübü
Habib Sal Ankara 19 Dakika 437 HavelsanRun
Azmettin Özaydoğdu Diyarbakır 19 Dakika 436 Diyarbakır Atletizm spor kulübü
Ramazan Ölmez Ankara 19 Dakika 435 Adım Adım Ankara
Ramazan Ölmez Ankara 1.9 K 2405 Adım Adım Ankara
Ramazan Ölmez Ankara 19K 5484 Adım Adım Ankara
Ramazan Ölmez Ankara 10K 4482 Adım Adım Ankara
Ramazan Ölmez Ankara 5K 3465 Adım Adım Ankara
Güney Özülüş Ankara 19 Dakika 434 Yeni Mamak Spor Klübü
Zehra Babayigit Tekin Ankara 19 Dakika 433
Mehmet Bulut Ayral Ankara 19 Dakika 432 Mamak Belediyesi
Ege Sayin Ankara 19 Dakika 431
Bahar Şener-Pedgley Ankara 19K 5483
Deniz Cem Şahin İstanbul 19 Dakika 430 İstanbul Oryantiring Grubu
Yusuf Baruh İstanbul 19 Dakika 429 Fenerbahçe
Can Toprak Şahin İstanbul 19 Dakika 428 İstanbul Oryantiring Grubu
Şensal Biçer İzmir 5K 3464
Emma Bentham İstanbul 5K 3463 Karşıyaka One Team
Pelin Pelis İzmir 19 Dakika 427 Antalyaspor
Emin Emre Eren Antalya 19K 5482 Adım Adım Antalya
Özge Malkoç Aydın 1.9 K 2404
Özge Yamak Ankara 1.9 K 2403
Özge Yamak Ankara 19 Dakika 426
Mehmet Ali Dalyanoglu Gaziantep 19K 5481
Eren Saz İstanbul 19 Dakika 425
İsa Yardimci Sakarya 10K 4481
Nağme Yücetürk İzmir 5K 3462 İzmir büyükşehir ve Spor Kulübü
Çiğdem Kelecioğlu Zonguldak 1.9 K 2402 Karadeniz Ereğli Koşu Kulübü
Neşe Poturoğlu Düzce 19K 5480
Ayhan Şen Gaziantep 19K 5479 İslahiye ATLETİZM
Mesut Ceylan Bursa 5K 3461 BOSCH Spor Kulübü
M.sadik Akyar İzmir 10K 4480 QNB Finansbank
Uğur Temel İstanbul 5K 3460 Nike Run Club
Kenan Malkoç Bursa 10K 4479 Hasan Özki
Kenan Malkoç Bursa 5K 3459 Hasan Özki
Yildiz Tuğba Kara İstanbul 5K 3458
Selim Pilavci İzmir 19 Dakika 424 Ege Maraton
Emine Çağlayan Ankara 19 Dakika 423 Adım Adım Ankara
Renan Tanil Uluğ Balıkesir 19K 5478
Renan Tanil Uluğ Balıkesir 10K 4478
Kerem Karay İstanbul 5K 3457 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ömer Yildiz İstanbul 19K 5477 Cebeci koşu grubu
Uğur Kan Ankara 1.9 K 2401
Ömer Yildiz İstanbul 19 Dakika 422 Cebeci koşu grubu
Sadik Başar Manisa 5K 3456
Bilal Emir Dolaşikoğlu İstanbul 5K 3455
Güzide Kaplan Gaziantep 19 Dakika 421
Tuhana Yildirim İzmir 19 Dakika 420 Yok
Emine Sultan Çapar Ankara 19K 5476 Mülkiye Mezunları
Emine Sultan Çapar Ankara 10K 4477 Mülkiye Mezunları
Sevinç Şahin Kayseri 1.9 K 2400
Şebnem Kefeli Samsun 10K 4476
Özlem Önen Bursa 19K 5475 Işıklar
Salih Sansi Samsun 1.9 K 2399
Serdar Biyik Bursa 19K 5474 kids athletics BURSA
Serdar Biyik Bursa 19 Dakika 419 kids athletics BURSA
Erdem Mahan Ankara 10K 4475
Bahar Şener-Pedgley Ankara 10K 4474
Halil Aker Muğla 10K 4473 Karyalı Koşucular
Fikret Baştimar Düzce 19K 5472
Osman Orman Bingöl 19 Dakika 418 Bingöl Olimpiyat Spor Kulübü
Diren Sağlam Kocaeli 10K 4472 Kocaeli gençlik hizmetleri külübü
Serkan Mete İstanbul 5K 3454
Mert Nazim Egin İstanbul 19 Dakika 417
Ezgi Silsupur Eskişehir 10K 4471
Ayhan Karakuş İstanbul 19 Dakika 416 Anka Okçuluk Spor Kulübü
Ayhan Karakuş İstanbul 10K 4470 Anka Okçuluk Spor Kulübü
Esranur Albayrak Gümüşhane 19 Dakika 415
Ayhan Karakuş İstanbul 5K 3453 Anka Okçuluk Spor Kulübü
Ayhan Karakuş İstanbul 1.9 K 2398 Anka Okçuluk Spor Kulübü
Zeynep Yildirim İzmir 1.9 K 2397
Süleyman Erdem Muğla 19K 5471 Milas Karyalı koşucular
Adem İzgi Yalova 10K 4469
Murat Kale Düzce 19K 5470
Ozan Kardes İzmir 1.9 K 2396
Gülefer Mete İzmir 10K 4468 İDADİK
Nazli Miray Abik Ankara 19 Dakika 414
Ahmet Kadir Albayrak İstanbul 19 Dakika 413
Ayşe Özlem Kerman İzmir 5K 3452 İDADİK
Engin Ulusal İzmir 19 Dakika 412 Adım Adım İzmir
Ferit Kardaş Adana 10K 4467
Meryem Erbey İzmir 19 Dakika 411
Meryem Erbey İzmir 10K 4466
Hasanhüseyin Kocabiyik Aydın 5K 3451
Gamze Kaynak İzmir 10K 4465
Yelena Atam İstanbul 5K 3450
Serbey Selahattin Erbey İzmir 19K 5469
Serbey Selahattin Erbey İzmir 10K 4464
Serbey Selahattin Erbey İzmir 5K 3449
Serbey Selahattin Erbey İzmir 19 Dakika 410
Oktay Bostan İstanbul 19 Dakika 409 Tria Triatlon Spor Kulübü
Serbey Selahattin Erbey İzmir 1.9 K 2395
Dilek Taş Ankara 1.9 K 2394
Bersu Özer Ankara 5K 3448 Nike Run Club
Suzan Göze İstanbul 5K 3447
Mehmet Mustafa Kaya Gaziantep 19K 5468 RunABike
Serkan Ercan İstanbul 5K 3446 İstanbul Oksijen Spor Klubü Derneği
Hüseyin Doğan Ankara 5K 3445 Yenimahalle Teknik
Nüşabe Paşazade Paşazade Girne 5K 3444 KAPADOKYA Kaplanları
Salih Miraç Büyükaslan Van 5K 3443 Erciş Gençlik Spor Klübü Baybars
Muammer Çam Ankara 19K 5467 Adım Adım Ankara
Sevnaz Şappak İzmir 10K 4463
Adem Acar Van 19 Dakika 408 çelebibağı atletizm ihtisas
Mustafa Yavuz Balıkesir 19 Dakika 407
Zeynep Yalçin Ankara 19 Dakika 406
Adem Acar Van 19K 5466 çelebibağı atletizm ihtisas
Ibrahim Emmedik Ankara 10K 4462 Redfoxes
Giorgos Kyriakou Larnaca 10K 4461 Lefkoşan Running Team
İrem Korkmaz Toulouse 10K 4460
Tuğba Akyüz İstanbul 1.9 K 2393
Atilla Ince Erzurum 10K 4459 DSİ Palandoken Masterlar
Suleyman Askargenc Ankara 19K 5465
İlknur İpekoğlu Ankara 1.9 K 2392 YENİMAHALLE TEKNİK SPOR KULÜBÜ
Suat İpekoğlu Ankara 1.9 K 2391 Yenimahalle Teknik
İlknur Yaman İstanbul 19 Dakika 405 adidas Runners İstanbul
İlknur Yaman İstanbul 19K 5464 adidas Runners İstanbul
İlknur Yaman İstanbul 5K 3442 adidas Runners İstanbul
İlknur Yaman İstanbul 1.9 K 2390 adidas Runners İstanbul
Vasil Ercument Erbaş Gaziantep 19K 5463 RunABike
Sema Rustamova Ankara 10K 4458
İsmail Şen Ankara 1.9 K 2389 Adım Adım Ankara
Gülhanim Pasin İzmir 10K 4457 İDADİK
İlay Alsan İstanbul 5K 3441 WaterRunners
Erkan Öztürk İstanbul 19K 5462
İdil Çamurlu İstanbul 5K 3440
Sefa Döner Kütahya 5K 3439
Sefa Döner Kütahya 19 Dakika 404
Sezgin Uluhan Bursa 19 Dakika 403 Bursa Büyükşehir belediyesi
Sefa Döner Kütahya 1.9 K 2388
Burcu Haboğlu Baba Antalya 19 Dakika 402
Sezgin Uluhan Bursa 19K 5461 Bursa Büyükşehir belediyesi
Ramazan Sait Nurdağli Ankara 19K 5460 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Sinan Ören İçel 19 Dakika 401 ENKA Spor
Zeki Özbay Ankara 1.9 K 2387 AUSK
Cengiz Karaduman Malatya 19K 5459 Yok
Burcu Elibol İstanbul 10K 4456 Salomon Turkey
Sara Poyraz İstanbul 10K 4455 Adım Adım Maçka
Egemen Hazar Manisa 10K 4454
Bariş Savaş Balıkesir 5K 3438
Canan Coşkun Manisa 10K 4453
Canan Coşkun Manisa 5K 3437
Canan Coşkun Manisa 1.9 K 2386
Emel Özbay Ankara 1.9 K 2385 Ataşehir Atletizm
Bugra Ediz Arslan Ankara 19 Dakika 400
Esma İlayda Kaya Ordu 19 Dakika 399 Ordu Kayak ve Spor Kulübü
Aliye Yalçin Ankara 19 Dakika 398
Sercan Firat İstanbul 1.9 K 2383
Ahmet Alper Sofuoğlu Kütahya 1.9 K 2382
Murat Tüncü Erzurum 5K 3436 DSİ Palandoken Masterlar
Kerem Atci İzmir 19 Dakika 397
Kerem Atci İzmir 19K 5458
Muzaffer Mustafaoğlu Bursa 5K 3435 Bursa Masterler
Muzaffer Mustafaoğlu Bursa 1.9 K 2381 Bursa Masterler
Şehriban Yeşil Ankara 19K 5457 Adım Adım Ankara
Defne Vera Özer Gaziantep 1.9 K 2380
Alev Tekin Muğla 19 Dakika 396 Muğla gençlik spor klübü
Cenk Akbulut İstanbul 19K 5456
Alev Tekin Muğla 1.9 K 2379 Muğla gençlik spor klübü
Korhan Aker Nevşehir 19 Dakika 395
Naciye Albayrak İstanbul 19K 5455 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Velat Bozyel Diyarbakır 1.9 K 2378
Ozan Yaldiz Ankara 1.9 K 2377
Erdem Akdogan İstanbul 10K 4452 adidas Runners İstanbul
İsmail Kayar Gaziantep 19K 5454 İSLAHİYE ATLETİZM
Ümit Çağlar Balıkesir 19 Dakika 394 Akademik Dağcılık Kulübü
Aykut Aksu İzmir 19 Dakika 393
Ayça Çaliş İzmir 19 Dakika 392
Damla Deniz Muğla 1.9 K 2376
Yasin Şahin Ankara 10K 4451 Decathlon Running Team
Sifir Bir İzmir 1.9 K 2375 Karşıyaka One Team
Yasin Şahin Ankara 19K 5453 Decathlon Running Team
Ali Özkan Adana 10K 4450
Özüm Cem Aslan Manisa 19K 5452
Muharrem Kayikci İstanbul 1.9 K 2374
Ayhan Çelik İstanbul 19K 5451 Borusan BSK
Ela Tomruk İstanbul 1.9 K 2373 Made in Celik
Ece Aslan İstanbul 19 Dakika 391 Tria Triatlon Spor Kulübü
Ebru Çapar Gaziantep 5K 3434
Rabia Karaca Zonguldak 1.9 K 2372 Koşu Dünyamız
Mehmet Aydingör İzmir 10K 4449 izmirkoşugücü
Kivanc Kizilkaya İstanbul 10K 4448
Nihal Tirpan Dilmaç Ankara 19K 5450 Çayyolu training
Sinem Demir Antalya 1.9 K 2371
Ozan Hoşyilmaz İzmir 19K 5449
Sema Ilgaz İstanbul 19 Dakika 390 Tria Triatlon Spor Kulübü
Serdar Sezer İzmir 19K 5448
İsmail Demirci Manisa 1.9 K 2370 Jeopark Team
Şadi Yusuf Canpolat İstanbul 19K 5447 BodRunners
Selim Pilavci İzmir 19K 5446 Ege Maraton
Guliz Bolat Ankara 1.9 K 2384
Kubilay İhsan Demir Antalya 19K 5445
Serci Ben Antalya 19K 5444 Tohum Otizm Vakfı
Enes Topal Bilecik 19K 5443
Ahmet İnan Kırıkkale 10K 4447
Mehmet Parlak Antalya 19K 5442 Manavgat Runners
Canay Dalli İstanbul 19K 5441
Ertan Dogan İstanbul 19 Dakika 389 Tria Triatlon Spor Kulübü
Galip Akkaya İstanbul 10K 4446 Marathonist
Fatih Tuzemen Erzurum 10K 4445 DSİ Palandoken Masterlar
Muhammet Emin Kocaaliler Erzurum 10K 4443 Dsı palandoken masterler
Ahmet Bayram Manisa 19 Dakika 388 Manisa büyük şehir belediye spor külübü
Cemalettin Başak İstanbul 5K 3433
Doğa Özaltin Isparta 1.9 K 2369
Korhan Aker Nevşehir 5K 3432
Oğuzhan Özaltin Isparta 1.9 K 2368 Limitsensin
Demir Doğan İstanbul 19 Dakika 387 Tria Triatlon Spor Kulübü
Salih Karacan Antalya 19K 5440 Manavgatrunners
İbrahim Caner İstanbul 19 Dakika 386
Naime Varol İstanbul 10K 4444 Intersport Running Team
Enis Akay Bursa 19 Dakika 385 Adım Adım Bursa
Tuncay Aktaş İstanbul 19K 5439 DAĞ TREK DOĞA SPORLARI
Fatma Siki İstanbul 10K 4442 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Mevlüt Kabadayi Antalya 19K 5438 Manavgat Runners
Tolga Perk Kayseri 1.9 K 2367 Red Bull TR
Onur Yilmaz Aydın 10K 4441 UTRA ÇAYLAK RUNNERS
Şeref Arica Manisa 19K 5437 İDADİK
Yüksel Gültekin Kütahya 19K 5436 Bir sevdadir BİNGÖL
Ahmet Bayram Manisa 19K 5435 Manisa büyük şehir belediye spor külübü
Oğuzhan Öztürk Antalya 19K 5434 MANAVGATRUNNERS
Özlenen İpek Günad İstanbul 5K 3431 Tria Triatlon Spor Kulübü
Remzi Takeş Muğla 10K 4440 BodRunners
Alpaslan Yilmaz Erzurum 10K 4439 DSİ Palandoken Masterlar
Azat Çelebi Çelebi Ağrı 19K 5433 ENKA Spor
Erdem Efe Adana 10K 4438 BiKoşuAdana
Nuri Güleğen Ankara 10K 4437 Adım Adım Ankara
Riza Kartli İstanbul 19 Dakika 384 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Gökberk Gökçen Antalya 19 Dakika 383
Nazli Varol Ankara 19K 5432 Ankarunning
Remzi Takeş Muğla 19K 5431 BodRunners
Ceren Yapici İstanbul 5K 3430
Nurcan Benli İzmir 10K 4436
Ahmet Balci İstanbul 19K 5430
Başaran Canbulat İstanbul 5K 3429
Damla Çelik İstanbul 5K 3428 ENKA Spor
Ramazan Yümlü Adana 19K 5429 BiKoşuAdana
Yelda Erçiro İstanbul 10K 4435
Asiye Veral İstanbul 10K 4434 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ayşe Akgündüz Eskişehir 5K 3427
Sinem Ağcakaya Ankara 1.9 K 2366
Samet Can Çetin Samsun 19 Dakika 382
Samet Can Çetin Samsun 5K 3426
Samet Can Çetin Samsun 1.9 K 2365
Mehmet Bora Antalya 10K 4433
Rumeysa Doğangüzel Ankara 19 Dakika 381
Firtina Ultan Ankara 19 Dakika 380
Cevat Candemir Ankara 19K 5428
Canan Karyağiş Balıkesir 19K 5427 ALİKEV Runners
İpek Artunç Aydın 19 Dakika 379
Mehmet Merk Kahramanmaraş 5K 3425 Kahramanmaraşsimyakoleji
Yavuzsalih Karabayir İstanbul 19K 5426
İpek Aydemir Antalya 19K 5425
Nefise Cagla Tarhan Ankara 10K 4432 Redfoxes. Ankara
Yilmaz Yilmaz Bingöl 19K 5424
Yilmaz Yilmaz Bingöl 1.9 K 2364
Kaan Erener EINDHOVEN 10K 4431
Berkay Aksoy İstanbul 19 Dakika 378
Berkay Aksoy İstanbul 10K 4430
Berkay Aksoy İstanbul 5K 3424
Berkay Aksoy İstanbul 1.9 K 2363
Ozgur Axaman İstanbul 19K 5423 Yüz Bin Koş
Hasan Sahan Edirne 19 Dakika 377 Karşıyaka
Fatih Topçu İstanbul 19 Dakika 376 Asla Durma
Elifnur Çinkiliç Ankara 19 Dakika 375 Adım Adım Ankara
Cihan Baykal İçel 10K 4429
Cem Şentürk Ankara 5K 3423
Julia Cetin İçel 5K 3422
Mert Tortop Burdur 10K 4428 BURDUR GENÇLİK SPOR KLÜBÜ
Serkan Özel Antalya 19K 5422
Emre Zengin İzmir 19K 5421 TRI3RIDERS
Oğuz Civan Kütahya 19K 5420 ferdi
Muhammed Fatih Bal Kütahya 19K 5419 Ferdi
Özlem Hursever İstanbul 5K 3421
Tarik Anbarci İstanbul 10K 4427 adidas Runners İstanbul
Özlem Hursever İstanbul 10K 4426
Yusuf Uçar Şanlıurfa 5K 3420
Fatima Helvaci Özenç Ankara 10K 4425 Spoemrt international
Şükrü Fatih Nurdağli Ankara 19K 5418 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Elif Bayram Erzurum 19K 5417
Mert Yaba İzmir 10K 4424 Karşıyaka One Team
Murat Erdal Antalya 19K 5416 roket takımı
Serhat Çulhalik İstanbul 10K 4423 Training Zone
Derya Budak Ankara 19 Dakika 374
Serkay Karabiyik İstanbul 1.9 K 2362 Piyalepaşa spor klübü
Ali Emrah Ari Bursa 5K 3419 İbn-i sina özel sporcular spor kulübü
Meltem Kaya Antalya 19K 5415 roket takımı
Aysun Yavuzcan İzmir 5K 3418 Karşıyaka One Team
Aysun Yavuzcan İzmir 1.9 K 2361 Karşıyaka One Team
Gülfer Altun Samsun 10K 4422
Gülfer Altun Samsun 19 Dakika 373
Gülfer Altun Samsun 1.9 K 2360
Gülfer Altun Samsun 5K 3417
Zafer Özer Gaziantep 19K 5414
Emrullah Okumuş Erzurum 10K 4421 DSİ Palandoken Masterlar
Sedat Kovar Ankara 19 Dakika 372
Yeliz Kurt İzmir 19 Dakika 371 Adım Adım İzmir
Hatice Adibelli Batman 1.9 K 2359 mersin üniversitesi spor kulübü
Övgü Açiksözlü Yalova 5K 3416
Süleyman Gül İstanbul 1.9 K 2358 Running Academy
İlbey Varol Yalova 5K 3415
Ayşe Yilmaz İstanbul 10K 4420 Salomon Turkey
Serkan Yildiz İstanbul 19 Dakika 370 AKUT
Serkan Yildiz İstanbul 19K 5413 AKUT
Hikmet Marasli Erzurum 10K 4419 Parıltı Derneği
Yusuf Biltekin Niğde 19K 5412 NİĞDE GENÇLİK SPOR
Didem Engin Süer İstanbul 5K 3414 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Murat Değirmenci Ankara 19 Dakika 369 Adım Adım
Didem Zahide Kurap İstanbul 10K 4418
Burak Fidan Nevşehir 5K 3413 Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü
Ahmet Kurap İstanbul 19K 5411 Yüz Bin Koş
Reyhan Mengi İstanbul 19K 5410 Muğla Büyükşehir Belediyesi
Umut Akin Ankara 19K 5409 Mobiliz
Selçuk Akbaba İstanbul 19 Dakika 368 AKUT
Selçuk Akbaba İstanbul 19K 5408 AKUT
Selçuk Akbaba İstanbul 1.9 K 2357 AKUT
Selçuk Akbaba İstanbul 5K 3412 AKUT
Tuba Altundaş Antalya 19 Dakika 367
Emine İçyer Balıkesir 19 Dakika 366 Balıkesir Oryantiring Klübü
Oktay Aslantaş Ankara 1.9 K 2356
Mustafa Ahci Çanakkale 19 Dakika 365
İlayda Demirören İzmir 1.9 K 2355
Mevlüt Tekin Erzurum 10K 4417
Kürşat Şahin İzmir 19K 5407 Karşıyaka One Team
Uğur Kan Ankara 5K 3411
Bünyamin Kiliçaslan İstanbul 19K 5406 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ertan Çetinkaya İstanbul 10K 4416
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul 19 Dakika 364 -
Funda Özmen İstanbul 19 Dakika 363 Flight Team
Funda Özmen İstanbul 5K 3410 Flight Team
Nuri Öncü Antalya 19 Dakika 362
Yasin Aydemir Kocaeli 19K 5405 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Merve Kardeş Kocaeli 5K 3409
Merve Kardeş Kocaeli 1.9 K 2354
Satilmiş Gündoğdu Ankara 19K 5404 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
Şehnaz Akyildiz Balıkesir 19 Dakika 361
Savaş Kutkan İstanbul 1.9 K 2353
Hacer Demir Afyon 5K 3408
Yaman Arslan Ankara 10K 4415
Çağatay Domaç İstanbul 10K 4414 Koşucanlar
Firtina Ultan Ankara 1.9 K 2352
Bekir Ulu Kayseri 10K 4413 Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü
Remzi Aygun İstanbul 19 Dakika 360 Salomon Turkey
Rafet Manyas İstanbul 19 Dakika 359
Sabahaddin Özgün Ankara 5K 3407 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Seyit Demircan İzmir 19 Dakika 358 İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Klubü
Asli Simay Abik Ankara 19K 5403
Ahmet Alper Sofuoğlu Kütahya 10K 4412
Emine Yeşim Aydin İstanbul 1.9 K 2351 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Alper Kurt Ankara 10K 4411 Adım Adım Ankara
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 5K 3406 İstanbul Oryantiring Grubu
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 1.9 K 2350 İstanbul Oryantiring Grubu
Sevda Yola İstanbul 5K 3405 BEYFİT RUN
Serhat Kokluer İstanbul 1.9 K 2349
Ekrem Oflu Antalya 10K 4410
Asil Acar İstanbul 19K 5402
Nuri Güleğen Ankara 19K 5401 Adım Adım Ankara
Ali İbrahim Candaş Ankara 5K 3404
Canan Karadaş Ankara 5K 3403 Runforlife
Haktan Erkin Erdem İzmir 19 Dakika 357
Hüseyin Ergül İzmir 5K 3402
Adem Can İstanbul 19 Dakika 356
Cem Eser Yola İstanbul 10K 4409 Adım Adım Florya
Cem Eser Yola İstanbul 5K 3401 Adım Adım Florya
Efe Aksan İstanbul 1.9 K 2348 -
Filiz Şen İzmir 19 Dakika 355
İlker Gügercin İstanbul 19K 5400 BeatRunCrew
Ahmed Emre Sekmen İzmir 19 Dakika 354
Yaşar Hazar İstanbul 19K 5399 AKUT
Tahir Doğantimur Konya 5K 3400
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul 1.9 K 2347 -
Efe Aksan İstanbul 5K 3399 -
Elif Atlihan Denizli 19 Dakika 353
Sevil Gündoğan İstanbul 19K 5398
Emirhan Çinar Antalya 19 Dakika 352
Bülent Avci İstanbul 5K 3398
Ahmet Can Avci Antalya 19 Dakika 351 Limit Sensin
Nil Erdem İstanbul 1.9 K 2346 Borusan Spor Kulübü
Serap Bildik İstanbul 10K 4408 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Birsen Toker İstanbul 19 Dakika 350
Birsen Toker İstanbul 1.9 K 2345
Nuri Dağdelen İçel 5K 3397 MNC ORYANTİRİNG
Altug Dincgor İstanbul 10K 4407 Adım Adım
Uğur Yeşil Gaziantep 19K 5397 GAZİANTEP MASTERLER ATLETİZM SPOR KLÜBÜ
Servet Kaya Gaziantep 19K 5396
Gonul Babayigit Irez Muğla 5K 3396 Mugla Univetsitesi Spor Kulübü
Burak Özbay Malatya 19K 5395
Utku Meriç Isparta 19K 5394
Sibel Özbay Malatya 10K 4406
Ismail Güven Gaziantep 19K 5393
Ismail Sukru Ekmekci Bursa 19K 5392
Selim Korkmaz İstanbul 19K 5391 Malatya44Runners
Talha Kartal Çorum 19 Dakika 348
Mehmet Ali Ok İstanbul 10K 4405 Aydos 537
Arda Çoğulu İzmir 1.9 K 2344
Dilşah Çoğulu İzmir 1.9 K 2343
Zeynep Sönmezalp Ankara 5K 3395 Adım Adım Ankara
Gözde Coşan Ankara 5K 3394 Ankara Koşuyor
Abdurrahman Demir Gaziantep 19K 5390 Gaziantep Atletizm Spor Kulübü
Süleyman Gül İstanbul 5K 3393 Running Academy
İbrahim Caner İstanbul 5K 3392
Tolga Dener Samsun 5K 3391
Tolga Dener Samsun 19 Dakika 347
Zoran Milovanovic Smederevska Palanka 5K 3390 POSK Jasenica
Sabiha Gizem Engin Eskişehir 5K 3389 Arçelik Spor Kulübü
Ahmet Akbulut İstanbul 19K 5389 Adım Adım İzmir
Abdurrahman Demir Gaziantep 19 Dakika 346 Gaziantep Atletizm Spor Kulübü
Selma Kiliç İstanbul 19 Dakika 345 Adım Adım Florya Çaylaklar
Göksel Aslan Ankara 10K 4404 Adım Adım Ankara
Bedia Cakiroglu Sari İstanbul 10K 4403
Gizem Şenol Çanakkale 5K 3388
Emine Beşler Çeber Ankara 19 Dakika 344
Mehmet Tugal İstanbul 19K 5388 Team Istrunbul
Melis Çakiroğlu İstanbul 10K 4402 Team Istrunbul
Ceren Özçelik Ankara 10K 4401
Ceren Özçelik Ankara 5K 3387
Belda Atilla İzmir 5K 3386 Karşıyaka One Team
Pelin Ulker İstanbul 19K 5387
Serkant Aykul Erzurum 10K 4400 DSİ Palandoken Masterlar
H Hüseyin Uluçay Nevşehir 10K 4399 Kapadokya Kaplanları
Murat Kasapbas İstanbul 19K 5386
Albert Nahmiyas İstanbul 10K 4398 Team Istrunbul
Muhyettin Eroğlu Erzurum 10K 4397 DSİ Erzurum Spor Klübü
Berk Menemenli İzmir 1.9 K 2342
Gülseren Yildiz Üstündağ İzmir 10K 4396 AKUT
Nagihan Erdoğan Adana 19 Dakika 343
Sezgin Oturmaz İstanbul 10K 4395 AKUT
Serdar Bektaş İstanbul 19K 5385 SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ
Nermin Fenmen Ankara 1.9 K 2341 ÇSA
Nilufer Poyraz İzmir 19 Dakika 342
Salih Yasit Denizli 19K 5384 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Hasan Ferhat Ergün İstanbul 19K 5383
Hasan Ferhat Ergün İstanbul 10K 4394
Haci Otkun Trabzon 19 Dakika 341
Nuran Yiğit Ankara 5K 3385 Çankaya gençlik merkezi yön gsk
Nuran Yiğit Ankara 19 Dakika 340 Çankaya gençlik merkezi yön gsk
Ahmet Alper Sofuoğlu Kütahya 5K 3384
Melih Leylioğlu Erzurum 10K 4393 DSİ Palandoken Masterlar
Yurda Topçuoğlu Erzurum 10K 4392 DSİ Palandoken Masterlar
Hikmet Serçemeli Erzurum 10K 4391 DSİ Palandoken Masterlar
Zeynep Tasel Gunal Bursa 5K 3383
Ela Tunçel İstanbul 5K 3382 Beyfit-run
Hasan Emre Okumuş İstanbul 10K 4390 adidas Runners İstanbul
Şerafettin Çakal Erzurum 5K 3381 PALANDÖKEN MASTERLER
Hasan Tarakci Isparta 10K 4389
Erhan Üvey Duisburg 19K 5382 Statistik Journal
Asli Sayit İstanbul 10K 4388 Team Istrunbul
Asli Sertcelik İstanbul 10K 4387 Momentumsk
Levent Kendir İstanbul 5K 3380 Büyükçekmece Bisiklet Klübü
Emre Pür İçel 19 Dakika 339
Hilmi Günhan İstanbul 19 Dakika 338 Salomon Turkey
Ceyhun Eker İzmir 5K 3379
Birsen Toker İstanbul 5K 3378
Binnur Yaman İstanbul 5K 3377 Adım Adım
Tolga Dener Samsun 1.9 K 2340
Mehmet Ergül Ankara 1.9 K 2339 Ankara Koşuyor
Enes Bilge İnan Adana 5K 3376
Murat Hayla Kocaeli 19K 5381 runKARAMÜRSELrun
Hasan Tarakci Isparta 19 Dakika 337
Hasan Tarakci Isparta 5K 3375
Hasan Tarakci Isparta 1.9 K 2338
Kayhan Pulurbey İstanbul 19K 5380 BeyFit-RUN
Mustafa Sait Sadal Çorum 19 Dakika 336
Fatma Çetin Kahramanmaraş 5K 3374
Muhammet Lord İzmir 1.9 K 2337
Muhammet Lord İzmir 19 Dakika 335
Özden Varol İstanbul 10K 4386
Gokhan Guneri İzmir 19K 5379 KİSTİK FİBROZİS DERNEĞİ
Ertaç Muş Karabük 19K 5378
Ferrin Yalniz İzmir 19 Dakika 334
Şerafettin Demirel Kırıkkale 1.9 K 2336
Esin Karaefe Ankara 19 Dakika 333
Esin Karaefe Ankara 10K 4385
Esin Karaefe Ankara 5K 3373
Esin Karaefe Ankara 1.9 K 2335
Yusuf İslamoğlu Kahramanmaraş 1.9 K 2334
Cengiz Akyüz İstanbul 19K 5377 Yarımada Koşu Grubu
Ulaş Yener İstanbul 19K 5376 BORUSAN
Zeynep Çeltek Aksan İstanbul 5K 3372 -
Nil Erdem İstanbul 5K 3371 Borusan Spor Kulübü
Nil Erdem İstanbul 19K 5375 Borusan Spor Kulübü
İsmail Can İstanbul 19K 5374
Dilek Yilmaz Muğla 5K 3370 ÖZEL FETHİYE HATEM İLKOKULU
Didem Engin Süer İstanbul 19K 5373 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Murat Özkan Denizli 10K 4384
Özkan Öz İzmir 5K 3369 Buca Ataturk Spor Lisesi
Doğancan Alpay Çorum 10K 4383
Nermin Fenmen Ankara 10K 4382 ÇSA
Nermin Fenmen Ankara 5K 3368 ÇSA
Burak Yilmaz Ankara 19K 5372
Semih Ural İstanbul 10K 4381 Garanti Yatırım
Yasin Küçükbahar Bursa 19K 5371
Emre Yalin İstanbul 10K 4380
Umut Sever Çanakkale 19 Dakika 332 Yüz Bin Koş
Yasemin Ünal Bayram İstanbul 5K 3367
Emre Yalin İstanbul 19K 5370
Sercan Pekşen Aydın 19 Dakika 331
Mustafa Dalgiç İstanbul 19 Dakika 330
Willeen Okay Ankara 10K 4379
Asli Özmen Bolu 19K 5369
Esra Okay Ankara 10K 4378
Olena Cansiz İstanbul 19K 5368
Alp Aslaner İstanbul 19 Dakika 329
Alp Aslaner İstanbul 19K 5367
Alp Aslaner İstanbul 10K 4377
Alp Aslaner İstanbul 5K 3366
Alp Aslaner İstanbul 1.9 K 2333
Beste Alban İzmir 5K 3365
Göksun Demirel Ankara 5K 3364 Red Foxes
Sinan Ersoy İstanbul 1.9 K 2332 adidas Runners İstanbul
Deniz Eylem Serter Antalya 19K 5366 Adım Adım Antalya
Muzaffer Ergun Gözet Edirne 19K 5365 EDOSK (EDİRNE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ)
Burak Tetik Bursa 19 Dakika 328 Gbk
Zeliha Petek İstanbul 1.9 K 2331
Ahmet Aktan Denizli 10K 4376 KoşDenizli
Selime Sari Bursa 19K 5364
Burç Yilmaz Çelik İstanbul 5K 3363
Burç Yilmaz Çelik İstanbul 10K 4375
Burç Yilmaz Çelik İstanbul 19 Dakika 349
Burç Yilmaz Çelik İstanbul 1.9 K 2330
Burç Yilmaz Çelik İstanbul 19K 5363
Ali Uğur Öztunca İstanbul 1.9 K 2329 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ali Uğur Öztunca İstanbul 5K 3362 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Bayram Ülker Samsun 10K 4374 RunTheMan
Alpaslan Yağmuroğlu İstanbul 1.9 K 2328
Caner Odabasoglu İstanbul 1.9 K 2327 YDK - Yıldızlı Dağcılar
Caner Odabasoglu İstanbul 19 Dakika 327 YDK - Yıldızlı Dağcılar
Caner Odabasoglu İstanbul 19K 5362 YDK - Yıldızlı Dağcılar
Caner Odabasoglu İstanbul 10K 4373 YDK - Yıldızlı Dağcılar
Tuğba Ünlü Timurkaynak Ankara 10K 4372 Kolejliler Koşuyor
Caner Odabasoglu İstanbul 5K 3361 YDK - Yıldızlı Dağcılar
Elif Tanyer Samsun 19 Dakika 326 Runtheman
Ogün Güneş İzmir 19K 5361 Bornovalı
Elif Tanyer Samsun 1.9 K 2326 Runtheman
Hasan Mutlu Kırklareli 19K 5360
Elif Tanyer Samsun 5K 3360 Runtheman
Dilara Topaloğlu Samsun 19 Dakika 325 RunTheMan
Dilara Topaloğlu Samsun 1.9 K 2325 RunTheMan
Dilara Topaloğlu Samsun 5K 3359 RunTheMan
Tuğçe Uruk İstanbul 19K 5359
Dilara Topaloğlu Samsun 10K 4371 RunTheMan
Elif Tanyer Samsun 10K 4370 Runtheman
Bariş Timurkaynak Ankara 19K 5358 Kolejliler Koşuyor
Yasemin Hamamci Bursa 19 Dakika 324 Orjin Automotive
Baybars Alpaslan Ankara 19K 5357 Kolejliler Koşuyor
Onur Ulaş Eroğlu Muğla 10K 4369 Muğla üniversitesi
Canan Yildiz Şahin İstanbul 5K 3358 İstanbul Oryantiring Grubu
Dilara Karahan Ankara 1.9 K 2324
Cihan Çelik İstanbul 1.9 K 2323
Bayram Ülker Samsun 5K 3357 RunTheMan
Hüseyin Açar Bolu 19K 5356
Hüseyin Açar Bolu 19 Dakika 323
Hüseyin Açar Bolu 1.9 K 2322
Hüseyin Açar Bolu 5K 3356
Hüseyin Açar Bolu 10K 4368
Onur Tuğcu Ankara 10K 4367
Vildan Kibar Muğla 10K 4366 Beyçelik Gestamp
Emre Hayta İstanbul 5K 3355
Hasan Uman İstanbul 10K 4365 TEGV
Güneş Coştur İstanbul 10K 4364 Yüz Bin Koş
Aylin Nayman İstanbul 5K 3354 Adım Adım
Suna Altan İstanbul 5K 3353 Adım Adım
Dilem Kocak Ankara 19K 5355 BiKoşuAdana
Suna Altan İstanbul 19K 5354 Adım Adım
Suna Altan İstanbul 10K 4363 Adım Adım
Savaş Bek İstanbul 5K 3352 STM Koşu Takımı
Murat Okay Ankara 10K 4362
Oğuzhan Uysal Balıkesir 10K 4361
Murat Olcay Ankara 10K 4360 Galatasaray Spor Kulübü
Anil Öztürk Antalya 10K 4359
Atilla Çalik Ankara 19K 5353
Atilla Çalik Ankara 19 Dakika 322
Murat Olcay Ankara 5K 3351 Galatasaray Spor Kulübü
Ayten Gün İstanbul 10K 4358
Necdet Şirin Kırklareli 5K 3350 Babaeski Spor
Davut Hazar İstanbul 19K 5352 Ultra Çaylak Runners
Özcan Erdem İstanbul 10K 4357 Adım Adım
Mehmet Savaşkan Bursa 5K 3349
Fatma Hacioğlu Bilecik 5K 3348
Arda Çoğulu İzmir 5K 3347
Dilşah Çoğulu İzmir 5K 3346
Selin Gezek İstanbul 10K 4356
Özen Aykent Erzurum 10K 4355
Hikmet Şevke Malatya 19 Dakika 321 TeamŞevke
Hikmet Şevke Malatya 19K 5351 TeamŞevke
Hikmet Şevke Malatya 10K 4354 TeamŞevke
Hikmet Şevke Malatya 5K 3345 TeamŞevke
Hikmet Şevke Malatya 1.9 K 2321 TeamŞevke
Caner Mete İstanbul 1.9 K 2320
Enis Akay Bursa 10K 4353 Adım Adım Bursa
Serdar Işikönder İstanbul 19K 5350 Koşu Dünyamız
Sevde İlhan İstanbul 1.9 K 2318 Run to eat
Gökmen Kiliçoğlu İstanbul 10K 4352 Adım Adım Florya Çaylaklar
Atilla Vural Balıkesir 10K 4351 Cabiosy Run Club
Ekin Hürel Günay İzmir 5K 3344
Tarik Tunali İstanbul 10K 4350
Tarik Tunali İstanbul 19K 5349
Emrah Kiliç Kocaeli 10K 4349 Koç Topluluğu Spor Kulübü
Mikail Topcu Adana 19K 5348 Adana Atletizm Spor Kulübü
Bülent Şahin İstanbul 5K 3343 İstanbul Oryantiring Grubu
Şaziye Özçelik Antalya 19 Dakika 320 Adım Adım
Şaziye Özçelik Antalya 5K 3342 Adım Adım
Sinan Oğuzhan Özsan Kırıkkale 10K 4348
Şaziye Özçelik Antalya 1.9 K 2319 Adım Adım
Gürhan Özenç İzmir 10K 4347 TBK FanClub
Muhammed Çiçekdemir Denizli 19 Dakika 319 Adım Adım
Mahmut Yavuz İstanbul 19K 5347 Inbody Tr
Cenk Arslan Windsor 10K 4346
Murat Eray Korkmaz Trabzon 19 Dakika 318 Meraklı Aile
Murat Eray Korkmaz Trabzon 5K 3341 Meraklı Aile
Kuzey Kalender İstanbul 19 Dakika 317
Ahmet Kaya 71696 Möglingen 10K 4345 ÇAGET
Özge Deniz Gül İzmir 10K 4344
Muhammet Hanifi Bolat İstanbul 5K 3340 Adım Adım
Özhan Kilinç İstanbul 10K 4343
Musa Akbulut Samsun 19K 5346 Samsun Karadeniz Spor Kulübü
Nilüfer Özçevik Samsun 19 Dakika 316 Runtheman
Nilüfer Özçevik Samsun 1.9 K 2316 Runtheman
Nilüfer Özçevik Samsun 5K 3339 Runtheman
İsmet Şahin Ankara 19K 5345 Artvin Ultra
İsmet Özler Bursa 19K 5344 L❤️VE RUN
Nilüfer Özçevik Samsun 10K 4342 Runtheman
İlknur Yaman İstanbul 10K 4341 adidas Runners İstanbul
Hidir Akdağ İstanbul 19K 5343 Adım Adım
Ecesu Alyanak İstanbul 5K 3338 TOFD
Esra Gayretli Bursa 5K 3337 Değiştiren Adımlar Derneği
Zafer Yozbatiran Gaziantep 10K 4340 Gaziantep ihtisas spor kulübü
Ömer Atilla Erdoğan Ankara 19K 5342 Ankyra Spor Kulübü
Sule Eren İstanbul 10K 4339 Adım Adım Florya Çaylaklar
Sule Eren İstanbul 19K 5341 Adım Adım Florya Çaylaklar
Hülya Kizmaz Manisa 10K 4338
Aysu Varol İstanbul 1.9 K 2315
Murat Turan Balıkesir 10K 4337 muratinayakizleri
Ali Öz Giresun 19K 5340 Giresun Maraton
Ali Çelebi İstanbul 5K 3336 İstanbul Oryantiring Grubu
Ömer Kiziltaş İstanbul 5K 3335
Gözde Berber İstanbul 5K 3334 Yüz Bin Koş
Selma Kiliç İstanbul 5K 3333 Adım Adım Florya Çaylaklar
Hüseyin Yalçin İstanbul 1.9 K 2314
Haci Ali Uludağ Adıyaman 10K 4336 Adıyaman ferdi
Tolga Dener Samsun 19K 5339
Ali Öz Giresun 19 Dakika 315 Giresun Maraton
Tolga Dener Samsun 10K 4335
İhsan Şen İstanbul 10K 4334
Ali Şen Ankara 10K 4333 Adım Adım Ankara
Zafer Birben İstanbul 5K 3332
Adalet Imamoglu İstanbul 19K 5338
Zekiye Aksoy Samsun 19 Dakika 314
Şüheda Kiliç Kırklareli 5K 3331
Faruk Karsli Bolu 5K 3330
Arzu Güleç İstanbul 5K 3329
Onur Yildiz Ankara 19K 5337
Özgür Yüksel Ankara 10K 4332 Adım Adım Ankara
Cahit Bülent Çarkgil Kocaeli 10K 4331 ÇAGET
Cahit Bülent Çarkgil Kocaeli 5K 3328 ÇAGET
Kerem Özgenel İstanbul 19K 5336 adidas Runners İstanbul
Feyza Nur Yildirim Bilecik 19K 5335
Göknur Nogratli İstanbul 1.9 K 2313 Adım Adım
Tuğçe Kartal İstanbul 19 Dakika 313 Beyfit RUN
Yusuf Yilmaz Kocaeli 10K 4330 ÇAGET
Atilla Karabay İstanbul 10K 4329 skyrunnerturkey
Ecem Koç İstanbul 10K 4328 BeyfitRUN
Hülya Kizmaz Manisa 19K 5334
Bilun Ayhan İstanbul 10K 4327
Sidika Buran Kırklareli 5K 3327 Babaeski Spor
Gülşen Üstün İzmir 10K 4326 Adım Adım
Cevriye Tunç İstanbul 19K 5333 AKUT
Recep Sari İstanbul 19K 5332
Tuncay Karamustafa İstanbul 5K 3326 Adım Adım Maçka
İbrahim Çöp İstanbul 19K 5331 AKUT
İbrahim Şen Tekirdağ 19 Dakika 312 Arçelik
İbrahim Şen Tekirdağ 19K 5330 Arçelik
İbrahim Şen Tekirdağ 10K 4325 Arçelik
İbrahim Şen Tekirdağ 5K 3325 Arçelik
İbrahim Şen Tekirdağ 1.9 K 2312 Arçelik
Hüseyin Alparslan İstanbul 19 Dakika 311 Büyükçekmece Koşu Takımı
Hüseyin Alparslan İstanbul 19K 5329 Büyükçekmece Koşu Takımı
Hüseyin Alparslan İstanbul 10K 4324 Büyükçekmece Koşu Takımı
Hüseyin Alparslan İstanbul 5K 3324 Büyükçekmece Koşu Takımı
Hüseyin Alparslan İstanbul 1.9 K 2311 Büyükçekmece Koşu Takımı
Elif Numanoğlu İstanbul 19K 5328
Fatih Kocaman Tekirdağ 1.9 K 2310 AKUT
Fatih Kocaman Tekirdağ 10K 4323 AKUT
Fatih Kocaman Tekirdağ 5K 3323 AKUT
Fatih Kocaman Tekirdağ 19 Dakika 310 AKUT
Ayfer Güneş İstanbul 1.9 K 2309 Adım Adım
Uğur Çolak Antalya 10K 4322 SunExpress Running
Fatih Kocaman Tekirdağ 19K 5326 AKUT
Selçuk Akbaba İstanbul 10K 4321 AKUT
Ayşegül Eygi İstanbul 5K 3322 Tempo Atletizm
Duygu Kaplan İstanbul 19K 5327
Andreas Uğur Bilgiç İstanbul 19K 5473 Koşu Dünyamız
Nurullah Delioğlu İstanbul 10K 4320
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 19 Dakika 309 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 1.9 K 2308 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 5K 3321 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 19K 5325 AKUT
Zeynep Ozer Yildiz Antalya 5K 3320 AKUT
Hüseyin Oguz Akyüz İstanbul 10K 4319 AKUT
Cenap Biyikli İstanbul 5K 3319
Yasin Pamuk İstanbul 5K 3318 ÇAGET
Cenap Biyikli İstanbul 19K 5324
Buğrahan Cemil Uslu Ankara 19K 5323 Adım Adım Ankara
Selçuk Şen Kocaeli 10K 4318 ÇAGET
Bora Uysal Ankara 19K 5321 Ankara Koşuyor
Lütfü Yilmaz Isparta 19K 5322 BJK
Seyhan Tavaşoğlu İstanbul 1.9 K 2307
Seyhan Tavaşoğlu İstanbul 19 Dakika 308
Özay Tan İstanbul 10K 4317
İrem Gökdemir Kocaeli 5K 3317
Ebru Çapar Gaziantep 19K 5320
Mustafa Yilmaz İstanbul 19K 5319 İZNİK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Cihan Baykal İçel 5K 3316
Pinar Ayik İstanbul 10K 4316 Move it
İlker Burgaç İstanbul 5K 3315 İstanbul Oryantiring Grubu
Ali Turan Giresun 19K 5318
Ahmet Ziya Mortaş Kayseri 5K 3314 Gelengiler
Kerem Ateş İstanbul 19 Dakika 307 Tüketici Sorunları Derneği - TÜSODER
Mücahit Demirel İstanbul 5K 3313 İstanbul Oryantiring Grubu
Mücahit Demirel İstanbul 1.9 K 2306 İstanbul Oryantiring Grubu
Mücahit Demirel İstanbul 19 Dakika 306 İstanbul Oryantiring Grubu
Suleyman Birdal İstanbul 10K 4315 adidas Runners İstanbul
Uğur Özgü İstanbul 19 Dakika 305
Nilufer Keskin İstanbul 10K 4314
Nilufer Keskin İstanbul 5K 3312
Tanzer Satir İstanbul 19K 5316 Aydos 537
Kerem Yeşilova İstanbul 19K 5315
Kerem Yeşilova İstanbul 10K 4313
Kerem Yeşilova İstanbul 5K 3311
Hasan Dönmez İstanbul 19K 5314 İstanbul Masterları Atletizm Kulübü
Ela Tunçel İstanbul 19K 5313 Beyfit-run
Asli Tufan Çinçin İstanbul 1.9 K 2305 Marmara Üniversitesi
Cevahir Pilpil İstanbul 19K 5312
Urcun Canel İstanbul 10K 4312 Run4pi_heybeliada
Urcun Canel İstanbul 5K 3310 Run4pi_heybeliada
Rafet Manyas İstanbul 19K 5311
Filiz Altinişik Kocaeli 5K 3309
Özge Yamak Ankara 5K 3308
Hasan Kadir Yilmaz Bursa 10K 4311
Müge Daştan İstanbul 19K 5310 MErak etME
Şükriye Yilmaz İstanbul 19K 5308 Adım Adım
Bade Tomruk İstanbul 10K 4310 Made in Çelik
Hasan Özgün Özyilmaz İzmir 19K 5309
Adnan Gazan Ankara 10K 4309 BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZİM SPOR KULÜB
Zahi Siklawi Beirut 5K 3307
Uğur Özgü İstanbul 10K 4308
Deniz Satir İstanbul 10K 4307
Uğur Özgü İstanbul 19K 5307
Canan Coşkun Manisa 19K 5317
Servet Kilinçaslan Zonguldak 10K 4306
Akgün Özsoy Solihull 19K 5306 UKNetrunner
Kardelen Kaptan Şevke Malatya 1.9 K 2304 TeamŞevke
Kardelen Kaptan Şevke Malatya 19 Dakika 304 TeamŞevke
Kardelen Kaptan Şevke Malatya 19K 5305 TeamŞevke
Kardelen Kaptan Şevke Malatya 10K 4305 TeamŞevke
Kardelen Kaptan Şevke Malatya 5K 3306 TeamŞevke
Sifir Bir İzmir 5K 3305 Karşıyaka One Team
Yasin Yagmur Düzce 19K 5304
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun 19 Dakika 303 Runtheman
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun 10K 4304 Runtheman
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun 5K 3304 Runtheman
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun 1.9 K 2300 Runtheman
Tatiana Kalenderoğlu İstanbul 19 Dakika 302 İstanbul Oryantiring Grubu
Mehmet Döner İzmir 19 Dakika 301 Adım Adım İzmir
Mehmet Döner İzmir 10K 4303 Adım Adım İzmir
Mehmet Döner İzmir 5K 3303 Adım Adım İzmir
Mehmet Döner İzmir 1.9 K 2303 Adım Adım İzmir
Mehmet Döner İzmir 19K 5303 Adım Adım İzmir
Necati Aktaş Düzce 19K 5302
Bike Geckinli İstanbul 5K 3302 Team Run.Bo
Eyüp Kutluhan Doğan Samsun 19K 5301 Runtheman
Bike Geckinli İstanbul 10K 4302 Team Run.Bo
Evren Kar İstanbul 19 Dakika 300 Bireysel
Atilla Çalik Ankara 10K 4301
Atilla Çalik Ankara 5K 3301
Atilla Çalik Ankara 1.9 K 2302
Evren Kar İstanbul 1.9 K 2301 Bireysel
Evren Kar İstanbul 5K 3300 Bireysel
Evren Kar İstanbul 10K 4300 Bireysel
Evren Kar İstanbul 19K 5300 Bireysel
Özden Varol İstanbul 19K 3001
Özden Varol İstanbul 1.9 K 2317